Nebudete schopni zaplatit astronomické účty za energie? Jste proruští diverzanti, tvrdí Koudelkova BIS! Řešení je jednoduché: Pošlete složenku Fialovi i Kalouskovi!

12.10.2022

Česká pobočka CIA pořádala tento týden veřejné politické školení o neutuchající činnosti ruských agentů, zrádců, rozvracečů a dalších škůdců a nepřátel státu, ohrožujících stabilitu naší země a posvátnost západních euroatlantických hodnot. V době, kdy graduje konflikt na Ukrajině, panuje astronomická inflace, ceny energií rostou, hrozí jejich nedostatek a je vážně ohroženo fungování průmyslu a ekonomiky, označil na této konferenci šéf české rezidentury CIA zvané BIS za jedny z největších současných rizik pro naše životy - a teď čtěte pozorně: RUSKÉ PODVRATNÉ OPERACE a DEZINFORMACE.

Muselo to dát velké duševní i myšlenkové vypětí, aby v dnešní vypjaté době, kdy hrozí doslova rozvrat současné podoby civilizace a tím pádem i fungování všech složek státní moci, došel šéf české tajné služby Michal Koudelka k tomuto šokujícímu závěru.

Není to poprvé, co česká BIS vyplivla prohlášení, jenž se tak míjí s realitou. Stejně "šokující" byla v listopadu 2020 vydaná výroční zpráva BIS za rok 2019, v níž není jediná zmínka o hrozbě globální pandemie. Po roce plném covidové hysterie, globálních lockdownech, zastavení světové ekonomiky, zavírání průmyslových provozů, bankrotu malých a středních podniků, masivním zadlužování celých států a především šířící se nedůvěře obyvatelstva vůči panikařící politické moci, nestálo české BIS za to, aby se ve výroční zprávě slůvkem zmínila o příčině všeho zmatku v roce následujícím. Přiznala tak vlastně, že toto ohrožení neočekávala (ovšem za to samé neopomněla přičíst vinu Číně ve zprávě v roce následujícím). Jestliže tajná služba státu není schopna předem varovat před hrozbami, které v následujícím období ochromí stabilitu státu, je taková tajná služba zcela zbytečná.

Vraťme se však k aktuální pondělní (10. 10. 2022) konferenci BIS a hlášení ředitele Koudelky. V prohlášení, jež bez jakékoliv úpravy převzaly všechny zpravodajské servery, například Novinky nebo ČT24 - porovnejte text s odkazem ČTK výše) se hovoří:

Nebezpečí ruských podvratných operací v Česku stále trvá a Rusové jsou takových operací schopni. Jasným příkladem je prý výbuch v muničních skladech ve Vrběticích v roce 2014.

Důkazy o vině ruských agentů za výbuchy muničních skladů ve Vrběticích se podobají argumentaci kruhem a připomínají stejné "důkazy" o přítomnosti zbraní hromadného ničení v Iráku jakožto zámince před plánovaným útokem USA v roce 2003. Tehdy se pro "potvrzení" důkazů o hrozbě iráckých zbraní hromadného ničení také argumentovalo tím, že se vláda Spojených států dokola odvolávala na své vlastní oznámení o této hrozbě.

Stejně tak představitelé české vlády oznámili, že po dlouhém bezúspěšném vyšetřování a bez sebemenšího náznaku o vině Ruska náhle po 7 letech zjistili, že výbuchy muničních skladů na Zlínsku mají na svědomí dva přítomní agenti Ruska, o nichž se 7 let nic nevědělo. Státní propaganda jednoho dne oznámí, že za explozemi stojí Putin, a potvrzením těchto "důkazů" je zpětně samotné tvrzení o těchto důkazech. Vypadá to, že státní propaganda bude tyto "důkazy" o zjevení ruských agentů ve Vrběticích po sedmi letech používat jako potvrzení svých smyšlenek už navěky.

