Sehrané divadlo z 11. září předlohou pro inscenaci covidového podvodu: Posmrtná videa údajných atentátníků a ohořelé letenky únosců v hromadě rozdrcené oceli jako "důkazy" pro hlupáky

11.09.2023

I když se zdá, že s výkladem oficiální verze 22 let starých událostí, dokonale zabetonovaným do myslí lidí mnohaletým mediálním výplachem, nepohne ani sebevíc faktů a protidůkazů, vždy se nakonec objeví cosi, co státní lži o 11. září naprosto položí na lopatky. Napomáhají tomu paradoxně samotní strůjci v pozadí, kteří ve snaze podpořit vládní verzi nově vyrobenými "důkazy" nechtěně shodí celou oficiální konstrukci "9/11".

Víme například o absurditě nálezu téměř neporušených pasů údajných atentátníků pod zdemolovanými a roztavenými mrakodrapy. Jsou známy detaily o leteckém cvičení armády USA, probíhajícím v ten samý den a hodinu, kdy k útokům došlo, a jehož náplní bylo, světe div se, "prověření okamžité reakce armády při simulovaném nárazu uneseného letadla do výškové budovy Světového obchodního centra". I z neobjasněných souvislostí okolo antraxových zásilek v týdnech po 11. 9., jejichž pachatelé pocházeli přímo z amerických armádních laboratoří, musí být i lehce pologramotnému člověku jasné, že oficiální pohádka o průběhu nejpromyšlenějšího teroristického útoku v dějinách má vážné trhliny. Stačilo by se do detailů zahloubat v jediné z těchto "nesrovnalostí", aby se celý, do lidských mozků mediálně vrytý příběh zhroutil.

Rozporů a absurdit kolem klíčové události nového tisíciletí je však tolik, že registrovat a analyzovat je všechny, by bylo velmi časově i myšlenkově náročnou činností. (Několika zásadními jsem se podrobněji zabýval v článcích k loňskému a předloňskému výročí 11. 9. 2001, jako např. předčasnou relací BBC o pádu WTC7, fantazírováním pana Boudníka, který se zaplétá do svých lží o zřícení obou mrakodrapů nebo podivném příběhu Pavla Hlavy). Pro nemyslící stádo před tv. obrazovkami je v takovém případě pohodlnější přijmout vládní verzi a netrápit se pochybnostmi, jelikož by jim vážně narušily pohled na svět. Věděli jste například, že newyorské muzeum 9/11 vystavuje i ohořelé palubní letenky oněch "teroristů"? Zaznamenali jste před lety v médiích absurdní videonahrávky údajných sebevražedných atentátníků z 11. září, za nimiž se v pozadí promítají záběry hořících věží WTC a zasaženého Pentagonu; tedy událostí, při nichž měli oni sami zahynout? Právě tyto dodatečně fabrikované "důkazy" nám na stříbrném podnose přinášejí náznaky pravdy o 11. září 2001, přičemž oficiální verze se naopak po jejich předložení odsouvá do oblasti naprosté fantasmagorie.

Nemyslící konzumenty u televize však jakákoliv fakta a důkazy, upozorňující na rozpory v oficiální verzi, absolutně netrápí. Ti budou kývat na cokoliv, co jim vládní propaganda předloží a přesně ve stylu zfanatizovaného davu skandovat hesla proti předem určenému nepříteli. A vůbec jim nebude překážet, že tvář onoho nepřítele je dnes jiná, než byla včera.

Pár měsíců po útocích už Usáma nikoho nezajímal

Ukázkově byl tento stádový přístup předveden na příkladu arciteroristy Usámy bin Ládina, jenž byl pár hodin po útocích bez jasných důkazů označen za pachatele celého krvavého divadla. Klíčovým důkazem o jeho vině měla být videonahrávka s jeho přiznáním, natočená v listopadu a nalezená v prosinci 2001 (tedy 3 měsíce po útocích) v Džalálábádu. Absurditu tohoto nálezu jsem popisoval v článku o TOP5 státních dezinformacích za posledních 30 let (část II.). Naštěstí američtí vyšetřovatelé předem věděli, že bin Ládin toto své přiznání natočí a americká armáda jej následně po bombardování a okupaci Afghánistánu nalezne, a tak jej jako důkaz avizovala již 11. září, pár hodin po útocích na WTC a Pentagon.

