Vyvolávání strachu a covid hysterie z České televize: oponent umlčen, jeho účast v diskusním pořadu zakázána na přání covid fanatika, v nepřítomnosti ještě lživě pomluven

24.05.2022

Konečně i Rada České televize potvrdila to, co už všichni věděli: Že v loňském pořadu Máte slovo došlo k hrubému porušení Kodexu ČT a že moderátorka pořadu veřejně lhala. Dnes už to ovšem nikoho nezajímá, protože úkol byl tehdy splněn. Podpořit koronahysterii a jednotnou linii pro očkování, očernit všechny oponenty a ukázat je jako zbabělce, kteří se bojí jít do vysílání.

https://blog.tomanek.com/2022/05/moderatorka-ct-lhala-a-tv-hrube-porusila-kodex/

Hajzlík a udavač jménem Peter Šebo se sám Jindřichu Rajchlovi pochlubil, že to byl on, kdo "zařídil", že nebude vpuštěn do pořadu Máte slovo, ačkoliv tam byl pozván i předem ohlášen v tv. programu. Když Rajchl do televize dorazil, nevpustili ho přes vrátnici a ta mrcha Jílková si ještě dovolila říct, že "bohužel nedorazil, je to problém pana Rajchla, že nedorazil, já jsem na něj těšila".

A nešlo jen o Rajchla. Druhého pozvaného lékaře Víta Marečka "zamítla" další vyvolená diskutující, náměstkyně ministerstva zdravotnictví Vašáková, což potvrdil sám Mareček v pořadu Na prahu zmien na Slobodném vysielači:
https://hearthis.at/slobodnyvysielac/na-prahu-zmien-155-2021-12-13/

Je to vrchol, že pár lidí nám diktuje, co smíme vidět a jaké názory jsou povoleny ke slyšení. Je naprosto evidentní, že všechna média dostala po spuštění falešné pandemie jednotné zadání pro vyvolávání strachu a hysterie mezi obyvatelstvem a vytvoření pocitu nezbytnosti očkování, a proto pro ně bylo nutné splnit toto zadání i za cenu očividných lží a podrazů. To, co jsme měli možnost sledovat za poslední dva roky (a dosud sledujeme) v tisku, televizi, rozhlase i reklamním průmyslu, taková palba manipulací, lží, sprostých útoků a vymývání mozků ve všech našich médiích NAJEDNOU dosud nikdy v historii neprobíhala.

A cílem hysterie přitom nebylo a není pomoci nakaženým, nemocným, přinášet rady k uzdravení. Slyšeli jste snad někdy za celou dobu 'pandemie' z televize, tisku, internetu, nebo ze státní reklamní kampaně nějaké rady, jak se LÉČIT, jak se UZDRAVIT? Co dělat pro své zdraví, abychom se cítili dobře, byli v klidu, v dobré kondici a vyhnuli se nemoci? Viděli jste snad nějaký podobný informativní pořad v televizi, jenž by lidem informativním stylem, solidním způsobem a v klidu poskytoval takové rady a dával lidem naději, že všechno se v dobré obrátí?

Ne, ze všech stran se valily jen samé hrůzy:

ČÍSLA NAKAŽENÝCH ROSTOU, NEMOCNICE KOLABUJÍ, HROZÍ ZAHLCENÍ, SITUACE SE BUDE ZHORŠOVAT, IZOLACE, TRASOVÁNÍ, HLÁŠENÍ POHYBU, PERMANETNÍ TESTOVÁNÍ, OČKOVÁNÍ a ODMÍTAČE VYŘADIT ZE SPOLEČNOSTI!

Odstrašujícím příkladem byl pětiminutový pořad Epicentrum ČT24, vysílaný Českou televizi každý večer hned po Událostech:
https://www.ceskatelevize.cz/porady/14073202440-epicentrum/

Po tři čtvrtě hodině náporu drastických a strach nahánějících informací z hlavní zpravodajské relace ještě diváky po skončení čekal krátký a intenzivní výplach mozků ve stylu "v celé zemi řádí smrtelná nemoc, nakažených je stále víc a víc, nemocnice kolabují, všichni asi zemřeme". Zarámováno znělkou s hrůzostrašnými záběry s houkajícími sanitkami, hasiči, zdravotníky v ochranných oblecích, vystrašenými lidmi s tyčinkami v nose, lůžky v nemocnicích připravenými na záplavu nakažených, starými rodiči uzamčenými za okny domovů důchodců a hromadným rozstřikem dezinfekce.

Nic o tom, jak se starat o své zdraví, abychom se nákaze vyhnuli, nabádat k užívání vitamínů a ovoce, menší námaze, odpočinku... Tohle by přitom ČT měla dělat, toto je její hlavní funkce.

Média dala přednost vyvolávání hrůzy a strachu, aby donutila lidi k tomu, co jim zadali shora: očkovat, očkovat, očkovat.

Skvělé rozbory těchto manipulačních technik o covidu a Ukrajině provádí Petr Bohuš:
https://rumble.com/vzs24v-pasti-mdi-boj-s-dezinformacemi-v-esk-televizi.-podle-jedin-pravdy.html

Přirovnání Českých elfů ke kontrarozvědce je naprosto trefné!

Pasti médií: O čem Česká televize (ne)informuje...Kovidí zápisky
https://rumble.com/vz4tn9-pasti-mdi-o-em-esk-televize-neinformuje...kovid-zpisky.html

Přesně vystihnuto: Pasivní chrlení čísel o počtu nakažených, mrtvých, možném šíření nemoci, počtu očkovaných má diváky zasypat a vystrašit, připomíná to shora zadanou agendu k vymytí mozků obyvatel.

V úvodu příspěvku televize prostě jen zmíní, že zájem o očkování a klesá a nic více. Proč to asi dále nerozebírá, když už to zmíní? Proč neanalyzuje, kolik je tady očkovaných v souvislosti s tím, kolik z nich zase leží v nemocnicích a dalším šíření viru. Jak to, že vyhrožují možným zhoršením situace, když je u nás tolik očkovaných?