Slovensko jako pilotní testovací polygon nejbrutálnější verze NWO a Velkého Resetu: Od povinného testování obyvatelstva a nejtvrdší lockdowny, přes zdivočelá fašizující média, až k americkým vojenským základnám a zákazu topit Putinovým plynem

18.03.2022

Aneb Neočkovaní lidé jsou dobytek, jenž by měl skapat na jatkách a nutno jej vyřadit z běžného života, děti v rozhlasových reklamách poníženě děkují straně a vládě za to, že mohou nosit roušky a očkovat se společně s rodiči, a kdo dnes topí Putinovým plynem, je nepřítel státu.

Dění na Slovensku v posledních dvou covidových letech po koronapřevratu je extrémně zajímavé a stojí za to jej pozorně sledovat. Zdejší události nám totiž s předstihem ukazují, jakým směrem se po "odzkoušení" na Slovensku bude i u nás ubírat budoucí vývoj a intenzita státních covidových represí. Politická i společenská atmosféra na Slovensku naznačuje, co můžeme v blízké budoucnosti očekávat, až se tyto praktiky "osvědčí" a postupně se začnou zavádět globálně, až nakonec přejdou v plánovanou celosvětovou totalitu v podobě Velkého Resetu a Nového světového řádu.

To, co předvádí slovenská Hegerova, resp. dříve totožná Matovičova vláda, je poslušné a doslovné plnění pokynů, jenž tamní vláda dostává shora, od svých globálních nadřízených. Tyto pokyny následně okamžitě zavádí do praxe v daleko větším měřítku než ostatní země, a to v naprosto extrémním provedení. Vše se zhoubným způsobem odráží i v atmosféře celé společnosti a především ve slovenských médiích.

Co se u našich sousedů dělo v prvním covidovém roce je již dobře popsáno jinde: především brutální zavedení a vymáhání povinného testování a dohled nad vším obyvatelstvem. Neuvěřitelně výdělečný byznys s testováním byl přitom zadán malé firmě Eurolab Lambda z Trnavy, jenž sice dlužila na sociálních odvodech 17.000 Eur, ovšem její nespornou výhodou bylo zase přátelství jejího majitele s manželkou premiéra. :)

https://aeronet.news/manzelka-slovenskeho-premiera-sedela-v-managementu-soukrome-skoly-v-trnave-kterou-ovlada-stejny-podnikatel-jenz-ridi-i-spolecnost-eurolab-lambda-viteznou-firmu-v-podivnem-tendru-na-mamuti-zakazku/

Slovenská vláda dokonce s předstihem v září 2020 navrhla doslova orwellovské opatření o vyžadování certifikátu o testování nebo očkování při vstupu do jakékoliv veřejné budovy, čímž dokonce předběhla běžná nařízení v jiných evropských i asijských zemích. Znamenalo to, že Slováci by si nemohli přijít nakoupit do supermarketu, pokud by se neprokázali platným testem nebo očkováním:

https://aeronet.news/covidovy-apartheid-slovenska-vlada-igora-matovice-na-den-102-vyroci-vzniku-ceskoslovenska-prijala-vladni-usneseni-zavadejici-apartheid-kterym-se-naplnuje-hrozive-proroctvi-z-bible/

V orwellovském slovníku si libuje také slovenská prezidentka. V mediální kampani za očkování se objevila její tvář s heslem, které nejen že připomínalo ono orwellovské 'Svoboda je otroctví', ale mělo už blízko k nacistickému Arbeit macht frei.

https://zemavek.sk/vymyvanie-mozgov-zacina-vakcina-je-vraj-sloboda/

V současném dění okolo ruského plynu opět slovenská prezidentka proslula groteskním výrokem, že kdo si JEŠTĚ TEĎ myslí, že Slovensko bez ruského plynu nepřežije, se NYNÍ stává zrádcem, agentem nepřítele a škůdcem ekonomiky.

