Špejlování v nose PCR testy poškozuje mozek a vede k demenci, přiznala nechtěně vědecká studie. Nebo že by se to covidtestů netýkalo?

09.11.2022

Někdy se mi zdá, jako by se nás masmédia mermomocí snažila přesvědčit, že žijeme v simulaci. Mediální realita se už natolik liší od skutečnosti a od dění kolem nás, že buď musí novináři z tisku, televize a rozhlasu žít v jiné dimenzi, nebo nám kdosi úmyslně simuluje každému zvlášť odlišnou realitu.

Jak jinak si lze vysvětlit způsob, jímž média informovala o nově vydané vědecké studii, kterou přinesl server Science Alert, podle níž "šťourání v nose poškozuje vnitřní tkáně a kritické druhy bakterií mají tak snazší cestu do mozku, který na jejich přítomnost reaguje způsoby, které připomínají příznaky Alzheimerovy choroby"?

Zpráva v české verzi vyšla pouze na serveru CNN Prima NEWS (Šťourání v nose je zdraví škodlivé. Podle nové studie může zvyšovat riziko Alzheimera)), z tiskovin ji přinesly pouze Lidové noviny ve svém sobotním vydání. Nikoliv ovšem na svých zpravodajských stránkách, ale zasunutou do víkendové přílohy na straně 13. Jinak absolutní ticho. Nikdo z novinářů tuto zprávu zjevně nepovažuje za nijak ohromující, jen cosi jako kuriozitu pro víkendové čtení.

Je vůbec možné, že naši novináři absolutně nevnímají, o čem píší a nedokáží pochopit souvislosti zpráv, o nichž informují? Uvědomují si vůbec, jak podvratnou antivaxerskou dezinformaci pustili do světa? Jsou osoby zaměstnané v redakcích vůbec při vědomí, když pustí do oběhu tuto zprávu bez jakéhokoliv uvedení do souvislostí s děním za poslední tři roky? Nevnímají, že tato informace vlastně neguje všechnu tu masírku, kterou do nás hustili za poslední tři covidové roky, obrací vzhůru nohama všechny dennodenně chrlené nesmysly vědeckých "hlav" o nutnosti se testovat a dává za pravdu oněm "dezinformátorům", kteří před škodlivostí PCR testů varovali?

Pochopitelně, že žádnou z těchto schopností naši novináři nemají. Tři roky po celém světě podporují koronahysterii, jednou nás nutí do testování, pak do očkování. Pod záštitou "vědeckých kapacit" nás přesvědčují, jak je důležité se dennodenně testovat špejlemi v nosu, abychom zjistili, zda náhodou nejsme nemocní, neboť čím častější špejlování v nosu a každodenní napjaté čekání na výsledek testu, tím větší klid a jistota pro naše zdraví (viz Na testy se zase stojí fronty. Chodí i očkovaní).

Ještě na začátku letošního roku bylo testování PCR testy povinné pro téměř všechny zaměstnance, testovalo se ve velkých firmách, montovnách i průmyslových podnicích. Mnozí lidí se chodili testovat i několikrát denně, neboť se jim zachtělo jít na večerní zábavu, sportovní zápas, nebo se jen najíst do restaurace. Ve všech těchto zařízeních bylo najednou nutné předkládat výsledek výtěru z nosu; pochopitelně všude na těchto místech byli na analýzu vaší bezinfekčnosti a k posouzení vzorků připraveni odborně vyškolení farmaceutičtí zaměstnanci a experti se zdravotnickým diplomem; o tom snad nepochybují ani ti největší covido-dezinformátoři.

Pokud se kdokoliv chtěl účastnit veřejného života, musel v posledních třech letech minimálně několikrát projít "odborným" prošťouráním se v nose. Snad jen do nákupního centra vás ještě pustili bez něj, ale zde to bylo vykoupeno nestálým sledováním ochranky a buzerací, zda máte správně zafačovaná ústa hadrou. Špejlování PCR testy absolvoval celý národ i celý svět.

