Hlavní aktéři covidového šílenství potvrzují, co předtím označovali jako dezinformace: Pandemie je globální živé cvičení, poměry se budou neustále přitvrzovat, mocní vyhrožují totalitou a zchudnutím obyčejných lidí, protože ti se nesmí mít dobře

01.09.2020

Vypadá to, že "živé cvičení", jak už v březnu 2020 nazval Pompeo celé dění okolo údajné pandemie, už bude pokračovat permanentně. Když to dokázali tak skvěle celosvětově sehrát, už se nikdy nezastaví a budou to protahovat tak, že první vlna plynule přejde v druhou a další a další:
https://www.c-span.org/video/?c4892380/user-clip-trump-pompeo-live-exercise

Neměl "konspirátor" David Icke pravdu? Budou všechna opatření natahovat do té doby, až spustí druhou vlnu.
Je to patrné z titulků médií, které v posledních dnech pozvolna nabývají na dramatičnosti a stupňují hysterii, až to jednoho dne prostě znovu zavřou nebo rovnou spustí celosvětové stanné právo:

https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/ve-svete-uz-dominuje-nejnakazlivejsi-kmen-koronaviru-40330399

https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/on-line-usa-hlasi-znovu-rekordni-cisla-nakazenych-v-cr-pribylo-53-pripadu-40330308

https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/uzdraveni-pacienti-mohou-mit-poskozene-plice-je-to-casovana-bomba-tvrdi-lekar-40330249

https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/u-koronaviru-hrozi-osmkrat-vyssi-riziko-mrtvice-nez-u-chripky-40330475

Když se ovšem tito pandemičtí jestřábi mají přihlásit k zodpovědnosti za špatný vývoj, dávají ruce pryč:

Když se chvíli zdá, že obyvatelstvu se už několik hodin nedostává přívalu informací o přesných číslech nakažených a nejsou dostatečně vystrašeni, zjeví se na obrazovce jako pověstný Velký Bratr zamračený plukovník Prymula a na povel začne drmolit hrozby o zpřísnění a katastrofických scénářích. Dennodenně, hrůzostrašná bušení do lidí, věty jak dle šablony, pořád stejné fráze. Co řekne v další větě, se dá velmi přesně odhadnout:

https://ct24.ceskatelevize.cz/specialy/koronavirus/3176952-da-se-predpokladat-zhorseni-rekl-o-pandemii-v-praze-prymula-hrozi

https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/koronavirus-jak-se-bude-vyvijet-rousky-ucinek-slabne-vir_2009080713_kno

"Pokud se situace bude zhoršovat, a dá se předpokládat, že ano (...), celý systém by se utužoval. Dá se předpokládat, že by bylo nařízení roušek pro žáky i ve třídě,"

Stačí si jen rozebrat titulek a hlavní obsah této zprávy:

PRYMULA / HROZÍ / ZHORŠENÍ / PŘITVRDÍME / VĚTŠÍ SILOU !

Když se ovšem tito pandemičtí jestřábi mají přihlásit k zodpovědnosti za špatný vývoj, dávají ruce pryč:

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/prymula-se-obul-do-babise-veskera-zodpovednost-jde-za-vladou-mohli-nas-vymenit-nebo-neposlouchat-40329962

Ale oni přece vůbec nejsou za nic odpovědní, oni za nic nemůžou! To vláda může za to, že podlehla jejich vydírání!

"Ale ta finální zodpovědnost je logicky na tom, kdo to podepíše, tedy na vládě," dodal s tím, že "pokud vláda nebyla spokojena s prací epidemiologů, měla je vyměnit, nebo neposlouchat."

Velice pochybuji, že vláda měla možnost "vyměnit nebo neposlouchat" někoho z těch vyvolených spojek globalizátorů instalovaných do pozic "hygieniků" se zvláštním postavením, kteří celosvětově spouštěli pandemický lockdown!

Vždyť sám Prymula přiznává, že druhá vlna může přijít kdykoliv, kdy řeknou:

Prymula: Koronavirus nezmizel. Druhá vlna může přijít kdykoliv, pokud bychom ji podcenili
https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/koronavirus-druha-vlna-koronaviru-v-cesku-cesko-v-cr-roman-prymula_2007141713_ako

Premiér Babiš absolutně netuší, do čeho ho zatáhli. On si myslí, že řeší nějakou běžnou manažerskou krizi, kterou zvládne vysokým pracovním nasazením jako v Agrofertu, ale ono se to na něj sesype. On si to ještě neuvědomuje, ale on teď není ten hlavní, který vše řídí, pokyny dostávají jiní, kteří se derou do popředí - Prymula, Hamáček, možná ještě Vojtěch. Ti dirigují, co se bude dít.