Ľudia, obhajujúci závislosť na ruskom plyne, konajú proti záujmom Slovenska a ohrozujú bezpečnosť občanov, obviňuje vlastencov Čaputová. Argumentačne potopená Čaputová dookola opakuje americkú propagandu
https://www.infovojna.bz/article/video-ludia-obhajujuci-zavislost-na-ruskom-plyne-konaju-proti-zaujmom-slovenska-a-ohrozuju-bezpecnost-obcanov-obvinuje-vlastencov-caputova-argumentacne-potopena-caputova-dookola-opakuje-americku-propagandu-odkazuje-fico-od-reality-odtrnutej-prezident

"Kto v súčasnosti ešte stále hovorí o tom, že Slovensko by na ruskom plyne malo zostať naďalej závislé, koná proti záujmom Slovenska a priamo ohrozuje bezpečnosť občanov."

Důležité v těchto výrocích jsou určení času - "Kto V SÚČASNOSTI ešte stále hovorí o tom..."

Včera jste si to ještě mohli myslet, ale pozor! Dnes už ne! Dnes vás můžeme umlčet a zavřít jako Putinovy agenty! Pokud si stále nemyslíte, že naše země jsou soběstačné na plynu, nepotřebují ho dovážet, ale vystačí si sami a ekonomika a všechen život pojede dál ve stejných kolejích, usvědčujete se ze zrádcovské činnosti ve prospěch Ruska.

Jsou však lidé, kteří dobře vědí, co se stane zemím jako Slovensko bez dodávek plynu, jedno jestli z Ruska, nebo odkudkoliv:

https://www.infovojna.bz/article/video-co-su-to-za-kecy-co-su-toto-za-kecy-reaguje-sotak-na-caputovej-vyhlasenie-ze-ludia-obhajujuci-zavislost-na-ruskom-plyne-konaju-proti-zaujmom-slovenska-a-ohrozuju-bezpecnost-obcanov-ak-plyn-nebude-prezidentka-bude-chodit-kocom-ako-za-cias-marie-

Soták reagoval aj na stanovisko prezidentky v ktorom sa uvádza, že kto tvrdí, že Slovensko by malo byť závislé na ruskom plyne, koná voči záujmom krajiny: "Čo sú to za kecy, kto si toto dovolí povedať! Buď tu bude plyn alebo tu plyn nebude. Ak plyn nebude a nebude fungovať ekonomika, ani prezidentka nepôjde lietadlom, ale bude chodiť kočom, ako za čias Márie Térezie!" ostro reagoval predseda Klubu 500 na stanovisko kancelárie prezidentky Čaputovej.

Vzápětí to na Slovensku policejní a soudní mafie spolu s politickými gangstery rozjeli ve velkém: Každý, kdo vyjádří obavy, že bez ruského plynu může dojít ke kolapsu hospodářství, mohou být ohroženy dodávky a rozvoz základních potravin a přestane fungovat školství, zdravotnictví atd., tak může očekávat, že bude obviněn z podpory terorismu a napomáhání momentálnímu nepříteli - Rusku. Dají se očekávat novodobé politické procesy: Podporuješ dodávky ruského plynu? Jsi terorista!

DOKUMENT: Žiadosť vyšetrovateľa NAKA adresovaná Klubu 500 ohľadne obchodovania s Ruskom, ktoré je preverované ako trestný čin financovania terorizmu
https://www.infovojna.bz/article/dokument-ziadost-vysetrovatela-naka-adresovana-klubu-500-ohladne-obchodovania-s-ruskom-ktore-je-preverovane-ako-trestny-cin-financovania-terorizmu
O aktivity najväčších firiem združených v Klube 500, ktoré zabezpečujú chod slovenskej ekonomiky, sa zaujíma NAKA.
https://www.infovojna.bz/article/o-aktivity-najvacsich-firiem-zdruzenych-v-klube-500-ktore-zabezpecuju-chod-slovenskej-ekonomiky-sa-zaujima-naka-nakupom-nerastnych-surovin-z-ruska-mohlo-podla-trestneho-oznamenia-dojst-k-spachaniu-vojnoveho-trestneho-cinu-a-trestnych-cinov-terorizmu
https://www.infovojna.bz/article/baranek-snaha-naka-kriminalizovat-importerov-ruskeho-plynu-je-vlastizrada-a-sabotaz-voci-slovenskej-republike-jej-bezpecnosti-jej-obcanom-ktora-priamo-ohrozuje-ich-zivoty

