Hlasy rozumu uprostřed covidhysterie: Konference Covidcon a bílé vrány mezi novináři, politology, lékaři, sportovci i politiky

31.01.2022

Covidová média dávají až příliš mnoho prostoru osobám s totalitními sklony, bezohledně vynucujícím povinnou vakcinaci obyvatelstva, potlačování názorů a dalších nátlakových opatření, rušících dosavadní nedotknutelné svobody. Tyto osoby ve jménu boje proti koronaviru podněcují už druhým rokem v celé společnosti neúměrnou hysterii.

Všechny vlády světa byly náhle donuceny naslouchat právě této hrstce "expertů" a na základě jejich rozkazů si momentálně nechávají zlikvidovat ekonomiku, průmysl, zdravotnictví, školství. Žádná vláda si nedovolí ani hlesnout proti, nikdo ze špiček vlád a parlamentů si nic nedovolí zpochybnit. Pokud cokoliv namítne, hned se rozjede povyk v médiích, náhle rostou čísla nakažených, mrtví na každém kroku, obviňování ze zabíjení nemocných a starých...

Hlasy rozumu uprostřed covidové hysterie; zleva Jindřich Rajchl, Luděk Mikloško, Lukáš Pollert, Jan Žaloudík, Hana Zelená, Anna Urbanová, Jaroslav Turánek,Markéta Dobiášová, Jiří Beran, Vladimír Čížek, Tomáš Fürst, Soňa Peková, Jan Hnízdil, Ivan Hoffman, Petr Drulák, Michal Klíma, Aneta Hlinčíková, Tomáš Nielsen, Jiří Šinkora, Jan Tománek
Hlasy rozumu uprostřed covidové hysterie; zleva Jindřich Rajchl, Luděk Mikloško, Lukáš Pollert, Jan Žaloudík, Hana Zelená, Anna Urbanová, Jaroslav Turánek,Markéta Dobiášová, Jiří Beran, Vladimír Čížek, Tomáš Fürst, Soňa Peková, Jan Hnízdil, Ivan Hoffman, Petr Drulák, Michal Klíma, Aneta Hlinčíková, Tomáš Nielsen, Jiří Šinkora, Jan Tománek

Kladete si otázku, jak je možné, že za celé dva roky ještě nikdo tyto "experty" s neomezeným přístupem do médií a nevídaným vlivem na rozhodování představitelů státní moci, neobvinil ze šíření poplašných zpráv s důsledky miliardových ztrát v ekonomice? Kdo řídí tyto "experty" a odkud dostávají politici pokyny pro svá lockdownová rozhodnutí s destruktivními důsledky pro ekonomiku a společnost?

Prezidentka Jihoafrické lékařské asociace Angelique Coetzee přiznává, že byla nucena k dodržování covid scénáře: "Politici chtěli, abych řekla, že Omicron je závažné onemocnění."
https://rumble.com/vtbyib-prezidentka-ama-byla-nucena-k-dodrovn-covid-scne.html

Jak vidno, poslušnost k plnění rozkazů je zajištěna na všech stupních rozhodování a všemi směry. Ani politici, ani tito "farmaexperti" nejsou těmi, kteří by disponovali relevantními a vědecky ověřenými informacemi, potřebnými k rozhodování. Dostávají pouze pokyny, co mají v daném okamžiku prohlásit nebo vykonat.

Pokud se podíváte trochu detailněji na intelektuální úroveň některých fanatických covidfašistů z řad "vědecké obce" (ani se mně ten termín nechce vyslovit), nemůžete chtít, aby tito lidé skutečně rozhodovali sami za sebe. Měli byste dojem, že jste v dobrých rukou expertů, kteří se na sociálních sítích takto chlubí svými tituly?

Militantný vakcinátor Sabaka sa chválil získanou odbornosťou na sociálnej sieti gramatikou ako z pomocnej školy: "Tytul docenta získal pred 3 rokmy!"
https://www.infovojna.bz/article/militantny-vakcinator-sabaka-sa-chvalil-ziskanou-odbornostou-na-socialnej-sieti-gramatikou-ako-z-pomocnej-skoly-tytul-docenta-ziskal-pred-3-rokmy

Doporučuji si také poslechnout, s jakým cynismem mluvil o očkování jako produktu člověk z novinářského prostředí, Daniel Köppl, jenž vloni s Babišovou vládou spolupracoval jakožto marketingový kreativec (kreatura?) na "teniskové" kampani:

Tombola u očkování bez registrace? 'Vymyslel to premiér, nechceme si lidi kupovat,' tvrdí marketér
https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/ockovani-bez-registrace-koronavirus-marketing-daniel-koppl_2107170010_zuj

"85% populace je hratelných."
"Máme připravené celebrity pro další kampaň."
"Co bude v dopise, které zašlou pojišťovny obyvatelům, aby se očkovali? Neprozradím, je tam spousta písmenek."


Při této ubohé úrovni komunikace a nepřipravenosti se nelze divit, že strůjci mediální pandemie a jejich novinářští poskoci ztrácejí nervy, pokud se do vysílání dostanou i zpochybňující hlasy z řad lékařů. Předvedl to nejen redaktor Strakatý na Frekvenci 1 v rozhovoru s Janem Hnízdilem, ale i vedení regionální redakce veřejnoprávního rozhlasu po odvysílání "ilegálního" pohledu na pandemii s lékařem Radanem Gocálem na ČRo Ostrava. Průnik opozičního názoru mimo hlavní covidovou lini bude řešit vedení rozhlasu a zcela jistě z toho, jak se s oblibou říká, "vyvodí závěry":

Jak připravit tělo i mysl na zimu? Poradí internista Radan Gocal
https://ostrava.rozhlas.cz/jak-pripravit-telo-i-mysl-na-zimu-poradi-internista-radan-gocal-8608615

"Vedení ČRo Ostrava to samozřejmě řeší, vedeme interní řízení s moderátorkou kvůli porušení Kodexu ČRo a zpřísňujeme nastavená pravidla tak, aby se podobně nevyvážené pořady už nemohly opakovat," tak reagoval ostravský pracovník ČRo, Richard Piskala v návaznosti na stížnost epidemiologa Rastislava Maďara, Vojtěcha Gibiše a dalších na rozhovor editorky ČRo Ostrava Evy Panošové s internistou Radanem Gocálem. Ten totiž v rozhovoru upozornil například na americký systém VAERS, který shromažďuje hlášení o negativních reakcích na vakcíny a hovořil také o konkrétních následcích.

