Příprava na systém sociálních kreditů: "Všichni zchudnete a v bídě a zoufalství budete státní moc na kolenou prosit o totální dohled nad svými životy!"

18.07.2022

Musíte se uskromnit, omezit topení, plyn i elektřinu, nepoužívat klimatizaci a nejezdit autem. Pokud jste stejná slova v různých obměnách neslyšeli odkudkoliv aspoň 3x za den, asi nečtete noviny, nepouštíte televizi, internet ani rádio a raději vůbec nevycházíte z domu. Do všech médií byli vysláni všichni dostupní služebníci globalistů, aby nám zvěstovali jedno a to samé: Zchudnete a musíte se uskromnit, žili jste si příliš nad poměry. Je to zjevná příprava na systém sociálních kreditů.


V Lidových novinách vyšel v dubnu bizarní rozhovor s britským "odborníkem na bezpečnost" Edwardem Lucasem (Už jsme v horké válce s Ruskem, Lidové noviny 30. 4. 2022). Mimo neskutečných pitomostí typu:

"Ukrajina byla nebezpečná pro Rusko, protože se jí začalo dařit, byl to multietnický národ a byl tam pluralismus."

(Jo, těch několik desítek zakázaných politických stran je ukázkou pluralismu, zákaz ruštiny jako státního jazyka symbolem svobodného multietnického národa a několik zakázaných soukromých televizí příkladem svobody slova ve státě, kterému se prostě všechno daří.)

...je celý rozhovor zjevné preemptivní programování mysli a podprahová příprava na události nadcházející:

"Bude potřeba omezit topení, (...) používání klimatizace a (...) také rychlost na dálnicích. V některých odvětvích bude plyn na příděl. Dá se to ale překonat.
...chodili jsme doma v lyžařských bundách...
Musíme být připraveni vydržet chlad, aby Ukrajinci nebyli zabíjeni. Je to i v našem zájmu."

Stejná slova můžeme slyšet v různých obměnách několikrát za den a pokud je slyšíte poprvé, asi žijete už delší dobu mimo civilizaci.

Do všech médií byli vysláni všichni dostupní služebníci globalistů, aby nám zvěstovali jedno a to samé: Zchudnete a musíte se uskromnit, žili jste si příliš nad poměry.

V povinném systému sociálních kreditů budou mít lidé své hodnocení doslova vepsáno na obličeji.
V povinném systému sociálních kreditů budou mít lidé své hodnocení doslova vepsáno na obličeji.

Někdy to bylo až kobercové bombardování, když jsem v jeden den slyšel to samé od Fialy, Singera i Kalouska.
 
Někteří politici nám bohorovně a skoro s výsměchem vzkazují: Tak, a teď prostě zchudnete! Prostě už si nemůžete žít nad poměry jako dosud! A proč to říkají s takovým klidem? No protože si naivně myslí, že jich se to vůbec nedotkne!

Opravdu si někdo myslí, že se zrovna tito lidé skutečně začnou uskromňovat a omezovat své pohodlí, luxusní životní styl a půjdou nám příkladem? Že přestanou jezdit ve svých SUV a každý člen jejich rodiny se vzdá svého vlastního vozidla? Že se přestanou vozit na sebemenší vzdálenost a začnou chodit pěšky? Že přestanou jezdit/létat na luxusní dovolené několikrát za rok? Že odmítnou honosná jídla a začnou se stravovat obyčejným jídlem ze supermarketů jako běžní lidé? Že najednou pro sebe a své kumpány přestanou pořádat velkolepé oslavy a chlastačky s ohňostroji?

Oni přestanou používat klimatizaci ve svých vilách na tropických ostrovech? Že si doma ztlumí topení a začnou nosit lyžařské bundy jako ve svých luxusních alpských resortech? Nebo se snad zbaví některé ze svých četných nemovitostí rozmístěných po celém světě, včetně přítomného služebnictva? Opravdu budou tito lidé mrznout s obyčejnými lidmi a dělit se s nimi o dodávky plynu a elektřiny na příděl?

