Odhalení Reflexu o covidových restrikcích na zadání vlády naráží na hradbu mlčení: Proč opozice neotluče skandál Babišovi o hlavu? Protože u moci bude muset dělat to samé!

17.09.2021

Toto je asi nejsilnější zásah proti koronamafii, který se dá v současné době uveřejnit v mainstreamových médiích: Reportérka Reflexu Markéta Dobiášová odhalila, že tvrdá pandemická opatření jsou vypracovávána na politické zadání ministerstva zdravotnictví a Babišovy vlády a "experti" a všichni vládní poradci k nim pouze formálně přidávají svůj vlastní podpis:

Epidemie politické zvůle: Reflex odhalil, kdo může za nezákonná covidová opatření MZ
https://www.reflex.cz/clanek/reportaze/109251/epidemie-politicke-zvule-reflex-odhalil-kdo-muze-za-nezakonna-covidova-opatreni-mz.html

https://www.reflex.cz/clanek/rozhovory/109273/chodi-to-z-vlady-my-to-jen-maslickujeme-potvrzuji-urednici-jak-vznikaji-nezakonna-covidova-narizeni.html

"Musím souhlasit s řadou připomínek, které padaly. Ale bohužel, my píšeme něco na základě politického zadání, které není v tuhle chvíli pro nás měnitelné," přibližuje pozici úředníků z hygienické i legislativní sekce ministerstva zdravotnictví. Dodává, že jeho kolegové dostali na přípravu návrhu pouze pár hodin a ještě v době jednání Legislativní rady vlády formálně dopisují odůvodnění.

Odhalení nahrávek ze schůzí vlády pochopitelně vyvolalo obrovský vztek mezi poslušnými vykonavateli příkazů shora:
https://www.reflex.cz/clanek/reportaze/109258/proc-te-lharce-davate-prostor-babis-s-vojtechem-kriceli-na-reporterku-reflexu-pak-ji-vypnuli-mikrofon.html

Proč té lhářce dáváte prostor? Babiš s Vojtěchem křičeli na reportérku Reflexu, pak jí vypnuli mikrofon - Reflex.cz
https://www.reflex.cz/clanek/reportaze/109258/proc-te-lharce-davate-prostor-babis-s-vojtechem-kriceli-na-reporterku-reflexu-pak-ji-vypnuli-mikrofon.html

"Doneste mi toho člověka, co o něm tady paní napsala, ať se tady postaví a nech opakuje ty lži! To je ne­uvěřitelná drzost! Je to sprostá lež a není tam pravda ani čárka!" křičel Babiš před týdnem na tiskové konferenci, když jsem zveřejnila rozhovor s jedním z legislativců ministerstva zdravotnictví.

Všimněte si ovšem reakcí opozice. Že ji neslyšíte? Správně! Takzvané opoziční strany na tento skandál vůbec nereagovaly! Jak je možné, že takové odhalení nevyužily strany SPOLU a PIRSTAN a neotloukají to Babišovi 24 hodin denně jako jiné kauzy? Vysvětlení je jednoduché:

Oni totiž velmi dobře vědí, že až se dostanou do vlády, sami budou muset vydávat stejně tvrdá opatření na zakázku jiných, těch o něco více globálně výše postavených příkazců...


O tom, že vše je připraveno i pro budoucí vítěze voleb, svědčí nově vydané mimořádné opatření vlády:

Mimořádné opatření - omezení maloobchodního prodeje a služeb, s účinností od 30. 9. 2021 do odvolání - Ministerstvo zdravotnictví | Kurzy.cz
https://web.kurzy.cz/mzcr/mimoradne-opatreni-omezeni-maloobchodniho-prodeje-a-sluzeb-s-ucinnosti-od-30-9-2021-do-odvolani/

Mimořádné opatření - omezení maloobchodního prodeje a služeb, s účinností od 30. 9. 2021 do odvolání
https://www.mzcr.cz/mimoradne-opatreni-omezeni-maloobchodniho-prodeje-a-sluzeb-s-ucinnosti-od-30-9-2021-do-odvolani/

Jsem si naprosto jistý (a klidně se i vsadím), že okamžitě po volbách, v neděli 10. října, uprostřed televizních debat o výsledcích voleb a sestavování možných koalic a hromady zbytečných keců typu "Vyčkejme na první povolební vyjednávání", prohlásí Babiš nebo kdokoliv jiný jen tak mezi řečí: "Právě jsem dostal nové informace o počtech nakažených covidem za poslední den, epidemie se začíná více šířit a přibývá také číslo hospitalizovaných v těžkém stavu, lůžka na covid odděleních se zaplňují a reálně hrozí zahlcení nemocnic; musíme uvažovat o šlápnutí na brzdu. V příštím týdnu zasedne vláda a rozhodne o nových opatřeních."

Už v neděli 10. 10. 2021 to zazní v televizi, buďte si tím jistí!

Parchant Vojtěch tvrdí, že ještě nedostal pokyn ke spuštění tvrdých represí, nebo přesněji čeká na správný okamžik po volbách. A lže, že opravdu, ale opravdu nic se nepřipravuje. Protože už je připravil:

"V současné době situaci pečlivě sledujeme a vyhodnocujeme. V tuto chvíli nepřipravujeme žádná mimořádná opatření."

