Elon Musk: Chráněnec globalistů, provozující fiktivní lety do "kosmu" a miláček médií, jemuž je dovoleno vše. Jedná se o update za Billa Gatese?

17.06.2020

Ve všem, co celosvětová média předvádějí je jasně vidět, že si z nás dělají totální srandu: falešná epidemie, falešné protesty BLM, falešný zabitý černoch. V těchto dnech začal mediální prostor znovu okupovat nový miláček globalistů Elon Musk se svými podivuhodnými lety do kosmu. K výše uvedenému výčtu falešné reality můžeme tudíž přidat i falešné lety do vesmíru.

Záhadná postava jménem Elon Musk vzbuzuje v posledních letech mnoho rozruchu a spekulací, ovšem pro získání reálného obrazu o této osobě vůbec není nutné vycházet z nějakých domněnek nebo spikleneckých teorií. Úplně postačí to, co o něm můžeme dovědět ze samotného "oficiálního" mediálního obrazu tohoto "geniálního dítěte". Jeho příběh je naprostá nereálná pohádka od prvního okamžiku jeho života až po současnost. Musk je jeden z vyvolených/privilegovaných chráněnců mocných, kterému bylo "umožněno" stát se globální celebritou díky sérii fantazijních úspěchů a nepřetržitému sledu příznivých okolností a náhod.

Šíře jeho činností je na jednu osobu neuvěřitelná: mimo vývoje počítačového softwaru řídí automobilku, kosmickou agenturu, plánuje vyrábět mozkové implantáty pro ovládání lidského vědomí, vakcíny proti koroně, vypouští 5G satelity jako jeden z nástrojů totální kontroly nad světem... a nyní plánuje ovládnout sociální síť Twitter. Ve svých vyjádřeních je velice přímý a s možnými soudními následky se nezatěžuje; pokud někoho sprostě osočí, nikdy nenese žádné následky, neboť soudy mu jdou na ruku (jaká náhoda!)

Pedofil není pomluva, řekl soud. Dal Muskovi za pravdu ve sporu s jeskyňářem
https://www.idnes.cz/ekonomika/zahranicni/soud-elton-musk-spor-los-angels-jeskynar-unsworhe-vernon.A191207_085139_zahranicni_kuce

Asi není s podivem, že některá jeho prohlášení připomínají svým vyzněním jeho předobraz Billa Gatese:

Celou pohádku o zázračném Muskovi skvěle vystihl Daniel Solis:
https://danielsolis.cz/souvislost-mezi-koronavirem-a-g5-ryze-nahodna/

Věci je nutno vidět v mnohem širším kontextu. Zjednodušeně řečeno, zde totiž možná právě teď probíhá jakási terraformace s cílem uzpůsobit naší modrou planetu pro cizí, invazivní druh. Současně s tím se překlápí lidstvo do virtuální reality, ve které bude vegetovat podobně jako ony nebohé duše v novozákonním předpeklí (limbus patrum, šeól), nebo chceme-li hovořit jazykem moderní doby, v Matrixu.

Toto zcela neotřelé konstatování lze jednoduše podložit "tvorbou" velmi excentrického individua s nebývale dokonalým vlivem, který chystá cesty na Mars, splétá neprodyšnou elektronickou síť přímo nad našimi hlavami a plánuje přesun Člověka z běžné reality do reality virtuální, řízené záhadnou a nevyzpytatelnou umělou inteligencí, a to zcela doslovně, jak ukazuje krátké video uvedené níže, pod názvem "Elon Musk - the City of the Future". Nemluvě o jeho podivném plánu vybudování podzemních tunelů mezi městy pro své autonomní, tedy bezpilotní automobily. Kdo má oči, ten vidí, že tyto smělé plány nejsou určeny pro naši rasu homo sapiens, která až na výjimky, cestování podzemními tunely nepovažuje za sobě vlastní, na rozdíl od jiných živočišných druhů...

Pro bližší pochopení doporučuji knihu Elon Musk : Tesla, SpaceX a hledání fantastické budoucnosti od Ashleeho Vance (https://www.databazeknih.cz/knihy/elon-musk-254994), což je sice oficiální životopis, ale psaný kriticky. Kdo umí číst mezi řádky, tak se nebude stačit divit, kolik neuvěřitelných náhod, úžasných shod okolností a záhadných pomocí na poslední chvíli před totálním krachem se dostalo v Muskově životě, podnikání a kariéře! Existují hromady knih podobného typu, slepě nadšených i zcela servilních životopisů tzv. úspěšných, ale toto je prostě extrém. To je FIKCE, ne skutečný život!

