Média hlavního proudu se neustále vysmívají konspiracím o covidu, ale zároveň jedním dechem přiznávají, že pod záminkou pandemie nás skutečně čeká další brutální omezování svobod, rozvrat rodin a nastolení nové totality

23.11.2020

Novinářské figurky z médií hlavního proudu spustily v posledních dnech doslova vodopád výsměšných článků o tzv. spikleneckých teoriích o současné pandemii covidu, aby nakonec popřely samy sebe a nevědomky přiznaly, že nás s pokračujícími covidovými lockdowny ve stylu policejního státu a permanentním státním dohledem v podstatě čeká další brutální omezování svobod a rozvrat našich rodin, přesně jak o tom hovoří chystané plány mocných. A že si na tyto skutečnosti, předtím nálepkované jako "bludné konspirace", vlastně musíme zvyknout, jinak nepřežijeme a vyřadíme se ze společnosti. Úžasná novinářská konzistence, což?

Je vůbec zajímavé, kolik se v posledních málo týdnech objevilo článků tvrdě útočících vůči lidem, kteří mají jakékoliv pochybnosti o oficiální pravdě o koronaviru. Vypadá to, že místo boje proti nakažlivé nemoci bude nejdřív nutné sestavit soudní tribunál a v politických procesech odsoudit Pirka, Šmuclera, Hnízdila, Žaloudíka a spol. nejméně na doživotí.

A zatímco jsou všichni tito pochybující experti v médiích ZCELA UMLČENI, tisk, televize, internet i sociální sítě sypou články jeden za druhým s obviněními z těžkých zločinů na zdraví a ekonomice celého světa, protože oni, ti pochybovači a odpůrci drakonického omezování svobod pohybu, slova a podnikání, nám přinesli tu nákazu, to oni zavřeli dosud prosperující provozy a oni připravili sta tisíce lidí o zaměstnání!

Některá média to zřejmě dostala jako zadání, a musí proto povinně sepsat nějakou litanii proti odpůrcům tvrdých opatření a konspiracím, jinak to vysvětlit nelze. To, co vychází v některých novinách a časopisech v posledních týdnech je až k neuvěření. Někteří sami nevědí, jaký mají vlastní názor na věc, ale něco prostě sepsat musí.

Například v kulturní příloze deníku Právo Salon vyšla před dvěmi týdny tato slohovka s navzájem si odporujícími tezemi a kombinacemi nesouvislých teorií, které s danou věcí nemají nic společného.

Esej Kateřiny Smejkalové: Mít kontrolu nad svým životem. Proč tolik sílí vliv spikleneckých teorií?
https://www.novinky.cz/clanek/kultura-salon-esej-kateriny-smejkalove-mit-kontrolu-nad-svym-zivotem-proc-tolik-sili-vliv-spikleneckych-teorii-40340067

Celý článek autorka uzavírá úsudkem o nízkém vzdělání lidí, kteří věří konspiracím na internetu a jejich neschopnosti analyzovat informace; ovšem o kterých informacích je vlastně řeč? O těch navzájem si odporujících, jenž vycházejí ze státních orgánů a hlavních médií? O původu "pandemie" a způsobu rozšíření "viru" a logice represivních opatření, které nemají v lidské historii obdoby, se nám dosud nedostalo žádné odpovědi od žádného z "expertů", kteří dostávají DENNODENNĚ prostor ve všech dostupných sdělovacích prostředků!