Nyní si pečlivě projděme tři zásadní body, z nichž podle ředitele BIS Koudelky plyne největší hrozba ruských "podvratných operací" u nás i v Evropě:

Rusko se snaží vyděsit obyvatele západních demokracií ve třech oblastech:

  1. První z nich je tvrzení, že bez Ruska nebude dostatek energie na zimu, a proto je nezbytné se s Ruskem dohodnout.
  2. Druhé je tvrzení, že protiruské sankce v konečném důsledku poškozují víc Evropany, a proto nemají smysl.
  3. Třetím tvrzením je, že západní země upřednostňují pomoc Ukrajině a ukrajinským uprchlíkům před pomocí vlastním lidem.

Může mi někdo objasnit, jaké znaky dezinformací mají tato výše zmíněná tvrzení? Fakt, že bez Ruska nebude dostatek energie na zimu přece přiznávají nejen experti na energetiku (Energetická suverenita Česka je utopie. Nic jiného než ruský plyn nebude, říká expert, podle Koudelky zřejmě ruští agenti), ale i vládní politici. Proč by nám jinak radili, abychom si vzali na doma v promrzlých bytech dva svetry, nebo dokonce i svetrů deset? Hrozí i blackouty z nedostatku elektřiny, o tomtéž se veřejně mluví i v Německu; jsou tedy všichni tito experti i vládní činitelů obětí ruské hybridní války?

Jak se ke Koudelkovu tvrzení mají stavět ředitelé továren a průmyslových podniků, kteří varují před tou samou hrozbou a mnohé z nich již museli své provozy uzavřít, jak se to stalo sklárně v Harrachově, která existovala 310 let?
Harrachovská sklárna přežila obě světové války a komunisty, až ji pohřbil Fiala
https://dfens-cz.com/33888-2/

Mezi ruské dezinformátory bude v tom případě potřeba zařadit i mainstreamová média jako SeznamZprávy, která o hrozícím nedostatku energií otevřeně informuje a varuje před jeho katastrofálním dopadem na naši ekonomiku a průmysl:

Řada firem dává vládě už jen pár dní, aby pomohla, pak omezí výrobu nebo zavřou

Drahý plyn? Vaše starosti chci mít, nám hrozí, že budeme bez plynu

Jsou snad tito průmyslníci podle BIS také proruské podvratné živly, které jen bezdůvodně vyvolávají hysterii v naší zemi? Nemusí se nám to vůbec líbit, ale pravdou je, že bez ruských zdrojů energie skutečně nebude dostatek plynu, ropy a elektřiny na zimní období, neboť jediné levné a okamžitě dostupné dodávky energie a surovin pochází právě z Ruska. Dodávky z náhradních zdrojů zdaleka nepokryjí naši standardní spotřebu a dlouhodobě ji nenahradí.

Neměla by se BIS místo útoku na energetické experty, kteří varují před hrozící katastrofou, před níž stojí naše země, zabývat spíše fantasmagorickými výroky vládních představitelů (a dokonce ministrů), jenž rozšafně tvrdí, že v případě nedostatku plynu nám pomůže Německo, které prý pro nás zastaví část svého průmyslu? Toto už přece není jen dezinformace, ale naprostá lež.

Druhým Koudelkovým "dezinformačním" tvrzením je, že protiruské sankce v konečném důsledku poškozují víc Evropany než Ruskou federaci. A znovu, co je na tom dezinformačního, když o tom samém informují i hlavní česká média jako je ČRo Radiožurnál (Protiruské sankce nefungují, více poškozují Evropskou unii než Rusko, říká Orbán)? Je snad Koudelka ochoten vystavit nálepku ruských dezinformátorů i redaktorům těchto médií? Když tedy protiruské sankce nemají na západoevropské státy žádný negativní vliv, proč tedy Evropská unie neustále jedná o dopadech energetické krize a zastropování cen energií, které jen tak bezdůvodně rostou do astronomických výšin?

Za shlédnutí stojí tato reportáž televize Fox News s názvem Evropa se vrací do středověku. Podle jejího zjištění jen 6% německých domácností není závislých na plynu z Ruska. Jak asi dopadne ten zbytek, pokud budou Němci nejdříve zachraňovat průmysl? Co se asi bude dít v německé společnosti, kdy zbytek německého obyvatelstva nebude moci užívat svého dosavadního blahobytu a přijde o dosavadní životní styl? Budou německá tajná služba BND, obdoba české BIS, své obyvatelstvo přesvědčovat, že stále se pod tlakem sankcí nemají tak zle, jako ti zpropadení Rusové, jež jich přes půl století zásobovali levnými a dostupnými energiemi?