Koronamafie je stále ve střehu a pro gaunery jako je Maďar a novinářské šmejdy typu Gibiše stále platí sovětská Glanosť v českém provedení: Když něco slyším, tak to na(g)lásím.

O spolupráci politické i mediální covidmafie svědčí i tento příběh:

Nedávno jsme mohli shlédnout naučné video slovenské europoslankyně Nicholsonové, v němž lidem vyhrožuje, že bez covid pasu si nikde nebudou smět ani koupit kafe. A pochlubila se, že ona jako poslušná a angažovaná občanka covid pas vlastní, a jen díky tomu se mohla na rozdíl od nepřizpůsobivých bez tohoto novodobého stranického průkazu najíst nebo napít. Předkládání covid pasu při jakékoliv příležitost se prý podle ní stává naprostou samozřejmostí.

Je pozoruhodné, že se stejnou zkušeností, popsanou dokonce téměř stejnými slovy i formulacemi, se médiím o pár týdnů později svěřil ministr vnitra Vít Rakušan. Lidové noviny ze dne 4. 12. 2021 v podtitulku nazvaném "Lidé se musejí chtít podvolit" tlumočí jeho "dobré rady" občanům:

Podobný názor [aby policisté kontrolovali covidpasy u občanů a pokutovali ty, co jej nemají - pozn. KP] zastává i Rakušan, který rád přidává k dobru svou zkušenost z Bavorska, kde pobýval letos v létě. Při zastávce na kávu prý bylo docela samozřejmé, že bez předložení patřičného QR kódu k ověření "bezinfekčnosti" jej neobsloužili. "A to bylo v létě, kdy situace ještě nebyla tak vážná," řekl a dodal, že právě bez tohoto svědomitého přístupu provozovatelů se Česká republika neobejde.

Zní to povědomě, že? Jaká to náhoda, že minimálně dva politici z různých zemí měli ve stejnou dobu nutkání svěřit se světu s příhodou o úžasné covidové buzeraci při běžném nákupu a přidat k tomu poučení občanům, aby byli stejně poslušní a chovali se podle toho. Jinak už si nedají ani kafe a ještě jim policisté napaří takovou likvidační pokutu, že na to kafe už nikdy mít nebudou.

Vypadá to, jako kdyby Rakušan jezdil se slovenskou europoslankyní Nicholsonovou po celé Evropě společně ochutnávat kafe. Pravda je ale někde jinde. Jedná se očividně o 'shora' koordinovanou kampaň, průhledně maskovanou jako náhodné vyprávěnky celebrit ze svých cest, a jejímž důvodem vypuštění do médií je příprava veřejnosti na "novou normalitu" s neustálou kontrolou QR kódů a covid pasů, kdekoliv se jen hnete. Politické loutky zkrátka dostaly pokyn, aby se začaly do médií svěřovat se svým nadšením nad tím, že lidé si musí zvyknout na Nový světový řád, v němž budou neustále kontrolováni a bez znamení šelmy nebudou moci kupovat ani prodávat. Jak prosté.

V současném jednohlasném mediálním třeštění by proto bylo vhodné upozornit na hlasy rozumu, ať už z řad lékařů, novinářů, komentátorů, sportovců i politiků, kteří nepropadli covidohysterii a přinášejí lidem trochu naděje, že stále ještě existují lidé, jimž roušky, respirátory a brutální a nenávistná covidpropaganda nezadusily mozek v hlavě.

Například bývalý poslanec za KSČM Zdeněk Ondráček popsal, co zažil loni na jednání státního krizového štábu a je to skutečně tristní čtení:
Perte to do nich, nesmíme to vylejt. Exposlanec byl u jednání. Bouchne to, varuje
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Perte-to-do-nich-nesmime-to-vylejt-Exposlanec-byl-u-jednani-Bouchne-to-varuje-685901

"Já jsem z okresu Trutnov, kde jsme měli povinnou uzávěru, a vím, co předváděli. Všechny ty nesmysly, že se koronavirus šíří na sjezdovkách, prostě lžou. Ještě do minulého týdne jsem byl na násleších Ústředního krizového štábu a slyšel jsem, jak se o tom bavili. Sedm a půl milionu dávek musíme do těch lidí narvat. Hlava nehlava, píchejte to do nich. Co máme dělat, když mají AstraZenecu? Nevadí, dejte jim Pfizer. Co máme dělat, když první očkovaní měli Modernu? To nevadí, dejte jim Pfizer. Sedm a půl milionu vakcín vypícháme do lidí bez ohledu na to, co měli v prvním kole. Dejte jim ten koktejl, hlavně ať to nevylejeme!" popsal své zkušenosti bývalý poslanec.
"Je to šílené a nikoho to nezajímá. Naperte to do nich, a když nechtějí, nařiďte to. Babiš si nevidí ani na kraj huby. Ještě před měsícem říkal, že žádné povinné očkování nebude. Najednou už je, protože to chce ministr zdravotnictví. Ministr zdravotnictví dva dny před adventními trhy zrušil jejich konání. Trhovci mají nakoupeno, znám lidi, kteří nakoupili 200-300 litrů vína, vzali si půjčky, že to zaplatí, a teď si z toho můžou udělat akorát tak čachtickou paní a vykoupat se v tom," kritizoval Ondráček zákaz vánočních trhů, který nepovažuje za smysluplný. Sám se rozhodl, že si v nejbližších dnech zajede na vánoční trh do nedalekého Polska, nakoupí dárky, a kdyby měl spolujezdce, dá si i svařáka. "Je to šikana českých podnikatelů. Lidé na náměstí si svařáka dát nemohou, ale ve StarBucks si kafe do kelímku koupit můžou a pak s ním jít po ulici také. To nikomu nevadí. Pak jdete do poblázněného Paladia nebo do nákupního světa Černý Most, kde je hlava na hlavě. Tam už můžete všechno, protože tam se virus asi nešíří," upozornil na paradox Ondráček.

