Represe přitvrzují: Musíme zpřísnit, omezit, zakázat, zavřít a zrušit! A zavedeme vám covidpasy, jež jsme ještě včera označovali za konspiraci

31.01.2021

"Já jsem pro, ať nařídí povinné očkování těm, kteří chtějí někam jít, budou prostě muset. Jinak ať se testují," prohlašují s vážnou tváří kolegové z práce. Jsou to příbuzní z rodiny, která vlastní celou firmu, sami sebe považují za svobodné a nezávislé osoby a ještě před půlrokem se dušovali, že jako svobodní lidé si přece nikým nenechají diktovat, jak mají žít.

Celý život od mládí prožili v jednom velkém flámu s dennodenním střídáním návštěv hospod, diskoték, fitcenter, sportovišť, luxusních dovolených několikrát do roka, honosnými nákupy v obchodních centrech a pořádáním oslav, a nechápou, že pokud si budou chtít zachovat totožný styl života, budou muset ONI SAMI jako otroci pravidelně postávat ve frontách na očkování. Vůbec nechápou, že se to týká jich samotných, ne "těch druhých", kteří "někam chtějí"!

Oni sami souhlasí se svým vlastím zotročením a vůbec jim nepřijde na mysl, že tím pádem se velmi rychle přibližuje konec jejich nákladného stylu života s vysokými osobními nároky, na něž byli až dosud zvyklí.

Uplynulý rok byl z hlediska mezilidských i rodinných vztahů naprosto drastický. Na serveru Generace 20 popisuje Denisa Stasinková osobní zkušenost z konce loňského roku, kdy vlastní rodina, vyděšená dennodenním mediálním šílenstvím s hrozbami smrtelného nakažení, dokáže zavrhnout jiného blízkého rodinného příslušníka a izolovat se před okolním světem. Přitom ještě před rokem bylo pro mnoho podobných rodin téměř povinností navštěvovat a setkávat se mezi sebou navzájem, bez ohledu na to, zda je někdo v rodině nemocen nebo se necítí dobře. I v letech minulých totiž v předvánočním období řádily chřipkové nákazy, ale nikdy to nebylo to důvodem k takovým nevraživostem a asociálním projevům uvnitř rodin.

Strach z koronaviru vyvolává v rodinách hysterii. Cizí je i vlastní krev
https://www.generace20.cz/domaci/strach-z-koronaviru-vyvolava-v-rodinach-hysterii-cizi-je-i-vlastni-krev

Žiju v Praze, která se pro obyvatele ostatních měst a obcí stala symbolem hrozby. Výjimkou nejsou ani moji příbuzní z Chomutova, podle nichž jedinou šancí, jak virus vymýtit, je uzavřít nás do nějaké neprodyšné kupole. Každý pokus o setkání s mými blízkými nyní končí slovy: "Můžeš být infekční. Všechny nás ohrožuješ. Nechceme tě tu." A já si říkám, kam zmizela ta rodinná pouta, která ještě před příchodem covidu-19 byla pro naši rodinu tak zásadní. (...)
Podle mých příbuzných jsem během koronakrize nezodpovědná, protože chodím ven, když si obstarávám nezbytný nákup potravin a léků. To, že oni sami obchody také navštěvují a vystavují se tedy riziku nákazy, je asi něco jiného.
(...)
V hlavě mi tak zní otázka, zda po uklidnění situace budu mít já sama chuť se s rodinou znovu scházet. A vrátí se naše vztahy vůbec někdy do normálu? Je zjevné, že všichni budeme muset zapracovat na vlastní psychice. Je na čase zamyslet se nad tím, nakolik je vedle nákazy koronavirem, hrozbou pro společnost a mezilidské vztahy i ta nepřiměřená hysterie, s níž někteří lidé k stávající realitě přistupují.