Usáma tak v prvních měsících po 11. 9. skvěle posloužil jako strašák terorismu pro celý svět. Jelikož však Bushova vláda ve svém plánu na ovládnutí světa dle Projektu pro nové americké století, pro jehož uskutečnění bylo 11. září velmi vítanou (přesněji řečeno připravenou) záminkou, nehodlala ztrácet čas v Afghánistánu a připravovala se k útoku na Irák, nebyl už důvod se bin Ládinem příliš zaobírat. Ten vousatý terorista, který vyvolal šok celého světa, když pokořil technologicky i vojensky nejvyspělejší velmoc, záhy zřejmě nahlásil dovolenou. Vláda USA s tradiční laskavostí a shovívavostí uznala, že osobu, která před pár měsíci způsobila krutou smrt tří tisíc jejích občanů, zničení dvou symbolů New Yorku a části Pentagonu a narušila bezpečnost státu, nebude vhodné příliš obtěžovat. Samotný prezident Bush už v březnu 2002 na tiskové konferenci odpálkovával nevhodné dotazy novinářů, v jakém stádiu je pátrání po největším teroristovi světa, slovy: "Ten muž je na útěku, pokud je vůbec naživu. Kdo ví, jestli se skrývá v nějaké jeskyni nebo ne; dlouho jsme o něm neslyšeli. (...) Tak nevím, kde je. (...) No, jak říkám, moc jsme o něm neslyšeli. A nemyslím, že je v centru jakékoli velitelské struktury. A znovu, nevím, kde je. Já -- zopakuji, co jsem řekl. Opravdu se o něj tolik nezajímám. Vím, že je na útěku."

Prezidentu Bushovi dobře poradili, proč už by nebylo vhodné se tolik zaměřovat na jednu osobu. V té době totiž vyvstala potřeba obrátit pozornost k Iráku, a tak se hledání důkazů o bin Ládinově vině, jež byla ještě před pár měsíci nezpochybnitelná, nezdálo jako hlavní priorita. Vůbec proto nevadilo, když jsme se z agenturních zpráv dověděli, že jistý technik FBI "v rozčilení" zničil zachycenou komunikaci Usámy bin Ládina k přípravě útoků, a tím pádem i důkazy o jeho vině za 11. září 2001. :D

Naštěstí si onen technik, ještě dříve, než u něj propukl amok, stihl celou komunikaci přečíst, takže jako důkaz to tehdy stačilo.

Nebylo přece vůbec podstatné, koho americká moc označuje za pachatele a strůjce atentátů z 11. září. Mediální propaganda mohla osoby viněné za spáchání teroristických útoků 11. září v pravidelném rytmu obměňovat, aniž by si někdo něčeho vážného všiml. Přesně tak se i dělo. Z několika různých jmen, jež se mimo bin Ládina za posledních 20 let objevovaly v tisku jakožto "hlavní strůjci" teroru z 9/11, se v roce 2007 vynořilo jména Chálida Šajcha Muhammada. Ten se po krátkém a jak je patrné z fotografií, nenásilném a ohleduplném výslechu, ke všemu přiznal: "Byl jsem od ´´ "a" až do "z" odpovědný za operaci z 11. září." Vida, Usáma si mohl ušetřit několik let strachu, kdyby kámoš Chálid kápl božskou o něco dříve. Těžko vinit americké vyšetřovatele na Guantánamu, že z něj doznání nevytáhli rychleji, ti se nepochybně velice snažili.

Jistě nejsem sám, komu toto "doznání" připomíná - už vzhledem k fotografiím obviněného po výslechu - masová přiznání zatčených za stalinského teroru, k nimž bývali donuceni brutálním psychickým i fyzickým násilím. Stejně jako v Moskvě a východním bloku neměli vězni na Guantánamu zajištěna jakákoliv práva. Fakt mučení v případě Chálida Šajcha Muhammada (tzv. waterboaring - ponořování hlavy na dvě a půl minuty pod vodu) potvrzovaly i oficiální zdroje a vojenské složky USA se tím dokonce přímo chlubily. Stejně jako u moskevských procesů nebyly ve zveřejněných protokolech předloženy žádné důkazy, vše stálo pouze na onom vynuceném doznání. Vládě USA není přitom vůbec trapné předhodit do médií zprávu o Chálidově přiznání jako "důkaz" jeho pachatelství teroristických útoků z 11. 9. 2001, když paralely s obdobnými procesy ze Sovětského svazu v 30. letech jsou tak do očí bijící. Propaganda strachu musí běžet dál, bez ohledu na to, zda bude viset pravý, nebo nepravý viník.