K nesporně zajímavým zkušenostem exposlance Ondráčka je možné se ještě dodatečně dotázat, proč on sám jako poslanec, ani jeho strana, v té době proti těmto nehoráznostem neprotestoval, a naopak vždy Babišovu vládu a její brutální covidová opatření ochotně podporoval.

Mezi výjimečné hlasy z řad bývalých diplomatů patří Petr Drulák, který v listopadovém čísle Časopisu Argument píše bez servítků o očkovacím teroru a nynější "dobrovolnost" očkování srovnává s totožnou dobrovolností projevů loajality v minulém režimu:

Petr Drulák: Očkovací teror: Nevědí, ždímají, manipulují
https://casopisargument.cz/?p=39116

Babišova vláda se s občany rozloučila kampaní propagující plošné očkování, kterou sám premiér označil za brutální. Ukazuje nám těla umírajících a mrtvých, kteří se provinili tím, že se nedali očkovat. Vše doprovázejí patřičné "výchovné" komentáře. Jedná se zatím o vrchol zastrašování a manipulací, jimž jsme už téměř dva roky vystaveni. Tolik proklamovaná dobrovolnost očkování připomíná čím dál tím více dobrovolnost, s níž doprovázel různé aktivity minulý režim: buď se dobrovolně zapojíte, nebo vám uděláme ze života peklo.
(...)
Uvědomují si propagandisté, jak nebezpečnou partii rozehrávají, když ukazují dlouhodobě stresované a strašené společnosti falešného viníka? Uvědomují si, jak moc nás přibližují násilí? Hrozí od naočkovaných, kteří se mylně domnívají, že jsou z obliga, když už se přece na ně žádné restrikce nevztahují, na nenaočkované pak hledí s rostoucí nevolí a morální nadřazeností. Ještě více hrozí od nenaočkovaných, z nichž se stali ostouzení občané druhé kategorie. Stát kolem nich stahuje smyčku, ač kromě sebe samých nikoho neohrožují.
Proč se stát pasuje na jejich ochránce i soudce? Nedokáže je ochránit před spekulanty s energií, před predátorskými exekucemi, před vykořisťováním práce za minimální mzdu, před korporátní i svojí vlastní byrokracií, prostě před věcmi, které lidi každý den tlačí ke dnu. Proč jim teď ještě bere ty poslední zbytky svobody a důstojnosti?

Občas se v mediálním prostoru objeví někdo takto "probuzený" z řad mediálně známých komentátorů, politologů, politických činitelů nebo novinářů. Můžeme mezi nimi najít i komentátory, kteří dříve hlasitě propagovali "euroatlantické hodnoty" a nedali dopustit na USA a globalisty, podporovali vojenské akce v Afghánistánu, Iráku, nadšeně vyzývali do boje proti terorismu za šíření svobody a demokracie; a dneska obracejí, protože tu mediální masáž nemohou vystát. I mezi původně nadšenými budovateli kapitalismu a zastánci volného trhu z řad internetových zbohatlíků a vývojářů se takoví najdou, příkladem je herní vývojář Daniel Vávra.

Klasickým příkladem mezi novináři je Ivan Hoffman, bývalý chartista a zpěvák, po roce 1989 novinář hlavního proudu. Ne že by jeho názory byly pokaždé tak jednostranné, i předtím uměl skvěle komentovat politiku. Ale pamatuju si dobře jeho několik vyjádření po útocích z 11. září 2001 v Radiožurnálu, kde tehdy působil. Tehdy nesnesl ve vysílání jakékoliv pochyby o tom, jak došlo k teroristickým útoků a dokonce požadoval, aby všechny kritické názory k politice USA a jejich odhodlání k pomstě za útoky byly považovány za napomáhání terorismu a trestně stíhány.

Časem se pak trochu zklidnil, hlavně po "odhaleních" všech lží o válce v Iráku a bylo poznat, jak postupně ztrácí jistotu a začíná pochybovat. Jeho ranní komentáře v Radiožurnálu byly sice kultivované a měly velký odstup od nějakých radikálně projevených názorů, ale přesto musel v roce 2008 z rozhlasu odejít. Pak začal psát komentáře do Deníku, ale tam už ho zkušení propagandisté jako Palata nemohli vystát, a před pár lety taky vyhodili. Raději si místo něj vzali Martina Komárka.

Dnes už se nemusí ohlížet na okolí, co by proboha nějakému názoru řekli kamarádi z disentu nebo vedení rozhlasu nebo novin, už může říct naplno, jaká je skutečnost. Myslím, že srovnání s komentátorem Barankem ze Slovenska je příhodné. Zde je jeho asi nejrazantnější komentář k nátlaku na povinné očkování:

Hrubá záplata Ivana Hoffmana fanouškům vakcinace: Nemyslím, že o odpovědnosti lze mluvit tam, kde je v hlavě vymeteno
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Hruba-zaplata-Ivana-Hoffmana-fanouskum-vakcinace-Nemyslim-ze-o-odpovednosti-lze-mluvit-tam-kde-je-v-hlave-vymeteno-687174

Ta nezjevnější paralela spočívá v tom, že oponovat pravdě, kterou si pro sebe rezervuje establishment, opírající se o loajální experty a servilní mediální mainstream, opět vyžaduje odvahu, stále větší kuráž. Nejít s proudem znamená riskovat postavení občana druhé kategorie, koledovat si o šikanu na pracovišti, být ponižován, zesměšňován či pronásledován. Je zjevné, že většina občanů respektuje pandemická opatření ne proto, že by byla přesvědčena o jejich účinnosti a užitečnosti, ale proto, že nechce mít problémy.

