Slovenská europoslankyně nadšeně hlásí: Bez covidpasu vám už nedovolíme ani koupit si kafe!

03.11.2021

Slovenská europoslankyně Ďuriš Nicholsonová natočila video, v němž nám s frenetickým nadšením v hlase oznamuje, že covidová tyranie svižně zavádí v celé Evropské unii nové totalitní poměry: a to sice, že kdo se nebude povinně testovat, nenechá se naočkovat covid vakcínou, nebo nebude vlastnit správnou stranickou knížku, tedy ehm, covidový pas, takový člověk se nebude moci ani napít nebo najíst. A podle Nicholsonové je prostě úžasné, jak rychle se tato opatření charakteru znamení šelmy podařilo zavést ve všech hlavních metropolích "vyspělé" Evropy:

"Nedávno som sa vrátila z Paríža a bylo pre mňa zaujímavé zistiť, že v celom Paríži si nedáte ani len kávu či pivo na terase baru, ak nemáte Covid pas....albo platný PCR test."

https://zemavek.sk/video-uhrik-vs-nicholsonova/

https://www.infovojna.bz/article/video-nicholsonova-s-usmevom-propaguje-vakcinacny-apartheid-a-nezaockovanym-ludom-a-obcanom-bez-pcr-testu-odkazala-ze-nepatria-do-spolocnosti-a-odporucila-im-dat-si-doma-zlu-nescu-a-pivo-so-spadnutou-penou

Když poslouchám tyhle euro-kovido-svazačky, tak si uvědomuji, jak jsme se během několika měsíců posunuli v chápání smyslu existence Evropské unie, ale i práv a svobod obecně:

Ještě před 2 lety bych očekával, že nám tihle eurosvazáci budou s nadšením vyprávět, kolik nových příležitostí se nám dostalo díky členství v EU, jaké další a další výhody se nám naskýtají při pobytu v západních zemích Evropy a že jsme díky nejširším právům a svobodám a volnému pohybu v EU bez jakéhokoliv omezení ti nejšťastnější lidé na zemi.

A co nám dnes nadšeně, s frenetickou radostí v hlase, sděluje tato horlivá eurokráva? Úžasnou novinku: Že na Západě se dnes bez správné stranické knížky pro privilegované (covid pasu), nebo osvědčení o své loajalitě k režimu (platného PCR testu), ani nenajíte, ani si nekoupíte čaj nebo kávu!

Vlastně se nesmíte ani svobodně pohybovat, protože "neočkovaní a netestovaní nepatří do společnosti". A prý to pro ni "bylo zaujímavé zjistiť"!

To jsou přece takové skvělé novinky, že je naprostou nutností natočit o tom video a pochlubit se celému světu svou loajalitou k novým poměrům, protože každý poslušný občan se všemi restrikcemi a okamžitě souhlasí a dokáže se hned přizpůsobit.

Nevadí, že byl rozvrácen původní systém práv a svobod občanů a některé ze svobod zůstaly jen privilegovaným a poslušným - to nevadí. Oni musí dát hned najevo, že s nástupem totality souhlasí, slibují svou poslušnost, že budou i nadále přikyvovat čemukoliv shora, a žádají tvrdé tresty pro všechny, kteří neskloní hlavu.

Už konečně chápu, proč má slovenský novinář Lubomír Huďo takovou averzi k některým presstitutům, presstitutkám a euronadšencům svazáckého ražení jako jsou Kovačič Hanzelová nebo tato podobná pizda Nicholsonová a v negativním smyslu je neustále zmiňuje snad v každém pořadu, ať už ve Slobodném vysielači nebo Kulturblogu.