Vrchol covidové idiocie: Pořiďte si na Vánoce DISTANČNÍ SVETR, abyste se během svátků mohli účinně vyhýbat členům své rodiny!

23.12.2020

Chtěli byste udělat radost největším covid-fanatikům u nás? Toto je pro ně naprosto ideální dárek k Vánocům:

DISTANČNÍ SVETR! Novinka na trhu oděvů pro novou dobu v covidovém normálu Velkého resetu!

The SimpliSafe Social Distancing Sweater

Tento svetr má v sobě zabudované žárovičky, které vás i okolí vždy upozorní, pokud se k vám kdokoliv přiblíží na vzdálenost kratší, než je přijatelná v rámci schválených distančních rozestupů pro správné chování v nové normalitě falešné pandemie!

Pokud by se kdokoliv z vaší rodiny k vám odvážil přiblížit na vzdálenost kratší než 1,5 metru, což je nově schválený distanční rozestup mezi osobami v nové normalitě, žárovičky se ve svetru rozblikají jako vánoční stromeček a vy budete svítit doslova jako id... vánoční stromeček. Neustálé blikání vašeho svetru zpříjemní atmosféru vánočních svátků v celé vaší rodině a hlavně naučí všechny vaše blízké chovat se dle nových norem covidofašismu. Časem si celá vaše rodina, otec, máma, děti, prarodiče i příbuzní zvyknou na to, že ke správné rodinné atmosféře a klidným vztahům přispívá především to, že se ti nejbližší budou sami sobě navzájem vyhýbat.

Jedná se o naprosto ideální dárek pro všechny covidové fanatiky a všechny osoby z naší vlády a poradce z krizových štábů a hygienických stanic, kteří se o nás během této falešné pandemie tak hezky starali. Chcete-li tedy někomu udělat radost, objednejte tento svetr jako dárek k Vánocům panu Prymulovi, Cemperovi, Trnkovi, Ludwigovi, Konvalinkovi, Helovi, Smejkalovi, Tachezy, Hořejšímu, Flegrovi, Kulveitovi a dalším covid frajerům. Nic je nepotěší více než tento vrchol covidoidiocie!

Zdroj:

COVID Christmas Sweater Ensures Social Distancing by Flashing and Sounding an Alarm When People Get Too Close - Really?
https://davidicke.com/2020/12/22/covid-christmas-sweater-ensures-social-distancing-by-flashing-and-sounding-an-alarm-when-people-get-too-close-really/