A strach z represe je spolehlivým indikátorem nesvobody. Ptáte se mne na paralely, ale myslím, že musíme zmínit hlavně rozdíly. Na rozdíl od minulého režimu, kdy propaganda fungovala na úrovni lovců mamutů, představuje dnešní vymývání mozků úplně jiný civilizační level. Současný režim má k dispozici nevídané prostředky ke sledování občanů, monitorování jejich postojů. Dnešní mocní disponují algoritmy, které umožňují cílenou adresnou manipulaci. Občan dnes také čelí nesrovnatelně silnějšímu ekonomickému tlaku, je zpravidla lapen do dluhové pasti, ze které není úniku.
(...)
Svoboda nás přišla hodně draho na to, abychom teď na ni rezignovali kvůli jakémusi covidu. A konečně s tou odpovědností, které se hystericky dovolávají stoupenci masového vakcinačního experimentu, pozoruji už i v širší rodině, tedy zblízka, případy, které budí vážné podezření na poškození mozku. Řeknu to na rovinu, neboť žijeme dobu, kdy se hodí aplikovat na hrubý pytel hrubou záplatu: Nemyslím, že o odpovědnosti lze mluvit tam, kde je v hlavě vymeteno.

Pravidelné komentáře Ivana Hoffmana můžete číst na konci každého týdne v Parlamentních listech:
https://www.parlamentnilisty.cz/tagy/Pohled%20Ivana%20Hoffmana

K současnému nátlaku ohledně očkování se opět vyjádřil dr. Ctirad Musil a jeho komentáře pochopitelně znovu výstižné:
https://moravskytroll.cz/covid-2021/

Ministerstvo zdravotnictví mluví ve svém manuálu o nutnosti individuálního přístupu při očkování ke každému občanu/pacientovi, přitom mediální kampaň ministerstva všechny nutí do očkování horem dolem bez ohledu na nějaký individuální přístup.

Dezinformace o covidu na stránkách MZd nevyvrací žádný odborník na epidemii, ale politruk Vrábel ze Semantic Visions.

V příspěvku se také zmiňuje o konání swingers festivalu v Británii. Každý účastník swingers festivalu musel předložit antigenní test na covid19. Pohlavní choroby nikoho nezajímaly, ale hrůza kdyby měl někdo covid:

Horší než technoparty. Britové si stěžují na sténání účastníků swingers festivalu


V jiném komentáři zase vtipně komentuje nelehký úkol vlády, kdy musí nečkované přesvědčit, že vakcína FUNGUJE a současně ty, kteří již dostali dvě vakcíny, že NEFUNGUJE.

https://moravskytroll.cz/nelehky-ukol-vlady/

Fáze přesvědčování o prospěšnosti očkování popisuje Musil takto:

 • Očkování tě na 100% ochrání.
 • Očkování tě na 70% ochrání.
 • Očkování tě na 50% ochrání.
 • Očkování tě neochrání, ale zabrání přenosu.
 • Očkování nezabrání přenosu, ale neonemocníš.
 • Onemocníš, ale neskončíš na plicní ventilaci.
 • Skončíš na ventilaci, ale nezemřeš.
 • Zemřeš, ale dostaneš se do nebe, protože do nebe se dostanou jen očkovaní.

Jedním z mála komentátorů a politologů, vystupujícím proti současným covidovým poměrům, je profesor Metropolitní univerzity v Praze Michal Klíma. Ještě nedávno politolog "hlavního proudu", před koronapřevratem uveřejňovaný a vcelku vážený, nyní médii naprosto ignorovaný. Už více než dvacet let, ještě od dob opoziční smlouvy, sleduji jeho skvělé analýzy politiky, některé jeho články z novin mám dodnes schované. Dnes je jasné, proč jsem v tisku už skoro dva roky nečetl žádný jeho článek! Jeho názory nejsou žádoucí:

Mediální převrat a role pitbula - covidisté 21. století - Echo24.cz
https://blog.echo24.cz/a/SCXZT/medialni-prevrat-a-role-pitbula--covidiste-21-stoleti

 • Zastavte největší krizi demokracie po Listopadu '89 v podobě nástupu autoritářství a silových metod při řešení společenských problémů, k čemuž jste výraznou měrou přispěli! A omluvte se!
 • Zastavte nenávistné dělení společnosti na očkované a neočkované. Ostatně už to za vás udělal omikron, který tuto hranici prolomil. A omluvte se!
 • Zastavte ponižování milionů občanů, které jste svévolně označili za hrozbu pro zdraví ostatních, i když velká část z nich je lépe chráněna protilátkami po prodělání covidu než očkovaní. Podpořte zrušení totalitního zákazu vstupu do knihoven, divadel, kin, sportovišť,... A omluvte se!
 • Zastavte mediální lynčování předních vědeckých kapacit nejen z oboru medicíny a přírodovědy! A omluvte se za vykonstruovaná obvinění a zneužití pojmů "dezinformátor" a "antivaxer"!
 • Zastavte válečnické zpravodajství! Strachem jste otrávili mozky lidí. Říká se tomu brainwashing, vymývání mozků. Mnozí přestali kriticky myslet, věcně komunikovat a poslušně plní povely státu jako stádo. I zde je omluva na místě. Ale nepostačuje!
 • Nejvíc se však omluvte mladé generaci, na které jste spáchali největší zločin. Šířením strachu a podporou lockdownů jste přispěli k rozbití školního systému a každodenní životosprávy. Přispěli jste k narušení jejich přirozeného setkávání a zábavy. Bezprecedentně jste je zahnali do soukromí. Statisíce mladých lidí proto trpí obezitou a počítačovou závislostí. Mají problém se seznamovat. Mnozí podlehli pasivitě a nekritickému stádnímu chování. To bude mít nedozírné následky pro kvalitu jejich života i pro budoucí vývoj celé společnosti a demokracie.