A co dnes? Sdělovacími prostředky zkrátka jen tak prolétne zpráva, že časté šťourání v nose je vysoce rizikové a může vést k demenci a rozvoji Alzheimerovy choroby. No a o co jde? To se přece týká jen malých dětí, kteří se občas dloubou v nose. Dennodenní strkání špejlí hluboko do nosní dutiny s tím přece nemá žádnou souvislost, že ne? Covidoví odborníci nás v televizi pokaždé ubezpečovali, že vatové tyčinky dovezené z čínských továren, vybavených vyspělou technologií a dohlížejících na vysokou kvalitu a čistotu materiálu, jsou naprosto nezávadné a můžeme si jimi dennodenně provrtávat nosní dutinu až do mozku, neboť čím častější testování, tím dříve porazíme virus.

Že míchám dvě nesouvisející skutečnosti dohromady a dětské šťourání v nose není to samé, co testování PCR testy? Tak se proberte a připomeňte si, jakým způsobem média a zaprodaní covidofašističtí "experti" vloni školili děti, jak se mají v lavicích správně testovat:

Jako obyčejné šťourání v nose. Takto by se školáci mohli sami testovat
https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/jednoduche-jako-stourat-se-v-nose-takto-si-se-samotesty-pora/r~a96ecb8c6baa11ebb408ac1f6b220ee8/

Ano, školáci se mají testovat špejlemi do nosu stejným způsobem, jakým se šťourají v nose. O čem ještě chcete diskutovat?

Učíme děti slušnému chování a napomínáme je, že není správné se šťourat v nose. Ale když globální farmaceutická mafie vyhlásí falešnou pandemii, najednou jim dáme do rukou kdo ví čím kontaminované špejle, aby se s nimi povinně vrtaly ve svých nosech, a to každý den? Proč svým dětem takto pleteme hlavy? Když jim k tomu ještě zacpeme ústa nějakou hadrou, je to pro kohosi pořád málo?

A když pak najednou ze dne na den pandemická hysterie poleví, a v tisku se objeví prohlášení, že činnost, k níž nás covidofašisté po celé tři roky nutili, je vlastně zdravotně riziková a poškozuje mozek, nikdo na to ani nezareaguje, nikdo nespustí povyk. Jako by se nic nedělo! Všechno bylo a je v naprostém pořádku, jen jsme vám trochu vynuceně poškodili zdraví, ale spěte dál: už máme pro vás připraveny jiné pokyny a příkazy, jimiž vám podlomíme zdraví a zničíme život. A lidstvo znovu skloní hlavy a zase se přizpůsobí. Protože oni, ti nahoře, včetně jejich "expertů", to s námi přece musí myslet dobře!

Jak jsem uvedl, jedinou zmínku v tisku o této studii přinesly sobotní Lidové noviny, a to ještě v článku zasunutém do zadní části novin v příloze Orientace. Autor Rozcestníku Martin Hampejz ji oznamuje jakožto kuriozitu pro oddech a zasmání na konci svého příspěvku:

Novinářský prostitut tedy vědeckou studii s děsivým závěrem odbude dvěma větami, možné následky počtu Alzheimerovy choroby nebo demence u obyvatelstva kvůli povinnému testování covidovými špejlemi asi za větší zmínku nestojí. Nakonec jen stačí napsat: "Milé děti, to se prostě nedělá. Tak mějte hezký víkend." A je hotovo, vyřízeno. Asi se nás to netýká, žádná pandemie tady možná ani nebyla, že jsme si tři roky nechali násilím vrtat v nosech, to se nám asi jen zdálo.

Jak prohlásil jiný z "elitních" covidových expertů, genetik Jan Pačes, "...pandemie skončila v okamžiku, kdy jsme si jí přestali všímat. Tak to prostě je, takoví jsou lidé". Prostě si vražedné pandemie přestaňte všímat, a najednou všechno zmizí. Stačí zamávat ukrajinskou vlajkou, a bude po pandemii.