O koronaviru přece víme díky "expertům" naprosto vše:

- Díky jejich spolehlivé vědecké práci nesmí chodit do práce jinak zdraví lidé, kteří byli pozitivně testováni a musí zůstat v karanténě.
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/hygienici-to-svadeji-na-nas-ale-zakryvaji-vlastni-chyby-rika-sef-hornickych-odboraru-40329431

- Koronavirus se šíří i mezi členy rodiny, proto je nutné, aby i dva lidé, kteří spolu dlouhodobě žijí, běhali po bytě s rouškami
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/nakazeny-z-havirova-doma-jak-magori-litame-v-rouskach-40329331

- Víme ale najisto, že koronavirus má zákaz vstupu do nákupních center, na plovárny i fotbalové stadiony (klidně i 500 až 1000 lidí), proto nákupy, sportovní zápasy a hromadné plavání není nutné omezovat. Tedy je vhodné mít roušku při opalování na ručníku, ale ve vodě v davu lidí už to není třeba, v ní se virus rozpouští...
 
Toto nejsou zápisky z blázince, ale z Nové Mediální Covid Normality.

Smejkalová dále píše:

 "...u popíračů koronaviru se může zhusta jednat o lidi, kteří krutou realitu prostě nechtějí vzít v potaz, protože by si jinak museli přiznat, že se zřejmě ještě zhorší jejich již tak mizerná ekonomická a sociální situace. Znamenalo by to připustit si, že skončí na ulici nebo jim odeberou děti - a v takových situacích logicky nastupuje psychologický mechanismus popírání."

Ale vždyť vidíme přesný opak! Právě ti, kdo protestují proti tvrdým opatřením vlád, jsou těmi, kdo si plně uvědomují možnost zhoršení svých životů pod záminkou ochrany před onemocněním!

Co je však ve zmíněném textu důležité: přečtěte si prosím ještě jednou poslední větu uvedeného citátu z článku:

"Znamenalo by to připustit si, že skončí na ulici nebo jim odeberou děti - a v takových situacích logicky nastupuje psychologický mechanismus popírání."

To přiznání o možnosti odebrání dětí v závěru odstavce je samo o sobě příznačné - vlastně je to přiznání, že pravda bude asi spíše na straně těch, kteří upozorňují, že tvrdé represe a omezování všech svobod jsou jen záminkou k něčemu většímu a horšímu, že ano?

Bojujeme tedy s virem a chceme chránit naše zdraví, nebo plánujeme totalitní stát se zásahy do rodin a odebírání dětí? Autorka ani nevnímá, že vlastně popřela smysl svého článku a co v něm vlastně přiznává.

Ale kdo chce a dokáže číst mezi řádky a analyzovat informace, dojde k pravdě i při sledování oficiálních médií. Kdyby skutečně šlo pouze o boj s celosvětovou pandemií, V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ by nedošlo k sebemenšímu porušení opatření ze strany představitelů státu a jejich rodin! A nikdo by si netroufl pustit informaci o možných raziích v rodinách během vánočních svátků!

Z toho snad každý soudný člověk musí pochopit, že jde úplně o cosi jiného než o boj proti nějaké silnější chřipce.
https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/v-krajnim-pripade-budeme-rozhanet-rodiny-u-stromecku-hrozi-britska-policie-40340872

Lidem je tedy nejen vyhrožováno odebráním dětí, rozháněním osob uvnitř jednotlivých rodin, ale také vyhozením z bytu! Toto je aktuální zpráva ze Slovenska: Majitel bytu vyhrožuje svým nájemníkům vyhozením z bytu, pokud se nezúčastní povinného testování obyvatelstva:

Pokud se nepůjdete povinně testovat, majitel bytu si osobuje právo ukončit vám nájemní smlouvu. Můžou si tito nájemníci myslet, že jen zbytečně podléhají konspiračním teoriím, když jim ve skutečnosti přece nic nehrozí, a jen si to namlouvají?

Když slyším, že testování na Slovensku bylo "dobrovolné" s podotekem, že v případě, kdy se někdo nezúčastní, může přijít o práci, tak se mně velmi silně vybaví vzpomínka na hysterickou třídní učitelku ze základní školy v době před přijímacími zkouškami na střední školu. Ta mluvila úplně stejně: "Odpolední přípravné doučovací hodiny nejsou v žádném případě povinné, Já si ale zapisuji vaši docházku a tu pak předložím vašim rodičům na třídních schůzkách."
Děsivé, když si na to vzpomenu. A už se to vrací ještě v hrozivější podobě.