První část knihy, popisující Muskův rozjezd podnikání s PayPal je ještě jakž takž uvěřitelná (i když i v tomto příběhu je plno záhadných známých a pomocných rukou s bezednými kapsami dolarů), ale to, co se píše v dalších kapitolách, je jednoduše pohádka ze země neomezených možností, již nelze nazvat příběhem dítěte štěstěny, protože tolik štěstí na světě neexistuje. To jsou nové pověsti americké o rozmazleném princátku, kterému se splní jakékoliv přání, na něž pomyslí.

Co takhle napadne obyčejného Američana, který chce rozjet podnikání a má pár milionů nazbyt? Rozjedeme lety do kosmu a výrobu aut! Narušíme sice monopol státního kosmického i automobilového průmyslu, ale vojensko-průmyslovému komplexu v USA to vůbec nevadí, naopak s radostí uvítá vlastní konkurenci! A Musk dostane jako dárek celou kosmickou výzkumnou a vývojovou základnu USA, dříve soustředěnou ve státní agentuře NASA. To je přece běžná pomoc u každého začínajícího podnikatele v USA, že?

V knize se mj. dozvíte, jak v Muskově kosmickém projektu SpaceX hledali prostor, kde by mohli vystavět první startovací rampu. Prostě vezmete do rukou glóbus a vyberete si místo na zeměkouli, odkud by se tak mohlo dobře létat do kosmu. Najdete příhodný ostrov na rovníku. A hle, zjistíte, že zrovna jak na udělání tam stojí americká vojenská základna! :)

Co poté napadne chytré mozky ve SpaceX, v úplně nové společnosti bez jakýchkoliv zkušeností s leteckým průmyslem, v té chvíli bez jediného funkčního stroje?

Muskova sekretářka napíše e-mail (sic!) veliteli základny s prosbou, zda by si u nich mohli postavit leteckou základnu pro starty do kosmu.

Ale to hlavní teprve přijde: po pár dnech velitel vojenské základny odepíše, že je rád za jejich zájem a je připraven jim ve všech ohledech vyjít vstříc!

A tak tedy soukromá společnost SpaceX nastěhuje na vojenskou základnu v Tichém oceánu veškerou stavební techniku, vybetonuje půlku ostrova, vykácí lesy, postaví příjezdové cesty a začne stavět vlastní letecký komplex. Armáda Spojených států jen kolegiálně přihlíží, jak si soukromá firma dělá byznys, konkurující kosmickému průmyslu vlastního státu.

Nyní tedy v médiích sledujeme nejnovější dějství z Muskova zázračného života, a to údajné lety do vesmíru novými raketoplány Falcon 9 jeho společnosti SpaceX. Ještě nikdy v historii neprobíhaly lety do vesmíru takto bezproblémově a s tak širokým vizuálním pokrytím jako dnes. Možná právě proto vzbuzují tolik pochybnosti. Mnozí si během přenosů z letů všimli mnoha podivností, jako jsou například záhadné pohyby na televizních záběrech, které připomínají spíše video-počítačové animace. Popisuje to například server arfa.cz:

"To je myš!" Záhada americké rakety: Ve výšce 300 km vyleze zpod plechu hlodavec, zašmejdí a zase zaleze. Důkaz podvodu jako s přistáním na Měsíci?
https://www.arfa.cz/to-je-mys-zahada-americke-rakety-ve-vysce-300-km-vyleze-zpod-plechu-hlodavec-zasmejdi-a-zase-zaleze-dukaz-podvodu-jako-s-pristanim-na-mesici/#.Xumn_6YzXRY

Mimochodem: jaký název má kapitola ze zmíněné životopisné knihy o Muskovi, kde je zmínka o "pronájmu" vojenské základny na ostrově pro start raket? MYŠI V KOSMU! Kdo chce, pochopí.
https://soundcloud.com/alexandr-oveckyn/elon-musk-1141-mysi-v-kosmu-cast-1-audiokniha-cz-dabing

Co je ovšem ještě záhadnější, jsou PRAVIDELNÉ výpadky signálu při přistání prvního stupně rakety na mořskou plošinu. Ještě než první stupeň rakety přistane, vidíme záběry na prázdnou plošinu:

Následuje prý "pravidelný" desetivteřinový výpadek signálu, opakující se u KAŽDÉHO letu SpaceX:

Poté signál naskočí... a vida: první stupeň rakety už pevně stojí na plošině!

