Naši republiku obchází ruský teror: Turisté v Praze stále bezostyšně hovoří rusky a kdosi namaloval na zeď písmeno 'Z'!

21.03.2022

Putinem vedená hybridní válka a její brutální propagandistické metody drtivě zasáhly naši zemi. Její nejvýraznější dopady se v posledních dnech projevily především ve zvýšeném výskytu rusky hovořích turistů v pražské hromadné dopravě, ovšem totální úder ruské soldatesky momentálně probíhá na zdech a billboardech u dálnic, kde Putinova banda zákeřně čmárá nelegální písmeno naší abecedy. Každému vnímavému občanovi je jasné, o jakou zákeřnost ze strany Putinovy hybridní války se jedná, když ruská azbuka ono písmeno ani nezná!

Naštěstí máme aktivní myšlenkovou policii v podobě bystrých a všímavých novinářů, kteří vše hned hlásí. Díky nim jsou všechny ruské triky včas zachyceny našimi bezpečnostními složkami a všichni se můžeme cítit bezpečněji.

Publicista Jan Nejedlý se v Lidových novinách (Čtyřnohá vrána, LN 12. 3. 2022) pochlubil, že v autobuse seřval průvodce, který prováděl rusky hovořící turisty po Praze. Neměl prý náladu poslouchat ruštinu, když si zrovna v mobilu prohlížel záběry z ruské agrese na Ukrajině.

Tomu se říká hrdinství dnešní doby! Jak odvážné novináře máme mezi osazenstvem mainstreamových deníků! Neváhají, a vždy odhalí agenty nepřítele mezi námi, a to kdekoliv: i v hromadné dopravě! Dokonce jsou schopni vynaložit takové úsilí, že zvednou oči od mobilu a zaútočí přímo na původce všeho zla - ruštinou hovořící turisty v Praze!

Nevadilo Nejedlému, když v době válek v Afghánistánu, Iráku nebo Sýrii procházeli po Praze američtí turisté a bezostyšně mluvili anglicky? Okřikoval je také, když se jejich vláda rozhodla "vybombardovat Irák do doby kamenné", nebo doslova vyhladila obyvatelstvo Fallúdže?

Je zbytečné se ptát, američtí turisté jsou naši přátelé a jejich politici naši spojenci. Ti nikdy za nic nemohou. A pokud mohou mají na svědomí lidské oběti po celém světě, muselo se jednat o spravedlivou válku, v níž ti mrtví "stáli za to", jako ty irácké děti. U těch rusky hovořících to neplatí, ti mohou za všechno od zániku Zlaté hordy.

Kdosi sprejem nastříkal na zeď písmeno "Z". Je to obzvlášť zákeřný čin nepřátel státu.
Kdosi sprejem nastříkal na zeď písmeno "Z". Je to obzvlášť zákeřný čin nepřátel státu.

Ale pozor! Jsou zde daleko větší hrozby než jen ruští turisté. Jedním z těch nejděsivějších projevů ruské hybridní války jsou písmena. Ne, opravdu si nedělám srandu.

U dálnice v Dubí směrem na Teplice kdosi sprejem nastříkal písmeno "Z", policie zastavila provoz a začala vyšetřovat, kdo ho tam umístil. Toto písmeno je prý nyní vyjádřením podpory ruské invaze na Ukrajině.

Napadá mě, co když ten dotyčný chtěl napsat "Zelenskému sláva!", ale nestihl to dopsat?


Na Slovensku žijí stejnými problémy s ilegálními nápisy na zdech, ovšem s tím rozdílem, že slovenské mocenské složky jsou při zavádění represivních opatření ve prospěch Velkého Resetu a globální světovlády jako vždy vepředu před ostatními. Proto slovenská policie nemarní čas a rovnou uveřejní vážně míněnou výzvu, ať se ozvou svědci, kteří by mohli "osoby podezřelé z nápisu na zdi" udat bezpečnostním orgánům.

Dnes už člověk musí dávat pozor, jaká písmena obsahují jeho psaný nebo mluvený projev. Písmeno "Z" je zakázáno a policie stíhá kohokoliv, kdo ho někam napíše, ale písmeno V je dovoleno, protože tak se prý vyjadřují demonstranti za Ukrajinu. Každý svobodný člověk v naší demokratické společnosti by to měl vzít do úvahy a dobře si to zapamatovat, ať se vyhne problémům.

Máme štěstí, že máme mezi sebou tolik bdělých občanů, ať už mezi novináři, policisty nebo běžnými obyvateli, kteří jsou si vědomi důležitosti nepřátelských nápisů na billboardech a pomáhají nám tak zatočit s ruskou propagandou.

Putinovi agenti ukrytí mezi ruskými turisty ani sprejery NEPROJDOU! 

DOPLNĚNÍ: Lidé opravdu zešíleli, jinak se to označit nedá. I když se zdá, že slovo fašismus se nadužívá a šermuje s ním skoro každý, tak z některých příznaků je vidět, že společnost se skutečně fašizuje.

Josef Skála v tomto videu okolo 20. minuty tlumočí příběh žákyně základní školy, která si na ruku nechala přilepit tetování s nápisem Rusko. Učitelka si toho všimla, okamžitě ji odvedla do ředitelny, tam jí vyhrožovala, že pokud se to bude opakovat, tak půjde do vězení ona i její matka a dala jí před celou třídou předčítat tiskové prohlášení prokurátora Stříže, že za jakékoliv sympatie k ruskému režimu může jít až na tři roky do vězení.

Více ve videu okolo 20. minuty:

https://www.youtube.com/watch?v=7Ywv8BCi4VY

Takové angažované kariéristické učitelky jsem ještě zažil i na konci 80. let, tehdy se ovšem udávalo například za tričko s nápisem USA.