Klíma v části nazvané Mediální hyenismus zmiňuje nedávnou smrt zpěvačky Horké a jeho celospolečenskou odezvu:

Nejvyšší formou mediálního populismu je mediální hyenismus. Média se tu zaměřují na první signální soustavu, tedy šroubují emoce a vášně skrze strach a paniku. Vytrhávají z reality ty nejotřesnější obrazy a vydávají je za důkaz své pravdy a za důkaz nepřátelských rejů.

Naposledy média zneužila smrt zpěvačky, která se chtěla nakazit covidem a následně zemřela. Hlavní titulky velkých médií ihned obvinily ze smrti takzvané dezinformátory. Tato bubnová mediální palba měla zastřít odpovědnost a vinu právě těchto médií za vytvoření atmosféry, ve které statisíce lidí usilují o potvrzení o nákaze covidem jen proto, aby získaly propustku do společnosti a nestaly se občany druhé kategorie.

Způsob mediální masáže u úmrtí zpěvačky Horké přesně naznačuje, kam se bude do budoucna mediální covid hysterie ubírat: Vše je překrucováno naruby, lež je veřejně prohlašována za pravdu, domněnky jsou vydávány za fakta a za účelem protlačení covid agendy se prosazuje dvojí přístup, kdy pravdu má jen jedna strana a ta druhá musí být umlčena.

Zemřela zpěvačka Horká, která se cíleně nakazila virem. Jste odpad, vzkázal syn lidem zpochybňujícím vakcínu
https://www.novinky.cz/kultura/clanek/jste-odpad-vzkazal-antivaxerskym-celebritam-syn-zpevacky-horke-ktera-zemrela-na-covid-40384188

Zatímco po zveřejnění informace o náhlém úmrtí čerstvě vakcinovaného člověka se v médiích zhostí ohlušující ticho a odborníci z řad lékařů, kteří upozorní na možnou souvislost s očkováním, jsou umlčeni a dehonestováni nálepkami jako dezinformátoři/konspirátoři, v případě smrti odpůrce očkování nastává pravý opak. Média okamžitě spustí hlasitý povyk, kdy viníci jsou ihned známí.

Na všech zpravodajských serverech, v televizi i na sociálních sítích se rozpoutá doslova štvanice, kdy kritici očkování jsou označeni za vrahy, hyeny, dezoláty a odpad společnosti. A rovnou jsou bez důkazů obviněni, že mají na rukou krev a hromadu mrtvých na svědomí, neboť svými postoji a názory dokázali tak zmanipulovat své příznivce, že jim způsobili smrt. Dokonce jsou nuceni se před splašenými novináři obhajovat, že nemohou za smrt někoho, koho vůbec neznají, jak to činí podivná postavička na covidové scéně Daniel Landa:

"Nikomu jsem maminku nesebral," reagují Landa a další, které Horká uznávala
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/koronavirus-vakcina-nikomu-jsem-maminku-nesebral-reaguji-landa-a-dalsi-ktere-horka-uznavala-186049

Je opravdovou záhadou, jak může tato malá skupinka osob ovlivnit svobodná rozhodnutí kohokoliv, když jakékoliv opoziční názory a postoje kritiků k současné covidhysterii jsou v médiích hlavního proudu v podstatě cenzurovány, na internetu jsou ve velkém mazána jejich videa, hromadně rušeny jejich blogy, do veřejnoprávních médií mají zakázán vstup a dokonce v nich nikdy nezazní ani jejich jména? Jak je možné, aby téměř neviditelná skupinka "dezinformátorů" přetlačila svým vlivem na svobodné rozhodování občanů celou armádu "expertů", kteří disponují neomezeným přístupem do médií, zuřivě podporují tvrdá omezování našich práv a svobod, a po dva roky do nás nepřetržitě a dennodenně hustí sliby o naprosté spolehlivosti, bezpečnosti a účinnosti očkování?

Platí tedy v tomto případě, že pokud se způsobně přidám k většinovému davu, bez jakýchkoliv pochyb uvěřím mediálním kouzelníkům a "expertům" a bezvýhradně přijmu masově prosazovanou pravdu o nutnosti očkování a potřebě omezení svých práv a svobod, budu považován za svobodně uvažujícího člověka? Zatímco pokud si začnu ověřovat informace, vyhledávat fakta, budu se snažit samostatně si vytvořit vlastní názor na věc, přijmu nakonec menšinový pohled hlavním proudem umlčovaných odborníků, označí mě společnost za vyvrhele a zmanipulovanou ovci, která podlehla lžím a dezinformacím?

Když čtu vyjádření syna zesnulé zpěvačky, tak je mi z toho zle. Člověk aby teď hlídal své rodinné příbuzné a známé, zda nesledují na internetu třeba Duška, Hnízdila nebo jiné kritiky očkování, protože nedej bože v případě náhlého úmrtí v rodině by mohl být obviněn rozzuřenými covid-ovcemi, že vlastní rukou zabil své rodiče, protože je navedl ke zhlédnutí nějakého videa nebo článku na internetu.

Jakýsi neznámý mediální expert Presl z nějaké zbytečné Asociace pro Radiožurnál tvrdí, že známí lidé by si měli "uvědomovat důsledky názorů, které šíří". Platí to samé i o Prymulovi, Maďarovi, Flegrovi, Kulveitovi, Tachezy, Ludwigovi, Konvalinkovi, Hořejším a dalším, kteří natrvalo zasvinili mediální prostor? Ti jsou naprosto bez viny nad vyvolanou hysterií hrůzy a strachu mezi obyvatelstvem? Ví někdo, kolik úmrtí způsobili svým štvaním lidem zavřených v izolacích svých bytů nebo v domovech seniorů?

