Služebníci globalistů nám chystají pád do chudoby a varují obyvatelstvo: Pokud doma v zimě topíte, hřejete se s Putinem!

16.05.2022

Ztlumením topení ve svém bytě o každý jeden stupeň uštědříte Putinovi drtivou ránu! Čím větší mráz ve vašem pokoji, tím silnější úder ruské ekonomice!

Ale musíte to provést na elektrickém přímotopu jako pirát Michálek, ať to má větší účinek:

Michálkovu blbost stáčet do lahví a vyvážet do Ruska: Škrtil "plyn" na přímotopu
https://www.expres.cz/zpravy/jakub-michalek-snemovna-poslanec-plyn-rusko-trapnost.A220316_120246_dx-zpravy_vlt

Vidím, že strůjci Velkého Resetu (=Velkého zbídačení) to opravdu rozjeli ve velkém a souběžně po celém světě, začali v médiích pálit do lidí 24 hodin denně, aby si uvědomili, že když jim říkají 'Zchudnete', tak to opravdu myslí vážně.

Služebníci globalistů jedou bomby a obyvatelstvu nařizují Devět kroků pro Velký reset:

Rozkaz pro obyvatele EU. Předán přes TOP 09. A strhly se věci
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Rozkaz-pro-obyvatele-EU-Predan-pres-TOP-09-A-strhly-se-veci-702508

Jako heslo nebo logo těchto "omalovánek pro obyvatelstvo" mohli rovnou uvést "Nebudete mít nic, ale musíte být za to šťastní".

Je pikantní, že spousta lidí již mnoho let musí nedobrovolně žít podle rad z Neidermayerova návodu: šetří energiemi, nemá auto, jezdí MHD a vlakem, nejezdí na dovolené nejen v neděli, ale nikdy, chodí pěšky nebo na kole, natož aby létali v letadlech...

Nechce se mi ani připomínat, že rady nelétat letadlem a nevyjíždět v neděli na výlet nám dává člověk, který několikrát za týden přelétává přes celou Evropu na jednání evropského parlamentu.

Ale je zajímavé, že obyvatelstvu najednou dávají takové rady zrovna ti lidé, kteří léta vystavovali na odiv svou zámožnost, v médiích se předváděli se svým náročným stylem života: s dobře vybavenými vilami, luxusními dovolenými a zaklínali se neomezenou svobodou nakládat se svými penězi, jak oni sami uznají za vhodné a vyhrožovali, že nikdo jim prý nesmí diktovat, jak mají žít a za co smějí utrácet a vyčítat jim rozmařilost, hýření a plýtvání. Protože oni si přece mohou jakkoliv svobodně užívat svých vydělaných peněz...

A najednou budou tito stejní lidé nařizovat všem ostatním, že se mají uskromnit a tvrdě omezit, protože si žili příliš nad poměry?!

Jen pro informaci o Niedermayerově myšlenkovém zázemí: není pochyb, že prezentace jeho názorů v médiích s danými pokyny pro obyvatelstvo, má svůj jasný smysl a účel. Jen tak z ničeho nic se tyto "doporučení jak od nynějška správně žít" v médiích neobjevují:
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/ludek-niedermayer-40096511

Je členem správní rady pražské Open Society Fund, součásti americké nadace George Sorose, která se zasazuje o rozvoj demokracie.

Ale nejen Niedermayer, ale např. takový Singer chodí po všech médiích a dává rozumy, jak budeme muset všichni vynaložit maximální úsilí a zvýšit svůj příjem, abychom zaplatili všechny ty nevídané nárůsty cen energií a potravin. Takto zase perlil v sobotních Lidových novinách:

"Hodně lidí si může najít lepší místo a pracovat víc...ještě jsme nepřekročili práh bolesti...lidem není tak těžko, jak nám někdo líčí."

