Tajemství Františka Vrábela: Ze zkrachovalého podnikatele úspěšným manažerem a lovcem "dezinformátorů"

30.04.2021

František Vrábel je člověk, jehož obličej vidíme dnes a denně v médiích. Je údajně úspěšným manažerem společnosti Semantic Vision, která se zabývá analýzou informací z několika tisíců webů po celém světě a poskytuje služby úřadům, obchodním firmám a korporacím a usnadňuje jejich rozhodování. Jednou z "vedlejších" činností Vrábelovy firmy je také monitoring opozičních webů, nazývaných také "dezinformační" a poskytováním informací o jejich autorech státním orgánům.

Semantic Vision tak svým špiclováním a udáváním svobodně vyjadřovaných názorů vlastně supluje funkci policie a poskytuje neocenitelnou službu zpravodajským orgánům státu. I když... v tomto případě je otázkou, zda se skutečně jedná o pouhou službu, nebo je František Vrábel přímo najatým činovníkem zpravodajských služeb, navenek skrytě fungujícím jako "obyčejný" informační analytik.

Citujme z velice zajímavého profilu Vrábelovy firmy z ÚNORA 2020 (!), tedy moment před koronapřevratem:
https://www.startupjobs.cz/newsroom/semantic-visions-frantisek-vrabel-rozhovor-pribeh-firmy

"...ještě před pár lety vše vypadalo úplně jinak. Františel Vrabel krachoval a topil se v milionových dluzích.
"Byl jsem krok od toho, abych byl homeless. Dal jsem do toho desítky milionů vlastních peněz a nakonec jsem další desítky milionů dlužil a ručil za ně. Když nemáte na výběr a jste v koutě, nemůžete připouštět myšlenky, že neuspějete," vzpomíná štíhlý šedesátník ve své kanceláři. Hovoří klidně, přesně formuluje myšlenky a srozumitelně popisuje fungování i vznik technologie, kterou začal vyvíjet před více než 15 lety. "

Kdopak ho asi z těch milionových dluhů dostal a co za to chtěl?

Proč má nyní Vrábel najednou tak neomezený přístup do veřejných médií?

Kdosi, kdo mu dříve "pomohl", nad ním drží ochrannou ruku a zároveň ho drží pod krkem (právě kvůli tomu, kolik peněz do něj nasypal).

Odpověď na tuto otázku přináší oslavný článek z Reflexu č. 15/2019:

"V polovině března (2019) dostal Vrábelův tým od vlád Velké Británie a USA na boj s fake news grant 250 tisíc dolarů (5,7 milionů korun)."

Je tento člověk opravdu prototypem "úspěšného" manažera a člověka, který dokázal díky vlastním schopnostem a manažerským zkušenostem zbohatnout? Nejsem si jistý. Rozhodně mu není co závidět. Ten člověk je v podstatě v bezvýchodné situaci: má na krku oprátku za své bývalé dluhy, jichž se mu kdosi pomohl zbavit a funguje pod hrozbou, že může být kdykoliv zaříznut, pokud nebude sloužit tak, jak budou jeho loutkovodiči potřebovat. A proto funguje jako služebník globalistů, monitorující svobodu slova na internetu a šíření "fake news" o jejich skutečných plánech, jakými jsou současná falešná pandemie Covid19, hrozba totalitní světovlády, ekonomická krize, Velký Reset a plánování digitálních i skutečných koncentráků.

Aktualizace článku 25. 7. 2022: Někdo si dal práci a perfektně prolustroval všechny ty současné cenzorské loutky mocných za mě:

soudruzi bojovníci proti dezinfo
https://www.abclinuxu.cz/blog/GretinBlogisek/2022/6/soudruzi-bojovnici-proti-dezinfo-128373-128683

"Chvilku pracoval jako vedoucí brněnckýho městckýho uřadu, todlecto Vrábelovo krátký angažmá je následovaný rychlým nákupem lukrativních pozemků v blízkosti Brna, asi ňáká datová analýza 😄 😄 "