Kam to ještě povede? Budou v brzké době zavedeny lidově-internetové soudní tribunály, vynášející v okamžiku oznámení úmrtí jakékoliv známé osoby bleskové rozsudky nad lidmi nepodvolenými nové totalitě a budou žádat jejich deportace do připravených detenčních táborů, za souhlasného ryku zfanatizovaného facebookového davu? A místo tetování vězeňského čísla jim budou do digitální občanky, covidpasu nebo rovnou na čelo razit označení "VRAH!", "ZABIL SVÉ RODIČE!", nebo "ODMÍTL SE OČKOVAT!" a "VINÍK NOVÉ VLNY PANDEMIE!"? Raději nedomýšlet. Zítra to může být realita.

Klíma ve své přednášce cituje i Stanislava Komárka, jehož jiné naprosto trefné vyjádření citoval kdesi na síti i Lukáš Pollert:

"Vzhledem k tomu, že očkování je pro každého dostupné a kdo chce, dávno je mohl absolvovat, je drastické nucení k němu brutálním zásahem do lidských svobod. Člověk je tím degradován na úroveň domácího zvířete, které majitel, v tomto případě stát, očkuje či jinak manipuluje, jak chce.
Podobné akce podkopávají důvěru občanů ve stát, vytvářejí dosti děsivý precedent a přinesou na dlouhé lokte nesrovnatelně větší škodu, než je pochybný epidemiologický prospěch, též nepříjemně upomínající na praktiky nacistického režimu vůči Židům.
Neočkovaní se stávají oficiální vrstvou "nepřátel lidu", proti nimž lze libovolně štvát v médiích, jako kdysi proti chartistům - ti se přece také mohli zapojit do budování světlých zítřků. Pokud se nějaká metoda ukáže jako málo účinná (očkování nepředstavuje "tečku za covidem", jak bylo ujišťováno), bývá zvykem opět přitvrdit v tomtéž, ne hledat novou cestu. Ve spojení s cenzurou a trestáním "dezinformací" pak vzniká zcela neblahá směs.
Současný proces nápadně připomíná pobělohorskou rekatolizaci v Čechách, kdy také byla bez skrupulí likvidována ohniska "protestantské nákazy" a každý obyvatel musel mít potvrzení o zpovědi, čemsi jako kombinaci duchovního vyšetření a očkování.
Tato éra se tradičně nazývá "dobou temna". Obávám se, že společenská křeč spojená s covidem zničí základ západních společenství, svobodu individua - jedná se o celoplanetární vítězství principů čínských. Naše generace emigrantů a disidentů vidí své dílo v troskách..."

Tímto se vlastně dostáváme k nejdůležitější události posledních dnů: 1. československé konferenci Covidcon, kde zazněla mimo zmiňovaného příspěvku Michala Klímy spousta dalších naprosto klíčových přednášek, přičemž každá z nich obrací totálně naruby všechny lži a manipulace o covidu, jimiž nás už dva roky krmí stát a média:
https://www.svedomi-naroda.cz/covidkon/

Asi největší ohlas vyvolala novinářka MARKÉTA DOBIÁŠOVÁ, která mj. popsala manipulativní metody, jimiž televize připravovala reportáže z covidových oddělení a oznámila svůj odchod z médií hlavního proudu:
https://nastub.cz/w/43sjWyX2xDK9a6YA4QWLUd

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Cenzurovali-me-umlcovali-Opoustim-mainstream-Nekdejsi-predni-Wollnerova-novinarka-z-CT-vypustila-bombu-691069

"Mnozí moji novinářští kolegové sami na sociálních sítích masírují veřejnost, aby ochotně a radostně plnila všechna proticovidová opatření vlády. Co naplat, že jsou nelogická a nefungují. Kdo nejde s námi, jde proti nám."
"Nikdy by mě nenapadlo, že zažiju cenzuru. Sofistikovanou cenzuru z ověřitelných faktů, že se mě někdo bude snažit umlčet a zastavovat tak, aby se fakta k veřejnosti nedostala. Během posledních dvou let se to stalo několikrát. Přátele a respondenti se mě ptali, zda se nebojím, že jsem odvážná, ale jestli jsem někdy sbírala odvahu, tak až nyní pro tato slova, která ode mne právě posloucháte.
"Byla jsem mnoho let jeho součástí, součástí redakcí veřejnoprávních i těch redakčních. A už v ní být nechci. Je pro mě důležité, abych se svým dětem, svým zdrojům, komukoliv z publika, kterému své informace přináším, mohla dívat do očí a říct: Snažila a snažím se ukazovat realitu celou, poctivě, spravedlivě, padni komu padni."

Sympatie vzbuzuje také projekt Změna matrixu (https://zmenamatrixu.cz/), což je iniciativa studentů protestující proti nátlaku vedení škol vynucovat na studentech koronafašistická opatření pod hrozbami trestů nebo výhrůžkami nedokončení studia. Výzva je to pozoruhodná už tím, že i z vlastní zkušenosti vím, jak bývá naprostá většina studentstva konformní, snaží se raději přizpůsobit obecně požadovaným normám, chovat se nenápadně, zapadnout do průměru a školní docházkou proplout bez vyvolávání konfliktů, čili tzv. "nedělat problémy".