Loajalita poskoků ve slovenské vládě už došla tak daleko, že v únoru 2022 podepsali smlouvu o poskytnutí dvou svých vojenských letišť americké armádě:
https://zemavek.sk/nadpraca-slovenskych-vazalov-a-kriza-zastupitelskej-demokracie/

https://aeronet.news/belorusko-zmeni-koncem-unora-svoji-ustavu-aby-mohlo-na-svem-uzemi-rozmistit-ruske-balisticke-rakety-s-jadernymi-hlavicemi-nato-jiz-reagovalo-ze-zvazi-v-krajnim-pripade-rozmisteni-jadernych-zbrani/

https://aeronet.news/video-americka-vlada-se-vmesuje-do-voleb-na-slovensku-neziskovka-napojena-na-americkou-vladu-a-nadaci-george-sorose-uverejnila-4-roky-starou-telefonickou-nahravku-rozhovoru-predsedy-slovenskeho/

https://aeronet.news/americane-odmitli-interpretacni-dolozku-zuzany-caputove-nahradili-ji-vlastni-dolozkou-potvrzujici-americkou-jurisdikci-nad-sliacem-i-kuchynou-polsko-rozpoutalo-mezi-nemci-naproste-silenstvi/

Dění na Slovensku v posledních dvou letech bylo skutečně hektické a vypadá to, že Slovensko bylo globalisty vybráno jako jedna ze vzorových zemí, kde je nutné důsledně aplikovat podobu Nového světového řádu po Velkém Resetu, a to jak ve věci pandemických opatření, tak i v politickém a mediálním dění.

Nátlak ze strany slovenských médií na obyvatelstvo ve věcech testování a očkování byl v posledních dvou letech skutečně brutální a v historii novinařiny má obdobu snad jen v třeštění nacistického tisku. Vypadá to, že slovenská média hlavního proudu se předhánějí v tom, kdo vypustí větší hovadnost, aby se jejich figurky prokázaly jako poslušní režimní služebníci Nové normality.

Některé persony ze slovenských médií působí tak, jako byste nakopírovali našeho covidfanatika Flegra a vypustili ho do prostoru v několika totožných kopiích.

Toto novinářské hovado jménem Peter Schutz v údajně pravicovém deníku SME(tí) požaduje, aby neočkovaní byli brutálně omezeni na svých právech, až by kňučeli bolestí:
Schutz: Znevýhodnenie nezaočkovaných by malo byť také brutálne, aby bolesťou až "zavýjali"
https://zemavek.sk/schutz-znevyhodnenie-nezaockovanych-by-malo-byt-take-brutalne-aby-bolestou-az-zavyjali/

"Ak chceme čo najmenej covidu a život bez lockdownov, znevýhodnenie nezaočkovaných - okrem tých zo zdravotných dôvodov - je imperatív. Malo by byť až brutálne, aby bolesťou až zavýjali, pretože ich bude celá zodpovednosť a vina za prípadné ďalšie covidové lockdowny a úmrtia."

Konečně se tito bolševici z pravicových médií, desítky let kvákající o svobodě a právech občanů, ukazují v pravém světle.