Před pár týdny nás tedy média ujišťovala, že všechna ta varování "konspirátorů" typu: "Bez testu nebudeš moci jít do práce, nenakoupíš, nebudeš smět provozovat své podnikání, můžou tě vyhodit z nájmu," jsou pouhými konspiracemi, nesmysly, strašením...

A co dnes vidíme na Slovensku? Že všechny tyto hrozby se naplňují! Citujme z nové slovenské vyhlášky:
 

"vydať vyhlášku, ktorou uloží povinnosť relevantným subjektom (zamestnávateľom, prevádzkovateľom, atď.) vyžadovať potvrdenie o negatívnom výsledku RT-PCR testu alebo certifikát vydaný Ministerstvom zdravotníctva SR s negatívnym výsledkom antigénového testu certifikovaného na území Európskej únie na ochorenie COVID-19 vykonaný subjektom podieľajúcim sa na celoplošnom testovaní "Spoločná zodpovednosť" pri vstupe do ich objektov."

A najednou většina přikyvuje, že to jsou přece potřebná opatření a všichni to ochotně schvalují!

V médiích začali dostávat nebývalý prostor jacísi "datoví vědci" a dennodenně nás zásobují radami, co přesně musíme dělat, abychom se před státní mocí chovali jako správné poslušné ovce. Mezi nejvíce protežované patří Petr Ludwig. Odkud se tento "datový vědec" vynořil a kdo mu dal právo permanentního přístupu do všech médií, to je záhada, kterou by v prvé řadě měli řešit bojovníci proti konspiracím.

Jak se z youtubera náhle stane mediální expert na pandemii? Musíte působit důvěryhodně jako Petr Ludwig.
Jak se z youtubera náhle stane mediální expert na pandemii? Musíte působit důvěryhodně jako Petr Ludwig.

Zde je jen malý výsek z výskytu této bizarní mediální hvězdy:
https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/podle-dat-lockdown-prijit-musi-cim-drive-tim-lepe-tvrdi-datovy-vedec-40339413

https://ct24.ceskatelevize.cz/3131099-udalosti-komentare-petr-ludwig-naucil-cely-svet-nosit-rousky

https://www.facebook.com/petrludwig

https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-koronavirus/641683/cech-dostane-milion-za-boj-s-koronavirem-ludwigovo-video-o-rouskach-inspiruje-svet.html

Už jen podle sledu jeho slov lze poznat, že jde o jakousi inovaci "sňatkového" podvodníka: standardní naučené slogany prymulovského ražení a vyhrožování. Lže a lže a lže a mezi lži dává jen spojky a předložky. Stejně jako Prymula. Ten jen schopen lhát v každé větě a odporovat si v jedné větě (typu "Většina lidí stále nedodržuje opatření" - co to je? Jak toto může tvrdit, když se jedná o nepatrnou část obyvatel? Co je to pro něj většina? Celá republika má zacpané pusy, zavřená zaměstnání, omezení na každém kroku, ale on bude napadat lidi, že pořád nejsou dost poslušní??)

"Ještě bychom doporučili nařídit nošení roušek ve městech a centrech obcí. Rychlost poklesu závisí na tom, jak intenzivně šlápneme na brzdu. Zároveň máme zprávy z celé ČR, že procento lidí, kteří opatření opravdu dodržují, není velké. Takže vlastně nezodpovědnost lidí vede k tomu, že budou potřeba daleko tvrdší opatření. To je hlavní problém. Při první vlně byli lidé disciplinovaní, a proto jsme skončili jako jeden z nejlepších států na světě. Ale teď se šíří hodně konspiračních teorií, dezinformací a nezodpovědnost lidí je v tomto alarmující."