Že to nezaplatí nikdo z obyčejných lidí, ani kdyby vydělával 25 hodin denně, o tom raději mlčí. To budou moci všichni brzy poznat, až nebude plyn a nebude kde 'pracovat víc' a ostatní průmysl promítne SKUTEČNÉ ceny energií do potravin a výrobků.

Opravdu mám nejradši, když nám služebníci globalistů, například z řad bývalých bankéřů poučují, že v nastalé situaci bychom se měli naučit šetřit energiemi a pouštět topení o stupeň níže. A taky vymontovat zářivky v místnostech, kde zrovna nejsme. A taky naučit zaměstnance nezapínat příliš vypínačů v provozech, kde pracují. Jak o tom hovoří náš pan bývalý hlavní bankéř a vzor skromnosti a asketického života Miroslav Singer v Lidových novinách (Z téhle krize se neprožereme, LN 14. 5. 2022):

Je to vždy poučné poslechnout si tyto rady od lidí, kteří si mohou vybrat, zda zrovna budou pobývat ve svých plně klimatizovaných vilách v USA, nebo těžkou dobu přečkají v dobře vytápěných chatách ve Švýcarsku nebo Rakousku.

Kolika článků už jsme se za poslední roky načetli o jejich luxusních obydlích po celém světě, když měli zrovna tu troufalost pochlubit se s nimi kdejakému servilnímu novináři!

O tomto bývalém guvernérovi mám veliké pochybnosti jakožto "ekonomickém expertovi", když si všímám, jak chodí po všech médiích a dokola omílá historky o nadměrném svícení ve výrobních halách a možnostech milionových úspor, jen když budeme svítit a topit méně a vymontujeme zářivky v místech, kde se zrovna nepracuje. Myslím, že je to jediná historka, kterou asi někde slyšel, ale v reálu nikdy nezažil, protože tento jediný příběh dokola omílá ve všech rozhovorech, kdekoliv se objeví. Mimo zmiňovaného rozhovoru pro Lidové noviny to samé zopakoval i redaktoru Strakatému v Reflexu:

Singer: Chudoba je relativní. Stát lidem pomáhá příliš, musíme si pomoct sami a víc se snažit
https://www.reflex.cz/clanek/prostor-x/112903/singer-chudoba-je-relativni-stat-lidem-pomaha-prilis-musime-si-pomoct-sami-a-vic-se-snazit.html

Mimochodem, ten styl vyjadřování na bývalého guvernéra ČNB...?

Už jenom čekám, kdy se Singer objeví v pořadech o zdraví a o vaření, a začne lidem vysvětlovat, jak je důležité kvalitně se stravovat a zdravě žít, hodně sportovat a starat se o svou fyzičku, abychom byli štíhlejší a neměli problémy s obezitou. A zdůrazní, jak je důležité hodně cvičit, abychom nepřibírali na váze a cítili se svěže. Protože on sám to považuje za povinnost každého člověka a zdůrazní, že vůbec nechápe lidi, kteří trpí obezitou a nestarají se o to, aby žili zdravě. Každý člověk má přece tolik možností, aby byl štíhlý a kdo na to nedbá, tak ať raději nechodí do médií a nepředvádí před celým národem svou nadváhu!

Škoda, že poskytovat rozhovory novinářům už určitou dobu odmítá takový pan Bakala. To by byl ideální člověk, jenž by mohl všem občanům ze své švýcarské vily karatelsky vyčinit za plýtvání energiemi na jejich chatách a chalupách a vyzvat je k uskromnění v jejich opulentních životech, jenž by spočívalo třeba v odprodeji několika jachet a pozemků.

A zcela určitě by nezapomněl lidem poradit, ať nebydlí v nějakém předraženém nájemním bytě, zprivatizovaném jakýmsi podnikatelským gaunerem, který místo toho, aby nájemníkům splnil slib o předkupním právu, tak je s ohromným ziskem prodal další své nastrčené korporaci a zdekoval se do švýcarské "emigrace".