Stejný novinářský šmejd ve svém dalším komentáři z července 2021 ještě přitvrdil, když si dovolil napsat, že neočkovaní by měli kvičet jako prasata na jatkách, protože to nejsou lidé, ale dobytek:
https://zemavek.sk/dennik-sme-neockovani-nie-su-ludia-ale-dobytok-s-telacim-iq/

"Na neočkovancov sa nedá ísť iba cukrom, ale treba aj poriadne dlhý bič," alebo "neočkovaní by mali kvičať ako svine na bitúnku... keď hlavný prúd rozumuje, ako neočkovaných poriadne diskriminovať, aby ich zvýšený diskomfort dotlačil pod ihlu."

Kam až může tato novinářská sebranka zajít? No zkrátka hodně hluboko, jelikož tito vyvolení mají povoleno všechno, neboť jim nic nehrozí. Novinářské sračky ze slovenského deníku SME(tí) a jiných vypouštějí stejný fašistický smrad jako ty české.

Jak by se o neočkované lidi postaral údajný vědec a výrobce PCR testů Pavol Čekan, můžete posoudit zde:

"Takto ich budeme dávať dole z bežného života, budú chodiť zarúškovaní, náhubky budú mať, nebudú môcť cestovať, a ja sa budem z toho tešiť. Všetkých, čo sa nechcú zaočkovať proti Covidu, pošleme do rozvojových krajín".

https://www.hlavnespravy.sk/slovensky-vedec-a-vyrobca-pcr-testov-pavol-cekan-sokuje-takto-ich-budeme-davat-dole-z-bezneho-zivota-budu-chodit-zaruskovani-nahubky-budu-mat-nebudu-moct-cestovat-a-ja-sa-budem-z-toho-tesit-vs/2393086

https://www.facebook.com/ing.milan.uhrik/videos/428376295205787/

Čekan: Všetkých, čo sa nechcú zaočkovať proti Covidu, pošleme do rozvojových krajín - Zem&Vek
https://zemavek.sk/cekan-vsetkych-co-sa-nechcu-zaockovat-proti-covidu-posleme-do-rozvojovych-krajin/
https://uloz.to/file/NNFpWPGTkYn3/pavol-cekan-do-rozvojovych-krajin-tam-by-som-poslal-vsetkych-co-sa-nedaju-zaockovat-mp4

Na veřejnoprávní rozhlase RTVS zase běží příšerné upoutávky na očkování:

"Ahoj babi, tak zítra máš termín na očkovanie. A ako tvoj sprievod zaočkujů aj mňa. Aj ja sa těším! Konečně sa budem moct stretávať!"

Lze nalézt například v této relaci, ale nutno skočit až na konec v čase 1:59:10:
https://www.rtvs.sk/radio/archiv/1464/1562135

V minulých měsících běžel tento spot, v němž děti děkují svých rodičům, že jich naučili nosit roušku a mýt si ruce! To je hezký příklad toho, jak se v populaci předává poslušnost k nařízením strany a vlády ze starší na generace na tu mladší, od dospělých až ke svým dětem.

Deti dospelým: Ďakujeme, že vy veľkí, chránite nás malých!
https://www.youtube.com/watch?v=cOTppInNRRs

Milí dospeláci, ďakujeme, že ste nás naučili nosiť rúška, umývať si ručičky a nebyť blízko cudzích ľudí. Ďakujeme, že myslíte aj na našich starých rodičov, že nám venujete veľa času a že nám vždy všetko vysvetlíte. Ďakujeme, že vy veľkí, chránite nás malých.

Nebývale hysterická kampaň za povinné očkování všeho obyvatelstva na Slovensku vnesla i do našeho slovníku spoustu nových termínů jako tupelo, dezoláti, zadúbení ignoranti a mnohé další, které si můžete sami najít v této kultivované státní kampani.

https://zemavek.sk/bud-si-tupelo-a-neockujes-sa-alebo-nie-si-tupelo-a-ockujes-sa-tvrdi-pracovnicka-mz/