"Musíme hovořit pravdu o terorismu. Nikdy netolerujme nehorázné konspirační teorie týkající se útoků z 11. září; zlomyslné lži, které se pokoušejí přesunout vinu od teroristů samotných," prohlásil prezident Bush 10. 11. 2001 při projevu na shromáždění OSN. Jak se ovšem vyhnout konspiračním úvahám u události, jejíž naplánování a uskutečnění vyžadovalo rozsah konspirace v dosud nebývalém měřítku? Průběh útoků z 11. 9. 2001 provázel nevídaný počet náhod, shod okolností, podivných selhání, porušení fyzikálních zákonů i přesné synchronizace dějů a činů, po nichž navzdory počátečnímu šoku z "nečekané události" okamžitě následovalo zázračné nalezení jasných "důkazů" o pachatelích, včetně jejich fotografií a podrobných životních příběhů pro média a předložení detailní časové linie od přípravy útoků až k jejich uskutečnění.

Ani ti nejšílenější šiřitelé konspiračních teorií si totiž nedovolili zajít do takových extrémů, jako americká vláda ve své horlivé snaze v očích veřejnosti "prokázat" oficiální verzi o osmnácti islámských fanaticích, kteří prý po krátké poradě v afghánské jeskyni dokázali oklamat nejsilnější armádu světa útokem na její strategické objekty a paralyzovat tak světovou velmoc. Na snímku níže vidíme záběry ze strategické porady teroristů s generálním tajemníkem Al-Kájdy Usámou bin Ládinem před moderní afghánskou jeskyní během plánování největších teroristických útoků v historii:

Málokdo ze spikleneckých teoretiků by dokázal vymyslet cosi takového, jako nález téměř nepoškozených pasů několika únosců, jež "vypadly" při nárazu boeingů do budov WTC a spadly několik bloků od hroutících se mrakodrapů, zatímco tavící se ocel rozdrtila veškeré vybavení budov, součástí letadel, aby neumožnila ani identifikaci obětí podle sebemenších zbytků DNA. Jelikož však zkazka o nalezených pasech tvoří zásadní "důkaz" vládní teorie o přítomnosti teroristů v unesených letadlech, je tato fantasmagorie stále přijímána jako evidentní fakt, jenž ve snaze udržet oficiální verzi nikdo nesmí zpochybnit, natož označit za dezinformaci.

I když se všeobecně soudí, že nalezený pas pod troskami WTC měl údajně patřit "nejznámějšímu" teroristovi Muhammadu Attovi, oficiální vyšetřovací orgány uvádějí, že šlo o cestovní pas Satáma al-Sukámího (Satam al-Suqami) z letu American Airlines 11 (viz stránka 911Facts, která uvádí, že "pas patřící al-Suqamimu, jednomu z teroristů na palubě letu 11, byl nalezen chvíli před zhroucením Světového obchodního centra 2 [Jižní věž] a předán detektivovi z NYPD"; reportáž o nálezu pasu ze CNN je zde: Hijacker's passport found in WTC rubble Saturday). Ve skutečnosti je úplně jedno, o které jméno ze seznamu únosců se jedná, pro účely vládní propagandy zcela postačí, že zpráva o nalezeném pasu je mediálně rozšířena jako "jasný důkaz" toho, že vládní příběh o islámských teroristech na palubách letadel je 100% pravdivý a nepřemýšliví konzumenti tv. zpráv ji za usilovného přikyvování akceptují.

Už jen samotný fakt, že i oficiální představitelé armády USA nemají jasno, čí pas byl vlastně nalezen v troskách WTC, svědčí o účelové konstrukci tohoto "důkazního materiálu". Dokonce i ministr spravedlnosti Spojených států John Ashcroft v rozporu s oficiální verzí tvrdil, že nalezený pas patřil Muhammadu Attovi. Na přímý dotaz občanského aktivisty Martina Kadrmana během tiskové konference při Dnech NATO a USA v Praze v říjnu 2005 reagoval Ashcroft takto:

Kadrman: Pane Ashcrofte, z téměř 3.000 obětí ve WTC nebylo možné značnou část identifikovat ani podle zbytků DNA. Podle oficiální verze byl v jednom z unesených letadel Muhammad Atta. Jak mám vzhledem k uvedeným skutečnostem chápat fakt, že z trosek byl vyzvednut jeho nepoškozený pas?
Ashcroft: Víte, velice odborně a opatrně byly vyzvednuty některé předměty z trosek a mezi nimi i pas Muhammada Atty.

Zdroj: Dny USA a EU – že by konspirátoři nebyli mimo mísu? (Britské listy)

Jeden terorista jako druhý, všichni jsou si podobní, proč lpět na detailech? Musí vám stačit, že jakýsi pas jsme z těch trosek vyprostili, zkrátka nám důvěřujte, a hlavně už se v tom zbytečně nehrabejte!