O hysterii, který vyvolává tyto nálady hovořil ve výborném rozhovoru majitel Vaňkova kopce Martin Kafka, jeden z mála, jenž nezavřel svůj areál ani přes nařízení a hrozby likvidačních pokut ze strany vlády. Tento rozhovor je za poslední měsíce první a asi na dlouho i poslední v mainstreamových médiích, v němž můžeme slyšet a číst názor skutečně svobodného člověka, PRAVDIVĚ popisující skutečnou situaci. Myslím, že pan majitel řekl vše tak akorát, aby rozhovor vůbec prošel do tisku:

Nejsem zločinec, ani ti lyžaři, říká majitel Vaňkova kopce, kde se stále lyžuje - Novinky.cz
https://www.novinky.cz/krimi/clanek/nejsem-zlocinec-ani-ti-lyzari-rika-majitel-vankova-kopce-kde-se-stale-lyzuje-40351258

... takže se jen bráníme proti tomu, že se tady pošlapávají lidská práva a veškerý rozum a lidství šly stranou.
Vždyť to šíření strachu, beznaděje a trýzně má více devastační účinky než samotný virus. Každá tiskovka, každý článek, každé prohlášení začíná tím, jak je to špatné, jak čísla rostou a podobně. Říká vám něco placebo efekt a nocebo efekt? Asi ano, takže vám na to opravdu neodpovím, protože čím více do toho budeme zabředávat, tím to bude horší. Ale zatím ještě žijeme a dýcháme.

Na rozdíl od statečného majitele lyžařského střediska, jiní zástupci podnikatelů a průmyslu odvahu ztrácejí a začínají se přizpůsobovat. Činí čím dál větší ústupky, které by ještě před 1,5 rokem považovali za naprosto nepřípustné ohrožení svých práv a svobod:

Mobilní aplikace "bezpečná provozovna" a standardy pro návrat do normálu | Hospodářská komora ČR
https://www.komora.cz/news/mobilni-aplikace-bezpecna-provozovna-a-standardy-pro-navrat-do-normalu/

Členové Hospodářské komory ČR už předem poraženecky počítají s tím, že
"...jestliže pro vstup do provozovny bude potvrzení od zákazníka nutné..."

A proč by najednou mělo být nutné jakékoliv potvrzení pro vstup do prodejny, firmy, hospody? Proč s tím počítají jako s hotovou věcí? Ohrožují se lidi mezi sebou navzájem jen tím, že dýchají? Proč mám mít potvrzení o nějakém testu, o němž nikdo nic neví a který je najednou veřejně poskytován za podivných okolností ani ne rok? Nebylo by pro volný pohyb důležitější třeba potvrzení o beztrestnosti, potvrzení z věznice o výkonu trestu, potvrzení, že nejsem terorista a zloděj, nebo negativní test o poživání drog? Jsou nebezpečnější lidé s rýmou, nebo zločinci a vrazi?

Státní represe mezitím stále více přitvrzují a není tomu vidět konce. Z prohlášení našich mocných v posledních měsících snad neslyšíme nic jiného:

Nyní vychází najevo, že spuštění masových omezení a represí celé smyšlené "pandemie" bylo dílem několika lidí, zřejmě dostatečně instruovaných a vybraných z daleko vyšších míst, než jsou orgány národních států. Podkladem pro vyhlášení nouzového stavu vloni v březnu byly excelové tabulky, které na vládu přinesl ředitel pojišťovny Direct Pavel Řehák:

Prymula mi řekl, že to bude průšvih, prozrazuje Pavel Řehák. Ten, který přišel, když jiní nepřišli
https://www.lidovky.cz/lide/prymula-mi-rekl-ze-to-bude-prusvih-prozrazuje-pavel-rehak-ten-ktery-prisel-kdyz-jini-neprisli.A210227_204536_lide_lros

Řekněte sami: zná někdo ze čtenářů pojišťovnu Direct? Nebo znáte někoho ze svého okolí, kdo využívá služeb této pojišťovny? Jak je možné, že ředitel marginální pojišťovací instituce má přístup na zasedání vlády, která na jeho pokyn rozhodne o vypnutí ekonomiky a spuštění drastických omezení pohybu a podnikání v celé republice, naprosto nevídaných rozměrů v celé naší historii?