O Ficovi a jeho partaji si můžeme myslet cokoliv, ale s tou novinářskou sebrankou má prostě 100% pravdu:
Fico s Blahom obvinili novinárov, že z nezaočkovaných Slovákov robia podľudí a farmaceutickými firmami zaplatenou vakcinačnou propagandou rozoštvávajú slovenskú spoločnosť
https://www.infovojna.bz/article/video-fico-s-blahom-obvinili-novinarov-ze-z-nezaockovanych-slovakov-robia-podludi-a-farmaceutickymi-firmami-zaplatenou-vakcinacnou-propagandou-rozostvavaju-slovensku-spolocnost
https://www.youtube.com/watch?v=j0NT7GGcbnw

Zatímco kdysi mainstreamový slovenský novinář Baranek (teď už ho do mainstreamu nepustí) se kuriózně shoduje s "konspirátorem" Ickem, že současný vývoj připomíná fašismus (on to nazval "kancelářským fašismem"), ostatní hlavní proud jede dál v přikyvování dalších a dalších omezení práv a svobod.

Důkazem je tento komentář slovenské redaktorky na Českém rozhlase po protestech před slovenským parlamentem kvůli schvalování zákona o zvýhodnění jedné skupiny obyvatel (očkovaných) před jinou:
https://www.irozhlas.cz/komentare/slovensko-ockovani-bratislava-demonstrace-parlament-koronavirus_2107251125_jgr

"Ve skutečnosti to ale byl zuřící dav, který byl přesvědčený, že je nositelem jediného správného pohledu na věc, a to sice, že očkování je škodlivé a je ho třeba odmítnout. Za zmínku stojí, že byl podněcovaný politiky opozičního levicového Smeru, kteří kráčeli po boku Kotlebových fašistů."

Pane Bože, zařiď už těm novinářům raději ohromnou kompenzační finanční podporu od státu, ať už raději sedí doma a mlčí! To je prostě logika a správný pohled na věc: "zuřící dav" před parlamentem zřejmě zakazuje jiným, aby se nechali opíchat, nařizuje a diktuje všem obyvatelům, za jakých podmínek mohou zajít do obchodu a do kina, nebo vyjet do zahraničí a ostatní lidi zavírá v lockdownech! Protestující lidé před parlamentem si vymysleli diskriminační doklady a covid pasy!

Když se však podíváme do zahraničí a porovnáme intenzitu běsnění covidofašistů u nás, resp. na Slovensku a v jiných zemích, můžeme vidět, jak je celá akce koordinovaná a nasazené mediální hvězdy plní svá zadání do puntíku přesně a shodně, jako na povel; někdy dokonce i stejnými výrazy. Anglický moderátor Morgan v podstatě hovoří doslovně jako Čekan na Slovensku - antivaxery je nutné "dát dolů", "shut them down":

Piers Moron calls for fascism: 'To win the war on covid, we need to go to war on the anti-vaxxers - shut them down, get them off the airwaves, ban them from social media, and urgently re-educate their brainwashed followers about the incontrovertible truth around vaccines.'
https://davidicke.com/2021/07/27/piers-moron-calls-for-fascism-to-win-the-war-on-covid-we-need-to-go-to-war-on-the-anti-vaxxers-shut-them-down-get-them-off-the-airwaves-ban-them-from-social-media-and-urgently-re-educate-thei/

Když posloucháme ta slova, jak je nutné jít do války proti jedné skupině obyvatel, zavřít je, zničit je (doslova "dát je dolů", jak prohlásil "vědec" Čekan), zakázat jim žít, promlouvat, převychovat je - co to jenom připomíná?

Kolik se za předchozí desetiletí natočilo historických dokumentů a napsalo knih o totalitních režimech 20. století a lidi se nemohli dohledat odpovědi na otázku, jak mohly totalitní režimy tak snadno zfanatizovat masy proti jiné skupině obyvatel? A k čemu to bylo dobré, když lidi stejně nepochopili, jak k tomu mohlo dojít?