Co se týče druhého nalezeného pasu, ten údajně patřil únosci Sajídu al-Ghamdímu (Saeed al-Ghamdi) z letu United Airlines 93, jenž se měl zřítit u obce Shanksville. Jak je patrné z autentických fotografií i svědectví místních, na místě není ani stopy po pádu velkého boeingu. Samotný starosta Shanksville byl na místě okamžitě po incidentu, ale žádné letadlo na místě neviděl (viz 9/11 Flight 93 Shanksville, Mayor says No Plane Crashed! nebo záloha zde). Jak vypadá místo po skutečné havárii boeingu, lze srovnat dle fotografie z pádu britského letu Midland Airways v obci Kegworth v hrabství Leicestershire z ledna 1989 (https://en.wikipedia.org/wiki/Kegworth_air_disaster):

Pokud z havarovaného letounu Boeingu 757 nezůstalo na místě tragédie ani smítko, jakým zázrakem se zde zachoval téměř nepoškozený pas jednoho z únosců?

Odhodili teroristé své letenky z okna těsně před nárazem do WTC?

Vládní mystifikace s nalezenými pasy ale není vůbec nic proti tomu, co se nám nabízí při návštěvě památníku 11. září, postaveném na místě zřícených věží Světového obchodního centra. Muzeum 11. září v New Yorku totiž hrdě vystavuje - a teď čtěte pozorně - ohořelé letenky několika sebevražedných atentátníků! Jde o tzv. boarding pasy - papírové palubní lístky, jež cestující předkládají kontrole po odbavení, při vstupu do letadla.

Na fotografiích z muzea vidíme několik ohořelých papírových letenek, jež se pravděpodobně snesly z explodujících boeingů při nárazu do mrakodrapů a spadly hned "vedle" tavících se ocelových věží! Tato výstavka byla zjevně zamýšlena se vší vážností, neboť nikde se neuvádí, že by šlo o kopie z počítačového systému leteckých společností (to by ovšem letenky nebyly ohořelé, ledaže by během tisku explodovala tiskárna:)).

A všichni návštěvníci muzea v NY si ohořelé letenky radostně fotí a sdílejí na své profily jako "důkaz", že celá událost skutečně proběhla tak, jak nám tvrdí oficiální verze a na palubách letadel opravdu byli vládou obviňovaní pachatelé: "Podívej, byl jsem v muzeu 11. září v New Yorku a mají tam i letenku arabského teroristy! Jak může pořád někdo šířit konspirační teorie, když jsou všechny důkazy tak pečlivě zdokumentovány?!"

Nikoho nenapadne, jaký je to stupidní nonsens. Letenka spadne hned vedle věží, jen se trochu zašpiní, ani trochu se nepotrhá. A přesně jen ta jedna, žádná jiná!

U jiné z vystavených letenek (Mohand al-Shehri) je v popisku uvedeno, že "byla nalezena v koši na bostonském letišti". Ani toto vysvětlení nevnáší světlo do celé absurdity, spíše naopak staví celý příběh na hlavu. Ještě jednou je nutné zopakovat: boarding pasy jsou palubní letenky, které cestující předkládají při vstupu do letadla a bez nichž vás na palubu nevpustí! Proč by tedy měl terorista před vstupem do letadla odhazovat palubní letenku do koše na letišti, když by se bez ní nedostal do letadla?! Anebo jej kontrola FBI jako privilegovaného cestujícího vpustila bez ní, aby splnil zadaný úkol? Či se snad ve skutečnosti na palubu vůbec nedostal? V takovém případě by vystavená letenka mnohé vysvětlovala...

Pokud máte pohádky s tématem 11. září rádi a po předchozích odstavcích jich stále nemáte dost, nebojte se, to nejlepší ještě přijde. Na uklidnění si můžete poslechnout dojemný příběh, který uveřejnil prestižní deník The New York Times s titulkem Dopis, který přežil 11. září. Vypráví se v něm o dopise vypadlém právě onoho dne z uneseného letadla, letícího na věže WTC, na chodník v ulicích New Yorku. Dopis, padající mezi troskami hroutících a v tisícistupňových teplotách tavících se mrakodrapů našel jeden byznysman, utíkající z místa útoku, a následně jej doručil adresátovi. Nyní je tato pamětihodnost taktéž uložena v newyorském muzeu 11. září, stejně jako autenticky ohořelé palubní letenky islámských teroristů.