Jak je to možné? Vidíme kompletně celý přenos ze startu, kompletního letu, připojení k Mezinárodní vesmírné stanici ISS, z vesmírného prostoru nám SpaceX přináší doslova HD záběry, ale shodou okolností POKAŽDÉ u přistání prvního stupně rakety na plošinu v moři na 10 sekund vypadne signál! To nepřipadá nikomu z televizních komentátorů během přenosu podivné? Vysvětlují nám, že prý je to "běžný jev" - ovšem jen u této operace. Sledujeme několikahodinový přenos z vesmíru s viditelnými detaily lodě z jakéhokoliv úhlu bez jediné chybičky, ovšem plošina na moři se asi nějak houpe.

A co více, astronauti si prý podle tv. zpravodajství pochvalovali: Raketa se prý řídila stejně dobře jako na trenažéru. Opět, kdo chce, pochopí. :)

Jsou to vše jen blouznivé konspirace a Musk je skutečně tím schopným mužem, zvládající několik nadlidských činností najednou? Je nesmírně vtipné, jak k tomu přistupují mainstreamoví novináři: jeden den se vysmívají "blouznivým konspiračním teoriím" o zavádění čipů do mozků a kontrole myšlení. Druhý den se stejným nápadem přijde Elon Musk a média jej radostně prezentují jako úžasnou a perspektivní ideu! :)

Před týdnem se komentátor MF DNES Kolář vysmíval "konspiračnímu" blouznění jakéhosi kandidáta SPD, který si na plakát ke krajským volbám vylepil tvář Elona Muska se sloganem "Projekt na zavádění čipů do lidského mozku zásadně odmítáme!"

Skoro na den přesně po týdnu jen tak mimochodem vyjde zpráva:
Muskova firma otestovala nové mozkové implantáty. Mohly by pomoct při léčbě ochrnutých lidí
https://www.irozhlas.cz/veda-technologie/technologie/elon-musk-neuralink-cip-test-testovani-prasata_2008291313_ako

Závěrem ještě jedna ukázková příhoda z Vancovy životopisné knihy o Muskovi: V poslední kapitole knihy je popisován úchvatný příběh o tom, jak se Muskovi podařilo vymámit univerzitní titul z vysoké školy, i přes fakt, že nesplnil základní požadavky k jeho udělení. Každý ze svého okolí určitě známe podobné příběhy prospěchářů a protekčních spratků, jimž se v životě dostalo nezasloužených výhod nebo výhodných pozic. Musk ovšem patří do vyšší kategorie, a takovým je umetána cestička celoživotně, i v těchto zdánlivých maličkostech.

Elon Musk se totiž ve svém oficiálním životopisu prezentuje jako absolvent katedry fyziky na univerzitách v Stanfordu a v Pensylvánii, včetně zisku titulů. Problém je, že na stanfordské univerzitě si nikdo na takto geniálního a slavného studenta nepamatuje a titul v Pensylvánii mu byl udělen dodatečně s odkazem na vykonané zkoušky právě na univerzitě ve Stanfordu, kterou zřejmě vůbec nenavštěvoval! Dokonalá důkazní argumentace kruhovým čtvercem. Následně každého, kdo si dovolil jeho tituly zpochybnit, dokázal umlčet silou žalob a výhrůžek svých právníků.

Citujme z knihy Ashleeho Vance:

Profesoři fyziky, kteří na Stanfordu v roce 1995 vyučovali fyziku (...) si na Muska nevzpomínali. Nositel Nobelovy ceny a tehdejší vedoucí katedry Doug Osherhoff řekl: "Nemyslím, že jsem Elona znal, a jsem si celkem jistý, že na katedře fyziky nebyl."

Jelikož ale tlak Muskových ochranitelů a právníků střežící oficiální mediální pohádku o géniovi byl silný, byla Stanfordova univerzita v roce 2009 nucena vydat následující prohlášení o jeho studiu:

"Na základě zvláštní žádosti (...) jsem prohledala databázi přijímacího řízení Stanfordovy univerzity a potvrzuji tímto, že jste v roce 1995 zažádal a byl přijat do postgraduálního studijního programu v oblasti materiálové vědy. Protože jste se do programu následně nezapsal, nemůže Stanfordova univerzita vydat žádný oficiální potvrzující dokument."

Univerzita v podstatě tímto sdělením přiznává, že neexistuje jediný doklad o Muskově studiu na této škole. Může to být jasnější? Byl zde přijat, ale ke studiu se nezapsal. Oficiální hagiografie však nadále počítá se studiem na Stanfordu jako s hotovou věcí.

To ale pořád není vše: Na toto virtuální studium totiž "navazuje" udělení titulů na další univerzitě v Penysylvánii. V požadavcích na absolutorium byly totiž zkoušky, které Muskovi scházely, což sám přiznává:

"Měl jsem na Penn ještě udělat zkoušku z historie a angličtiny a dohodli jsme se, že si je dodělám na Stanfordu."