Ze všech zpráv, které se na nás valí z médií, jsou podstatné tyto dvě:
Vypnout ruský plyn? Proti nepokojům by byl listopad '89 drobným představením, varuje Tykač
https://cnn.iprima.cz/tykac-vypnout-rusky-plyn-proti-nepokojum-by-byl-listopad-89-jen-drobnym-predstavenim-107609

"Je nereálné teď skončit s ruským plynem. Není to o snižování pokojových teplot o pár stupňů. Důsledek by byl pro Česko strašný. Zastavil by se náš průmysl. Zhroutila by se ekonomika a možná by přišly politické nepokoje, proti nimž by byl listopad 1989 jen drobným představením," varoval Tykač ve vysílání CNN Prima NEWS. Jeden z nejbohatších Čechů upozorňuje, že by s koncem ruského plynu výrazně klesala životní úroveň.

Berlín sa dostáva pod tlak, ide o ruský plyn: Nemecko sa potichu pripravuje na zastavenie dodávok!
https://ereport.sk/berlin-sa-dostava-pod-tlak-ide-o-rusky-plyn-nemecko-sa-potichu-pripravuje-na-zastavenie-dodavok/

Nemeckých občanov zrejme čaká poriadny šok! Vláda kancelára Olafa Scholza očakáva v krajine núdzový stav v súvislosti s možným nedostatkom plynu. Ak totiž do najväčšej európskej ekonomiky prestane prúdiť ruský plyn, bude to mať, zdá sa, katastrofálny dopad na firmy aj na bežných ľudí. V tejto súvislosti sa v hlavách nemeckých mocných rodia viaceré scenáre, ktoré sú však, žiaľ, z kategórie horších a ešte horších. Okrem znárodnenia kľúčových hospodárskych fabrík sa totiž uvažuje aj nad tým, že ak bude plynu v Nemecku nedostatok, odnesú si to predovšetkým domácnosti. Prečo? Lebo prednosť dostane priemysel!

Lidé z průmyslu to všechno tuší a vědí a i když tyto osoby typu Tykače svým dosavadním chováním a způsobem života vůbec nemusíme mít v oblibě, tak prostě vědí, o čem mluví, protože znají souvislosti a rozumí propojení průmyslu s celkovým fungováním státu a života v republice! Jinak by na tom celá ta léta nevydělávali své nekonečné miliardy.

Protože tady se nemluví o nějakém poklesu životní úrovně v tom smyslu, že nebudeme moci pohodlně nakupovat potraviny každý den a omezíme se na jeden nákup týdně; přestaneme jezdit na dovolenou k moři 2x ročně, ale pojedeme jen jednou; každý člen rodiny nebude používat vlastní auto, ale celá rodina bude vlastnit jen jedno; tankovat budeme jednou za 14 dní a nikoliv za týden a nedostatek energie vyřešíme ztlumením topení o jeden stupeň... To jsou naivní představy jako u pětiletého dítěte!

Jak bude probíhat zásobování hypermarketů a prodejen, když nebude ropa? Za co budou lidé žít, když nebudou chodit do práce, protože se zastaví provozy kvůli nedostatku plynu? A pokud jim práce zůstane, jak tam dojedou, když nebudou moci natankovat své auto a nebudou jezdit autobusy, vlaky? Čím si budou doma svítit, vařit, topit, když nastane nedostatek energií? Jak si nabijí své mobily, jak budou používat internet, bankovnictví, když nebude elektřina? Ani si nebudou moci zavolat o pomoc.

Blbečkové si myslí, že na celou krizi vyzrají, když si stáhnou topení o jeden stupeň a prý se holt "trochu uskromní"! Najednou mnozí zazobanci a zpovykaní chaoti, celý život užívající si pohodlí dnešní moderní civilizace bez jakýchkoliv krizí, stresů nebo existenčních tlaků, v sobě objevili silné prvky askeze a dobrovolné skromnosti a domnívají se, že můžou dávat rady do života obyčejným lidem, na jejichž skromnou životní úroveň se nebyli za celý život ochotni snížit ani o sebemenší stupínek!

