Z Landy a Ledeckého se vyklubaly dvě loutky falešné opozice: "Pojďte se všichni povinně testovat, ať konečně můžeme nastolit Nový normál!"

11.12.2020

Konečně se ukazuje, jak funguje a co to je kontrolovaná resp. řízená opozice. Zvolí se skupina několika známých osobností, kteří dostanou za úkol vyjadřovat v médiích kritické až tvrdé postoje k represivním opatřením vlády. Přitáhnou k sobě určitý objem důvěřivých protestujících z řad občanů a navážou je k sobě jako celistvou skupinu. Po několika výstupech, vyjadřujících silné zásadové postoje, nekompromisní vůči vládním represím, dojde po určitém čase k posunu jakoby ke "kompromisu" s mocí, jenž má prý být cestou k řešení výhodným pro obě strany.

Výsledkem je, že celá skupina lidí, která těmto celebritám naivně důvěřovala, se dozví, že odpor je vlastně marný, protože i tyto známé osobnosti musely téměř ve všem ustoupit a vyjít vstříc mocným. A původní tvrdý a nekompromisní odpor k testování a ostrá nedůvěra k neustálým vládním lžím a číslům o nakažených? No, vlastně ne, nakonec nás ti samí přesvědčí, že takový postoj nemá smysl, protože oni sami prozřeli a pochopili, že vláda to s námi vlastně myslí dobře. Nakonec všichni stejně budeme muset chodit na testy a plnit všechna opatření přesně tak, jak to budou chtít oni.

Toto je případ nového projektu Cesta ze tmy, jenž jako nový projekt Velkého resetu k údivu velké většiny svých fanoušků zaštítily dvě hlavní "protestní" tváře z umělecké scény: Daniel Landa a Janek Ledecký!

Jakoby říkali: "Vidíte, i my nakonec souhlasíme s úplně stejnými represemi, proti kterým jsme původně protestovali! Stejně vás to čeká všechny, musíte se podřídit, protesty budou marné. Podívejte se na nás, i my se nakonec necháme poslušně otestovat, nejlépe několikrát za den, budeme trasovat všechny nakažené ve svém okolí, budeme hlásit hygieně a tak trochu budeme i podporovat represivní aparát, policii a hygienu. A tak trochu podpoříme masivní sledování životů všech lidí. Ale jen trochu! To všechno je přece jen z toho důvodu, abychom se mohli k "běžnému životu" jako byl dřív. A o to nám přece šlo!"

Z "opozičních" hlasů se najednou doslova přes noc stanou propagátoři globálního totalitního převratu a likvidace lidských životů. To je přesně rozdíl mezi skutečnými odpůrci globálního totalitního převratu a mocí řízenou opozicí. A jsem vlastně rád, že v tomto případě to vyšlo tak okatě najevo.

Není nutné tento "nový" (ve skutečnosti dlouho předem naplánovaný) projekt rozebírat, to už důsledně učinili jiní jako např. Aenews:
https://aeronet.news/orwell-19-daniel-landa-a-janek-ledecky-z-blanickeho-manifestu-se-odkopali-a-natocili-propagandisticke-video-na-pcr-testovani-lidi-kteri-chteji-chodit-na-koncerty-lide-budou-dostavat-naramky/

Jedná se o v podstatě systém, jenž celou společnost donutí kompletně přijmout pravidla Nového covidového normálu jakožto bežných součástí našich životů: Váš pohyb bude sledován hygienou, při vstupu na kteroukoliv veřejnou akci vás donutí testovat, dostanete náramek a jako poslušná ovce budete po testu čekat, zda vám hygiena povolí "svobodný" pohyb a vstup tam, kam chcete jít. Celý systém vás v případě pozitivního testu nabonzuje státním úřadům a donutí se izolovat doma v karanténě, přičemž dodržování bude pečlivě monitorováno represivními orgány státu.

Z pečlivě zpracovaných stránek projektu Cesta ze tmy je vidět, jaký to je dlouhodobě naplánovaný projekt:
https://cestazetmy.cz/

https://www.youtube.com/watch?v=6SF0J0JZwh8

No odolali byste těmto lákadlům? (Covid fanatici, neodpovídejte prosím, jedná se o řečnickou otázku, která navíc není určena pro vás)

VELMI ŠETRNÝ VÝTĚR Z KRKU! --- POŽÁDAT O TEST --- ZKONTROLOVAT NÁRAMEK!

Z prezentace Ledeckého a Landy je člověku opravdu na zblití. Ledecký ještě minulý týden ve svém videu neústupně prohlašoval, že nikdo nemůže nutit zdravé lidi, aby se nesmyslně testovali. Dnes ve videu hovoří o požadavku na PCR test jako o něčem naprosto běžném v našich životech!

Proboha, jaký "klasickej PCR-test"? Něco jako "klasické" tetování vězeňského čísla v koncentračním táboře?

Prosím všimněte si, jak nás názorně připravují na novou realitu - viz ten mladý člověk ve videu, kterému je telefonicky oznámeno, že měl pozitivní test.

