Koronafašisté nás konejší jak odsouzence před popravou: Nebojte se, ta ztráta svobodného života nebude zas tak hrozná! A vakcinace nebude povinná, jen vás bez ní nikam nepustíme a neuživíte rodinu

03.12.2020

I při každodenním sledování mainstreamových médií lze bezpečně odhalit, jakou habaďůru s námi mocní hrají při inscenaci falešné pandemie. Lze to vyčíst především při manipulaci s čísly nakažených, jež nám média servírují dennodenně každé ráno jako hlavní chod celého představení.

S čísly nakažených se manipuluje od začátku falešné pandemie, ovšem k největším čachrům dochází v klíčových okamžicích, kde se má rozhodovat o dalších lockdownech. Pamatujete si na situaci z konce září 2020, kdy se schylovalo k velkému rozvolnění a otevření restaurací a obchodů? Všechna čísla nakažených měla klesající trend. A co se nestalo? Jedno ráno ministerstvo zahradnictví "opomnělo" do médií dodat každodenní výkaz čísel nakažených. Přitom předtím nevynechalo ani jediný den. Dokonce i velké deníky a nejčtenější servery si toho povšimly: do 10:00 hodin viselo ve všech zprávách oznámení, že prý došlo k výpadku:

Spadl nám server, nefungoval mi ani e-mail, vysvětloval šéfstatistik Dušek výpadek na koronawebu
https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/koronavirus-v-cesku-cesko-cr-vypadek-web-ministerstvo-zdravotnictvi_2010011020_ako

Po pár hodinách server prý naskočil a s nimi i nová čísla. A světe si div se, po několika dnech poklesu náhle došlo k prudkému nárůstu nakažených! Na to okamžitě reagoval premiér Babiš svým vystoupením na mimořádné tiskové konferenci, kde dramatickým tónem oznámil, že "čísla nejsou dobrá" a že bude znovu nutné zavést tvrdá opatření a nový lockdown. Jak průhledné!

Mají to dobře sehrané, ale z počátku jim občas neladí koordinace a musí to zakrývat "výpadky" systému, který jinak funguje naprosto bezvadně a počítá nakažené do posledního obyvatele.

Do tohoto kolotoče lží a manipulací vstupuje nový ministr zdravotnictví Blatný vypuštěním návrhu novely zákona o veřejném zdraví, jenž by přinesl nebývalý nárůst moci nad obyvatelstvem a veškerým životem v zemi státní hygieně a dalším státním úřadům. Ty by získaly v podstatě pravomoci represivních orgánů a mohly by například uzavírat obchody nebo sledovat mobily občanů.

Hygienik by mohl zavírat školy či obchody, navrhuje Blatný
https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/hygienik-by-mohl-zavirat-skoly-ci-obchody-navrhuje-blatny-40343806

Tyto návrhy mohou vyděsit a překvapit jen toho člověka, který si ještě dodnes myslí, že se u nás bojuje se zdravotnickou pandemií, nikoliv že celá koronaakce je pouhou záminkou k instalaci totalitního systému. Podobné záměry se v menších či větších obměnách objevovaly za poslední půl rok a není se čemu divit, když mocní budou přicházet s postupným zaváděním norem ve stylu Velkého Bratra. Stejně průhledné i plánované jsou odmítavé "spontánní reakce" na tyto návrhy:

Je to nepřijatelné, odmítl Babiš Blatného návrh na "špiclující" hygieniky
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/je-to-neprijatelne-odmitl-babis-blatneho-navrh-na-spiclujici-hygieniky-40344176

Vláda chce z hygienika udělat diktátora, varuje ústavní právník
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/vlada-chce-z-hygienika-udelat-diktatora-varuje-ustavni-pravnik-40343886

Jedná se o pokusný balónek. Scénář je stále stejný:

Nejdříve státní moc vyvolá rozruch vypuštěním tvrdého záměru, jenž jde nad rámec všech zákonů, aby se lidi vyděsili. Jakmile se ozve hlasitý odpor, poté vše trochu korigují, prohlásí, že tak tvrdé to nebude, návrh stáhnou, a po pár týdnech s ním znovu vyrukují v jiné podobě a s jiným názvem. Zavádět do praxe budou postupně mírnější jednotlivé fáze původního návrhu, aby to nebylo tak nápadné: nejprve jedna drobná pravomoc přejde na jeden úřad, poté jiné právo zavádět restrikce na druhý úřad, následně třeba pravomoc zavírat "jen" školy na jiné ministerstvo, další malé podniky a firmy na druhé ministerstvo. NAKONEC BUDE CELÝ NÁVRH ZAVEDEN V PŮVODNÍ PODOBĚ.

Otěže nad obyvatelstvem se utahují postupně a po jednotlivých krocích, neboť zavedení stanného práva s totálním dohledem nad životy by mohlo vyvolat silný odpor.