Na konferenci Covidcon hovořila studentka Aneta Hlinčíková o zkušenostech a potížích studentů od základních, před středních i vysokých škol, potýkajících se s nátlakem covidových opatření; od výsměchu, šikany, izolace, vyhrožování a vylučování ze studijních kolektivů:
https://nastub.cz/w/jDRQjZgZBFN9g2TnfsCXnj

https://zmenamatrixu.cz/2022/03/19/aneta-hlincikova-jsem-student-a-neni-mi-to-jedno-covidkon-ii/

Při sledování přehlídky zkušeností studentů s nátlakem očkované a rouškované většiny můžeme vidět, jak to bude vypadat v celospolečenském reálu při zavedení systému sociálních kreditů, digitální měny a totální kontroly v Nové normalitě NWO. Dnes učitelky a dozorci ve školách řvou po dětech, když nemají povinně nasazen respirátor, nesmí si dojít pár metrů do skřínky pro sešit nebo na záchod. Neočkovaní jsou označováni jako hanba fakulty, odpad, černé ovce, malomocní, nezodpovědní sobci a egoisté, kteří ohrožují všechny okolo sebe a dokonce VRAZI, kvůli jejichž neochotě se očkovat ten virus mezi námi pořád zůstává.

Smutnou (ale očekávanou) zkušeností je, že většina studentů se pod nátlakem přizpůsobila a raději se nechala naočkovat, a takto zpracovaní zase zpětně brutálně tlačí na "nepřizpůsobivé", že "dělají problémy" a kvůli nim se stále nemůžeme "vrátit do normálu". Tito studenti dokonce na některých univerzitách rozjeli vlastní kampaně za očkování a iniciativy pro boj s dezinformacemi. Výzvy k očkování a připomínání termínů dalších dávek si vzali zase na starost i někteří rektoři, kteří se ponížili k hlásání sloganů typu "nechat se naočkovat znamená šířit dobro". Na jiné VŠ zase rektor nabízí psychologickou pomoc studentům, kteří se odmítají očkovat.

Za zmínku stojí inciativa olomoucké vysoké školy s názvem Zodpovědný Palacký s logem zarouškovaného národního buditele. Už i Palacký nosil roušku a nechal se očkovat proti covidu!

Celá prezentace ke stažení ve formátu pdf zde:
https://zmenamatrixu.cz/wp-content/uploads/2022/03/Jsem-student-a-neni-mi-to-jedno.pdf

Deklarace studentů za rovné podmínky na školách a univerzitách:
https://deklaracestudentu.cz/

 • Dnes už dávno neplatí, že na školách a univerzitách může každý svobodně vyjádřit svůj názor, aniž by za něj nebyl dehonestován.
 • Jsme proti jakékoliv propagaci vakcinace proti covid-19 na školách a univerzitách. Téma očkování by se na školách vůbec nemělo vyskytovat. Je to otázka medicínská, nikoliv společenská. Toto téma vede pouze k rozdělování studentů na dvě skupiny, na očkované a neočkované, tedy na ty dobré a na ty špatné. Tohle naprosto odmítáme. Úkolem školy není rozdělovat, ale vzdělávat. Takové rozdělení totiž vede k odsuzování, posměškům a jiným negativním dopadům, což vede k oslabení až destrukci vztahu mezi učitelem a studentem a také navzájem mezi studenty samotnými.
 • Nesouhlasíme s povinným očkováním mediků. Již na počátku této covidové krize nás politici uklidňovali, jak očkování bude zcela dobrovolnou záležitostí. Nyní ale vidíme, že opět lhali a začínají zavádět povinné očkování nejen pro některé profese, ale i pro mediky a studenty zdravotnických škol. Navíc v rozporu se zákonem.
 • Odmítáme hrát hru na roušky a respirátory, a to zejména z toho důvodu, že se již dávno nedodržuje a vlastně se ani nikdy pořádně nedodržovala správná metodika jejich používání.
 • Odmítáme povinné pravidelné testování studentů. Výsledky testů totiž nevypovídají nic o zdraví jedince. Naprosto nepřijatelný je také fakt, že na některých univerzitách si testy musí studenti hradit sami, aby se vůbec mohli účastnit výuky.

Zaslouženou pozornost již několik měsíců vyvolává také právník Jindřich Rajchl, který se nevzdává ani po nátlaku, cenzuře, zákazu vystupování v televizi a zastrašování od příslušníků covidové mafie.

1. díl: Covidová hysterie a porušování práva stmelila některé právníky. Vzniká spolek proti totalitě
https://www.kupredudominulosti.cz/rajchl-jindrich-1d-covidova-hysterie-a-porusovani-prava-stmelila-nektere-pravniky-vznika-spolek-proti-totalite/

Jindřich Rajchl 2. díl: Cenzura názorů může mít neblahé důsledky i na vaše zdraví či životy
https://www.kupredudominulosti.cz/rajchl-jindrich-2d-cenzura-nazoru-muze-mit-neblahe-dusledky-i-na-vase-zdravi-ci-zivoty/

Jindřich Rajchl 3. díl: Když probíhá útok na svobodu slova, musíme se přestat bát a začít bojovat
https://www.kupredudominulosti.cz/rajchl-jindrich-3d-kdyz-probiha-utok-na-svobodu-slova-musime-se-prestat-bat-a-zacit-bojovat/

Vojtěch jde do mdlob! Jindřich Rajchl (Trikolóra) usvědčil tajnou nahrávkou vakcinačního šílence Šeba s Jílkovou ze lží a dezinformací! A lidé se bouří!
https://skrytapravda.cz/z-domova/319-podvodnik-a-radce-vojtecha-pfizera-peter-sebo-a-pavedkyne-koziar-vasakova-se-sesypali-pred-dukazy-s-placem-zastavili-jindricha-rajchla

https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Rajchl-Trikolora-Nemate-slovo-686152

Na konferenci zaznělo mnoho dalších důležitých přednášek, vyjímám mj. tu od dr. Vladimíra Čížka, kterou lze stáhnout v grafické podobě na jeho stránkách:
https://www.vladimircizek.cz/covid-19/

https://vladimircizek.cz/wp-content/uploads/2022/03/rousky_a_respiratory_u_deti.pdf

Lidé si v "Nové normalitě" po koronapřevratu navykli nejen "oprávněnému" nátlaku na očkování, ale zvykají si na regulaci pohybu horší, než byla za starých časů. A zvyknou si na ještě horší represe a nikdo ani nemukne! Ani ti vymaštění sportovci, kteří teď poletí do Číny na olympiádu, v letadle bude rozesazeni jak žáčci, všichni zalepené huby, nebudou se smět pohnout ani přes uličku, budou mít speciálně vymezené toalety pro jednotlivé skupiny, testovat se budou raději nad plán než je vyžadováno.