  • Proč nacisté brutálně likvidovali jednu skupinu obyvatel? Vyhazovali je z veřejné dopravy, ponižovali je v médiích, na ulici, zakázali jim vstup na úřady, do obchodů, zabavovali jejich skromné majetky, posílali je do koncentráků?
  • Proč komunisté ničili lidi, kteří nechtěli jít jejich cestou a radostně budovat novou společnost? Likvidovali jejich živnosti, podniky, rodiny?

A co vidíme dnes? To samé - fanatici horují pro zákazy, omezování a likvidaci určité skupiny lidí, která se nechce radostně přidat k budování nového režimu!

Nikdo se nedohledá odpovědí, všechno mudrování bylo zbytečné, historie se opakuje, když lidem nedochází, že dnes probíhá úplně ten samý proces!

Naštěstí i na Slovensku stále existují rozumné hlasy, oponující nastupující covidové totalitě. Mimo zmíněného Jana Baranka, jenž má svůj (zatím ještě funkční) videokanál zde:
https://www.youtube.com/channel/UCtsUW9ymndc7l72boTLDmGw/videos

A rozhovory ZVTV s Barankem můžete shlédnout zde:
https://www.youtube.com/watch?v=h124K2ifxfM

https://www.youtube.com/watch?v=KdSZxrvMlMg

https://www.youtube.com/watch?v=KdSZxrvMlMg

...je to například slovenský nezávislý novinář Lubomír Huďo, který má neskutečný přehled o mediální scéně nejen na Slovensku, ale i v ČR. To mě až udivuje, neboť to rozhodně nebývá na mediální scéně zvykem; ani já tolik o slovenské mediální scéně tolik nevím, i když se ji snažím sledovat také.

Huďo má své zkušenosti i z veřejnoprávních médií a dokáže najít přesné příklady z minulosti na některé osoby a konfrontovat je s tím, co dělaly nebo tvrdily dříve s tím, co tvrdí teď. Z toho lze dobře pochopit, proč některá novinářská šmíra tak nadšeně propaguje očkování a bojuje proti "dezinformátorům".

Když Lubomíra Huďa poslouchám, jak popisuje, co se děje na Slovensku, tak někdy stačí změnit nebo si domyslet dvě tři jména a vypadá to, že popisuje situaci u nás.

Jeho častému rozčilení se nelze divit, protože to, co předvádí novináři a tv. moderátoři na Slovensku je na pozvracení. Kdyby se během roku 5x změnil režim z tržní ekonomiky na komunismus, pak na nacismus a pak zpátky na feudalismus, oni by stihli pokaždé srovnat krok a přicmrndávat podle aktuální linie.

Huďův pořad Mediálný wrestling na Slobodném vysielači k poslechu zde:
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/medialny-wrestling/

Když se bratři Matyinkovci z hudební kapely Maduar pokusili vyvolat diskusi mezi stoupenci a odpůrci současných tvrdých opatření i očkování (projekt www.hovormespolu.eu), a tím trochu zklidnit celou společenskou hysterii, dostalo se jim od médií hlavního proudu sprostého odmítnutí a pořádné mediální nakládačky, nejen od televizní štětky Kovačič-Hanzelové:
https://zemavek.sk/brutalita-a-zaujatost-medii-je-dovodom-vypnut-ich/

https://www.youtube.com/watch?v=CIqHKVemXgk

"Většina odborníků tvrdí, že nemáte pravdu. Drtivá většina vědců s tím souhlasí. Naprostá většina podporuje očkování. Toto jsou fakta. Fakta nemůžete zpochybnit. Fakta jsou taková. To jsou všechno fakta." atd.

Jak příhodně komentoval jeden divák v diskusi:

Nerovný souboj:
Na jedné straně "Mluvme spolu, abychom si vyložili a prodiskutovali argumenty."
Na druhé straně "Vy mlčte, pravdu máme my, to je nesporný fakt!"