Od sousedů můžeme číst, že slovenská vláda zpřísnila zákaz vycházení:
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/slovensko-zprisnilo-zakaz-vychazeni-40354975

Jak může být ještě zpřísněn zákaz vycházení? Zamknout lidi v pokoji, nebo na záchodě? Nesmí do kuchyně? Vytvořit zátarasy u dveří? Obehnat dveře policejní páskou? Nalepit jim na dveře výstražné označení (nejlépe žlutou hvězdu s nápisem NAKAŽENÁ OSOBA, VSTUP I ODCHOD ILEGÁLNÍ)?

Rudý komisař Hamáček vyhlašuje nová tvrdá opatření:
Kontroly karantén a izolací začnou tento týden. 'Vyčleníme stovky policistů,' řekl Hamáček
https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/kontrola-izolaci-karanten-hamacek-policie-koronavirus-v-cesku_2103231029_p

"Ta akce by měla začít tento týden," oznámil Hamáček. Připraveny jsou stovky policistů a 400 hygieniků, kteří budou policisty doprovázet. Lidem s nařízenou karanténou, které nezastihnou v místě bydliště nebo tam, kde si to sami nahlásili, hrozí pokuta. Ve správním řízení to můžou být až astronomické tři miliony korun. "A samozřejmě v případě, že by byl ten člověk zadržen mimo bydliště někde venku, tak tam hrozí nebezpečí šíření nakažlivé nemoci a to je trestný čin," uvedl vicepremiér.

Všimněte si, jak hňup v rudém svetru vůbec nevnímá rozpor v tom, že vyhlásí nová represivní opatření o dalším omezování a sledování lidí, když přeci míří proti smyslu preventivních opatření vůči nakažlivé nemoci, která tady údajně panuje. Je mu úplně jedno, že každý policista, který se setká s nakaženým, má jít přece automaticky do karantény! Taky je mu jedno, že běžných policistů pro tyto kontroly se oblastním jednotkám nedostává, protože jsou plně zaneprázdněni hlídkováním na hranicích okresů, kam je on sám poslal!

Policisté teď budou běhat po ulicích a vyhledávat, kdo má a nemá chodit "po venku" a má být zavřený doma. Takto bude postupně jednoho policistu za druhým po setkání s nakaženou osobou vyřazovat z pracovní činnosti?

Z toho je přece jasně vidět, že nejde o žádnou zdravotní prevenci rizik z nakažení, to je represe pro represi!

Čuráček v rudém svetru prostě plní další úkol z nařízeného scénáře k postupnému zavádění policejního státu a rušení a omezování svobod (ne takových, že nemůžeš jít do hospody, nebo na masáže, jak to prezentují média ofrňující se najednou nad "rozmazleností" lidí, kteří si "doteď žili nad poměry a nyní se nechtějí uskromnit").

Ve vysílání Radiožurnálu trochu narušil koronateroristické dunění starosta Tachova:
https://radiozurnal.rozhlas.cz/poledni-publicistika-s-verou-stechrovou-8431169 (čas okolo 8:50 min)

"O uzavření našeho okresu nemám žádnou informaci, s náma se tady nikdo nebaví. Jedinou informací mám od vás z médií."

+ další náznaky o nesmyslnosti a chybovosti PCR testů v rozhovoru.

To je přece jednoduché. Když nahoře dostanou pokyn uzavřít podle scénáře uměle vyvolávané hysterie určitou oblast v republice, není důvod, aby o tom někoho informovali, nikdo další o tom přece nemusí vědět. Ani představitelé místních samospráv nebo obyvatelé. Ti se to dozví z médií, ne? Tak na co si stěžují?