Video na stránkách NYT se načítá velmi pomalu, proto zkuste, pokud na to máte žaludek, tuto věrohodnou historku zhlédnout na YouTube. Nemusíte mít vůbec obavy, že by vás nějaký fact-checker a ověřovatel fake news obvinil z toho, že podléháte bludům, dezinformacím a paranoidním výmyslům, neboť deník The New York Times patří mezi nejdůvěryhodnější periodika na planetě i v celé Sluneční soustavě a není dovoleno zpochybňovat jeho důvěryhodnost. Vše, co se v něm objeví, automaticky přebírají i naše média jako slovo Boží, proto si můžete být jisti, že příběh o nalezeném dopise pod troskami mrakodrapů se nepochybně někdy objeví na titulních stranách našeho tisku během oslavných orgií, pardon výročí 11. září.

Mrtví teroristé natáčejí videa ze záhrobí

Vrcholné číslo propagandistické masáže, jež měla přesvědčit masy o pravdivosti vládní verze událostí z 11. 9. 2001, si nechávám úplně nakonec. V letech po zářijových útocích se v médiích pravidelně objevovaly různé videonahrávky z neověřených zdrojů, na nichž postavičky z řad islámských radikálů opakovaně vyhrožovaly teroristickými útoky na americké a evropské cíle. V mnohých případech se jednalo o evidentní a prokazatelné podvrhy, resp. sehrané výstupy různých figurantů pravděpodobně z personálních zdrojů CIA či Mossadu. Týkalo se to nejen pravidelných relací "zpravodajství al-Kájdy" a jejich hlavních "moderátorů" Ajmana Zavahrího a Usámy bin Ládina - zejména videa před prezidentskými volbami 2004 v USA, o jehož možném zfalšování opatrně spekulovala i hlavní média, ale také například záhadné postavičky Zarkávího, údajného vůdce al-Kájdy v Iráku, o němž nám média střídavě přinášela informace o jeho zajetí americkými nebo iráckými jednotkami, aby se Zarkáví o pár týdnů později objevil v novém videu s výhrůžkami teroristických útoků po celém světě.

V září 2006, k pátému výročí událostí z 11. 9., vypustila propagandistická mašinérie CIAl-Kajdá do médií další sérii výhružných videí islámských teroristů. Ve snaze vystrašit tupé americké obyvatelstvo hrozbou opakování útoků z 11. září to ovšem trochu "přepískli". Jelikož se neustálé omílání záběrů vousatého bin Ládina už trochu zajídalo a nevyvolávalo u lidí požadovaný děs a hrůzu z blížícího se teroru, rozhodli se operativci nasadit vyšší úroveň přesvědčování. A kdo jiný by měl tupé ovce u obrazovek přesvědčit o opakování 11. září, než samotní sebevražední teroristé z 11. září? Ti sice měli do jednoho, jakožto sebevražední atentátníci, z logiky jejich pojmenování zahynout právě při této spektakulární akci, ale pokud je potřeba mrtvé teroristy znovu využít k přesvědčení hypnotizovaného stáda, není nutné se logikou příliš zatěžovat.

A tak jsme byli v září 2006 na tv. obrazovkách svědky nevídaného představení: teroristé z 11. září 2001 k nám promlouvali pět let po své smrti s fotografiemi hořících věží WTC a Pentagonu v pozadí (viz např. Al Jazeera Shows Tape of bin Laden and Planners of 9/11), přičemž oni sami během těchto útoků dle oficiální verze zahynuli. Na záběrech jsou konkrétně: Vail al-Šehrí, Valíd al-Šehrí (oba z letu American Airlines 11-WTC) a Hamza al-Ghamdí (let United Airlines 175-Pentagon). Všechna média tyto záběry poslušně odvysílala a žádný mainstreamový novinář se neobtěžoval položit otázku, jak tato videa mohla vzniknout. Dle agenturní zprávy záznam "samozřejmě" pochází z doby před 11. 9. 2001, ovšem jak mohli v takovém případě atentátníci natočit videozáznam se záběry z 11. září v pozadí?

Výstavka letenek z roztavených letadel a záběry mrtvých teroristů ze záhrobí mně trochu připomněly vtip o stovkách exponátů lebky hraběte Esterházyho, uložených v muzeích po celém Maďarsku. Všechny jsou samozřejmě autentické a pravé! Ovšem muzeum v Budapešti má specialitu, a to dokonce hned dvě lebky hraběte Esterházyho (jednu menší a druhou větší, obě také pravé). Jak je to možné? Nic složitého: jedna Esterházyho lebka je z období, když byl mladý a druhá, když byl starý. :)