Zde si můžete přečíst krásný životní příběh prorežimní novinářky Zuzany Kovačič Hanzelové. Hotové novinářské nebe!

https://zemavek.sk/zuzana-kovacic-hanzelova/

V tisku jejich snahu popsali jako téměř jako podporu fašistům ("Po fašistoch sa svojich práv na priestor domáhajú aj vedeckí disidenti.") a vzkázali, že by jich napříště televize neměla ani vpouštět přes vrátnici ("Verejnoprávna televízia by nemala ani uvažovať pustit želanú zostavu cez vrátnicu mudrovať o pandémii").

*****************

Doplnění z 11. 5. 2022: A kdopak nám to tady komentuje televizní diskusi mezi fanatickou covidiotkou a hostem, žádajícím argumenty a slušnou debatu?

https://www.facebook.com/groups/odbukadobuka/posts/568355144597438/

ROMAN HANAJÍK - blogger Deníku N, stejná osoba, která fanaticky bránila Harabínovi ve vstupu k památníku osvoboditelů!


Takže psychopati v médiích budou stále dookola opakovat mantru o tom, jak se antivaxeři a odmítači tvrdých covidových opatření náhle po útoku na Ukrajinu přeorientovali na proruské aktivisty, ale tento bývalý covidofanatik, nyní s ukrajinskou vlajkou na profilu, je zásadový novinář, pevně stojící za svým názorem?

Stále nenajdete spojitost mezi fanatickými covidioty, kteří bránili svobodné diskusi a žádali nejtvrdší opatření, zavírali lidi do lockdownů, a proukrajinskými fanatiky, kteří fyzicky brání lidem projevit pietu za vojáky Rudé armády? Viz článek z května 2022:
https://koronaprevrat.webnode.cz/l/jeste-vcera-zakazovali-neockovanym-a-lidem-bez-rousek-vstoupit-do-restauraci-sportovist-nebo-na-kulturni-akce-dnes-ti-sami-fananticky-brani-lidem-uctit-pamatku-obeti-valky-a-polozit-venec-na-hroby-nasich-osvoboditelu/

*****************

Bratři Matyinkovci se naivně domnívali, že s fanatiky a cenzory je možné vést diskusi, ale to se šeredně zmýlili. Nemůže být lepším důkazem tohoto omylu, než osud jiného kultivovaného oponenta, doktora Igora Bukovského, jehož videokanál na youtube byl cenzory smazán:
Youtube kanál Dr. Bukovského vymazali - Zem&Vek
https://zemavek.sk/youtube-kanal-dr-bukovskeho-vymazali/

"Tento účet byl zrušen z důvodu porušení pokynů pro komunitu YouTube."

Vyvolená "Komunita YouTube" si nepřeje jakékoliv zpochybňování oficiálních verzí falešné pandemie, ani v případě, když se jedná o slušnou argumentaci, naprosto bez jakýchkoliv osobních útoků a napadání. Takže k čemu je jakákoliv slušnost, hledání pravdy a názorových kompromisů? Nic takového v současné době nemá smysl, nesrat se s nimi! Už to snad vidí i ti, co by s globalisty a vládci médií chtěli vyjednávat "kompromisy" a vycházet s nimi slušně. Toto je válka a už nejde s covid mafií jednat po dobrém, když přeneseně i doslova likvidují naše životy.

Poslední videopříspěvek měl příznačný název Média útočia a zúria už bez zábran - sú zodpovedné za rozvrat spoločnosti a totalitu na obzore. Po jeho zveřejnění byl Bukovského kanál vypnut.

V předchozím díle Igor Bukovský trefně hovořil o menticídě:
MENTICÍDA Slovenska! Zabíjanie myslenia a morálky je vstupná hala do pekla
https://www.youtube.com/watch?v=6wMacVKH1E4

Menticída: systematická snaha rozložiť a zničiť hodnotový systém a morálku človeka použitím psychického alebo fyzického týrania alebo drog s cieľom dosiahnuť radikálnu zmenu jeho myslenia a konania (Dr. Joost Meerloo v knihe Znásilnenie mysle)
"Neustály Strach a spoločenské napätie sú historicky najznámejšími nástrojmi na vyvolanie spoločenskej menticídy. Ľudia, ktorí podľahli vymývaniu mozgov a menticíde žijú ako v tranze, opakujúc slová, frázy a heslá, ktoré do nich nahral niekto iný."

