Koronapřevrat neznamená konec globalizace. Naopak, současná uměle vyvolaná pandemie je jejím vrcholným okamžikem

31.08.2020

Mnozí mluví o tom, že prý koronakrize je konec globalizace. Ale ve skutečnosti je to přesně naopak: Právě teď přichází VRCHOLNÝ OKAMŽIK GLOBALIZACE!

Koronapřevrat neznamená konec globalizace. Naopak, současná uměle vyvolaná pandemie je skutečně vrcholným okamžikem globalizace. Likvidace státních ekonomik, pád celých států do nesplatitelných dluhů, lockdownová nařízení následující plán Velkého Resetu připravující lidstvo na tzv. "novou normalitu" s absolutní kontrolou a permanentní sledování našich životů slouží jako ideální urychlovač k nastolení totalitní světovlády!

Položte si otázku, co je smyslem globalizace? Globalizovat svět, a to hlavně ekonomicky. Je důležité si uvědomit přesný význam tohoto termínu!

Je pro její hlavní aktéry smysluplné, aby všichni lidé na světě žili ve stejném blahobytu jako horní vrstva na vrcholu pyramidy? Tedy globalizovat k celosvětovému blahobytu, kdy se miliardy lidí budou topit v luxusu? Asi těžko.

Smyslem globalizace je srovnat živobytí miliard lidí na stejnou úroveň, a to na tu nejnižší možnou. 1% mocných se nevyplatí vydržovat a živit miliardy lidí, kteří jim nejsou nijak prospěšní. Proč asi ten proces tak nazvali?

Za posledních 20-30 let o tom psalo už spousty lidí, mj. Egon Bondy, Noam Chomsky, Zygmunt Bauman a spousta dalších, ale dodnes je málokdo pochopil. Ještě jednou: Toto není konec globalizace, to je její vyvrcholení.

Mezi jedny z mnoha výrazných myslitelů dnešní doby patří David Icke. Mnohými býval dlouhá léta vysmíván jako "konspirační teoretik" a blázen, ovšem dění v posledních letech mu v jeho pohledu na svět dává za pravdu. Přiznávám, že málokomu rozumím tak dobře jako jemu. Poprvé jsem na Davida Icka narazil po 11. září 2001 a hned jsem věděl, že je to člověk, který vidí svět podobně jako já a dokáže intuitivně vnímat, co se skrývá pod povrchem našich životů - iluze, klam a podvod. Konečně někdo, kdo chápe techniky manipulace a ohlupování, které na nás působí od školství, médií, stádovitost okolí, vymývání mozků, výchova lidí jako ovcí, které na vše kývou, protože jsou na to od mala navyknutí.

Ze všech tříhodinových rozhovorů s Brianem Rosem pro Londonreal je zde 30minutový výtah toho nejvýstižnějšího:
https://player.d.tube/btfs/QmV4CbrVoZ9v2gyHYaytbCU965DnjsadeGbJRRXYVuUQiK

V něm se zmiňuje mj. také o Gatesovi i Muskovi ve stejném smyslu, jako tyto dvě privilegované osoby chápu já. Jedná se o chráněnce globalistů, jimž bylo "dovoleno" prosadit se nad rámec možností a mediálně a psychologicky ovlivňovat směřování lidstva.

A zrovna teď, kdy probíhá největší celosvětová manipulace za celou historii planety, se ukazuje, jak přesně dokázal David Icke vnímat, co se skrývá pod pokličkou celosvětového dění a jak trefný byl ve svém celoživotním pohledu na věc. V jeho teoriích všechno, ale naprosto všechno, do sebe zapadá!

Možná namítnete, že ke globálnímu zavedení sociálních kreditů je ještě daleko a v tzv. civilizovaném západním světě zdaleka nehrozí. Stejně tak slýchávám námitky, že ohrožení lidstva 5G sítěmi nebo chemtrails je nerealistická, když samotní globalisté prý žijí ve stejném světě jako my a manipulacemi se zdravím lidstva by si sami pod sebou podřezávali větev. Je to prý, jako bysme si sami otrávili vodu v přehradě, z níž pijeme vodu.

Ale opravdu toto 1% vyvolených žije ve stejném světě jako my? Kolik toho víme o jejich utajených sídlech, obehnaných od okolního světa ostnatými dráty? Ten proces, kdy se horní vrstva uzavírá před okolním světem, už probíhá hodně dlouho a je hojně popisován ve společensko-vědních knihách.

Tak jako běžné zákony, společenské normy a nařízení platí jen pro obyčejné lidi, ne pro tuto elitu, tak i sledování a totální kontrola všech životů novými technologiemi se vyvolených nemusí vůbec týkat. Pod kontrolou budou jen otroci a pomocná síla, přece nebude problém, aby si elita vytvořila svůj vlastní uzavřený systém.

