Výsměch českých celebrit na sociálních covid-dávkách od státu III. : Televizní rosnička si žije skvěle, dovolené tráví v luxusních resortech, sepisuje dlouhé nákupní seznamy, ale o podporu od státu si ráda zažádá!

30.06.2022

V minulých dílech (zde a zde) byly popsány životní příběhy několika českých celebrit, jenž se nedávno v médiích hlasitě pochlubily svým super luxusním a opulentním životem na vysoké noze. Ovšem nedlouho poté se ukázalo, že server Hlídač státu eviduje jejich žádosti o státní sociální podporu po vynuceném zákazu činnosti během falešné pandemie.

Po vykreslených osudech českých "socek" mezi celebritami, jmenovitě Šinkorové, Smetanové, Mádla, Tofiho o sobě dala vědět další hvězdička: bývalá televizní rosnička Michaela Dolinová. Rozhovor s ní vyšel v magazínu Práva Styl loni v listopadu (2021) a musím se přiznat, že jsem jej četl v horečkách a myslel jsem, že mě z něj chytne infarkt.
https://www.novinky.cz/zena/styl/clanek/michaela-dolinova-diplomacie-se-mi-vyplaci-40381283

Tak tedy z obsahu: Stres v životě ji nevadí, protože se jí nedotýká. :) O důležité životní potřeby se totiž starají jiní. Ona jen chodí po obchodech a nakupuje. A moc jí to baví. Sepisuje dlouhé seznamy dárků a vymýšlí dárky pro všechny členy rodiny:

"Stres kolem mi vůbec nevadí, k tomu období prostě patří. Mě se ale moc netýká, dárky nakupuju už od srpna, pomalinku. Zvlášť při divadelních zájezdech, kdy mívám přes den volno a chodím po obchodech. Vymýšlím dárky pro obě rodiny, sepisuju dlouhé seznamy a moc mě to baví. Tuhle dokonce přišel Honza s prosbou, ať vymyslím, co by si on měl přát od svých dětí! Sama zbožňuju překvapení a pokaždé prosím, ať mi koupí aspoň jeden dáreček, o kterém nebudu vědět. Prstýnek, náušničky, řetízek, ženské toho mohou mít nekonečně... Občas mi udělá velkou radost voucherem ve stylu koláže s básničkou, třeba na prodloužený víkend v Salcburku. Super!"

Když si našla nový vztah se soudcem Nejvyššího soudu, tak přiznává, že sice exmanželovi ublížila, ale: "Nelituji toho, jsem spokojená." Ale pozor, kdykoliv může podlehnout jinému muži, ale naštěstí to umí ovládnout. Tato dáma zůstává svým stylem myšlení jako puberťačka.

Žije si spokojený život dámy, které nikdy nic nechybí, protože se umí vždy prodat. Když náhodou nechodí po nákupech a nemá co dělat, nabídne se jako průvodkyně na zámku. V pět se vrátí domů na chalupu, žádné další starosti s nákupy, vařením, praním, žehlením, uvaří si kafíčko a prý se cítí užitečně.

Jako správná žena, která se umí prosadit kdekoliv, nechyběla ani v covid pointech, kde zapisovala lidi na testování a je na sebe pyšná, že zvládla i tuto práci.

Život v oblacích, zvyklá na to, že od chlapa toho ženské mohou mít nekonečně, jak sama říká: "prstýnek, náušničky, řetízek..." Prostě takové základní životní potřeby obyčejné a skromné české dámy. Žádné velké starosti, jen nevynechat pravidelnou kosmetiku, na plastice už taky byla dvakrát, a co je důležité: nebrání se ani vpichům!

Do téhle chvíle by to všechno bylo jen takové přiblblé kdákání televizní hvězdičky, natřásající se svým bezstarostným a šťastným životem na vysoké noze.

Proč si ovšem tato osoba, která se umí protlačit kdekoliv se jí zlíbí, žije si jako královna zasypávána zlatem a prstýnky a běhající po obchodech s dlouhými seznamy dárků na nakupování, nechala vloni a předloni vyplatit 2x po 60 tisících podpory od státu? K čemu potřebovala 120 tisíc, když si tak dobře žije a neví co s penězi?
https://www.hlidacstatu.cz/data/Hledat/covid-podpory-mpo?Q=Michaela+Dolinov%C3%A1


Ať už zmíněné luxusní pobyty v Toskánsku a v Alpách uhradil manžel, nebo ona sama, to je vedlejší. Podstatné je, že jakoukoliv stotisícovou podporu tato dvojka vůbec nepotřebuje. Přesto se hlučně pochlubí v rozhovoru před celou republikou, že jí tento stát přispěl na báječné nakupování dárků jednorázovou dávkou sociální podpory, na níž nedosáhne obyčejný člověk v nouzi ani za dva roky!

A jen tak mimochodem ke zmínce o výpomoci v testovacím covid centru, jíž se Dolinová pochlubila: Bylo více takových herců/zpěváků/celebrit, které se přiznaly, že během lockdownů vypomáhaly při testování nebo trasování lidí a chlubily se tím v domnění, že je společnost ocení, jak byli "užiteční". Přitom si vůbec neuvědomili, že pokud se v nějakém smyslu projevili jako užiteční, tak maximálně jako užiteční idioti, protože tímto svým chováním jako poslušných služebníků testujících a trasujících vlastní spoluobčany ochotně pomáhali státní moci udržovat covid fašistické represe a permanentní dohled nad lidmi!

Vypovídajícím příkladem je zpověď herce Roberta Mikluše, který v rozhovoru pro Právo popisuje své nepříjemné pocity z doby, kdy vypomáhal s trasováním na hygieně.
https://www.novinky.cz/zena/styl/clanek/robert-miklus-kazda-negativni-role-je-pro-me-dobra-sonda-40388363

"Nějaký čas jsem pracoval pro krajskou hygienu. Po měsíci jsem ale vyhořel. Trasoval jsem lidi, což bylo hrozně náročné. Telefonujete třeba s pánem, který v pátek seděl v kanceláři se třemi kolegy, večer se dozví, že jeden je pozitivní. On si ráno udělá antigen a odjede na rodinnou oslavu.

Hovor, který má zabrat dvacet minut, se protáhne na tři hodiny, protože musíte obvolat všechny členy rodiny. Mluvíte s maminkou, která je objednaná na operaci kolene, pláče do telefonu... Na takové hovory vás žádné školení nepřipraví.

Jako herec se na divadle setkávám s mnoha dramatickými osudy, ale tahle dramata všedního dne mě tak vysála, že jsem toho musel nechat. I když na krajské hygieně byli sympatičtí lidé, všemožně mi pomáhali, ale nešlo to."

Zkušenost člověka, jenž v domnění, že "pomáhá", v podstatě přispívá k nastolení represí nad vlastním obyvatelstvem. Ve funkci jakéhosi "tlumočníka" státní covidové moci jim oznamuje reálné rozsudky odnětí práv a svobod ve formě karantény a zákazu vycházení z bytu, a přes obrovskou frustraci a znechucení z této práce si to není schopen uvědomit!

1. část zde:

Výsměch českých celebrit na sociálních covid-dávkách od státu: Žijeme si jako hollywoodská smetánka a jezdíme v porschi, ale bez statisícových podpor od státu nevyžijeme!

2. část zde:

Výsměch českých celebrit na sociálních covid-dávkách od státu II. : Zažíváme nebývalé pocity štěstí, nakupujeme luxusní botičky, ale český stát nám na to všechno musí přispět! Zasloužíme si to!