Michálkovu blbost stáčet do lahví a vyvážet do Ruska: Škrtil "plyn" na přímotopu
https://www.expres.cz/zpravy/jakub-michalek-snemovna-poslanec-plyn-rusko-trapnost.A220316_120246_dx-zpravy_vlt

Vždyť takoví se zhroutí z toho, že si nebudou schopni nabít mobil, aby se pochlubili na sociálních sítích s tím, že si v bytě snížili teplotu o jeden stupeň a ohřáli si o jednu pizzu méně jakožto radikální protest proti Putinovi!

Dneska hlasitě vynucují, že se musíme všichni uskromnit a dobrovolně se uvrhnout do bídy, zítra budou celou republiku nutit do zavedení povinného systému sociálních kreditů s QR kódy, covid pasy a zákazem hotovosti.

Současná hysterie je totiž logickým předstupněm totalitního dohledu státu nad životem každého z nás. Systém sociálních kreditů se nyní "úspěšně" zkouší v Číně a jak tvrdí (nejen) David Icke, pokud chcete znát, jak bude vypadat náš zítřek, podívejte se, co se děje dnes v Číně.

Nedejte se mýlit: Proti zavedení systému sociálních kreditů, ať už se to oficiálně bude nazývat jakkoliv, neproběhne ve společnosti významnější odpor. Buďte si jisti, že systém sociálních kreditů podle čínského vzoru bude pro mnoho lidí stádového typu doslova splněným snem a některým chaotům a pomatencům jeho zavedení udělá obrovskou radost. To bude hotový ráj pro ovce, které se cítí ohromně silné, když jsou ve většině!

"Všichni se toho systému účastníme a děláme jen to, co dělají všichni, tak to musí být správně! Máte s tím problém? Co se divíte, když neplníte to, co požadují ostatní! Všichni to musíme dělat, tak proč ne vy?"

Kolik lidí tohoto typu znáte ve svém okolí? A co myslíte, budou tito lidé protestovat proti povinné registraci všech obyvatel v novém systému, jenž jim jako jediný zaručí fungování v systému, práci, mzdu a možnost nakupovat a doslova přežít?

Všichni malí udavači, přizpůsobiví idioti a všechny drbny z vašeho okolí, mající větší starost o druhé než o svůj vlastní život a o to, aby hlavně ti druzí nevybočovali z davu, budou neskonale šťastní! Konečně budou všichni tito malí slídilové znát ČÍSELNÉ OHODNOCENÍ LIDÍ, které nesnášejí a budou s přesností na číselné vyjádření vědět, kteří lidé jsou konformní, a kdo je pod jejich úroveň. S jak ohromnou vehemencí pak budou pořvávat po druhých, kteří vybočí z řady a dovolí si neplnit požadavky moci, jež ostatní ochotně vykonávají (povinné očkování, covid pas, QR kód, povinná bankovní identita, povinné testování, kontroly, kamerový systém v bytě, pravidelné hlášení své činnosti státní moci atd...)?

No a většina si své číselné hodnocení vystaví rovnou na sociální sítě, aby všichni viděli, že ONI patří k přizpůsobivé většině a nikdy nevybočili z průměru!

Úplně jasně vidím před očima ty stejné nařvané obličeje, známé od dětství až dodnes:

"NO A CO, ŽE VÁM ZAKÁZALI NAKUPOVAT A NEPUSTÍ VÁS DO MÍSTNÍ SAMOOBSLUHY?!"
"NO A CO, ŽE NESMÍTE K VAŠEMU LÉKAŘI/HOLIČI/MÍSTNÍ BANKY/TRAFIKY/NA DOVOLENOU DO ZAHRANIČÍ/NA MÍSTNÍ PLOVÁRNU? MĚLI JSTE SE NECHAT OČKOVAT JAKO OSTATNÍ A NEMĚLI BYSTE PROBLÉM!"
"MÁTE MINUSOVÉ BODY VE VAŠEM SOCIÁLNÍM KREDITU A DIVÍTE SE?! VÁŠ PROBLÉM! MĚLI JSTE SE VÍCE SNAŽIT A BÝT POSLUŠNÍ JAKO MY OSTATNÍ A ZŮSTALI BYSTE SVOBODNÍ JAKO MY!"
"Nikoho nezajímá, že se nemůžete ani najíst, když nedodržujete pravidla státní moci jako my ostatní a nešli jste se očkovat a neprokazujete se covid pasem konformního obyvatele naší země!"