Blíže jsem situaci v Německu popsal v článku ze srpna Nejhlubší pád životní úrovně svých obyvatel při zastavení dodávek ruského plynu pocítí NĚMECKO.

O posledním bodu Koudelkových podvratných hrozeb se mně, upřímně, nechce ani příliš psát. Je pochopitelné, že vláda pomáhá lidem v nouzi, kteří opustí svůj domov a přicestují do cizí země bez jakýchkoliv prostředků. Ovšem tvrzení, že lidé, přijíždějící z Ukrajiny jsou upřednostňováni před českými občany, nelze jen tak odmítnout jako dezinformaci. Přinejmenším lze našim vládním propagandistům připomenout covidové represe vůči vlastním občanům, jež probíhaly ještě týden před příchodem prvních uprchlíků z Ukrajiny. V tomto kontextu se lze dotázat: Kolik uprchlíků z Ukrajiny bylo testováno na covid? Byly jim kontrolovány doklady o očkování a covid pasy jako českým občanům při vstupu kamkoliv do veřejných prostor? Museli vyplňovat trasovací formuláře jako obyčejní Češi, kterým test ukázal jakousi pozitivitu? A kolikrát jim telefonovali horliví zaměstnanci hygienických stanic, aby vyplnili všechny kontakty, s nimiž se během své cesty sem a při pobytu v ČR setkali? Jestliže neplatí stejná pravidla pro všechny osoby, pobývající na území naší republiky, těžko se divit pocitům obyčejných lidí, že kdosi je v naší zemi upřednostňován před jimi samotnými.

Aby bylo jasno: tři oblasti "hrozeb", zmíněné nedodělaným generálem Koudelkou, nejsou ve skutečnosti žádným nebezpečím pro republiku, ale naopak jedná se o naprosto pochopitelné obavy, jež běžní obyvatelé naší země vyjadřují o svou vlastní budoucnost. Čím budou topit ve svých domovech, jak si uvaří a jak se uživí, pokud se naplní varování velké většiny expertů o nedostatku plynu a dalších energií? Budou ještě lidé mít svá zaměstnání, pokud se z důvodu zastavení dodávek zavřou veškeré provozy a firmy? Budou ještě děti chodit do škol? Bude nedostatek zboží v obchodech v případě výpadků zásobování? A pokud dodávky energií budou pokračovat, budou schopny běžné domácnosti zaplatit jejich neúměrné nové ceny (neboť i mainstreamová média nás upozorňují, že ceny energií se již nikdy nevrátí na původní úroveň: Nedělejte si naděje. Ceny energií už neklesnou, varuje obchodník Paukner a Ceny energií po konci války neklesnou. Před Českem budou tři náročné zimy, shodli se experti - Nebo jsou to snad také dezinformační zdroje?)

Místo aby se naše tajná služba věnovala těmto skutečným hrozbám a varovala před nimi jak své obyvatele, tak především představitele výkonné moci, konstruuje nesmyslné teze o ruských podvratných operacích a vytváří ze skutečných expertů nepřátele státu a z obyčejných lidí s jejich existenčními obavami proruské agenty.

Aby té agentománie nebylo málo, to samé předvádí i politická neziskovka Evropské hodnoty se svou analýzou ruského vlivu:

Ruský vliv v Česku nejvíc šíří představitelé SPD, ukázala analýza
https://domaci.hn.cz/c1-67113920-kdo-v-cesku-nejvic-siri-rusky-a-cinsky-vliv-podle-analyzy-spd-ci-vondracek

Prokurátoři z Evropských hodnot vytvořili seznam ruských a čínských agentů a nepřátel státu. A vynesli hned rozsudek: "tyto osoby představují ohrožení suverenity státu". Mimo to vytvořili i seznam "hodných politiků", největších bojovníků proti ruskému a čínskému imperialismu a věrných budovatelů česko-euroatlantického přátelství.