Opatření pro cestu na ZOH 2022: V charteru jídlo na etapy či třetí test před odletem
https://www.olympijskytym.cz/article/opatreni-pro-cestu-na-zoh-2022-v-charteru-jidlo-na-etapy-ci-treti-test-pred-odletem

Pak doletí na místo, několik dní zůstanou v izolaci a pak se budou strachy třepat, zda jim vyjde před závodem negativní test! Naprosto zdraví, vysportovaní lidé, budou čekat v uzamčených pokojích, zda jim povolí vyjít ven, aby ta cesta přes celý svět nebyla zbytečná. Hokejisty místo třiceti pustí třeba jenom osm, a co pak? Ostatní zůstanou sedět na pokoji a pak poletí domů? To nikdo z nich neotevře hubu a neřekne nahlas, že takové komedie se nebude účastnit? Aby zdraví lidé, podávající vrcholové sportovní výkony čekali na povolení vyjít ze dveří podle výsledku nějakého testu, zda jim někde v nosohltanu nesedí kousek viru (který stejně test rozpozná jen náhodně)?

Ze sportovního světa se občas ozvou i kritické hlasy vůči koronafašismu (dá se za něj vlastně považovat i bývalý kanoista Lukáš Pollert, který také hovořil na konferenci Covidcon), ale pokud jsou uveřejněny, tak ukryty kdesi uprostřed rozhovoru na sportovních stránkách novin. Bývalý reprezentační brankář Luděk Mikloško v rozhovoru pro Deník z prosince 2021 hovoří o posledních letech pod covidovým terorem:

"... šlo o dobu temna, která tu byla a pomalu zde přichází, protože vidíme, jaká je cenzura, takže jsme pomalu tam, kde před více než třiceti lety. (...) Nemůžete říct svůj názor, všichni jsou dezinformátoři a všechno, co řekli ti nahoře, tak se plní. Myslím, že jsme tam, kde jsme byli.
(Přeji si), aby se svět zase uklidnil a začalo se tu normálně žít, protože jsem si nedovedl představit, že pro návštěvu restaurace se budu muset prokazovat očkováním. Absolutní diskriminace národa, vrchol. Jen věřím, že to brzy skončí a ti lidé, kteří za tím stojí, budou jednou pykat."

Všechno spěje k tomu, že lidi si nakonec budou pochvalovat své otroctví. Místo roušek a respirátorů budou časem donuceni chodit s pouty na rukou a vězeňskými náramky na nohou, budou si přitom říkat, že to je jen krátkodobé omezení, které musíme vydržet a zjevná životní nutnost, abychom se dostali zpět do normálu. Jistá část ovcí si to dokonce bude pochvalovat jako praktickou věc a budou šťastní, že se o ně státní moc tak hezky stará.

Viz dnešní článek na kovidovém serveru:
Nasazená rouška na obličeji dělá lidi atraktivnějšími, vyplývá ze studie
https://www.novinky.cz/koktejl/clanek/nasazena-rouska-na-obliceji-dela-lidi-atraktivnejsimi-vyplyva-ze-studie-40384394

Roušky mají další benefit! Samé výhody, mít zacpanou hubu a nemoci volně dýchat! A za pár let může novinářský kokot napsat: "Ještě před dvěma lety by si asi málokdo pomyslel, že se pouta a vězeňské náramky (případně čipy, sledovací aplikace, kamery ve všech prostorech vašeho bytu) stanou prakticky každodenní potřebou."

Pokud jsou hudební fanoušci ochotni tolerovat, že jejich idolové na ně před koncertem vypustí psy (!), aby ověřili, zda náhodou nejsou teroristé, tedy nakažení, tak jaký teror budou schopni vydržet v budoucnu?

K tomu, že všechno ještě není zcela ztraceno, přispívají i výše citované hlasy rozumu mezi novináři, politology, lékaři, sportovci i politiky.

Závěrem ještě velmi podstatná videa z poslední doby:

Jak šly v čase vládní lži a očkovací propaganda
https://nastub.cz/w/av1vmaRJGRiywn9NCyWXbL

Jan Hnízdil Oni vědí, že vakcíny, roušky, testy nefungují. Povedlo se jim rozvrátit společnost
https://nastub.cz/w/pQtfuABBjYo6LTsiBGisQH

MUDr. Jan Hnízdil - improvizovaný proslov na demonstraci z 19. 12. 2021
https://youtu.be/l2tT8Z95SQc

Klíčové sdělení Adama Vojtěcha: Stát musí platit farmaceutickým společnostem za vakcíny 900 milionů každý měsíc!
https://www.youtube.com/watch?v=5KOYS7OU7NQ

Počty úmrtí COVID-19: Lži, dezinformace a státní propaganda
https://nastub.cz/w/quES6gGagBM4mYMxKcUZ1f

Počty úmrtí na covid - další lži politiků v průběhu času - Milan Kubek v hlavní roli
https://nastub.cz/w/ucKyqXx5vLpEJnNnEcj4Fq

Blogy opozičních hlasů proti covidfašismu:

Jan Hnízdil
https://blog.echo24.cz/author/jan-hnizdil

Michal Klíma
https://blog.echo24.cz/author/michal-klima

Jan Tománek
https://blog.echo24.cz/author/jan-tomanek

nyní
https://blog.tomanek.com