A to si pište, že o vaš aktuální "částce" sociálního kreditu bude vědět celé okolí, na žádnou ochranu osobních údajů se hrát nebude. Budete ji mít doslova napsáno na čele a váš číselník vám bude v přeneseném smyslu viset na hrudi. Viz tato animace:

https://www.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2018/09/seen-black-mirror-lets-talk-about-the-sesame-score-31.gif

Doslova je to vykresleno v seriálu Black Mirror, konkrétně v díle Pád střemhlav (orig. Nosedive):
Black Mirror S03E01 CzTit
https://www.csfd.cz/film/214772-cerne-zrcadlo/460789-pad-stremhlav/prehled/

https://uloz.to/file/HyBese5tWXnf/black-mirror-s03e01-cztit-avi#!ZGtlZQR2AQqxMQD1BTEyMGH3ZJR2LzMhJSqjGQyYoaD0qTL1AD==

Dokonalý svět přetvářky a snahy zalíbit se druhým lidem s vysokým sociálním kreditem. V některých momentech doslova až k pozvracení.

Jakmile vyjdete z domu, na každém rohu, kudy zrovna projdete, vás zaregistrují všudypřítomná kontrolní stanoviště a při naskenování vašeho QR kódu se rozezní hlučný zvukový signál s výší intenzity podle toho, kolik bodů váš kredit zajede do minusu. Kamkoliv budete zrovna procházet, scany na kontrolních stanovištích budou doslova řvát jak sirény, že zrovna prochází nepohodlná osoba s nízkým sociálním kreditem!

Postačí, když vám nízký počet bodů neumožní zaplatit kartou v místním obchodě, zablokujete celou pokladnu a celé okolí včetně sídlištních hlídek místních drben a bytových důvěrníků bude hned vědět, jaká jste problémová osoba a roznesou to po okolí.

Okolí a zbytek společnosti se váš kredit dozví v prvním momentě, kdy se pokusíte vstoupit do jakéhokoliv obchodu, úřadu, instituce a QR čtečka u vchodu (nebo ochranka se čtečkou) vás nevpustí dovnitř z důvodu nízkého kreditu nebo neplatného certifikátu. Jaképak osobní údaje, všichni budou řvát, že každý musí nahlásit svůj aktuální stav sociálního kreditu, "abychom znali 'černé pasažéry' a nepřizpůsobivé osoby mezi námi a navzájem se před nimi chránili".

Úplně tu vizi mám před sebou. Celý život tuším, že k takové společnosti všechno směřuje, vnímám tu atmosféru od malička. Celý společenský systém je k tomu posouván, vidím, jak fungují vztahy, poměry a nálady mezi lidmi už od doby tzv. komunismu až doteď. To, co probíhalo v "malém" rozsahu za všech totalitních režimů ve 20. století, propukne za nedlouhou dobu v globálním měřítku. Lidi totiž chodí po světě a netuší, že jsou jen něčí otroci, myslí si, že jsou svobodní tvorové, a přitom jsou zde z jistého důvodu, aby někomu sloužili.

Pro kohosi, kdo skutečně ovládá tento svět, je 99% lidstva na této zemi jen spodina a lůza a některým lidem je dáno, aby to mohli pocítit a uvědomit si to, ale většina ovcí to nepochopí a nepozná za celý život, protože se jako otroci narodili a byli systémem a školstvím vychování k pocitu, aby se v otrockém stádu cítili dobře a systém je přesvědčil, že tak je to správně a všechno je, jak má být!