A média nám nikdy nelhala, takže se můžeme spolehnout, že pravda je vždy jen to, co nám tvrdí právě teď. Ještě včera byly covid pasy konspirační teorií, jež šířili dezinformátoři. V těchto dnech ale slovenská Trnava testuje jejich provoz v reálném použití:

Trnava testuje covid pasy ako prvé mesto v Európe - Zem&Vek
https://zemavek.sk/trnava-testuje-covid-pasy-ako-prve-mesto-v-europe/

Jak můžou v Trnavě něco takového testovat, když covid pasy jsou konspirační teorie, kterou šíří prokremelští dezinformátoři?

Mimochodem, zavedení systému podobnému covidpasům ohlašoval už vloni náš nejdůvěryhodnější ministr zdravotnictví Prymula, který hovořil o přípravě systému registrace a trasování návštěvníků restaurací téměř jako o hotové věci. Vzápětí svá slova popřel, což u něj naprosto nepřekvapuje:

https://www.irozhlas.cz/zivotni-styl/spolecnost/nemecko-restaurace-hospody-zapisovani-kontakt-koronavirus_2010011902_aur

https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/roman-prymula-restaurace-registrace-erouska_2010011612_tzr

"Plánujeme, že lidé, kteří budou chodit do restaurací, se tam zapíšou," uvedl ministr Prymula při interpelacích.

Registrace v hospodách jsou prý jen "zvažovaná" opatření. Čili jinými slovy, vše je již nachystáno.

Na Arfa.cz trefně poznamenal Ondřej Höppner:
"Všimli jste si, jak zejména Prymula často něco jen tak plácne/naťukne a v horizontu několika dní či týdnů dojde na realizaci jeho slov?"

Připomeňme si jeho slova z března loňského roku:
Hranice mohou být uzavřené i dva roky, řekl Prymula - Novinky.cz
https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/hranice-mohou-byt-uzavrene-i-dva-roky-rekl-prymula-40317613

Nenastává přesně to omezování všech svobod, které bylo předvídáno už před rokem? Pořád to lidem nedochází, že nejde o žádnou nemoc, ale o záminku k přitvrzování a postupnému zbídačení a zotročení lidí?

Zakázali dovolenou v zahraničí, uběhne trochu času a zakáží dovolenou v tuzemsku, a později zakáží vycházet z bytu. Kdyby všichni skutečně pozorně poslouchali, mohli se to dovědět i z oficiálních sdělovacích prostředků! Nenaznačoval snad to samé Prymula už před rokem? Stejně tak automaticky dojde k naplnění jeho "záměru" i v případě kontrol v restauracích.

***

Doplnění 10/2021: Prymula pochopitelně věděl dopředu, že opatření budou zavedena, v říjnu 2021 již téměř všechny restaurace vyžadují registraci přes mobil a osvědčení o očkování nebo bezinfekčnosti, aby vám vůbec povolili vstup.

***

Pozoruhodné na celé záležitosti je ještě jméno poslance, který Prymulu v Poslanecké sněmovně v této věci interpeloval. Ondřej Profant je poslanec za Piráty a syn bývalého poradce Petry Buzkové Martina Profanta:
https://www.psp.cz/sqw/detail.sqw?id=6526&org=172

Jak může poslanec za Piráty orodovat u ministra za ještě větší kontroly chování občanů a jejich svobodného pohybu?

O proměně Pirátů ze strany nezávislých a svobodných lidí a nepřipouštějící jakékoliv sledování, cenzuru nebo státní kontrolu našich životů, v korporátní spolek, vyžadující na ministrovi ještě tvrdší kontroly a sledování lidí, si může udělat názor každý sám.

