Kuciakiáda 2.0 aneb George LGBTQ Floyd: Slovenský nacionalista psal své příspěvky na internetu v angličtině, aby měli američtí loutkáři dobrý přehled o splnění úkolu? (AKTUALIZOVÁNO)

19.10.2022

Že je Slovensko testovacím polygonem pro zamýšlené plány Nového světového řádu a představuje jakési cvičné území, kde si globální moc rozehrává scénáře různých zpravodajských operací a řízených revolucí, to víme minimálně od roku 2018. Záhadná vražda novináře Kuciaka a jeho partnerky vyvolala tehdy požadovanou reakci ve slovenské společnosti, o níž osnovatelé celé akce zjevně usilovali. Záměr shodit "nežádoucí" Ficovu vládu, byl z této operace a následného dění ve známém stylu divadelních představení barevných revolucí tak průhledný, že tento cíl přiznávají i samotní aktéři a organizátoři tehdejších protestů, zasvěcení komentátoři i politici (zde nebo zde).

Strůjci a zadavatelé vraždy nebyli dodnes odhaleni, dříve obviněné se usvědčit nepodařilo, a to ani přes 4 roky trvající vyšetřování, veřejného soudního procesu a proudu detailů z odposlechů, uniklých do médií. Výsledkem rozhořčených nálad a volání po změně bylo mimo pádu Ficovy vlády zvolení aktivistické prezidentky, vytvořené doslova z ničeho jakožto produktu médií, a nástup vlády Matovičových neoliberálů v době začínající koronakrize.

Jeho vláda následně začala provádět covidofašistická opatření na slovenských občanech v tak extrémní míře a s takovou urputností a brutalitou, že to nemělo obdoby v žádné zemi EU. Všemu se stejnou razancí přizvukovala i vládě spřízněná média a novináři (více v článku z března 2022 Slovensko jako pilotní testovací polygon nejbrutálnější verze NWO a Velkého Resetu: Od povinného testování obyvatelstva a nejtvrdší lockdowny, přes zdivočelá fašizující média, až k americkým vojenským základnám a zákazu topit Putinovým plynem).

Události, které se na Slovensku odehrály v minulém týdnu, svědčí o tom, že globalističtí loutkáři a jejich poslušní služebníci, ochotní do puntíku plnit všechny pokyny svých instruktorů, již Slovensko naprosto ovládli. Údajná vražda návštěvníků baru pro sexuální menšiny a následná okamžitá reakcí médií, bleskově aktivizovaných demonstrantů a politické scény nese všechny prvky psychologické operace typu Kuciakovy vraždy, kombinované se stejnými rysy manipulací v případech smrti George Floyda v USA (2020), atentátů v Charlie Hebdo ve Francii (2015) a kampaní ve stylu barevných revolucí (kdykoliv od roku 1989 až dodnes).

Média byla opět pohotově připravena, a proto už druhý den ráno po vraždě bylo vše jasné: znali jsme jména i sexuální orientaci zavražděných, jméno i rodinné zázemí vraha, plné texty jeho nenávistných příspěvků z internetu; věděli jsme, že šlo o extrémistu, nenávidějícího sexuální menšiny i motiv vraždy. Pozoruhodné na celé věci je, že veškeré známé a dostupné příspěvky údajného atentátníka jsou v angličtině, což je u slovenského 19letého mladíka, vykresleného médii jakožto nacionalisty a extremisty, na první pohled zvláštní. Dokonce i jeho 65stránkový manifest je v angličtině. Taktéž veškeré referování slovenských novinářů o události i následných protestech probíhá v angličtině, jako by šlo o hlášení navenek pro zahraniční publikum, nikoliv pro slovenskou veřejnost:

Příspěvky od údajného střelce z Bratislavy jsou výhradně v angličtině, totéž platí o referování novinářů o této události a následných protestech (vpravo dole).
Příspěvky od údajného střelce z Bratislavy jsou výhradně v angličtině, totéž platí o referování novinářů o této události a následných protestech (vpravo dole).

Ale při bližším pohledu v tom není nic záhadného. Celá událost totiž prokazuje rukopis skutečného zadavatele. I z těchto "detailů" je zřejmé, že adresátem a příjemcem toku informací o "zdárném" průběhu celé operace, včetně vyprovokovaného rozhořčení a následných protestech není slovenská veřejnost, ale její skuteční aktéři ze zahraničí. Stejný scénář se opakoval i opakuje i během řízených protestů v případě barevných revolucí kdekoliv ve světě za posledních 30 let, kdy můžeme v prvních řadách demonstrujících vidět osoby s transparenty v anglickém jazyce, i když daná země nemá s anglofonním světem nic společného.