Celý svůj život vnímám, jak systém dokáže vždycky v pravou chvíli zasáhnout, tvrdě udeřit na slabé místo a dát vám jasně najevo, že vás považuje za nulu, spodinu, lůzu, podčlověka a že vůbec nemáte nárok si vyskakovat. Na malý moment si můžete myslet, že jste své prokletí překonal - to ve chvíli, kdy se kupř. cosi podaří, v něčem vyniknete, vybočíte ze systému a prosadíte se nad plán - ale systém vás hned klepne přes prsty a usadí zpět hezky hluboko a pevně na dno.

To se opakuje pravidelně: "Jenom si pěkně zůstaň, kde jsi, ty přece nic neznamenáš, jsi NULA, zapomněl jsi na to snad?!"

Proto jsem tak citlivý na tlaky společnosti jako je diktát většiny, stádovitost, manipulace a ohlupování, které na nás působí od školství, včetně tlaku okolí a médií, vymývání mozků, výchova lidí jako ovcí, které na vše kývou, protože jsou na to od mala navyknutí... Proto mě od jakživa přitahují témata "konspirací" typu kontrola myšlení, vymývání mozků, hrozba globální totality, permanentní sledování našich životů, špehování a zásahy moci do soukromí (to už jsem až příliš silně vnímal ve školství), plánování koncentračních táborů pro nepřizpůsobivé nové digitální totalitě nebo hrozba celosvětového zotročení lidstva.

A celosvětový systém sociálních kreditů je logické vyústění všech těchto procesů života na tomto světě; je to naprosto ideální nástroj pro dokonalou systemizaci a strukturování celé společnosti, jak už ve skutečnosti dávno funguje! Konečně lidi poznají svou vlastní hodnotu v tomto světě, za niž je oceňují mocní. A nepochybujte, mnozí budou na své číslo, vyjadřující své otroctví a poslušnost, neskonale hrdí!

Plánovaný systém soc. kreditů - to není nápad z poslední doby a jen pro Čínu, to je plán pro fungování světa, existujícího odjakživa!

Na podzim se znovu vrátí brutální restrikce a covidfašismus, možná i v "šanghajské verzi", a už nám to oznamují dopředu, protože dostali nové instrukce i s přesným termínem, kdy to plánují znovu spustit. A oni to musí vědět, když to sami chystají:

"Na podzim nás zase čeká vlna..."
"Podzimní vlna přijde a jiný způsob, jak se ochránit než očkování, neexistuje,"
"Covid tu s námi bude i nadále, .... možná zase na podzim."

Očkování nás asi čeká každý podzim, říká Válek. Rizikoví pacienti bez vakcíny riskují život
https://cnn.iprima.cz/ockovani-nas-ceka-pravdepodobne-kazdy-podzim-nastinil-valek-koho-se-bude-tykat-107889

Covid neřekl poslední slovo. Musíme počkat, jestli se neobjeví nová mutace, říká Prymula
https://cnn.iprima.cz/covid-jeste-nerekl-sve-posledni-slovo-nova-mutace-se-muze-objevit-na-podzim-rika-prymula-107712

Nechci ani předvídat, co přijde v nejbližších měsících a k jakému šílenství mezi lidmi to povede. Na sociálních sítích lidé sypou hromady keců o tom, jak nasolíme Putinovi, když si ztlumíme topení o dva stupně a budeme zhasínat v každé místnosti, prostoduché závazky, že budeme všude jezdit na kole místo autem; a pak si vesele plánují, jak pojedou na dovolenou do Chorvatska, pochlubí se nejnovější značkou mobilu, který mají neustále zapíchnutý v nabíječce. A přitom horko těžko splácejí hypotéku na svůj byt s novou klimatizací, ale zato nakupují přes e-shopy luxusní kraviny, které jim domů denně přiváží několik přepravních služeb a před okolím se pyšní svými šikovnými dětmi, které vozí den co den přes celý kraj na nejrůznější kroužky.