A popletený Zeman si sám o sobě myslí, jak moudře dokáže odlišit, kdy se vypíná celá ekonomika a likvidují živnosti a pracovní místa, a kdy se "jen" zavádí tvrdá opatření u "životně nepodstatných" záležitostí jako je provoz restaurací nebo kultury. Vždyť je to to samé! Kdo bude chodit na oběd do restaurace, když neví, zda se vůbec v klidu nají, zda mu u vchodu nezatarasí cestu nějací sekuriťáci a neobšacují ho jak teroristu, nevyzvou ho, ať si nasadí pytel přes hlavu a ruce, zda ho celou dobu pobytu u stolu nebude buzerovat obsluha, že nedodržuje odstup, každou chvíli si bude nasazovat a sundávat roušku a zda mu povolí zaplatit hotově?

Kolik trpělivosti asi budou mít zákazníci a jak dlouho asi vydrží restaurace, jídelny, divadla, sportoviště fungovat v takto napjaté atmosféře?

https://www.hrad.cz/cs/prezident-cr/soucasny-prezident-cr/vybrane-projevy-a-rozhovory/rozhovor-prezidenta-republiky-pro-porad-ftv-prima-partie-terezie-tomankove-15533

Konec konců třeba teď v Praze se budou bary a restaurace zavírat ve dvanáct hodin, což pokládám za velmi správné. Já se v žádném případě nedomnívám, že bychom jakýmikoli opatřeními měli vypnout ekonomiku. A všechno, co ekonomiku nevypíná, co se týče, řekněme, trávení volného času, ale i sportu, i kultury, tam bych, jde-li o ohnisko nákazy, byl velmi drastický a velmi razantní.

Bojovníci proti dezinformacím už mají sami takový chaos v hlavě, že neví, jestli mají vyvracet "falešné" informace, které přitom jiní papaláši o pár chvil před tím potvrdí jako oficiální zprávu.

Ministerstvo varuje před nepravdivou zprávou o nošení roušek - Novinky.cz
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/ministerstvo-varuje-pred-nepravdivou-zpravou-o-noseni-rousek-40330766

"Upozorňujeme na nepravdivou a manipulativní zprávu, že od 1. srpna budou opět povinné roušky v celé ČR, a to i venku. Není to pravda. Jedná se o hoax, který se v posledních hodinách šíří veřejným prostorem," uvedlo ministerstvo.

A na stejném serveru koronajestřábi vyvracenou dezinformaci v podstatě potvrdí. Nedivím se lidem, že už mají deprese a točí se jim ze všeho hlava.

Prymula: Roušky na podzim lidé skousnou. Lepší než zase zavírat Česko - Seznam Zprávy
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/prymula-rousky-na-podzim-lide-skousnou-lepsi-nez-zase-zavirat-cesko-112677

Maďar: Souběh chřipky a koronaviru může dorazit i odolné. Vakcínu ale nedostane každý - Novinky.cz
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/madar-soubeh-chripky-s-koronavirem-muze-dodelat-i-odolne-lidi-vakcin-je-ale-malo-40330773

Stejně jako v březnu, kdy byla obviněna žena ze šíření "poplašné zprávy", že bude uzavřen Litvínov. Přitom stejnou "poplašnou zprávu" šířil o pár hodin dříve samotný velký plukovník Prymula v rozhovoru pro Radiožurnál, kde vyhrožoval uzavřením celých měst!

https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/vysetrovani-stihani-poplasna-zprava-karantena-litvinov-vezeni_2003251338_tzr

Z výše uvedeného je jasně patrné, kdo celou pandemii řídí, a premiér ani vláda ČR to není.
Tihle to ve skutečnosti všechno řídí, ne zvolení politici:

https://aeronet.news/ceska-vlada-bude-muset-vymenit-hlavniho-epidemiologa-doslo-k-odhaleni-mamutiho-stretu-zajmu-rastislava-madara-ten-totiz-sedi-v-dozorci-rade-farmaceuticke-spolecnosti-ktera-je-nejvetsim-dodavatelem/

Maďarův výrok je totální proval, ukazuje se, o co jde celou koronaakcí především - zlikvidovat živobytí obyčejných lidí; proč by nějaký epidemiolog mluvil o tom, v jakých poměrech si lidé žijí v souvislosti s údajnou epidemií??!!