Jako bych slyšel a viděl masy lidí okolo mně, kteří dokola opakují hesla, fráze a lži, které do nich nahrála média - hesla o rouškách, vakcíně, lockdownech, nutnosti omezit naše svobody...

Jako jeden z mála hlasů ze slovenské kulturní sféry je nutné ještě zmínit komika Milana Markoviče. V rozhovoru pro RTVS přesně odhalil podstatu celého covid podvodu:

https://www.rtvs.sk/radio/archiv/1530/1643800

"U nás si nikto neuvedomí, že pandémia sa skončí v tom momente, keď sa skončí nezmyselné testovanie. Hon na zdravých ľudí a pchať im tyčinky do nosa? A potom zistíme, že naozaj očkovať treba hlavne preto, že je to biznis. Farmakológia nepustí," vyjadril sa Markovič.

"Nechcel by som byť učiteľom. Neviem, ako sa to bude vyvíjať, ale budú vedieť deti o pár rokov, že sa naozaj niekedy chodilo do školy bez rúšok a podobných obmedzení? Alebo sa to stane postupne normou? Lebo nehnevajte sa, ja nejaký rozumný koniec tomu nevidím."

Neměli bychom zapomenout ještě na jeden pozitivní zjev na slovenské mediální scéně: profesora ekonomie Petera Staněka. Pan Staněk je odborník s neskutečně širokým záběrem od ekonomie, společenských věd, zdravotnictví, politologie, ale i těch "hraničních oborů" jako je například paleoastronautika nebo manipulace mysli.

V jednom rozhovoru uváděl výrok Elona Muska o svém projektu Neuralink:

"Musíme dosáhnout situace, ve které budou mít lidé jen správné myšlenky a správné vědomí, čímž jim ušetříme problémy."

Doporučuji například jeho rozhovory na Svobodném univerzu Martiny Kociánové:
https://www.radiouniversum.cz/host/peter-stanek/

Hutné několikahodinové rozhovory pana Staňka s Josefem Skálou si můžete užít na kanále Petra Bureše:
https://www.youtube.com/c/PetrBure%C5%A1TV/videos

Poslechněte si tento úryvek ze Staňkovy přednášky z roku 2018 (!) a posuďte sami, kdo je tady konspirátor:
https://www.youtube.com/watch?v=CmEUBWVqd8A

Šéf klíčového analytického útvaru jedné nejmenované Rockefellerovské banky, který se zabývá příštím vývojem, říká: čeká nás gigantická ekonomická světová krize, ale nebude pouze finanční, jejím důsledkem budou davy lidí, kteří budou zuřivě putovat ulicemi a budou ničit vše kolem sebe, politické elity selhávají a dochází k impaktu společnosti do vnitřku, to vše bude začínat kolapsem finančního sektoru a proroste všemi součástmi společnosti, odhadovaný čas? rok 2020!!!!

Kdyby všichni ti mediálně známí "ekonomičtí experti" měli aspoň přibližně stejný odhad, jako pan profesor Staněk!

Závěrem se sluší uvést několik internetových zdrojů informací ze Slovenska, na jejichž nezávislost se můžete spolehnout. Jedná se ostrůvky naděje v současném světě, kde sílí covidfašismus a silně se hlásí o slovo přicházející globální totalita.

Infovojna
https://www.infovojna.bz

Zem a Vek
https://www.zemavek.sk

Badatel
https://badatel.net/

Internetová relace Kulturblog
https://www.youtube.com/c/Kulturblog/videos

Rádio Slobodný vysielač
https://slobodnyvysielac.sk/