Lidi se fakt rozhodli chovat podle toho známého výroku, že se na televizi přece mohou dívat i při svíčkách! A vůbec netuší, co se chystá. Pro většinu z nich to bude obrovský šok. Když nepůjde plyn, ropa a elektřina pojede s výpadky, tak se naše životy vrátí na úroveň 19. století. Žádný kurýr jim nedoveze jídlo, když si ho objednají přes mobil. Ale oni si nic takového vůbec nepřipouštějí, myslí si, že se prostě jen "trochu uskromní", no a co? Místo dvou dovolených pojedeme za rok jen na jednu a potraviny nám snad eshopy doručí každý den přímo domů, no né? No a děcka místo dojíždění budou dělat kroužky z domu na home office...

Úplně mi stačí, co vidím ve svém zaměstnání. Například náš skladník horko těžko vyjde s měsíčním platem, splácí za celou rodinu několik půjček, hypotéku, neustále mění pojistky kvůli vysokým splátkám (vím to, neboť mu každou chvíli skenuju nějaké výpovědi, rušení smluv do pojišťoven nebo jejich úpravy, rušení věrnostních karet, nové platební karty a pořád dokola), ale přitom neustále, několikrát za týden si nechává do firmy posílat zásilky z eshopů z celého světa s kdejakou pitomostí.

Tento týden nebyl v práci, vzal si dovolenou, ale do firmy mu přišla zásilka, kterou jsme otevřeli, protože na balíku nebyl uveden příjemce a domnívali jsme se, že jde o firemní zásilku. Byly v ní tři luxusní šampony v růžové krabici pro jeho manželku. Jako by si jeho manželka nemohla v drogerii koupit tři šampony ve slevě; ona musí mít luxusní značku ve značkové krabici, a ještě si je nechá poslat do firmy...!

Brzy nastane taková situace, že lidé ze strachu o přežití ochotně přijmou zavedení systému sociálních kreditů s pevně stanovenými dávkami, a tím pádem zrušení hotovosti. Rychlost, s jakou k tomu dojde, bude ohromující a lidem nebude poskytnut čas ani prostor na odpor.

Dávky jídla a energie budou přidělovány jen těm poslušným a názorově spolehlivým. Úplně vidím před sebou ty zfanatizované a nadšené masy, jak se poběží jako o život přihlásit pro své číslo sociálního kreditu (ať už se to bude nazývat jakkoliv) do fronty na úřad. Možná jim stát nabídne i speciální službu - možnost tetování svého čísla na paži, jako to nacisté dělali vězňům v koncentráku!

Pilotní test jsme si už přece v posledních 2 letech vyzkoušeli v době 'pandemie'. Povinné roušky, povinné testování, povinné očkování. A ty nekonečné fronty zmanipulovaných lidí, jak se ženou rychlostí blesku na očkování jsme viděli dennodenně. Honem, musíme si dát tečku, je to přece povinné!

Fronta na očkování v ostravském obchodním domě Karolina. Foto: Denik.cz
Fronta na očkování v ostravském obchodním domě Karolina. Foto: Denik.cz

Když se lidé naučili povinně chodit na tečku, i když pro své zdraví očkování vůbec nepotřebovali, bez problémů se ochotně přizpůsobí i novému systému sociálních kreditů. Státní a globální moc nebude mít sebemenší problém přesvědčit k tomu naprostou většinu obyvatel, protože ji přesvědčovat ani nebude muset. Stádovitá většina nový systém poslušně akceptuje a schválí, tak jako se na povel chodila očkovat.

Vzpomeňte si: Kdo očkování a testování odporoval, byl odsouván na okraj společnosti, hrozilo se postihy, vyhozením ze zaměstnání. Kdo ale bude odporovat sociálním kreditům, když se nebude moci najíst?

Je snadné odhadnout, u kterých lidí ze svého okolí už teď můžeme s jistotou říct, že to budou největší fanatici nového režimu a hned první den si nadšeně poběží pro svůj čárkový kód. Po těch nepoddajných pak budou fanaticky pořvávat a udávat je, že nedodržují nové normy jako ostatní a žádat pro ně nejpřísnější tresty.

Nebude to trvat dlouho a systém sociálních kreditů bude povinně zaveden i nás a nebude možné z něj uniknout. Bude dobré se na to psychicky připravit, jen tak nás toto nové totalitní šílenství nezaskočí.