Prý nemáme poslouchat, co nám v boji s virem radí zubaři, onkologové, kardiochirurgové a lékaři celostní medicíny, protože oni přece nejsou epidemiologové a nerozumí tomu, ale datový vědec bude radit anesteziologovi Balíkovi, co udělal špatně, co způsobil a v čem selhal!
https://www.facebook.com/petrludwig/posts/10157806335773087

Další protežovaný analytik Šlerka tvrdí, že šiřitelé konspirací mají pocit, že ví víc než ostatní a mají potřebu vám to sdělit
https://www.irozhlas.cz/zivotni-styl/spolecnost/josef-slerka-konspiracni-teorie-sireni-media_2105210010_tzr

Naprosto souhlasím. Neuplyne jediný den, kdy bychom se nedověděli, ať už z televize, rádia nebo z tisku, s jakými spikleneckými teoriemi zase měli potřebu se svěřit mediální covidoví konspirátoři Smejkal, Konvalinka, Tachezy, Prymula, Maďar, Ludwig, Hel, Kulveit a mnozí další.

Jakým způsobem si média vybírají tyto samozvané experty na pandemii velmi dobře vystihl David Icke:

A takoví zázračně objevení "experti" nám dennodenně přednášejí o všem možném: O hrozbě vražedného viru, rostoucích číslech nakažených, výzvy k uzavření ekonomiky a zastavení veškerého života na "nezbytnou" dobu (podle potřeby od dvou týdnů do dvou let), vyhrožování mrtvými rodiči při nedodržování opatření, přeplněnými nemocnicemi, chybějícími lůžky a mrazáky přeplněné mrtvými...

Každodenní výskyt těchto samozvaných "expertů" v médiích a jejich permanentní pravidelné rozhovory a komentáře k čemukoliv vyvolává podezření, že se jedná o někým instalované osoby do oněch médií jakožto regulérní smluvní přispěvatele.

Skoro by se dalo říct, že představují takovou jistotu v nejisté době. :)

Můžeme se spolehnout, že pokud se během dne podíváme na web Radiožurnálu, najdeme tam aktuální komentář Jana Konvalinky. Na webu novinky.cz a v deníku Právu si zase každé ráno můžeme přečíst pravidelný rozhovor s Petrem Smejkalem s jeho nezbytným falešným mediálním úsměvem. ČT24 nebo Lidovky pro změnu denně přináší aktuální vyjádření Ruth Tachezy, což znamená mimo výzev k povinnému očkování také tradiční dávku strachu z rostoucích čísel nakažených a mrtvol, stejně jako vyhrožování delším a delším lockdownem.

Jeden den okomentují opatření vlády a zkritizují ji za slabé restrikce. Druhý den v rozhovoru vládu opět zkritizují, že je včera neposlechla a restrikce nepřitvrdila. Další den se hlasitě podiví, že vláda stále neudělala to, co po ní chtěli a varují, že pokud nebude po jejich, budou přibývat mrtví. Když vláda přitvrdí, ze všech médií začnou pořvávat, že to bylo stejně příliš pozdě a dennodenně začnou chrlit tuny dalších požadavků na přitvrzení, uzamčení všech zaměstnaneckých provozů a další omezení svobod. Jakmile se vláda po několika měsících tvrdého omezování svobod a života ve státě odváží jen pomyslet, že by přece jen mohla něco maličko z normálního života uvolnit, opět vyskočí jako čertíci z krabičky a začnou rozčilovat, že to je nepřijatelné, protože s nimi to nikdo nekonzultoval. Když počty nakažených konečně klesají a opatření se pomalu ruší, prohlásí, že to vláda vůbec nezvládla:

https://www.novinky.cz/podcasty/clanek/smejkal-epidemii-jsme-opravdu-nezvladli-40360427

A aby měli čtenáři Novinek dojem určité pestrosti obsahu, napíší v titulku, že
"Hlavní epidemiolog pražského IKEM Petr Smejkal poskytl Novinkám JEŠTĚ JEDEN rozhovor" :)

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/smejkal-bez-zlehcovani-covidu-tu-mohlo-byt-mene-obeti-40360820

Jako by Smejkalovy rozhovory byly v Novinkách výjimečnou záležitostí. Ale ještě jeden rozhovor po šesti dávkách stejných interview za týden snad čtenáři snesou.