Nejde o žádné spiklenecké teorie, ale vysledování naprosto shodných rysů těchto "řízeně-spontánních" provokací a protestů, podněcujících nálady ve společnosti žádoucím směrem. Nebo snad považujete za běžné, že pokud někdo zavraždí vašeho příbuzného nebo vám blízkou osobu, oznámíte to na sociální sítě v angličtině a půjdete truchlit na hřbitov s anglicky psaným transparentem?

V této souvislosti si neodpustím provokativní poznámku: Co by se stalo, kdyby vrah psal své příspěvky na sociálních sítích azbukou? V takovém případě by bylo o podněcovateli a zadavateli vražd na politické scéně i v médiích ihned jasno, že ano? Pokud tedy píše všechny své příspěvky v angličtině, z jakého důvodu jsou spekulace o vedení celé akce ze západních bezpečnostních složek "konspiračními teoriemi"? Proč je pachatelova angličtina při spekulacích o jeho záměrech a rukopisu celé vraždy naprosto opomíjena?

Je třeba si také klást otázku, zda uvedené výňatky z příspěvků na sociální síti jsou skutečně z pravého účtu pachatele. Byl to skutečně jeho účet, nebo se jedná o krycí profil, založený kýmsi pod úplně jiným jménem a ve vhodném okamžiku přepsaný na jméno určeného vraha?

Dokonce i otec údajného střelce zpochybňuje, že vrahem z gay baru byl jeho syn:
Otec vraha zo Zámockej prvýkrát prehovoril u Kotlebu: Skutok podľa neho spáchal niekto iný

Jednoho dne se může stát, že najednou v televizi uvidíte své jméno a fotografii s oznámením, že kdesi došlo k teroristickému útoku a toto je nebezpečný pachatel, jehož se bezpečnostní složky snaží zadržet. Připojen bude "váš" soupis nenávistných příspěvků ze sociálních sítí, jež jste nikdy nenapsal a video s vaší tváří z místa, kde jste nikdy nebyl.

Je to tak nereálné? Vždyť cosi podobného se přihodilo během střelby v ostravské nemocnici v prosinci 2019, kdy během záhadného policejního "zásahu" na místě činu (kde už pachatel několik hodin nebyl), visela na internetu i v televizním vysílání dlouhou dobu fotografie muže, označeného bez jakýchkoliv detailů nebo pochybností za podezřelého ze střelby, díky čemuž se nevinný muž stal terčem masivních nenávistných reakcí veřejnosti; až cca po 2,5 hodinách policie upřesnila, že nejde o vraha, ale možného svědka; dotyčný však byl nucen po záplavě agresivních urážek smazat svůj profil na sociální síti:
Z podezřelého pouhý svědek. Policie smazala ze sítí jeho fotografii
https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/ostrava-strelba-nemocnice-svedek-univerzita_1912101055_kno

Pochyby vzbuzuje také naprostá licoměrnost slovenských politických špiček. Prezidentka Čaputová se na shromáždění k uctění památky zabitých omluvila minoritní sexuální komunitě, že jich slovenská společnost nedokázala ochránit, viz článek na Aktuálně.cz:
Mrzí mě, že se LGBT komunita nemůže cítit bezpečně. Čaputová uctila oběti střelby

"Promiňte, mrzí mě, že naše společnost nedokázala ochránit vaše blízké. Promiňte, že někteří z vás se nemohou na Slovensku cítit bezpečně. Mrzí mě, že jako lidé z komunity LGBTI se stále cítíte na Slovensku nepřijati. Patříte sem, jste pro naši společnost hodnotní," řekla Čaputová v projevu na shromáždění.

Jak si máme vysvětlit, že po kriminálním činu s dvěma mrtvými v LGBT baru pociťuje dokonce prezidentka republiky potřebu promluvit na shromáždění a omluvit se příbuzným; ovšem nikdy takto nehovořila k obětem dopravních nehod, každodenních násilných trestných činů nebo třeba osob, zemřelých po očkování vakcínou proti covidu?

Když o týden dříve opilý prominent ze sportovního svazu smetl svým vozidlem pět lidí na autobusové zastávce v Bratislavě, nikdo nepořádal masové demonstrace s účastí vrcholných politiků, žádný veřejný činitel se rodinám mrtvých neomluvil za to, že společnost nedokázala zabránit jejich smrti, ani nezalitoval, že se nevinní lidé nemohou cítit bezpečně ani při čekání na autobus. Nebyli snad tito obyčejní lidé tak "hodnotní pro společnost", jak o LGBTQ minoritě hovořila prezidentka, nebo do slovenské společnosti nepatřili? Kdo ví, třeba mezi mrtvými studenty z autobusové zastávky byly také osoby z této sexuální menšiny; záleží však na tom, když nešlo o "plánovanou" smrt s následně připravovanou barnumskou mediální odezvou?