Skvěle to popsal v novém čísle Šifry Milan Vidlák:
https://casopis-sifra.cz/jak-to-vidi-vidlak-zivot-je-pes/

Novela by tento "problém" vyřešila velmi elegantně. Nejenže umožňuje legální řádění vlády a zavírání čehokoli, co se jí zlíbí, bez zodpovědnosti za škody, které způsobí, ale rozšiřuje to pravomoci státu podle "čínského střihu". Návrh totiž počítá s tím, že by hygiena mohla třeba sledovat mobily infikovaných nebo domněle infikovaných lidí, přičemž se vůbec neřeší kontrola nad sledováním občanů a zneužitelnost dat. Taktika je to chytrá, protože aby si stát mohl s lidmi dělat, co chce, schová to dojemně za péči o jejich zdraví. Většina orwellovskému počinu ještě zatleská, tak, jako si dobrovolně instalovali do mobilů třeba aplikaci eRouška.

Něco podobného již vyzkoušelo ministerstvo vnitra, které připravilo novelu ústavního zákona o bezpečnosti, kde definuje různé druhy krizových situací tak, aby mohlo dělat cokoli a lidi nic. Poprvé by přitom bylo v nějakém ústavním zákoně uvedeno, že je během nouzového stavu nutné omezit občanská práva. Podmínkou pro jeho vyhlášení je sice ohrožení značného rozsahu, které nelze vyřešit standardním způsobem, ale jak jsme se již přesvědčili, za ohrožení značného rozsahu lze dnes považovat i virózu.

A nastává fáze tzv. uklidňování veřejnosti: Lidi, neděste se, my "samozřejmě" nechystáme žádná totalitní opatření a už vůbec vám nechceme hrabat v mobilech, to v žádném případě! Jak jste si to jenom mohli myslet? Vždyť my to s vámi myslíme jen dobře! Nechystáme žádné tvrdé represe, práva a svobody vám omezovat nebudeme, to jsou jen bláznivé konspirační teorie, které teď běhají po internetu. Ne, vážně, důvěřujte nám.

Jedná se o dobře známou techniku uklidňování rozrušené osoby, jako když konejšíte malé dítě, které se v nemocnici bojí před plánovanou operací. S tím, že v tomto případě je konejšeno a uspáváno celé obyvatelstvo před daleko větším zákrokem do svých životů, než je jakákoliv nemocniční operace. Strůjci celé této falešné pandemie nám sice SAMI odhalili své plány v podobě Velkého Resetu nebo Agendy 2030, jenž mají právě tyto zamýšlené praktiky ve svých scénářích, ovšem prý to je jen shoda čistě náhodná! Stejně tak je pouhou shodou okolností, že plány na celosvětové zavedení covidpasů a systému sociálních kreditů se úplně náhodou podobají bodům ve scénáři zrovna této připravované novely ministra zdravotnictví.

Mimochodem: O chystaných očkovacích průkazech, bez nichž lidé nebudou smět nakupovat, v těchto dnech informuje mainstream i "konspirační weby". Tak čemu máme věřit?

Ve Walesu zavedou covidové očkovací průkazy - Novinky.cz
https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/ve-walesu-zavedou-covidove-ockovaci-prukazy-40344151

https://davidicke.com/2020/12/03/wales-brings-in-immunity-passports-people-will-get-id-style-cards-to-prove-they-have-had-coronavirus-vaccine-amid-fears-pubs-and-shops-will-demand-to-see-them-before-letting-people-in/

Proč nezasáhne Evropská komise a všechny thinktanky a centra proti dezinformacím a hybridním hrozbám???
https://www.novinky.cz/internet-a-pc/clanek/eu-chysta-zavazna-pravidla-pro-odstranovani-dezinformaci-40344165

https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/clanek/vakciny-s-mikrocipy-a-tajne-testovani-na-lidech-facebook-zacne-mazat-dezinformace-o-koronaviru-40344192

Ovšem zůstaňme klidní, nic z toho nebude povinné, ani to chystané očkování, jak nás ubezpečuje silou své důvěryhodnosti a morální integrity samotný pan plukovník Prymula ve Tweetu ze 4. října 2020, tedy z doby, kdy ještě zahříval křeslo, na němž nyní sedí Blatný:

Očkování prý tedy povinné nebude, ovšem bez něj na vás pořádně zaklekneme, zavřeme vás v karanténě, nepustíme vás z bytu, zakážeme vám chodit do zaměstnání a nakupovat a doženeme vás do takové bídy, že neuživíte sebe ani rodinu. V takto bezvýchodné situaci pak konečně "dostanete rozum".

Strůjci nového pandemického zákona postupují přesně podle salámové metody: Nejdřív lidi vyděsíme přípravou tvrdých opatření, pak trochu ustoupíme, a nakonec jej zavedeme v původním znění.