V celostátním Deníku vyšel bombastický příběh o Petrovi z Brna, který byl tak dychtivý po testování na koronavirus, že prý projezdil půlku Moravy, než našel místo, kde by se mohl otestovat. :)

https://olomoucky.denik.cz/zpravy-z-ceska/koronavirus-cesko-testy-20201030.html

https://m.facebook.com/brnenskydenikrovnost/posts/3486083638097254/#_=_

"Bylo mi tak špatně, že jsem byl ochotný jet se nechat otestovat až do Hradce Králové, kde měli volné místo dřív," tvrdí v článku.

Nakonec ale všechno dopadlo dobře - zaplatil si test u soukromé laboratoře, kam dojel druhý den a dostal na ruku VÝSLEDEK TESTU! Tedy ne léky, nebo pokyny k léčení! Ale pouhý papír o své pozitivitě na virus! Snad se mu aspoň ulevilo...

Připadá vám normální, že pokud se člověku udělá špatně, aby místo toho, aby ležel doma a snažil se vyléčit, nebo zašel ke svému praktickému lékaři, tak sedne do auta a hodlá projet celou republiku, aby dostal na ruku papír, že je pozitivní na virus??? Těmito vybájenými příběhy nás hodlají zásobovat dennodenně? Aby si někdo, komu se točí hlava a má horečky, sedl na celý den do auta a projížděl testovací covid centra a nechal si v nich potvrdit, že dostal virus? Když cítíte, že na vás něco leze, máte horečku, je vám zle - napadne vás, že sednete do auta a zajedete si třeba do Olomouce, do Pardubic, do Jihlavy? Nemocný člověk má problém dojít ke svému lékaři pár ulic přes sídliště, nebo do své místní nemocnice.

Seznam Zprávy na to jde chytře: už dokonce vyvolávají dojem, že sami lidé si přejí neuvolňování opatření a tužší totalitu!

Prý "článek vznikl z názorů čtenářů" - to je gól! Něco takového jsem nečetl v médiích snad 30 let, aby kdokoliv ze zaprodaných novinářů věnoval pozornost názorům svých čtenářů!

Otevřít už hospody a kadeřnictví? Plán vlády rozděluje veřejnost - Seznam Zprávy
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/otevrit-uz-hospody-a-kadernictvi-plan-vlady-rozdeluje-verejnost-131298

A názory ovcí v "diskusi" už přesně ve stylu, do jakého jej chtěli mediální mistři nasměrovat:

"Bylo jasně řečeno, že přesun z fáze 4 do 3 bude na základě výsledků. A Vy dneska řvete, že to ještě neřekli, že to nerozvolnili. Já bych vás nechal vydusit, a dělal to, jak to bylo v plánu. Vždy po 7 dnech to hodnotit, a pak zhodnotit. Hospodský řvou, že nebudou moci otevřít, že bude málo času? Tak neotvírejte. Vždyť nemusíte mít celý provoz. V pondělí koupíte sud piva a limo, pár beden a jedem. A uklohníte nějaké minutky, a bude. Pokud se Vám teda bude chtít, že jo. Ono je lepší vždy jen řvát. A řvát.... a čekat s rukou dlaní nahoře."

To je uvažování - v pondělí si nakupte chlast a "všechno co je potřeba" - A JEDEM ! Tak o co jde? Představy internetových diskutérů o provozu firmy nebo restaurace jsou zkrátka daleko za úrovní geniality. Skuteční podnikatelé mohou jen závidět.