Ovšem tam přece vůbec nestudoval, takže jak se z toho vymotat? Rozuzlení je naprosto geniální:

"Pak jsem studium na Stanfordu odložil. Později se ale požadavky na Penn změnily, takže už nebylo potřeba mít zkoušku z historie a angličtiny. A tak mi v roce 1997 udělili titul, když bylo jasné, že nebudu pokračovat na postgraduálním studiu a že jejich požadavky ohledně těch zkoušek už neplatí."

Čili titul byl Muskovi udělen jaksi rozhodnutím 'shora', nikoliv splněním nároků studia. Je naprosto zjevné, že náhlá 'změna požadavků' a zrušení požadovaných zkoušek bylo uzpůsobeno na míru jen Muskovi, nikomu jinému. Dosvědčuje to Muskova vzpomínka na pozdější příhodu, když po škole žádal zaslání kopie diplomu (jehož originál tedy zjevně nevlastnil!) :

"Všechny povinné požadavky pro získání titulu z Whartonu jsem splnil v roce 1994. Dokonce mi z Whartonu poslali poštou i vysvědčení (Za co? Za zkoušky, jež nevykonal? - pozn. KP). Rozhodl jsem se, že na škole zůstanu ještě rok a dokončím obor fyziky, ale tam byly právě ty povinné předměty historie a angličtiny. Připomněli mi to, když jsem žádal v USA o pracovní vízum H-1B a volal do školy, aby mi poslali kopii diplomu. A oni mi řekli, že nemám studium dokončené. Ale pak se podívali do nových požadavků a řekli, že je to v pořádku."

Prvotní telefonická reakce, kterou Musk z univerzity obdržel, tedy bylo sdělení, že nemá ukončeno studium! Co tedy více řešit? Jestliže jakékoliv běžné nahlédnutí zaměstnance katedry do univerzitního registru bývalých studentů okamžitě prokáže, že student řádně nevykonal požadované zkoušky a nesplnil požadavky na udělení titulu, jak to lze po mnoha letech zpochybňovat a někoho přesvědčovat o opaku? Že si diplom po těch letech zaslouží a cítí se jako absolvent?

Z popisu této příhody je přece zjevné, že jakémukoliv jinému studentovi, jenž by se ocitl ve stejné pozici jako Musk, tedy s nevykonanými POVINNÝMI zkouškami pro udělení titulu, by bylo do telefonu řečeno to samé, a tím by také celá komunikace skočila. Diplomu by se nedočkal, protože v univerzitním systému jako absolvent zkrátka nefiguruje a žádný jeho diplom neexistuje!

Musk prý ovšem vyzval zaměstnance katedry, aby se "podívali do nových požadavků" (nové instrukce po intervenci z vyšších míst?) a najednou už je u protekčního génia vše v pořádku! Dokonce i diplom byl náhle k dispozici... Ve chvíli prvního telefonátu tyto "nové požadavky" ještě na univerzitě neznali? Nevěděli, že studenty s nevykonanými zkouškami mají automaticky uznávat jako absolventy? Kolik studentů tak přišlo nazmar a neprávem se nedočkalo titulu? No hádám, že ani jeden, protože ony nové požadavky uznat privilegované osobě nevykonané zkoušky platily s pravděpodobností hraničící s jistotou jen pro Muska, a nikoho jiného.

Kauza s titulem je pouhým nevýznamným detailem z celého bizarního Muskova života, ovšem přesně vypovídá o falešnosti celého příběhu tohoto "geniálního dítěte".

Opravdu si někdo myslí, že tato figurka skutečně zvládá všechny "své" aktivity, která mu média přisuzují? Od řízení fabriky na elektroauta (kterou prý sám od nuly vybudoval), přes lety do kosmu, vývoje mozkových implantátů a několik dalších činností, běžně zvladatelných jen obrovskými průmyslovými i vojenskými aparáty, státem mohutně financovanými kosmickými agenturami a státních organizací; a do toho ještě "ve volném čase" komentuje světové dění a filosofuje o politice a historii, sem tam na twitteru někoho plivne, sprostě pomluví potápěče, kteří zachraňovali děti z thajské jeskyně, udělá děti několika svým přítelkyním a s těmi starými se hlučně hádá a rozvádí...?

Musk byl jakožto chráněnec globalistů kýmsi instalován do pozice globální mediální celebrity v podobě spasitele lidstva (update Billa Gatese?) a o dalších eskapádách tohoto novodobého Mesiáše bohužel ještě hodně uslyšíme.