Okamžitě po volbách reálně hrozí australský scénář: tvrdé zásahy policejních složek v ulicích, diskriminace neočkovaných, apartheid. Nově vydaná opatření naznačují přípravu na koncentrační tábory, čtěte pozorně:

6. podle § 69 odst. 1 písm. i) zákona č. 258/2000 Sb. a § 2 odst. 2 písm. i) zákona č. 94/2021 Sb., jde-li o poskytování krátkodobých a rekreačních ubytovacích služeb, a) nařizuje poskytovatelům uvedených ubytovacích služeb zajistit při vstupu
do provozoven ubytovacích služeb a ve vnitřních prostorech možnost dezinfekce rukou a dále zajistit pravidelnou dezinfekci dotykových ploch (kliky, madla, zábradlí, vypínače),
e) bez splnění podmínek podle písmene b) a c) lze ubytovací služby poskytnout v oddělených budovách:
3
i) osobám, kterým byla nařízena izolace nebo karanténa,
ii) osobám v bytové nouzi, kterým ubytování zprostředkoval územní samosprávný celek,

Co nastane, můžeme v předstihu vidět při sledování situace na Slovensku, kde se po protestujících střílí ostrými:
Policejní brutalita na Slovensku
https://nastub.cz/w/jQbUUZDD9cMX4KRBeB1EvZ

Video: Policajt strelil muža do krku gumovým projektilom na proteste v Bratislave - Zem&Vek
https://zemavek.sk/video-policajt-strelil-muza-do-krku-gumovym-projektilom-na-proteste-v-bratislave/

Není možno se divit, že vzpurné občany musí sestry a lékaři doslova nutit do očkování. Když to nejde po dobrém, půjde to na sílu:
Začíná třetí vlna očkování. Lékaři se bojí, že jim zbydou plné ampule
https://moravskoslezsky.denik.cz/zdravi/ockovani-koronavirus-cesko-treti-vlna-20210917.html

"Sestra volá lidem i několikrát denně, organizuje, přemlouvá. Je to obrovský objem práce," poukazuje lékař."
"Při osobním kontaktu bych dokázal přemluvit dotyčného přemluvit. Očkování by tak dostal, myslím, každý druhý," má recept Šmatlák.

Podobné zkušenosti můžeme v těchto dnech číst ve všech novinách. V Právu (20. 9. 2021) psali, že na testy už zase lidé stojí fronty a chodí na ně i očkovaní. Ale z textu vyplynulo, že se jedná hlavně o dychtivé blby, kteří nutně potřebují jít někam za zábavou. A úplně mě rozesmálo, jak v něm jiní vykládali, že v posledních dnech začali trochu posmrkávat a strašně se bojí, jestli přece jen nechytli ten zákeřný virus a chtějí mít 100% jistotu! A přitom jsou očkovaní, ale bojí se, ať to od nich nechytnou jejich děti, které se ještě chudáci nemohou očkovat. A tak jsou nuceni neustále chodit na testy...

Článek je zde:
Na testy se zase stojí fronty. Chodí i očkovaní - Novinky.cz
https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/na-testy-se-zase-stoji-fronty-chodi-i-ockovani-40372652

Lidé, které Právo oslovilo během čekání na testování v Praze v Sokolovské ulici, měli často jen mírné příznaky rýmy, přesto se báli, zda to není covid, a to i ti, kteří měli ukončené očkování. Například muž středního věku, jenž pociťoval šimrání v nose, chtěl mít jistotu, že je zdravý kvůli svým malým dětem, které nemohou být očkovány.

Mladá žena se zase chystala na cestu do Kanady. "Očkování jsem měla dokončené ještě před začátkem léta. Nicméně už v srpnu při cestě do Thajska jsem se i tak musela nechat testovat, což se opakovalo dokonce i po příletu a šestý den pobytu," vysvětlila Kristýna z Prahy.

"Nyní se 7. září otevřela možnost pro Evropany vstupu do Kanady, kde jsou také hodně přísní. Jednak musím být očkovaná a při příletu se ještě musím prokázat PCR testem ne starším než 72 hodin. A ještě si navíc stáhnout místní aplikaci, kdyby mě chtěla následně kontaktovat jejich hygiena," dodala.

"Pociťoval šimrání v nose..." !!! :D Bombastické. Pandemie jak vyšitá!

Boha jeho, kdyby vláda jako další protipandemické opatření zakázala vydávání novin, asi bych neprotestoval.

Mediální covid hysterii provází i smutné příběhy lidí, údajných odpůrců očkování, kteří těsně před smrtí litují, že tak neučinili. Je neuvěřitelné, kolik toho stihnou říct umírající intubovaní na nemocničním lůžku těsně před tím, že umřou na covid:
Rodiče zemřeli s covidem, zůstalo po nich pět dětí - Novinky.cz
https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/rodice-zemreli-s-covidem-zustalo-po-nich-pet-deti-40372627

"Jeho poslední slova, než ho intubovali, zněla: ,Pokud nejste naočkovaní, udělejte to. Věřte mi, nechcete skončit jako já'."

Kdo má problémy s dýcháním, těžko se stihne nadechnout aspoň ke dvěma slovům, sám jsem to zažíval při zánětu pohrudnice před lety. Ale tihle umírající z dojemných mediálních příběhů podle stejné šablony, jejímž účelem je vystrašit a pohrozit těm neposlušným, kteří se odmítají očkovat, stihnou povykládat celý příběh, jak litují, že neuposlechli rad očkovací kampaně a přidají rady druhým, jak se mají chovat.

Ideální by bylo, aby ještě před smrtí do médií poskytli kompletní radu, do kterého centra je nejvýhodnější zajít, neboť v tom a tom centru to zvládnou bez registrace a navíc za to dostanou mekáč zdarma. A ať se neopomenou registrovat do soutěže o mobil a kecky a stáhnou si bezva aplikaci, která bude monitorovat celý jejich další život.