Jak vypadá? Leží na JIP s těžkým zápalem plic? Je napojen na ventilátor? Ne, je naprosto zdravý, cosi kutí v dílně, možná je dokonce v práci. Čili je naprosto zdravý. Takto podprahově nás přivykají na situaci, kdy budeme uzemňováni v karanténě podle potřeby mocných bez ohledu na to, zda jsme nemocní, nebo ne.

Aby to vypadalo věrohodně, měli toho člověka předvést jako nachlazeného s tím, že měl lehký kašel už před koncertem. Ve videu na to zapomněli.

Koordinovanost nového projektu je zcela čistě náhodná, napadlo to několik dalších po celé Evropě:

Hudobné festivaly v Belgicku budú návštevníkov očkovať s radosťou - Zem&Vek
https://zemavek.sk/hudobne-festivaly-v-belgicku-budu-navstevnikov-ockovat-s-radostou/

Coronavirus: Belgian music festivals ready to assist in mass vaccination campaign
https://www.brusselstimes.com/belgium/143173/coronavirus-belgian-music-festivals-ready-to-pitch-in-in-mass-vaccination-campaign-dour-esperanzah-coleur-cafe-covid-19-shot-vaccines/

Nemohu si pomoct, ale mně to fakt připadá jako připravená akce se skupinou veřejně známých lidí, kteří budou nejprve v určitém období hrát jakože odpor, pojmou k sobě nesouhlasící a nespokojené občany, a až jim budou ti lidi důvěřovat a čekat na každé další jejich prohlášení, tak se za delší dobu odkopou a odhalí se jako příznivci represivních opatření ("Tak tedy všichni stejně musíme na test a sledovat pohyb všech obyvatel, abychom porazili tu epidemii, kterou jsme původně zpochybňovali, vidíte?"), což způsobí rezignaci v obyvatelstvu.

Jeden diskutující na YT to vystihl přesně:

"Takových gerojů jako je Landa s Ledeckým jsem v minulém režimu zažil docela dost. Zkraje ohromní rebelové a nebojsové, pak najednou obrátili a zpravidla stačili napráskat všechny, které zlanařili. A to ani nešlo o nasazené provokatéry. Prostě jen arivisté, zbabělci a zrádci."

Taková rodinka Landova je přesný takový příklad. Od jara od Landy i jeho manželky plno radikálních keců, jak musí lidi probudit a že si to nesmíme nechat líbit, a teď obrat o 180°. Ale jak říkám, u Landy jsem nebyl překvapen.

Pořád mám na paměti jeho působení pro zázračného podvodníka Janečka před lety (mimo jiných eskapád samozřejmě). Ten taky v poslední době hraje stejnou hru ne? Já ho nazývám českou obdobou Elona Muska:

https://blog.aktualne.cz/blogy/karel-janecek.php?itemid=37982

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Protikorupcnik-Janecek-Ja-jsem-kral-a-Zito-44-muj-sasek-255474


https://www.expres.cz/celebrity/daniel-landa-jri-jurtin-dluhy-insolvence-zito-44.A190814_111228_dx-celebrity_ren

Landa následně vyšel s tím že to je myšleno jinak. Prý to vážně zamýšlel jako provokaci vůči vládním opatřením. A uUž dost těch keců! Video vyznělo jasně jako nadšená propagace krásného nového orwellovského světa se zotročeným stádem lidí, které ženou od permanentního testování k totální kontrole jejich životů.

Je to dlouhodobý projekt s profesionálně zpracovaným webem, kdy stačí jen zavelet a vše se spustí ze dne na den.

Nevěřím jim žádné další výmluvy. Nebo to nadšení těch dvou v prvním videu mělo být jakoby herecký výkon? Landa přece nikdy nebyl schopný ironie.

A za druhé: nebyl to nápad Ledeckého ani Landy. Oni jsou jen ti PR panáci, kteří pomohli uskutečnit plán kohosi jiného.

No nic, aspoň víme, na čem jsme. Takový Landa, jemuž jsem z nějakých důvodů nevěřil ani jeho současné protivládní postoje, se bude v novém světovém řádu skvěle vyjímat, myslím, že v něm udělá pořádnou kariéru. To bude takový Emanuel Moravec NWO. Z protestních písní o krásných nových čipech a totálním dohledech kamer obrat k podpoře projektu testování a totálního dohledu, no kdo by to řekl, že?

Ze svého pohledu mám o Landovi a Ledeckém trochu dojem, že svůj úkol tito dva šašci provalili trochu předčasně. Svou hru na odpor měli zřejmě hrát ještě o nějakou dobu déle.

Závěrem otázka na "probuzení" ze současné šílené reality:

Dovedli byste si ještě loni touto dobou přestavit, že přesně za rok budeme zvažovat, zda si můžeme dovolit vyjít z domu po absolvování jakéhosi testu s hlubokým vrtáním se v nose, a že jakási hygienická komise bude rozhodovat o tom, zda smíme navštívit kulturní akci?