Porovnání s tragickou nehodou, při níž opilý řidič smetl pět lidí na zastávce, je taktéž pozoruhodné z hlediska toku informací: Na rozdíl od okamžitě dostupných detailů o vrahovi z LGBTQ klubu a jeho obětech, přinesla média jméno automobilového vraha až po dvou dnech, totožnost zabitých studentů jsme se dověděli až třetí den! Jak je to možné?

Vysvětlení je jednoduché: tragickou nehodu vyšetřovala policie standardními procedurami, jimiž se vyšetřuje každý "běžný" případ, zatímco střelba v LGBTQ baru i s následným mediálním povykem a řízenou reakcí veřejnosti byla zjevně plánovanou operací, jejíž realizaci i "vyšetřování" měly na starosti zpravodajské složky a tajné služby, nikoliv policie. Z jakého jiného důvodu byl k vyšetřování přizván EUROPOL i FBI a celý čin bude vyšetřován jako terorismus, když šlo o úmrtí dvou lidí během několikavteřinové střelby a nikoliv o propracovanou teroristickou operaci s masovými obětmi? Za jakých okolností je vražda dvou lidí z okruhu sexuálních menšin důležitějším případem pro tyto organizace než úmrtí pěti studentů, čekajících na autobus?

Proč slovenští politici masově neodsuzovali čin opilého prominenta sportovního svazu? Proč Deník N(enávisti) nevolal po zpřísnění trestu pro veřejné činitele, kteří způsobí svým zaviněním smrt? Kdo ještě nedávno ječel na lidi, že jsou dezoláti pokud se dobrovolně nedají naočkovat? Protestující na demonstracích hlásají hesla proti nenávisti, fašismu, volají po toleranci pro menšiny a zaštitují se stejnými právy pro všechny, ale když covidofašisté volali po vyřazení neočkovaných z veřejného života, žádná slova o toleranci menšinových postojů nebyla slyšet ani z médií, ani od vrcholných politiků!

Dovedete si představit, kdyby kdokoliv prohlásil, že HOMOSEXUÁLY BY BYLO POTŘEBA VYŘADIT Z VEŘEJNÉHO ŽIVOTA? To by byl teprve poprask! Svobodní lidé, kteří nikomu nepřekážejí, chtějí si žít svými životy a nechtějí, aby jim kdokoliv zasahoval do soukromí, by neměli být terčem jakékoliv diskriminace - přitom do stejné kategorie v podstatě patří homosexuálové i odpůrci očkování. Je ale vidět, že některé životy mají větší cenu než jiné.

Trefně celé falešné divadlo komentoval Norbert Lichtner na Infovojně: Politici zneužíváním této tragédie pouze přispívají k nenávisti vůči této menšině a doslova homosexuálům malují na záda terče, místo aby jich konečně nechali na pokoji a nepřiživovali se na kdejaké zinscenované frašce, kdykoliv se někdo zmíní o LGBTQ.

Cez politizovanie sexuálnej orientácie ľudí, maľujete príslušníkom LGBT komunity terče na chrbát. Dajte už homosexuálom pokoj a nechajte ich žiť!
https://www.infovojna.bz/article/video-tupejsi-a-tolerantnejsi-narod-na-planete-ako-slovaci-neexistuje-k-vlastnej-skode-krcia-sa-tam-kde-sa-nemaju-krcit-a-vyskakuju-tam-kde-nemaju-vyskakovat-cez-politizovanie-sexualnej-orientacie-ludi-malujete-prislusnikom-lgbt-komunity-terce-na-chr

Co mě samotného fascinuje na těchto inscenovaných revolucích a řízených změnách společenských nálad nejvíce, je fakt, s jakou bezostyšností globální loutkáři a jejich média dokážou na jistou dobu překrýt všechny panující narativy a hrozby, jimiž společnost čelí a nastolit zcela nesouvisející agendu. Tato schopnost stínohry má neuvěřitelný dopad na běžné obyvatele, nemyslící stádo, které si nedokáže samo třídit a analyzovat dostupné informace z různých zdrojů, a proto propadá každé nové kampani, kterou jim naservírují shora, nebo ji zkonzumují z hlavních sdělovacích prostředků.