"Spousta lidí si žila nad poměry vzhledem ke svým příjmům, myslela si, že mít se dobře je základní lidské právo. A to není."

V podobném duchu Maďarovu drzost trefně komentoval Vidlák ze Šifry:
https://www.casopis-sifra.cz/jak-se-cesti-epidemiologove-utrhli-ze-retezu-aneb-cim-hloupejsi-lide-jsou-tim-lepe-se-ridi/

Touto odpovědí docent Maďar perfektně, ač možná neplánovaně shrnul celý "smysl" koronavirové pandemie a její plánovanou úlohu v ekonomice - redukovat příjmy ve společnosti, která žije dlouhodobě na dluh a rozhazuje jako smyslů zbavená nakupováním věcí, které si nemůže dovolit, a pročistit a znovu nakopnout dysfunkční ekonomiku.

Přitom tento virolog se naprosto zkompromitoval v srpnu, kdy lidem ze svého twitterového účtu vyčítal, že se jeli slunit a bavit do Chorvatska (zřejmě dovolená příliš nad poměry), a přitom sám tento příspěvek psal na vlastní dovolené v Chorvatsku (život nad poměry si mohou dále užívat jen vyvolení)!

O tom, jak pracují tito strůjci pandemie s čísly, aby vyvolali ve veřejnosti větší strach, přibývá stále více důkazů. Přečtěte si pozorně, jak se pomocí statistických fíglů fixlují údaje o mrtvých z koronaviru:
https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/patrani-po-dvou-zesnulych-chlapcich-v-cesku-aneb-jak-rozumet-datum-o-koronaviru-40329636


Ministerstvo zdravotnictví v červenci 2020 zveřejnilo ve čtvrtek večer dvě nová úmrtí z covidu ve věkové kategorii 0-14 let. Lékař z ostravské hygieny ovšem žádné hlášení o mrtvých v tomto věku neeviduje. Jak k tomu tedy došlo?

"Našel jsem je v nejnovějším souboru »osoby«, takže je někdo omylem zapsal do mrtvých místo do nově potvrzených. Snad budou dlouho živi," píše výzkumník z Univerzity Karlovy Jiří Hudeček.

Jestliže se tento "kiks" týká DVOU údajných úmrtí, jak to musí vypadat v případě stovek a tisíců případů? Možná by o tom mohl pohovořit právě docent Maďar z ostravské univerzity, který by měl celou záležitost znát z první ruky. Ale v tomto případě hlasitě mlčí.

Mimochodem, když jsme u moravskoslezského kraje a jeho hygienických "elit": K čemu bude v Ostravě to covid centrum? To tam budou chodit všichni povinně každý den jako k píchačkám?

https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/3160518-nemocnice-se-pripravuji-na-napor-zajemcu-o-testovani-na-koronavirus-v-ostrave

https://www.idnes.cz/ostrava/zpravy/covid-covid-centrum-odber-fakultni-nemocnice-ostrava.A200813_564745_ostrava-zpravy_woj

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/v-ostrave-otevreli-covid-centrum-zvladne-tisic-vzorku-denne-40333166

Nikomu z "pozitivně testovaných" nic není, ale musí sedět doma v karanténě. Jenom proto, že mu vyjde se špatným výsledkem nějaký pochybný test, o jehož kritériích nikdo nic netuší? Jedno dítě na táboře mělo pozitivní test, tak zrušili celý tábor a všichni zdraví teď sedí nehnutě doma:
https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/koronavirus-v-cesku-plzensko-detsky-tabor_2007141137_pj

Jeden hráč Slavie na soustředění v Rakousku byl "pozitivní", tak všichni namakaní zdraví sportovci teď budou sedět doma? To se bude pokaždé rušit všechen pohyb ve světě, když se nějaká laboratoř povrtá jednomu člověku v nose a označí jako nakaženého? Všechno kvůli tomuto?

