Ještě včera zakazovali neočkovaným a lidem bez roušek vstoupit do restaurací, sportovišť nebo na kulturní akce, dnes ti samí fanaticky brání lidem uctít památku obětí války a položit věnec na hroby našich osvoboditelů

11.05.2022

Když vidíme, jak na Slovensku jakési gorily brání Harabinovi položit věnec k památníku osvoboditelů od nacistů (to je jejich vlastnictví, jejich soukromý majetek, kde je zakázán vstup?), tak si na těch záběrech můžeme jasně uvědomit, jak snadno se z covidových fašistů, brutálně zasahujících v obchodech proti lidem bez roušek, udávajících své spoluobčany za porušení izolace a nutících je k očkování, během dvou let stali proukrajinští fašisté banderovského typu, hlasitě volající po zavedení totality. Jsou z nich ke všemu svolné a manipulovatelné ovce, schvalující násilí a ochotné brutálně útočit na kohokoliv ze svých spoluobčanů, které jim státní moc a propaganda označí za podlidi.

https://rumble.com/v143sur-tefan-harabin-chtl-na-slavn-poloit-kvtiny-sovtskm-vojkm-ale-brnili-mu-nezis.html

Jako by vypadli z lůna samotných jednotek SA a SS, nabušených nacistických hovad z 30. let v hnědých uniformách, bránící židům v pohybu po ulici a zakazujícím nakupovat!

A to jsou přesně ti samí, kteří nás dva roky na každém kroku kontrolovali, zda máme nasazenou roušku, zda dodržujeme dvoumetrové odstupy, zda jsme se povinně testovali; jsou to ti, co udávali živnostníky, kteří si dovolili nezavřít svůj vlastní obchod, jenž je živil, a zakazovali a bedlivě hlídali pohyb mezi okresy! Covidoví fašisté se lehce převtělili v proukrajinské fašisty, přesně dle pokynů mediální propagandy.

Fanatikem na záběrech je jistý Roman Hanajík, jinak též blogger slovenského Denníku N.

Aby bylo jasno, o koho skutečně jde, přečtěte si prosím, kdopak nám to tady komentuje televizní diskusi ze září roku 2021, mezi fanatickou covidiotkou Kovačič-Hanzelovou a hostem Jurajem Matyinkem, žádajícím argumenty a slušnou debatu o opatřeních proti koronaviru:
https://www.facebook.com/groups/odbukadobuka/posts/568355144597438/

ROMAN HANAJÍK - blogger Deníku N, stejná osoba, která fanaticky bránila Harabínovi ve vstupu k památníku osvoboditelů!

Takže psychopati v médiích budou stále dookola opakovat mantru o tom, jak se antivaxeři a odmítači tvrdých covidových opatření náhle po útoku na Ukrajinu přeorientovali na proruské aktivisty, ale tento bývalý covidofanatik, nyní s ukrajinskou vlajkou na profilu, je zásadový novinář, pevně stojící za svým názorem?

Stále nenajdete spojitost mezi fanatickými covidioty, kteří bránili svobodné diskusi, žádali nejtvrdší opatření a zavírali lidi do lockdownů, a proukrajinskými fanatiky, kteří fyzicky brání lidem projevit pietu za vojáky Rudé armády?

Už chápete, proč se Deníku/Denníku N přezdívá DENÍK NENÁVISTI ?