Mnozí z běžných konzumentů si ještě ani nestačili změnit profilové fotky z kampaně po útocích v Charlie Hebdo v Paříži a už se na nich valí další angažované kampaně:

...přes Black Lives Matter, výzev k nošení roušek a očkování, až k nynějšímu zahalování modrožlutými ukrajinskými vlajkami. A dnes aby se k tomu povinně ovinuli duhovou vlajkou hnutí LGBTQ, jinak jim hrozí, že budou považování za homofoby.

Současné divadelní představení okolo LGBTQ komunity na Slovensku jako by vycházelo z úplné jiné reality, než je ta skutečná. Celá Evropa, Slovensko nevyjímaje, žije po dvouleté covidové a očkovací hysterii zcela jinými problémy než je přístup k sexuálním menšinám. V dnešní době nikdo tyto minority nediskriminuje, nikdo nevolá po stírání homosexuality, naopak tyto skupiny jsou protežovány médii a ve společnosti k nim vládne nebývalá tolerance. Ovšem to globálním loutkářům vůbec nepřekáží, aby svou operaci rozjeli i navzdory panujícím náladám ve společnosti a veškeré logice; vždyť si to zkusme uvědomit:

  • Slovensku i celé Evropě v současné době hrozí nedostatek životně důležitých energií pro udržení průmyslu a zachování dosavadní životní úrovně vůbec. Taktéž obě naše země drtí vysoká inflace a mohutné zdražování, jenž v nejbližších měsících může dovést spoustu obyvatel do existenčních potíží. Slovenský národ a velká část jeho politické scény ovšem raději míří na demonstraci za toleranci vůči sexuální menšině, a místo aby se jeho občané trápili na osudy svých vlastních rodin, neboť jim v nejbližších měsících půjde doslova o přežití, dojímají se nad úmrtím dvou mladých lidí z gay baru, které vůbec neznali.
  • Za poslední dva a půl roku covidotyranie probíhala nevídaná válka vůči lidem, kteří se nehodlali podřídit brutálním represivním opatřením a odmítali se očkovat. Média doslova běsnila a předháněla se v nápadech, jak co nejvíce znepříjemnit život svobodným lidem, jenž chtěli i nadále žít bez jakýchkoliv zásahů státu nebo vakcinační mafie. O odpůrcích očkování se novinářští prostituti vyjadřovali jako o dezolátech, frustrátech a vzkazovali jim, že by měli kvičet jako prasata na jatkách, protože to nejsou lidé, ale dobytek a litovali, že jich stále neumírá dost. Stejného tažení proti antivaxerům se účastnili také mnozí politici. Bez roušky vás vyhazovali z veřejné dopravy, nevpustili do obchodu, bez covid pasu a potvrzení o bezinfekčnosti do restaurace nebo na sportoviště. A najednou titíž politici a aktivisté prolévají krokodýlí slzy za dva mrtvé, na demonstracích provolávají hesla za respekt a toleranci k minoritám a dojemně brojí proti nenávisti a diskriminaci části naší společnosti? Najednou těm samým jde o práva a svobody lidí s menšinovými názory, postoji nebo odlišným způsobem života? Právě jim to budete věřit?

Nelze ovšem generalizovat, i někteří zkušení žurnalisté z hlavního proudu dokáží vystihnout pokrytectví dnešních mocných, jako například Dag Daniš v tomto komentáři:
Priznajme si to. Radikalizujú sa aj progresívci. A "ich" prezidentka Čaputová

Extrémizmus má dnes rôzne podoby. Napríklad aj tú, ktorú ukázali poniektorí zradikalizovaní progresívci. Predvádzajú kanonádu nenávisti, hnevu a vulgárnej agresivity namierenú na konzervatívnu časť spoločnosti. A vraždu dvoch ľudí zneužívajú na to, aby nám nanucovali politickú agendu, s ktorou pohoreli vo voľbách.

Co na nás v nejbližší době chystají strůjci těchto psychologických operací a programátoři našich osudů? Zcela určitě budou tyto akce použity jako záminka pro přitvrzení represí a omezení svobody slova, jak o tom píše následující článek. Náznaky už nám mocní předvedli v únoru při zátahu proti nezávislým webům.