Ale zpět k přízrakům mrtvých teroristů na obrazovkách: Někdo může namítnout, že ony obrazy teroru z 11. 9. byly do záběrů hovořících teroristů dodatečně naklíčovány a záznam tedy může pocházet z období před zářijovými útoky. Hned vás vyvedu z omylu. Stejná koncepce grafiky, s panely hořících mrakodrapů WTC, Pentagonu a nalétávajících letadel na pozadí, je přítomna také na videonahrávce Ajmana al-Zavahrího z července 2006:

V roce 2006, z něhož pocházejí tyto záběry, probíhal konflikt na Blízkém východě, kdy Izrael zaútočil na Gazu a Libanon. Na této nahrávce vyzývá Zavahrí muslimy, aby se do konfliktu zapojili (Zawahri tells Muslims to join Mideast conflict, Al-Qaida No. 2 says 'the world is a battlefield' in taped message). Mimo shodné grafiky si povšimněte také rampy stojanu s osvětlením (nahoře v záběru), totožného jako u videí "atentátníků" výše (viz např. třetí screen vlevo dole).

Je-li Zavahrího nahrávka z roku 2006 pravá, "pravé" jsou tím pádem i mučednické vzkazy "sebevražedných atentátníků". Tím pádem nemohou pocházet z doby před 11. 9. 2001, ale z roku 2006, kdy Zawahrí na nahrávce s totožnou grafikou a pozadím hovoří o aktuálním izraelském útoku na Gazu a Libanon.

Neexistuje jediná nahrávka z období před rokem 2001 s takto sofistikovanou grafikou v pozadí. Kdo si nepamatuje ze zpravodajských relací, jak stroze vypadala videoposelství údajných strůjců 9/11, může si připomenout přes google. Žádné bin Ládinovo ani Zawahrího video z té doby neobsahuje obdobný formát vzhledu a pozadí.

Na celé záležitosti ještě stojí za pozornost také osoba jednoho z promlouvajících "teroristů" na videu, a to Valída al-Šehrího (Waleed Al Shehri). Těsně po útocích z 11. září se totiž objevila zpráva, že onen Valíd al-Šehrí ze seznamu teroristů na palubě letu American Airlines 11 je synem saúdského diplomata, pracuje jako pilot a je stále naživu (Waleed Al Shehri: Hijack 'suspects' alive and well). Tato informace byla záhy odsunuta do oblasti "spiklenecké teorie", i když ji přineslo několik hlavních médií jako například BBC (mimochodem, to samé tvrdil i otec Muhammada Atty o svém synovi). Nyní se tedy ukazuje, že tato zpráva možná vůbec nebyla dezinformací, jelikož to, že al-Šehrí byl naživu i po 11. září paradoxně potvrzuje jeho opětovné zjevení na videu z roku 2006. Je tedy možné, že někteří z označených "teroristů" z 11. září vůbec nebyli součástí teroristických útoků a jsou - stále živí - pod dohledem CIA takto využíváni pro strašení nebohých Američanů ze záhrobí prostřednictvím fingovaných videonahrávek?

Bez 9/11 by nebyl C-19

Nalezené papírové pasy pod zřícenými mrakodrapy v tisícistupňové výhni, výstavka ohořelých letenek vypadlých z letadla těsně před nárazem do budov, videopozdravy sebevražedných atentátníků pět let po jejich smrti, doklady teroristů ponechané na parkovišti před letištní plochou, příručky pro řízení boeingu nebo zapomenutý korán - to vše jsou ukázkové atributy "důkazů", vytvořených přesně na míru myšlenkové úrovně průměrného amerického člověka. Jen idiot by se mohl domnívat, že teroristé se ještě v kokpitu uneseného boeingu narychlo učili z příručky řídit mnohatunové dopravní letadlo, aby jej dokázali naprosto bravurně a s přesností na centimetr navést na dva mrakodrapy na Manhattanu, resp. dokonale naletět na nízko položenou budovu Pentagonu a téměř na zemi, bez jakéhokoliv poškození okolní travnaté plochy se s ním zabořit do cílového otvoru v právě rekonstruované části nejstřeženějšího objektu armády USA.

