Hledáte na internetu informace o možných vedlejších účincích vakcín? Vyhledávač Google vám poslouží asi jako moderní verze oficiálního tiskového orgánu ÚV KSČ

03.05.2021

V tomto článku si předvedeme, jak funguje ten nejúžasnější supermoderní korporátní vyhledávač Google. Potřebujete najít informace o možných vedlejších účincích vakcín, nebo hledáte komentáře a názory pochybující o jejich účincích? Vyhledá vám oslavné příspěvky na vakcíny! :)

  • Covidové vakcíny jsou bezpečné, ať už antivaxeři tvrdí cokoliv!
  • Šest věcí, které byste měli vědět o vakcínách (článek z vládního webu USA)
  • Vzkaz antivaxerskému hnutí

a tak dále...

Představuji si, jak by takový vyhledávač vypadal za starého režimu:

Zadali byste jako dotaz třeba heslo: "komunismus - násilí, vraždy a zločiny". Jako odpovědi by vám vyjely články typu:

  • Komunismus je vrcholem lidského zřízení!
  • Bez KSČ není možné žít!
  • Tvrdý vzkaz všem rozvratníkům a imperialistům!
  • Vedoucí úlohu strany nelze nikdy zpochybnit!

S ohledem nejen na tyto "vymoženosti" a čím dál více se stupňující cenzuru na zatím ještě svobodné síti očekávám, že ve velmi blízké době dojde k masivnímu omezení přístupu ke svobodným informacím. Tím nemám na mysli jen omezení typu měsíční ban na youtube nebo facebooku apod., ale myslím tím odstavení VŠECH nezávislých serverů, ale i tiskovin, které si dovolily nebo dovolí jakkoliv zpochybnit oficiální verze celosvětového dění okolo tzv. pandemie a nástupu celosvětové totality.

Říkám to s naprostou jistotou, i když pro některé to bude velký šok. Opravdu se již brzy NIKDE nedostaneme k jiným informacím, než se na nás nyní valí např. z ČT24 nebo rozhlasu a hlavních deníků.

Mám dojem, že ani někteří bystřejší lidé zatím moc nepochopili, co se skutečně děje. Když poslouchám Milana Vidláka ze Šifry, s jakou naivitou vykládá, že i v dnešní době, po totálním rozvalu financí, školství, zdravotnictví i průmyslu všechno půjde v pohodě dál a "kdo přišel o práci, ale je šikovný a pracovitý, tak šup, a už má jinou práci". A pokud s nebývalou jistotou prognózuje, jak klesnou ceny všech bytů, protože "to jsou zákony trhu" (čímž si vůbec nejsem jistý), tak se velice divím, že člověk, který dokázal ve svých článcích tak skvěle vystihnout a pochopit dění v uplynulém koronaroce, odhalit všechny podvody s čísly, intriky politiků i epidemiologů, je pořád v zajetí starých pořádků před koronou.

Ano, ZATÍM si můžeme najít jinou práci, když vám zavřou živnost. Nemůžete pracovat jako průvodce, můžete rozvážet pizzu. ZATÍM.

Ale to Vidlákovo vidění je stejné, jako kdybych před rokem a půl někomu řekl, že budou zavřeny školy a děti nebudou moci navštěvovat školní docházku, a on suverénně odpoví: "To není problém, jste přece svobodný člověk a máte svobodu volby a široký výběr soukromých škol, můžete děti poslat do jiné školy!"

Mám dojem, že je přesně v takovém zajetí starého myšlení se Milan Vidlák nachází, a proto vůbec nepochopil, co se vlastně děje.

Stejně tak si naivně myslí, že svoboda slova už tu bude navěky, a každému, kdo nesouhlasí s hlavním proudem médií, bude umožněno založit si vlastní kanál na youtube jak to udělal on, a tyto mediální korporace mu umožní bez jakýchkoliv zábran uveřejňovat kritické myšlenky a výzvy k odporu např. proti očkování nebo čipování, taky asi navěky věků. Realitu bohužel asi brzy pocítí.

Stejně jako lidé, kteří si i přes velký rozvrat ekonomiky a narůstající zadlužení státu i domácností stále myslí, že najít jinou práci nebude problém, že možná učiní jen pár kompromisů, pár krát se otestují a naočkují, a vše půjde nadále ve starých kolejích. Naopak: represe a nároky státní a globální moci se budou ještě více stupňovat, čím více budou sami ustupovat. Nebudou už stačit jakési papírové doklady o testování, pro vstup do zaměstnání budou vyžadovány čipy a QR kódy, pro odjezd na dovolenou permanentní očkování neschválenou mRNA vakcínou a jejich soukromí bude monitorováno povinnými kamerami a pohyb po okolí kontrolován drony.

A co se týče svobody projevu nebo dostupnosti informací z nezávislých médií, nastupující trend bude kopírovat příklad Googlu z úvodu článku. Získat přístup k alternativním zdrojům bude daleko obtížnější, než bylo za komunistů dostat se k samizdatu a na stroji přepisovaným knihám a časopisům. Ale lidé to zatím vůbec nevnímají a naivně se domnívají, že když něco nenajdou přes google a youtube, tak jim to naservíruje třeba facebook a seznam. A neuvědomují si, že všechna tato korporátní média jsou navzájem propojena a žádný náhradní zdroj už nenajdou, neboť všechna zbylá alternativní média jsou už vypnuta a jejich digitální stopa vymazána z historie.

Jakmile nezůstane prostor pro jakýkoliv odlišný svobodný názor, až tehdy si mnozí uvědomí bezvýchodnost situace, z níž nebude úniku. Bude to první krok k totálnímu zotročení lidstva.