Podivná vražda před bratislavským gay klubem v bývalé židovské čtvrti, údajný pachatel je mrtev a "elity" okamžitě požadují represe proti vlastencům. To všechno v době, kdy se slovenský národ začíná bouřit proti nastupující totalitě

Nemohu si pomoci, ale nějak mám pocit, že tahle smutná událost přišla nastupujícímu totalitnímu liberálnímu režimu velmi vhod. Slovenský národ se pod tíhou uměle vyvolané ekonomické krize a hrozící války za cizí zájmy začíná bouřit proti režimu. Teď bude mít režim proti opozici důvod zakročit pomocí represe. Vždyť kdo by nechtěl zlikvidovat antisemity a homofoby, že?! Ti přece do nového krásného světa nepatří....

Budeme svědky toho, že v reálu bude na našem území probíhat válka, nedostatek energií, potravin, rabování a celkový kolaps civilizačních hodnot, a do toho budou probíhat zinscenované teroristické útoky s hysterickými kampaněmi a povinnými masovými výlevy nářků, odvádějících pozornost od naší mizérie, v níž budeme muset žít?

A zbylá média nám místo reality budou ukazovat záběry z demonstrací za toleranci, respekt a práva sexuálních menšin. Nad všemi státními institucemi pak budou vlát duhové vlajky.

Krásný nový LGBTQ svět, postavený na ruinách staré civilizace.

***********************

AKTUALIZACE 20. 10. 2022: Slovenský premiér Heger včera prohlásil, že střelba v gay baru byl bezprecedentní teroristický čin a útok na stát a demokracii, neboť pachatel údajně plánoval zabíjet další osoby, jako například "židy, novináře nebo vládní moc". Trest prý bude nyní hrozit každému, kdo by tento teroristický útok ZPOCHYBŇOVAL.

(Hysterická tiskovka vlády premiéra Hegera zde: https://www.youtube.com/watch?v=u2MfKJGmEoU)

Dříve, než slovenští politici označí tento kriminální čin se dvěma, resp. třemi oběťmi na životech, za novodobý holocaust nebo slovenské Lidice, považuji za potřebné prohlásit, že jej v žádném případě nezpochybňuji. Zveřejněné informace o vraždách jsou zcela jistě pravdivé a střelba s pravděpodobností hraničící s jistotou musela proběhnout přesně tak, jak bylo prezentováno. Jinak by to totiž nikdy nedošlo ke včerejšímu prohlášení premiéra Hegera, které přesně potvrzuje dedukci z článku o tom, že jde o téměř dokonale připravenou zpravodajsko-psychologickou operaci s předem promyšleným záměrem. Cílem této akce ale nebyla LGBT komunita, ale získání záminky k posílení dohledu nad svobodou vyjadřování a k přitvrzení represí. Otázkou pouze zůstává, kdo za touto operací stojí.

Jde vlastně o pokračování Matovičových covidofašistických akcí, realizovaných pod dohledem jeho loutkářů a globálních nadřízených. Můžeme už předem odhadnout, co bude následovat. Možná se nyní dočkáme odhalování "agentů nepřátel LGBT", "pomahačů konspirátorů", "zrádců neoliberální demokracie", na řadu pravděpodobně přijdou i vykonstruované veřejné procesy s nepohodlnými politiky, aktivisty, novináři i běžnými občany.

Je k neuvěření, že k tomuto šílenému vývoji stačil čin 19letého mladíka, který vběhl do bratislavského baru a zabil dvě přítomné osoby. Ke kolika podobně tragickým událostem u nás, nebo na Slovensku v posledních letech došlo, a nikdo z nich hystericky neudělal ohrožení státu a demokracie?

Ne, to si jen globální fašisté hledají záminku k nastolení Nového světového řádu a spuštění Velkého Resetu. Můžeme to vidět nejen na Slovensku, ale i u nás (viz články "Včasná identifikace osob, které mohou šířit antisystémové nálady". Plán od Rakušana, jak zabránit radikalizaci mezi úředníky, Bič na ruskou propagandu. Vnitro má plán na blokování webů ohrožujících Česko, Novinka v boji proti dezinformacím: Zákon na ochranu pětikolky, Dezinformační weby mají namále), i na celém světě.

ONI se na to připravují pečlivě a dlouhodobě. Jejich další "Vítězný 25. únor" přijde hodně brzy a už by nás neměl překvapit.

P. S.: Na Aeronetu vyšel výborný rozbor podivného manifestu střelce, jenž si všímá nelogičností a rozporů v jeho formě i textu:

https://aeronet.news/udajna-sebevrazda-juraje-k-a-obsah-jeho-manifestu-nedavaji-z-hlediska-expertizy-naprosto-zadny-smysl-podle-otce-se-juraj-chystal-na-stuzkovou-vybirali-s-otcem-menu-forenzni-analyza-manifestu/