Pro běžnou americkou populaci, vystavenou vytrvalému výplachu mozků televizní a hollywoodskou kulturou a nezasaženou příliš širokým myšlenkovým obzorem, všeobecným rozhledem ani vzděláním, se však takto předložené a vládou tlumočené "důkazy" jeví pro svou jednoduchost a zdánlivou "logiku" jako naprosto dostačující. Izolovanost Ameriky před ostatním světem a obecná omezenost její populace způsobuje, že ani její "elita" nemá příliš možnosti srovnávání a poznávání jiných pohledů na svět, nedokáže proto pochopit odlišnosti ve vnímání jejich jednostranné propagandy. Američtí představitelé se domnívají, že populace všude na světě trpí stejnou omezeností, jako ta její, a proto nechápe, jak je možné, že její primitivní a vylhanou propagandu dokáže kdosi prokouknout a odmítnout ji jako lživou. Paradoxně díky této omezenosti je možné snadno vysledovat skutečného původce různých dezinformací a manipulací jako v případě fantasmagorických příběhů o atentátnících z 11. září a pohádek o ztracených dokladech, nalezených pasech a posmrtných videích. Všechny tyto podfuky v hollywoodském stylu jsou evidentně made in CIA a jsou primárně určeny pro zaoceánské vylízané mozky (zvyšující se počty těch evropských, stejnou tupostí zachvácených, nevyjímaje).

Dezinformací, manipulací, rozporů, očividných lží i zjevných podvodů je v oficiální verzi 9/11 tolik, že by se o nich dal napsat několik kilometrů dlouhý článek, a ještě na pokračování. Kdo má zájem o skutečně komplexní analýzu, podrobně rozebírající všechny rozpory oficiální verze 11. září 2001 pohromadě, mohu vřele doporučit knihu Davida Icka Spoušť (orig. The Trigger), vloni přeloženou do češtiny a vydanou Knihkupectvím Hledající (kniha je momentálně vyprodaná, ale věřím, že na dotisk nebudeme čekat dlouho). Nenajdete zatím lepší publikaci, jež by kompletně shrnovala naprostou většinu vládních lží o této události, než je právě Ickova kniha. Není to snadné čtení, její četba vyžaduje pozornost i trpělivost (kniha má 876 stran), neboť Icke události rozebírá do těch nejmenších detailů a analyzuje všechny dostupné informace z mainstreamových médií i z jiných ověřitelných zdrojů. Překladateli knihy Marcelu Tomečkovi patří velký dík za náročnou a dobře odvedenou práci. Úctyhodné, výsledek opravdu stojí za to.

Těžko vybrat z Ickovy myšlenkově i argumentačně nabité knihy konkrétní pasáž nebo kapitolu, ale přece jen si dovolím upozornit na příběh o počínání údajných islámských atentátníků Atty a spol. těsně před uskutečněním akce. Kdyby nešlo o vážnou věc, ze zmatkování a lajdáctví arabských "teroristů" několik hodin před posledním odletem by se dala natočit groteska. Je k neuvěření, že únosci málem zmeškali celou dlouhá léta připravovanou akci, neboť na portlandské letiště vyrazili z hotelu, kde byli ubytovaní, teprve půl hodiny před odletem! Důvod byl ten, že tito "pravověrní muslimové" předchozí noc proflámovali s chlastem a děvkami. Na letištním parkovišti se ještě stihli pohádat s ostrahou a málem na ně byla přivolána policie, což bylo pro diskrétnost a zdárný průběh celé akce naprosto ideální. Roky plánovaná akce tak málem ani nezačala, protože "teroristé" téměř promeškali spoj na letadlo, které měli v úmyslu unést. Prý.

Sám jsem na Davida Icka narazil právě v září 2001, pár dnů po oněch útocích, kdy se internetem i mainstreamem valila vlna zuřivosti a válečnického nadšení po odplatě, a kdy televizní propagandou zfanatizované stádo volalo po vybombardování celého arabského světa. Jen tehdejší alternativní weby, z nichž mnohé už neexistují, přinášely kritické pohledy na onu neuvěřitelnou story o precizně koordinovaném útoku několika arabských neumětelů bez leteckých zkušeností, rozebíraly rozpory a naznačovaly pochybnosti o průběhu celé události. Z jednoho odkazu jsem se dostal na stránky Davida Icka a ihned pochopil, že je to člověk, který vnímá svět podobně a dokáže intuitivně vytušit, co se skrývá pod povrchem našich životů - přetvářka, iluze, klam a podvod. A také konečně někdo, kdo chápe techniky manipulace a ohlupování, které na nás působí od školství, médií, stádovitost okolí, vymývání mozků a celý systém, jenž vychovává lidi jako ovce, které na vše kývou, protože jsou na to od mala navyknutí.

Právě v dnešní době, kdy máme za sebou (?) největší celosvětovou manipulaci lidských myslí za celou historii planety - covidovou plandemii, se ukazuje, jak trefný byl Ickův celoživotní pohled na věc a jak přesně dokázal vnímat, co se skutečně skrývá pod pokličkou světového dění. Všechno, ale úplně všechno, totiž do sebe zapadá!