Dnes po nás covidofašisté vyžadují distanční rozestupy, ovšem na tomto světě panuje naprosto nesouměřitelná sociální distance vrstvy 1% vyvolených od zbytku společnosti, kterou si oni sami za celá staletí pečlivě vybudovali. Tento sociální rozestup vypadá přesně jako na tomto obrázku:

Žádná krize v historii se nikdy výrazně nedotkla těch na vrcholku pyramidy, ani jejich mediálně známých globalistických poskoků. Copak se současná krize dotýká skutečně všech, jak nám falešně tvrdí média, že "Jsme v tom všichni společně"? Stačí se podívat na kterékoliv zprávy v médiích, jak v současné krizi horní vrstva zbohatlíků ještě více rozmnožila své miliardové majetky, zatímco obyčejní lidé a malí a střední podnikatelé byli nuceni zavřít své firmy a hrozí jim pád do chudoby:

Majitel Amazonu Jeff Bezos za den zbohatl o 300 miliard korun - Novinky.cz
https://www.novinky.cz/ekonomika/clanek/majitel-amazonu-jeff-bezos-za-den-zbohatl-o-300-miliard-korun-40331127

Majetek nejbohatších lidí tento týden rekordně vzrostl - Novinky.cz
https://www.novinky.cz/ekonomika/clanek/majetek-nejbohatsich-lidi-tento-tyden-rekordne-vzrostl-40334797

Tato vrstva 1% vyvolených přece vůbec nemusí žít za svými vysokými zdmi s ostnatými dráty navěky. Pokud to půjde současnou rychlostí, životy "zbytečných" miliard lidí se podaří redukovat velice brzy.

Muskovy satelity a 5G jsou jen JEDNOU z mnoha nástrojů zavádění totální kontroly. Jak vidno, jsou i jednodušší metody, jak dovršit plán globalistů a zničit živobytí obyčejných lidí: stačí nařídit roušky, sociální odstup, rozdělení rodin povinným odloučením některých členů, vyhrazené hodiny k nákupu určitým vrstvám (některým to můžou příště rovnou znemožnit) a v dalším stádiu omezit možnost placení hotovostí. Celý proces lze následně neustále natahovat a opakovat.

David Icke se pochopitelně může mýlit v jednotlivostech, ale myslím, že podstatu vystihl naprosto přesně. Jednoduché otázky k současné "pandemii":

Co bylo cílem celosvětové karantény a uzavření mnoha lidí ve svých domovech, zastavení ekonomiky a zrušení obrovského množství pracovních míst? A jaké budou důsledky?

  1. Cílem bylo zničit malé a střední firmy, podnikání, běžná pracovní místa a obživu obrovského počtu lidí, jejich pád do zadlužení nebo chudoby, kdy nebudou moci splácet nájem a vůbec kupovat jídlo.
  2. Důsledkem bude, že lidé se stanou závislí nejprve na státu, a poté, až stát zkolabuje (jelikož se na věky zadlužil u velkých bank a globálních korporací), je bude snadné dostat pod celosvětovou kontrolu totalitní světovlády. A lidé to uvítají, protože jinak nepřežijí.

Je to opravdu tak nereálné? Jsou to pro vás pořád "konspirační teorie"?

V tom případě si položte otázku:

Napadlo vás ještě před půl rokem, že dojde k něčemu takovému, co zažíváme dnes?

A toto je pouze začátek!

Sám jsem si nikdy nemyslel, že "původní" svět tady zůstane navždy, protože jsem už od mala tušil, že něco není v pořádku. Že toto je svět, který je jen "prozatím" a kdosi nás na něco připravuje - na něco daleko horšího, s totálním sledováním a zotročením lidí, manipulaci mysli (viz masové oblbování a návyk na výchovu ke stádnosti a povinnému zapadnutí do kolektivu už od dětství ve školní docházce) - něčím daleko horším než jsme zažili za komunismu.

Byl jsem "věčný pesimista", "škarohlíd" atd., ale nyní se všichni optimisté okolo tak nějak odmlčeli.

Byli mnozí, kteří tušili a jiní, kteří věděli, že k takovému vývoji dojde. V minulých letech byly mnohé náznaky, že k nastolení celosvětové totality a masivní kontroly myšlení lidí dojde (a že to rozhodně nebude stejné jako komunismus nebo nacismus), jen byla otázka, jakou formou to provedou.

To jen otupělá většina se domnívala, že vývoj světa půjde jen vzhůru k radostným výšinám a naše svobody se budou donekonečna rozšiřovat a lidé svůj život prožijí v míru, budou jen bohatnout, spokojeně žít ve svých domovech a svobodně se rozhodovat o tom, kam pojedou na dovolenou, co a kde si koupí, kolik budou mít dětí a jak je vychovají. Ani teď ještě mnozí nejsou schopni pochopit, že je všechno jinak.