Pochybný charakter plukovníka Prymuly asi nejlépe vystihl Tomáš Vyoral v Parlamentních listech:
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/270-tisic-za-migranta-EU-kupci-s-bilym-masem-rika-Tomas-Vyoral-A-Prymula-Ten-at-radeji-necte-638331

Troufám si tvrdit, že kdyby mohl a dostal příkaz, bez mrknutí oka začne popravovat. Zanechá po sobě v horizontu let a už zanechává desetitisíce mrtvých - v důsledku odložené a zanedbané péče, úmrtí na nemoci v důsledku jím způsobeného stresu, paniky a opatření, která jsou-li ve velkém likvidující naši imunitu - jako non-stop náhubky či dezinfekce. Prymula je dlouhodobě připravovaný kádr v globálních strukturách WHO a podobně pofidérních protičeských společenstvích se silnou podporou z nejvyšších pater za hranicí naší země. Technolog moci. Loutka globalistů s úkoly proti vlastní zemi. Na první pohled dobré sebeovládání a zvládání emocí, nicméně slabiny v samolibosti a okázalé aroganci, se kterou zřejmě nic nezvládne udělat. Bezpáteřní oportunista, vakcinolog, farmaceutický lobbista.
Zajímavé, že presstituty veškerých mainstreamových médií prakticky vůbec nepálí a nezajímá, že se hlavním protektorem naší země stal zelený mozek pochybné minulosti, který nemá ani nejnižší bezpečnostní prověrku, i kvůli čemuž musel opustit post náměstka ministra. Člověk, který byl vyhozen z pozice ředitele královéhradecké nemocnice, protože dělal v konfliktu zájmů kšefty s farmaceutickou firmou své dcery v řádu milionů stejně jako přenášky pro farmaceutické firmy v řádu milionů. Člověk, který si měsíc po uvedení do trafiky vládního zmocněnce pro zdravotnictví založí živnost na výrobu zdravotních pomůcek. Člověk, který před deseti lety strašil prasečí chřipkou, ale byl zásadním odpůrcem roušek a tvrdil, že zavření hranic pandemii nezastaví. Zatímco nyní je rouškariánem a hranice by zavíral na roky. Farmaceutický lobbista a vakcinolog, nikoliv epidemiolog, který by v zájmu svého vypaseného podbradku očkoval na všechno. Člověk, který ještě před pár měsíci tvrdil, že v žádném případě nechce být politikem a nikdy nechtěl být, ale nyní v zájmu národa - který ho odhadem z poloviny nesnese - to bere.

Sílící represe dle jednotných pokynů můžeme vidět kdekoliv v zahraničí:
Německá kontrarozvědka sleduje části hnutí "popíračů covidu-19", chtějí podle ní delegitimizovat stát
https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/3304133-nemecka-kontrarozvedka-sleduje-casti-hnuti-popiracu-covidu-19-chteji-podle-ni

"BfV se obává, že konspirační teorie rozšiřované během demonstrací proti koronavirovým restrikcím přetrvají i po skončení pandemie."

Už nám několikrát prozradili, že likvidační restrikce pod záminkou korony tady budou navždy a omezení nikdy neskončí. Ale najednou tvrdí, že prý-konspirační teorie o skutečném smyslu tohoto celosvětového omezování svobod životů všech lidí se budou šířit pořád a přetrvají i konec opatření, kterým vlastně nikdy nebude konec?

K nelogičnosti některých opatření jeden trefný příspěvek z internetové diskuse:

  1. "Dospělé testují ve skafandrech na Václaváku za 1500,- Kč a malé děti si smrtící vir zjistí sami zdarma v lavicích. Už vám to dochází....?"
  2. "Je to zajímavé, herci a umělci se testují, aby pak mohli bez roušek natáčet filmy a seriály. Děti se budou testovat, aby pak mohly celý den sedět v lavicích v rouškách."