Nebýt 11. září 2001, nebyla by ani celosvětová "pandemie". A nebýt fanaticky jednotné reakce světových vlád a především veřejnosti, jež důvěřivě přijala oficiální verzi (i přes očividné lži, podvrhy i logice odporující fakta) a poslušně se postavila do řady za válečné mocenské zájmy a totalitářské tendence, zcela jistě by takto hladce neproběhl covidový převrat o 19 let později, kdy byly vlády i obyvatelstvo celého světa podle stejného scénáře postaveny do jednotné pandemické latě. Události onoho dne byly totiž testem možností manipulace lidského vědomí a zároveň generální zkouškou pro osnovatele nové globální totality. Zkrátka si ověřili, kam až mohou zajít. Oni byli strůjci i pachatelé těchto činů a během nich zjistili, jak snadné bude ovládat všechny procesy na celém světě, a to na jediný povel po spuštění akce.

Často se užívá přirovnání, že 'covid-plandemie je 11. září 2001 na steroidech'. Je to naprosto trefné, neboť koronahysterie je zkrátka pokračování globálního výplachu mozků agendy okolo 11. září, jen jinými prostředky. Cílem 11. září bylo s využitím falešného teroristického útoku ochromit lidské svobody a lidská práva, vyvolat strach, zavést drastická omezení a umožnit vládám zavést totální kontrolu nad světem. Nepodařilo se však omezit VŠE, ne všechny lidi se povedlo dostatečně vystrašit, aby se nechali spoutat do globálního koncentráku, stále se volně cestovalo a i přes nová bezpečnostní opatření a mohutné odposlouchávání komunikace nebyli lidé pod totální kontrolou.

A tak přišla druhá fáze - po falešném teroru falešná pandemie, kdy se lidé snadno a ochotně podřizovali pokynům mocných, aby vůbec mohli přežít. Nápadně podobné byly i symbolické záležitosti typu pandemického semaforu, což byla přesná obdoba Bushova systému varování před hrozbou terorismu; to, co měl být nástroj proti teroristům, nyní používali proti všem lidem!

Co přijde v další fázi utahování šroubů a jaká zinscenovaná false flag akce či agenda jí bude předcházet, vědí jen ti, kdo už ji pomalu připravují. Když si vybavíme, na jaké úrovni byla propagandistická mašinérie v době 11. září 2001 a kam se za těch 22 let dostala, vůbec to nepřidává na optimismu. Povšimněte si například toho, kolik informací a detailů o skutečném průběhu tehdejších událostí mizí z internetu a tím i z lidských myslí.

Když si do vyhledávače na Youtubu zadáte například heslo 9/11 Silverstein a hledáte ono poměrně známé šokující vyjádření vlastníka spadlých budov WTC, kterak se oni sami rozhodli budovu WTC 7 strhnout, vyjedou vám obecné odkazy na videa, jež tuto miliardářskou zrůdu, odpovědnou za smrt minimálně 3 tisíc lidí vykreslují jako rozšafného developera, pokojně rozprávějícího o svých plánech na rekonstrukci a přestavbu bloků Světového obchodního centra. Pokud v našem tisku najdete aspoň zmínku o Silversteinově prospěchu z teroristických útoků díky miliardovému výdělku z pojistek po zřícení budov, bývají informace zamlženy do takových kouřových clon, že neznalý čtenář musí samotného miliardáře s dojetím skoro až litovat.

A jde-li o jeho známou větu "...vzhledem k těžkému poškození budovy a ztrátám na životech by nejlepším řešením bylo budovu strhnout. A proto jsme se rozhodli budovu strhnout, a následně jsme viděli, jak budova padá"? Pak jen s dodatkem "prý řekl" či "dezinformátoři tvrdí, že se někde takto vyjádřil". Ne někde a ne prý! Silverstein inkriminovanou větu vyřkl v oficiálním televizním dokumentu o 11. září veřejnoprávní americké stanice PBS America Rebuilds: A Year at Ground Zero (ke zhlédnutí stále ještě zde, onen hajzlíkův výrok v čase 1:09:00 hod.)! Co už chcete více, vy ulhané mainstreamové krysy?

A hlavně z toho důvodu, že pravda o průběhu 22 let starých událostí postupně mizí z médií a fakta či informace jsou účelově mazány z lidské paměti, je dobré si nestále připomínat, k čemu tehdy opravdu došlo, a to nejen při zářijovém výročí. V dnešní době masivního oblbování covido-ukrajinsko-klimatickou-lgbtq agendou je to obzvlášť důležité. Snad k tomu trochu napomohl i tento článek.