Covid-19 je banální virózka. Život může zkrátit nejvíce o několik měsíců, tvrdí evoluční biolog Zrzavý
https://www.irozhlas.cz/zivotni-styl/zdravi/koronavirus-covid-19-pandemie-jan-zrzavy-cesky-rozhlas-plus-osobnost-plus_2008131820_gak

Nejlepší příspěvek z mainstreamového tisku za poslední půlrok přinesl sobotní Magazín Práva, a to se skutečnými profesionálkami v oboru i v praxi. Tyto dvě hrdinky nevykládají nesmysly jako Prymula, Maďar a jiní. Určitě si přečtěte:

Ženy z pitevny a jejich zkušenosti s koronavirem - Novinky.cz
https://www.novinky.cz/zena/styl/clanek/zeny-z-pitevny-a-jejich-zkusenosti-s-koronavirem-40332513

Problém je v tom, že u nás vlastně žádný pacient nezemřel pouze kvůli onemocnění covid-19. Všichni pacienti sice měli původně pozitivní testy na covid-19 a s touto diagnózou byli v nemocnici i hospitalizovaní, v době úmrtí ale už byli zaléčení a příčina smrti byla nakonec jiná. Covid-19 u nich nebyl pravou příčinou úmrtí, mohl však přispět ke zhoršení jejich zdravotního stavu.

Klausík asi bude mít pravdu. To bych nikdy neřekl, že s ním někdy budu souhlasit.
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/nemuzeme-dostavat-stejne-prijmy-jako-predtim-rekl-exprezident-klaus-40329725

"Program antivirus fiktivně chrání pracovní místa," sdělil Klaus, podle něhož jde o fiktivní vytváření zdání, že pracovní místa dál existují, "to není záchrana pracovních míst, to je fiktivní záchrana určitých lidí, že ještě mají dojem, že své pracovní místo mají, i když visí ve vzduchoprázdnu."
"To, co se děje teď, je pro mě konec světa," řekl bývalý prezident o plánovaném deficitu, který označil za plýtvání penězi, které nic nevyřeší: "My pouze rozvrátíme své finance. Způsobíme, že dluhy budou splácet nejen naše děti a vnuci, ale i vnuci našich vnuků. To je pro mě naprosto nepřijatelné."

K poslechu doporučuji promluvy Vernona Colemana. Poslouchat tohoto chlopa je lepší než televizní zpravodajství.

Dr. Vernon Coleman - Proč vlády chtějí a potřebují druhou vlnu koronaviru? | Otevři svou mysl
https://www.otevrisvoumysl.cz/dr-vernon-coleman-proc-vlady-chteji-a-potrebuji-druhou-vlnu-koronaviru/

Dr. Vernon Coleman - Vládní a mediální lži, klamy a manipulace | Otevři svou mysl
https://www.otevrisvoumysl.cz/dr-vernon-coleman-vladni-a-medialni-lzi-klamy-a-manipulace/

Coleman trefně vystihl hlavně současnou vlnu bezbřehého poskytování půjček komukoliv ("Nevídané lichvářské cvičení během posledních pár měsíců"), která pomůže dostat hromadu lidí do dluhů a opět vyvolá exekutorské žně.

"Chtějí, abychom všichni šli do velkého dluhu, protože lidé s dluhy jsou zranitelní a lze je snadno kontrolovat. Úrokové sazby nejspíše půjdou do mínusu, mzdy klesnou, ceny nemovitostí klesnou, a nezaměstnanost bude růst.
Na okraj... malé podniky jsou už dlouhou dobu cílem EU a individuálních vlád, protože jsou považovány za příliš nepříjemné a příliš těžké na kontrolu. Vládní půjčky malým podnikům v nevídaném lichvářském cvičení během posledních pár měsíců, umožní daňovým úředníkům a inspektorům, se hluboce ponořit a prozkoumat účty každého podniku, a nakonec je bude vlastnit stát."

Ano, to je vlastně i obsahem výhrůžky docenta Maďara, že všichni padneme do chudoby. I díky těmto "výhodným" půjčkám. Každou chvíli teď kolem sebe slyším, kdo všechno si zase zařídil "skvělou a výhodnou" půjčku, protože banky a úvěrové firmy teď prý dávají skoro všem a jak je to super, že se zas budeme mít dobře.

Jeden vzal půl milionu, jiný 2,5 milionu, stačí jen prý potvrdit, že máš stálý příjem... a mejdan může zas pár měsíců pokračovat.

Koronapřevrat je zásadní zlom, ne nějaká dočasná krize, kterou se proinvestujeme a trochu se zadlužíme a pak pojedeme dále. Režim, který tu byl předchozích 30 let, skončil, nastává zásadní obrat a nic už nebude jako dříve.