Současné dění skvěle vystihuje jedno staré japonské přísloví:
Jak udělat lidi šťastné

  1. Všechno jim seberete
  2. Všechno jim zakážete
  3. Pořádně je vyděsíte
  4. Vezmete jim jejich jistoty a zpřeházíte návyky.
  5. Zhruba polovinu toho, co měli, jim vrátíte
  6. Namluvíte jim, že jste zahnali nebezpečí, které jste si pro ně vymysleli
  7. Zhruba polovinu toho, co jste jim zakázali, jim povolíte.

Budou si připadat neskonale bohatí, volní a šťastní a budou vám zavázaní a vděční.
Zdroj: https://sole.estranky.cz/clanky/spolecnost-a-etika/jak-udelat-lidi-stastne.html

Zřejmě nejlepší pořad o současném dění přinesl Svobodný vysílač. Je už ze srpna 2020, ale slova, která v něm zazněla, jsou stále aktuální.
Svobodný vysílač Středa debaty třeba 5-8-2020
https://www.youtube.com/watch?v=N-ttD5KVZK4 nebo https://www.svobodny-vysilac.cz/2020-08-05-p-krejci_j-cernohorsky_streda-debaty-je-treba-o-covidu19/

Důležité časy k poslechu jsou mj. 4:00 min, 56:00min., 1:08:00min., 1:41:00min., 1:55:00 min., kdy promlouvá Pavel Krejčí.

Jedná se nejlepší shrnutí toho, o co vlastně v současnosti jde. Především srovnání, kolik let uběhlo od 11. září 2001 s tím, jaké bude asi vědomí o dnešní falešné pandemii za stejných 20 let. Buď si budou lidé "pamatovat", jaká to byla hrozivá pandemie, kdy jsme se všichni museli chránit rouškama, abysme nepadli na zem mrtví. Co když však v té době už nebude nikdo, kdo by si skutečně pamatoval, co se tehdy dělo? Buď budou lidi přeprogramovaní s vymytými mozky po "úspěšné" vakcinaci, nebudou žádné důkazy, nebude existovat internet v současné podobě, všechny dokumenty o podvodu budou smazány...? Budou nás hlídat roboti a drony, napojení na 5G sítě a pokud ještě budou žít lidé, budou pod totální kontrolou?

Budou si například tyto děti pamatovat, že se někdy chodilo bez zacpané huby?

Jaké mentální následky to bude mít pro další generace, když si dvouleté, tříleté děti zvykají na zacpané huby? Zvyknou si na ně a budou udávat kdekoliv uvidí člověka bez roušky.

Dobrým postřehem v pořadu byla zmínka o zdravotnickém semaforu, což je vlastně přesná kopie Bushova systému varování před hrozbou terorismu:
https://en.wikipedia.org/wiki/Emergency_Alert_System

Tedy to, co používali proti teroristům, nyní používají proti všem lidem!

Koronahysterie je to prostě pokračování 11. září, jen jinými prostředky. Cílem 11. září bylo s využitím falešného teroristického útoku ochromit lidské svobody a lidská práva, vyvolat strach, zavést drastická omezení a umožnit vládám zavést totální kontrolu nad světem. Jenže se ne úplně podařilo omezit VŠECHNO, ne všechny obyvatele na světě, lidé stále volně cestovali a i přes mohutné odposlouchávání lidské komunikace se nepodařilo prosadit sledování a totální kontrolu celého světa.

A tak přišla druhá fáze - ne teror (ať už skutečný, nebo zinscenovaný), ale vyhlášení celosvětové epidemie a strach z nákazy, kdy se lidé snadno vzdají všeho, aby vůbec mohli přežít.

Závěrem jedna aktuální zkušenost z místní knihovny, kam jsem šel vrátit vypůjčené knihy. Do obou poboček již byla plně zavedena tvrdá protipandemická opatření ve stylu ohraničených přepážek, povinnost dezinfekce rukou, výhružných oznámení na všech zdech a podlahách o nutných rozestupech a všudypřítomných červenobílých páskách se zákazy vstupu.

Hned za jedinými dveřmi, kam byl povolen vstup, ležel stolek se sklem, ohrazený přepážkou. Ale dal se obejít. Vzadu v místnosti se nacházeli dva knihovníci. Pozdravil jsem a ptám se, jestli můžu dál. Po pár vteřinách nikdo neodpověděl, začal jsem tedy stolek obcházet, že půjdu dál. Ozvalo se: "Ne, ne, tady nesmíte, vraťte se!" Ten požadavek mě zmátl tak, až jsem se z toho rozesmál.

Vypadá to, že největší hrozba v současné době jsou knihy. Všechny jsou kontaminované virem a podvratnými myšlenkami.