Na činnost těchto agentomaniaků trefně reagoval Jan Keller v Časopise Argument:
Odborníci na dezinformace

Na prvý pohled to vypadá, že nám vznikla zbrusu nová profese. Množí se počet lidí, kteří jsou veřejnosti představováni jako odborníci na dezinformace. Většinou se jedná o muže mladšího až středního věku s pestrou vzdělanostní dráhou sahající od výuky tělocviku až po obchodní studia a marketing.
Být odborníkem na dezinformace vyžaduje pochopitelně určité předpoklady. (...) 1. Musí být přesvědčen o tom, že existuje jen jediná pravda, kterou on bezpečně pozná a má tedy na ni oprávněný monopol. 2. Nesmí pochybovat o tom, že tato pravda se vždy kryje s názory těch, kdo jsou právě u moci. 3. Je ochoten učinit si z víry obsažené v obou předchozích bodech hlavní zdroj své obživy. (...)
Nositel pravdy rozhoduje o tom, koho lze ještě napravit a koho je již třeba potrestat.

Jediný správný postoj pro českého občana je totiž ten, který předvádí naše vláda pod vedením Petra Fialy: poblíž americké nebo evropské řitě.

Premiér Fiala seděl na pohřbu britské královny přesně za Bidenovým zadkem. Bylo to pro něj důstojné místo, jak sám říká:

Pro Česko to bylo důstojné místo, komentoval Fiala zasedací pořádek na královském pohřbu. Seděl za Bidenem
https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/3530539-pro-cesko-bylo-dustojne-misto-komentoval-fiala-zasedaci-poradek-na-kralovskem-pohrbu

Politici a představitelé tajných služeb státu, kteří by měli dnem i nocí pracovat a hledat řešení, jak se vyhnout katastrofě, která k nám směřuje v podobě energetického nedostatku, tak se lidem vysmívají. Doslova nám plivou do ksichtu: Pokud se obáváte, že nebudete za pár měsíců schopni zaplatit nájem, inkaso za ohromný nárůst cen energií, jste proruští diverzanti a sloužíte Putinovi a jeho hybridní válce! Máte mlčet, jinak vás Rakušanova Čeka brzy sebere za hlásání ruské propagandy!

Již byla zmíněna naše neviditelná senátorka Němcová (věděli jste, že stále sedí v Senátu?), která lidem ze své pozice sděluje, že oni v Senátu se pořád mají "ZLATĚ", což je zpráva, jenž do boje proti dezinformacím zcela jistě nespadá:

Němcová: Klidně si vezmu 10 svetrů, Ukrajincům musíme pomáhat co nejvíc, pořád se máme zlatě

Jak je možné, že kompenzace za růst cen energií se přidělují energetickým gigantům i velkým korporacím, ale lidé nesmí ani ceknout? Energetické kolosy a korporátní giganti mohou beztrestně varovat před hrozbou nedostatku surovinových zdrojů a financí na svou činnost, ale když stejný postoj hlásají obyčejní lidé, jsou jejich varování označena za známky ruské podvratné operace?

Mezitím ze sebe udělal idiota velikán české politiky Miroslav Kalousek, neboť si myslí, že jeho děti a vnuci mu budou vděčné, když jim ušetří pár stovek za topení. Kalousek má z vlády deprese. Ukázal problém. Netopí, ale ne kvůli Putinovi. Ovšem ty děti mu nebudou vyčítat nějaké splácení pár stovek dluhů, ale to, že svým velkým dílem přispěl k tomu, že ony žádné teplo v zimě mít nebudou! Pokud ještě vůbec budou mít kde bydlet.

Vůbec někdejší činy tohoto génia české politiky v současné době mně přicházejí na mysl stále častěji. Pamatujete ještě Kalouskovu složenku, kterou rozesílal do domácnosti během kampaně před parlamentními volbami v roce 2010?