Jedno z mála médií, které si v dnešní době udržuje zdravý rozum, je pro někoho možná překvapivě Reflex:
Kdo vlastně řídí stát? Dobrý den, jsme klub přátel Petra Smejkala a chceme vaše dobro
https://www.reflex.cz/clanek/komentare/106658/kdo-vlastne-ridi-stat-dobry-den-jsme-klub-pratel-petra-smejkala-a-chceme-vase-dobro.html

Říkají si Meses (Mezioborová skupina pro epidemické situace). Systematicky vydávají jedno alarmistické prohlášení za druhým a požadují maximální uzavírání společnosti. To by nemuselo nic znamenat, kdyby se jejich opatřeními neřídila vláda, oni byli oficiálně ustaveni, nesli odpovědnost a sdělili odborné veřejnosti, z jakých modelů při tom vycházejí. Zatím spíš připomínají revoluční výbor pro obecné blaho.

Meses nedoporučuje, Meses varuje, Meses vyzývá... Děti rotují, studenti vyčkávají, sport se zakazuje, obchody neotvírají a zpívat se taky nesmí - rádcové chrlí jedno opatření za druhým. Žádné zdůvodnění, žádná data, žádná analýza. Ministr skáče, jak poradci pískají. A nebylo velkým důvodem odvolání exministra Jana Blatného, že se odmítal řídit jejich instrukcemi?

Jakkoliv jsem některé redaktory Reflexu v minulost neměl příliš v lásce, musím uznat, že svobodný duch Reflexu stále přetrvává i v krizové situaci, a to nejen pro novinařinu. Reflex jako snad jediná tiskovina vládu nešetří a přináší hodně kritické pohledy na celou falešnou pandemii. Bez ohledu na to, že jsem v některých obdobích nemohl Reflex ani vystát, tak toto musím ocenit.

Rozhovor s René Levínským o uzavřeném školství a jedné špatné predikci - Reflex.cz
https://www.reflex.cz/clanek/rozhovory/106601/rozhovor-s-rene-levinskym-o-uzavrenem-skolstvi-a-jedne-spatne-predikci.html

Mně říkali lidé, že není reálné zavřít školy, že není reálné chodit v respirátoru, že není reálná spousta dalších věcí. Staly se mnohem horší věci, o nichž všichni říkali, že nejsou reálné. Je to jenom otázka zvyku.

Z diskuse pod článkem:

Matematický nedouk Levínský je totální mimoň a společně s dalšími nýmandy typu Smejkala, asistenta Hela, Kubka a dalších covidových oportunistů je zodpovědný za obrovské ekonomické škody a nejdéle zavřené školy v rámci EU. Doufám, že ti zmetci za to jednou zaplatí.
Jeden z té skupiny, Zdeněk Hel, není, paní Bazalová, imunolog (jak píšete v závěru článku), ale působí jako asistent patologie (sic!)
V Česku se ovšem lživě vydává za profesora (Full Professor), byť jim není ani v Alabamě (tam je Assistant Professor), ani podle českého zákona o VŠ:
https://www.iniciativa-snih.cz/zdenek-hel/ Jak jsem již několikrát uvedl, jedná se o skupinu nýmandů, o kterých nikdo nikdy neslyšel, nemají za sebou pracovní úspěchy (Smejkala údajně i vyhodili z ÚVN, rád bych věděl, zda to tak opravdu bylo, to by mohlo všelicos vysvětlovat), nemají významné publikace v databázích, je to prostě parta hochštaplerů, která je asi mediálně zdatná, což může být pro Bureše užitečné.

Opravdu netuším, k čemu máme vládu a ministry, když už stejně nic neřídí. O všem mohou rozhodovat samozvané iniciativy a analytici: BISOP, MeSES, Semantic Visions a youtuber Ludwig z Dubaje.

A Smejkal může dále fungovat jako mediální kašpárek a se svým falešným úsměvem dennodenně oznamovat další tvrdé restrikce proti obyvatelstvu a likvidační opatření vůči ekonomice, školství i zdravotnictví. Když už z něj Babiš udělal tu "mediální tvář" koronafašismu