Všímáte si, jak je díky covidové pandemii najednou snadné nastolit totalitní režim nad všemi národy světa? Lidé sami požadují větší kontrolu nad svými životy, zákazy vycházení a tvrdé tresty pro nepřizpůsobivé

30.04.2020

S nekonečnými lockdowny a postupující hysterií okolo covidové pandemie je stále více zřejmé, jak každodenně všechny procesy plynule směřují k celosvětové totalitě, a jak je pro státní a globální moc najednou ohromně snadné nastolit totální kontrolu nad všemi lidmi a jejich permanentní sledování.

Když před tímto vývojem před lety varovali "konspirátoři", většina lidí se jim vysmívala a odmítala to jako něco zhola nemožného.

"Jak by mohli sledovat všechny lidi? Nelze přece pochytit pohyb každého člověka! Nastavit celý systém by trvalo strašně dlouhou dobu a bylo by to velice nákladné, k čemu by jim to bylo?!"

A vida, totální kontrolu lze nastolit doslova během pár týdnů/měsíců!

  • Běžní zaměstnanci i všechno obyvatelstvo se bude neustále testovat, hromadně, masově. Ke covidovým testům budou chodit jako ovce každý den ráno skoro jako k píchačkám.
  • Všichni lidi se budou povinně opakovaně pod hrozbou pokut očkovat a hlásit.
  • Při cestování nebo jakémkoliv jiném pohybu ze svého bydliště budou pod dohledem díky covid pasům a QR kódům.
  • Kdo se nepodřídí, stane se štvancem ve svém okolí, ovce na něj budou pokřikovat a nikde mu nebude povolen vstup do obchodů a na úřady.
  • Kdo bude zákaz vstupu porušovat, nelegálně se pohybovat po okolí, bude pod dohledem kamer, policie a dronů...
  • Každý den, krok za krokem k tomu směřujeme a většinový dav to všechno odkýve, protože všechna opatření jsou přece pro naše zdraví a v rámci boje proti vražednému viru.

Ministr zahradnictví Vojtěch dokonce navrhuje celoplošné testování dětí - ty budou neustále pod kontrolou, čímž se zajistí podchycení jejich životů stejným systémem sledování od dětství až do dospělosti.

A ministr nenávisti Hamáček konečně dostal nápad, který byl nasnadě už od počátku: "trasovat" nakažené může přece policie! Že to při startu karanténního koncentráku nikoho nenapadlo dříve! V Austrálii už to pochopili a to musí inspirovat i hňupa v červené vestě!
https://twitter.com/jhamacek/status/1303279489980542977

Bude ještě možné svobodné jednání a dovolí nám pocítit ducha volnosti a svobodně dýchat? Možná bude zakázáno i přiblížit se k vodě!
https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/misto-karanteny-si-nakazena-uzivala-surfovani-zadrzeli-ji-primo-na-plazi-40335723

Taková drzost, surfovat po vodě v době karantény, k zamezení takového zločinu musí nastoupit policejní obrněnci a sekuriťáci v ochranných oblecích a objekt neprodyšně obklíčit uprostřed moře!

Jak se bude náš svět vyvíjet dál, po nastolení globální totality s Velkým bratrem neustále za zády a pod permanentní kontrolou?

Třeba ještě bude možné nějaký čas přežívat ve skromných podmínkách bez této permanentní státní kontroly, ale bude to vůbec k žití? Povolí vůbec někomu takovému jakožto černé ovci vůbec např. BYDLET, nebo cokoliv VLASTNIT?

Onen často omílaný a "proslulý" článek Guardianu s vizí roku 2030, naplánovanou Světovým ekonomickým fórem Klause Schwaba a titulkem Nic nevlastním a jsem šťastný, se přece jen bude týkat lidí výrazně privilegovaných, a ne těch, kteří chtějí přežívat ve skromných podmínkách bez velkých nároků. Protože nevěřím, že nová normalita vůbec povolí lidem, aby vůbec mohli někde bydlet, nebo se jen ubytovat, nemluvě o nějakém pronájmu vozidel a návštěv kulturních akcí. Černým ovcím (neočkovaným/nečipovaným) nebude povolen žádný majetek natož volné pobíhání po okolí.

https://off-guardian.org/2020/11/12/own-nothing-and-be-happy-the-great-resets-vision-of-the-future/

Pro naprostou většinu lidí, kterým ještě pořád nedochází, co se děje, budou následující roky představovat velký šok.

Dochází k přeformátování světa ve smyslu Velkého Resetu. Pod záminkou ochrany proti hrozbě viru došlo k celosvětovému shození ekonomiky, zastavení velké části průmyslu, uzavření malých a středních podniků a většině živnostníkům bylo zakázáno vykonávat svou práci. Ti přišli o svůj zdroj obživy a stali se závislí na státu. Na druhé straně se celé pandemické divadlo vůbec nedotklo globálních korporací a především samotných aktérů falešné plandemie, kteří naopak vyšli posíleni a stále zvyšují svou moc nad lidmi.

Pro téměř všechny obyčejné lidi znamenalo spuštění pandemie propad příjmů, stejně jako statusové pozice ve společnosti bez ohledu na to, na jaké sociální úrovni se nacházeli před pandemií. Na pracovním trhu se doslova vrátili zpět na startovní čáru, na níž se srovnali v jednotné úrovni s ostatními, nehledě na dosavadní pracovní zkušenosti, kvalifikaci nebo podnikatelské úspěchy. Díky podporám od státu to dnes ještě není tak zjevné, ale velmi brzy to mnozí z nich začnou silně pociťovat. Pochopí to až v okamžiku, kdy ztratí poslední pevné jistoty jako stálý příjem a zjistí, že na pracovním trhu i v životě budou muset opět začít od nuly. Majetkové, ekonomické i profesní rozdíly mezi lidmi se smažou a poměry se narovnají tak, že všichni budou mít stejně - stejně málo nebo nic. Startovní čára se tak pro všechny srovná, což pro mnohé bude znamenat pád na společenské, pro jiné na existenční dno.

Nečekají nás lehká období a doba bude tvrdá. Dosavadní režim byl v březnu 2020 celosvětovým lockdownem ukončen a přichází Nový světový řád.