Buďte si jistí, že i kdyby dnes všichni renomovaní vědci světa vydali studii o hrozícím smrtelném nebezpečí, pokud si lidé začnou masově píchat do žil neznámé a nevyzkoušené látky, naši novináři by v ní žádnou souvislost se současnou covidovou očkovací hysterií nenašli.

Že výtěr na covid není nebezpečný, nás přece několik let přesvědčovali odborníci ze všech stran, například zde:

Odborníci tvrdí, že test na COVID-19 pomocí výtěru není nebezpečný a neporušuje mozkovou membránu
https://napravoumiru.afp.com/odbornici-tvrdi-ze-test-na-covid-19-pomoci-vyteru-neni-nebezpecny-neporusuje-mozkovou-membranu

Zajímalo by mě, zda tuto zprávu vůbec zaznamenali naši covidofašističtí potírači dezinformací, elfové, vyvraceči a bojovníci proti antivaxerským trollům.

Jan Cemper ze serveru Manipulátoři.cz má dosud na svých stránkách článek, v němž tvrdí, že "teorie, že při testování se do dutiny vsunou nejrůznější věci, se tu šíří dlouho. Ne, test na COVID-19 pomocí výtěru není nebezpečný a neporušuje mozkovou membránu." (HOAX_ Test nikomu neřekne, jestli je nemocný nebo ne a další nesmysly o testování a očkování) Nebyla by potřebná aktualizace? Co kdyby jej nyní kdosi nahlásil jako dezinformaci?

Co ale chtít od člověka, který se domnívá, že redaktoři z ČT a Respektu chytili šéfredaktora serveru Aeronet na Slovensku na nákupech (Aeronet už není anonymní. Kdo je Vedoucí Kolotoče), i když stačí jen trochu investigace, aby i tito amatérští vyšetřovatelé zjistili, že onen tajemný Vedoucí kolotoče reálně žije v Německu? Ví to dokonce i Ondřej Kundra z Deníku Nenávisti, ale k panu Cemperovi toto zjištění ještě nedorazilo.

Když už zmiňujeme bijce dezinformátorů: Chcete poznat ještě většího zoufalce na vyvracení dezinformací z novinářské obce, než je Jan Cemper? Věřte nevěřte, takový opravdu existuje - jmenuje se Stanislav Šulc a působí v Deníku. Vloni začal psát úvodní sloupky do sobotního magazínu v rámci rubriky Deník proti fake news, což naznačuje, že ubohý novinář dostal zadání uvádět prý panující lži a dezinformace na pravou míru.

Stanislav Šulc to asi musel dostat povinně jako stranický úkol, jinak si nedovedu vysvětlit, proč má vyvracení dezinformací na starosti zrovna on. Myslím, že kdokoliv z osazenstva redakce Deníku by to uměl dělat lépe než on - Palata, Bystrov, Perknerová, nakonec i ten magor Komárek. Ale proč tento úkol zadali zrovna jemu, nechápu.

Každou sobotu má Stanislav Šulc ve víkendovém vydání k dispozici jednu stránku, kde "vyvrací" falešné zprávy a dezinformace na internetu. Jsou to vždy neobyčejně negramotné taškařice, za něž by se styděl i žák základní školy v povinných slohových pracích. Šulc plní tuto rubriku už více než rok a půl a objevily se tam takové objevy, že to překonává všechny konspirační servery. Pár jeho perel na ukázku:

  • "Elektroauta už se vyplatí" (Deník 14.11.2021)
  • "Prostě a jednoduše: 20 tisíc lidí nakažených po podání první dávky vakcíny není důkaz nefunkčnosti vakcín. Naopak, je to důkaz toho, že vakcíny fungují." (Pozor na ta čísla, Deník 3.7.2021)

Loni například "vyvrátil" zprávu, že smlouvy států s dodavateli vakcín, včetně uvedených cen nákupů jsou tajné. Smlouvy jsou prý běžně dohledatelné na internetu, jen prý musíme vědět, kde co hledat:

"Tyto smlouvy jsou zcela jednoduše dohledatelné na internetu, jen je potřeba vědět, co máte hledat." (Všechno něco stojí, Deník 5.9.2021)

Ani on v článku nenapsal, kde našel díky svému investigativnímu umu např. smlouvu Pfizeru s ČR. Neprozradil, za kolik náš stát vakcíny nakupuje, v jakém množství, kolik je povinný odběr a na jak dlouho jsou platné. Proč se Šulc nepochlubil, kde ty smlouvy našel a jaké údaje tam zjistil? Mohl být slavným novinářem a Deník mohl vydat investigativní speciál o tomto tématu i s přesnými čísly, která odhalil.

Jediný údaj o částce za dodávky vakcín zatím víme od vlasatého zpěváčka z ministerstva zahradnictví: 900 milionů za měsíc. Nic víc. Tak kde jsou ty smlouvy?

Možná ale Šulc našel na internetu tyto smlouvy a dokáže v nich číst i přes začerněné plochy:
Rumunský europoslanec Cristian Terhes mluví v Evropském parlamentu: "Musíme bojovat za svobodu"
https://otevrisvoumysl.cz/rumunsky-europoslanec-cristian-terhes%CC%A6-mluvi-v-evropskem-parlamentu-musime-bojovat-za-svobodu/

Tento humoristický reportér se svým "expertním" způsobem pochopitelně věnuje i energiím a jejich dodávkám z Ruska. Nedávno se Šulcovi podařilo vyvrátit "dezinformaci" o tom, že naše republika vyrábí levně proud, ale přes německou burzu nám jej prodávají zpět draho. Že prý to není pravda a cena prý vzniká jinak a "komplikovaněji" (Kolik stojí proud, Deník 2. 7. 2022).

Sice tím odporuje tvrzení několika desítek lidí z oboru, kteří přímo v energetice pracují, dokonce to potvrdil i bývalý státní zmocněnec pro jadernou energetiku v zářijových Otázkách Václava Moravce (cca v čase 45:00 min) a upozorňují na to několik měsíců, včetně zahraničních expertů, kteří se nám za to vysmívají (Generální ředitel slovenského Siemensu o tom, proč Češi nakupují elektřinu přes burzu), ale Šulc to rozsekl. No nevěřte takovému novináři se smutným obličejem.

Ještě vloni, před ruským vpádem na Ukrajinu, přitom Šulc psal, že o energie se není proč obávat a úvahy o jejich úsporách jsou naprosto nesmyslné:

"Ceny energií jsou něco jako mandatorní výdaje státu. Protože pokud chcete normálně bydlet, potřebujete energie. Myslet si, že na nich lze šetřit, vychází z mylného pojetí šetření. Dá se šetřit na důchodech? Dá, ale udělá to jedině šílenec."
(Kdo může za ceny energií, Deník říjen 2021)

Šílenec Šulc už dnes samozřejmě píše jinak a přesně s hlavním linií vyzývá k šetření. V posledním vydání Deníku z minulé soboty triumfoval úvahou o ceně plynu (O drahém a levném plynu, Deník 5. 11. 2022):

"O ceně plynu nerozhoduje složitost dopravy, ale jen to, kolik jej je a jaký je o něj zájem. Díky rozšiřujícím se zdrojům plynu pro Evropu ho zanedlouho bude opravdu hodně. Tedy cena neporoste."

Tak už tedy všichni víme: Plynu bude brzy dost a zlevní! Všechny evropské vlády to vědí, a proto se zřejmě zásobují na blížící se zimu, naivně stropují ceny energií a kompenzují současné horentní ceny pro průmysl i obyvatelstvo a připravují nás na blackouty a výpadky nekonečných zásob všude dostupných energií.

Neboť kdyby ceny energií nadnášely, mnozí novináři by se vznášeli nad zásobníky levného plynu jako nesmrtelné zombie.