Kalousek tehdy dokonale napodobil postoj nezodpovědných lidí, kteří si nabrali dluhy a následně skončili v exekuci, protože si chtěli jen bezmezně užívat života a nestarali se, kdo jejich dluhy zaplatí. Mohu posloužit příklady takových osob i ze svého okolí. Navenek se tvářili jako "pohodoví" a úspěšní jedinci, kteří jsou "za vodou", dávajíce přitom najevo svůj požitkářský životní styl na vysoké noze a vysmívající se přitom "šetřílkům" a těm, kdo s penězi hospodařili rozumněji. Každému ve svém okolí svůj "pohodářský" styl života vnucovali a vyčítali druhým: Proč si šetříš? Ty jsi ale pořádný blb. Stačí si přece vzít půjčku, teď je to přece jednoduchý, každý ji dneska má. Kup si auto, pořádnou elektroniku, zajeď si na dovolenou jako my, poznávej svět, teď je přece taková příležitost! Musíš naplno žít a užívat si života, jinak nic nezažiješ! A ty si, blázne, místo toho šetříš jak křeček.

Pár let poté se za vámi přihrnou s tím, že se dostali do dluhů a hrozí jim exekuce, a že by potřebovali půjčit peníze. To "půjčit" přitom chápou se stejnou samozřejmostí jako půjčky, které si brali u úvěrových firem a nespláceli. Způsob, jakým na vás vyrukují, je nehorázně bezostyšný: Ty sis přece šetřil, tak bys měl mít peníze! Nechtěl bys mi pomoct zaplatit ty půjčky, které nezvládám splatit?
Jinými slovy: Ty idiote, co sis šetřil, zaplať mi dluhy!

Najednou vám tedy předloží SVŮJ účet k zaplacení, jako ten Kalousek, který nám svou složenku poslal s výsměchem na rtech: Podívejte se, jak jsme za ta léta hospodařili; no nějak se to rozjelo a zadlužili jsme se. Celých třicet let jsme si takto užívali a žili si nad poměry a vás naopak komandovali ke tvrdé práci, vyšším výkonům a k utahování opasků - a toto je náš výsledek. Skvělé, ne? Tak vám to tady předkládáme k zaplacení. Zaplaťte nám NAŠE dluhy, je to vaše povinnost! Jak říkám, Kalousek je naprostý génius!

A zde se pro mnohé občany nabízí naprosto ideální řešení současné kritické situace: Proč nezačít zasílat aktuální složenky za energie našim politikům, speciálně Petru Fialovi a Miroslavu Kalouskovi? Byla by to naprosto odpovídající reakce veřejnosti s označením viníků dnešní krize. Nebo snad obyčejní obyvatelé mohou za astronomicky stoupající ceny energií a hrozbu jejich nedostatku? Místo keců o několika svetrech a ještě větším šetření a utahování opasků bude odpovědným politikům našeho státu předložen JEJICH VLASTNÍ ÚČET a uvidíme, jak budou ochotni přijmout zodpovědnost za své činy a především za své výroky. Kádrovat, nařizovat a udílet dobré rady lidem jim jde dobře, uhradit své vlastní dluhy by tedy pro tak zásadové, pracovité a dobře finančně zajištěné osoby neměl být žádný problém. I úhrady na splátky bychom jim akceptovali.

Nápomocna by v takovém případě měla být i naše tajná služba BIS, v čele s nedodělaným generálem Koudelkou. Stačilo by napnout veškeré síly a pravomoci, jenž tajná služba má a namísto kádrování kritických hlasů ve společnosti jakožto ruských agentů, diverzantů a rozvracečů by mohla být naší vládě, jejíž nedůvěra u veřejnosti dosahuje v dnešní době maxima, nápomocna k opětovnému získání důvěry a stabilizaci společenské situace v zemi.

V čase doznívajícího covidového a očkovacího apartheidu, jenž vloni a předloni v nevídané míře rozeštval obyvatelstvo a ničil mezilidské vztahy, by se jednalo o skutečnou pomoc poměrům v naší zemi. Bezpečnostní informační služba by tak prokázala svou opravdovou prospěšnost, ne jen panáčkování podle pokynů svých amerických loutkářů.