Výplaty i důchody chodí na účet pořád, tak o co by komu šlo? To je přece jednomu jedno, že je všechno zavřeno, prý "aspoň je klid", ne?

Stává se o všem, že denní tisk musí potvrdit to, co ještě včera zpochybňoval. Ještě před měsícem se všechna hlavní média hurónsky smála, až se za břicha popadala, když komentovala zprávy z konspiračních serverů o hrozbě změny v lidské DNA, které může přinést očkování. Jaká to informace vyskočila minulý týden ve všech médiích najednou?
https://nedd.tiscali.cz/blizi-se-ockovani-proti-rakovine-covidova-vakcina-dava-nadeji-499974

S nástupem vakcín proti covidu na bázi mRNA však kritici varují, že tato cesta je příliš riziková, protože může vyvolat autoimunitní onemocnění nebo vést ke změnám DNA. Zastánci spikleneckých teorií zase upozorňují, že vlády se očkovací látku pokusí zneužít ke genetické přeměně lidí.

Jak krásně je ten celosvětový rozvrat naplánován, jsem si uvědomil na provázanosti koronahysterie se současnými uměle vyvolanými nepokoji za oceánem. Při spuštění karantény kdosi z WHO apeloval na propuštění všech vězňů, protože prý nelze ochránit před nebezpečným virem; dnes se kvůli tvrdému zákroku JEDNOHO policisty v USA (jehož okolnosti jsou nejasné a neví se, zda nejde o provokaci) spustila vlna po zrušení policie.

Zatímco na jedné straně budou lidi uzamčeni ve svých bytech, sledováni ostřížím okem státních orgánů; na druhé straně budou po světě běhat kriminálníci různého druhu, ale policii před nimi utlumíme tak, že na ně nikdo nebude moci šáhnout!

Běžnou chřipku nazvali koronavirem, silnější průběh u některých je zapříčiněn dalšími zdravotními problémy, o nic jiného nejde. Díky tomu se jim podařilo spustit a dovézt plánovanou celosvětovou totalitu do přípravné fáze. Čekal jsem, že k tomu dojde, ale netušil jsem, že to bude touto formou celosvětové falešné pandemie.

  • Lidé se budou navzájem vyhýbat ("DODRŽUJTE ODSTUPY!"), budou rozdělováni i uvnitř rodin ("Chraňte své rodiče i známé, u kterých pozorujete příznaky a izolujte je od sebe!"), ale jako jednotlivci budou všichni zároveň centrálně sledováni.
  • Kdo nebude mít platný test na "virus, který svět neviděl", tomu zablokují bankovní účty a platební karty ("v rámci preventivních opatření") a nenakoupí ani za hotovost, protože buď jej jako netestovaného / neočkovaného nevpustí do obchodu, nebo platby hotově zakáží.

Všechno pro naše dobro a naši ochranu.

Média budou mezitím brojit proti "konspirátorům" a vyvracet "bláznivé teorie" o falešné pandemii jako zámince ke spuštění celosvětové totality až do té chvíle, než zjistíme, že kolem nás nepřetržitě krouží drony, aby dohlížely na každý náš pohyb, naši rodinní příslušníci jsou "dočasně" umístěni v karanténních detenčních táborech, že si každé ráno chodíme pro svou dávku vakcíny a na každém rohu se neustále prokazujeme digitálními průkazy a certifikáty bezinfekčnosti, aby nám státní moc uvolnila stanovený denní limit na bankovním účtu pro nákup základních potravin. Tehdy už snad někteří poznají, že na varování některých "bláznů" o plánech totální kontroly a globální diktatury bylo asi něco pravdy. I když... mnoha lidem to možná ani nepřijde, prostě si zvyknou.

Vždyť je to všechno pro naše dobro, a ti mocní by nám přece nelhali!