Doktor Ctirad Musil obětí běsnění a udávání covidofanatiků: nešířil dezinformace, jak o tom blouzní SeznamZprávy, ale snažil se lidem radit jako skutečný lékař, ne jako mediální hysterky s mrazáky plnými mrtvol

05.02.2021

Doktor Ctirad Musil je jednou z prvních obětí covidové mafie. Není první, ani poslední. Časem nás bude více. Jelikož si dovolil zpochybnit oficiální verzi o vražedném koronaviru, jeho video mělo už příliš mnoho shlédnutí, stal se terčem udavačů, kteří jeho názor nahlásili výše.

Musil přitom v žádném případě nezpochybňoval přítomnost virů, ani nemocných a nakažených, jen si dovolil upozornit, že v nedávné minulosti naši republiku zasáhlo několik podobných epidemií s nemálo těžce nemocnými i umírajícími lidmi, ale nikdy se nekonaly takové manévry s testováním, očkováním, zavíráním celé společnosti do lockdownů shazováním celých ekonomik do pasti nesplatitelných dluhů. Problémem bylo, když ve svém videu radil občanům, jak se takovému onemocnění vyhnout a co vykonat pro své zdraví.

Že Musilovou radou nebylo jít se nějak otestovat a při vědomí, že jsme nemocní, čekat dychtivě na oznámení výsledku a s překvapením zjistit, že když trpíme horečkami a silným kašlem a rýmou, takže jsme opravdu nemocní, to byl zřejmě hlavní problém jeho videoposelství z listopadu 2020:

Kecy ze špitálu
https://www.youtube.com/watch?v=AQlroX0wMFk

Poté, co se tohoto videa domákli Musilovi nadřízení, byl propuštěn z pozice primáře hranické nemocnice:
Primář hranické nemocnice šířil dezinformace o covidu-19, přišel o místo - Seznam Zprávy
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/primar-hranicke-nemocnice-siril-dezinformace-o-covidu-19-prisel-o-misto-140828

https://aeronet.news/news/sona-pekova-potvrdila-ze-nekdo-vyrabi-umele-laboratorni-kmeny-sars-cov-x-a-vypousti-je-obrazne-receno-jako-z-jeskyne-kterou-je-potreba-najit-a-zavrit-biolozka-znovu-potvrdila-ze-virus-se-nechova/

Obzvlášť mě zaujalo, jak si Musil ve svém videu všiml, že úplně zmizely ženské narážky na tzv. "chlapskou rýmičku". Všimli jste si toho také? Dnes už tyto narážky nejsou slyšet. Když řeknete, že máte lehkou rýmičku, ozve se místo toho:

Běžte honem na test! Okamžitě do karantény, musíte se léčit! Dodržujte odstup od ostatních! Může to být těžký virus! Vždyť můžete někoho nakazit! Přece nechcete, aby kvůli vám umírali lidé?!

Doktora Musila je radost poslouchat. Není odborníkem jen ve svém lékařském oboru, ale má také neuvěřitelný přehled v oblasti historie, společenských věd i politiky. Je velice sečtělý a umí hledat souvislosti, člověk se od takových lidí hodně dozví a pochopí.

V dalším videu poznámka o tom, kdo ho tak mohl udat, jestli to nebyl ten nejmenovaný epidemiologický magnát s hodností plukovníka, který dal své 24leté dceři k narozeninám firmu na dodávky vakcín - prostě trefa!
https://www.youtube.com/watch?v=5j0QiUKv-jQ

Zde naprosto skvělý rozhovor ze Slobodného vysielače, se skutečně vzdělaným a informovaným člověkem, který VÍ:
Na prahu zmien 108 - 2020-12-28 Ctirad Musil
https://hearthis.at/slobodnyvysielac/na-prahu-zmien-108-2020-12-28/

I rozhovor z českého Svobodného vysílače:
https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-02-05-hovory-pri-vine-s-hostem-mudr-ctiradem-musilem-odvolanym-primarem-158-dil-139-min/

https://www.svobodny-vysilac.cz/wp-content/uploads/2021/02/2021-02-05-Hovory-pri-vine-158.-dil-139-min.mp3

Chápe dost věcí i z historie, např. i souvislosti, proč východní blok zaostával v technologiích a počítačových sítích za západem. Člověku to dojde až nyní, že počítače a robotické technologie byly hlavně doménou nacistů, silně využívanou pro koncentráky a jiná zvěrstva 2. sv. v. Nacističtí technologičtí experti poté odešli na západ a mohutně to rozvíjeli tam, na rozdíl od východních režimů, kde vládli lidé, kteří měli nepříjemnou zkušenost, neboť první počítače byly využity právě v nacistických koncentrácích.

Zde trefná úvaha o tom, až nám budou nutit vakcínu nebo čipy, protože budou ZADARMO:
Všechno, co je zadarmo, je podezřelé
https://www.aparat.com/v/U0iqW

Zde je kritický a zčásti konfrontační rozhovor s Igorem Chaunem:

1. část - MUDr. Ctirad Musil a Igor Chaun - ROZHOVOR o současné situaci (18. 2. 2021)
https://www.youtube.com/watch?v=a7FVl15h_Qc

2. část - MUDr. Ctirad Musil a Igor Chaun - ROZHOVOR o současné situaci (18. 2. 2021)
https://www.youtube.com/watch?v=DDtb0obRt7c

Doplnění 2022: Aktuální články, videa a názory Ctirada Musila můžete sledovat na jeho nové internetové stránce Moravský troll:

https://moravskytroll.cz/

Závěrem si ještě dovolím bez svolení dr. Musila převzít jeho zasvěcený komentář pod videem na youtube, neboť se může stát, že globální cenzor jej brzy smaže. A byla by škoda přijít o takto důkladné shrnutí původu i následků celé pandemie:

Nepodezřívám žádnou nemocnici z falešného označování pacientů za COVID19 pozitivní. To se stalo v několika nemocnicích v USA. Problém je jinde. Většina těch hospitalizací je ve skutečnosti sociálních. V důsledku atomizace společnosti se nemá kdo o nemocného seniora starat a tak skončí v nemocnici s nemocí, kterou běžný člověk vyleží doma s horkým čajem. Zaplněny lůžka pak brání příjmu skutečně ohrožených lidí.

V naší nemocnici je jedno oddělení zaplněné COVIDem, ale skutečně na životě byli ohroženi tři a zemřel jeden, který byl ale už před tím tak těžce nemocný, že i doma byl dlouhodobě na dýchacím přístroji kvůli úplně jiné nemoci. Z těch ostatních, méně ohrožených COVID pozitivních pacientů byl už dokonce jeden předčasně propuštěn domů, protože se jeho chování neslučovalo s pobytem v nemocnici. To samo o sobě vypovídá o tom, jak byl asi těžce nemocný. A takoví lidé blokují personál určený normálně pro práci na jiných odděleních.

V zimních obdobích 2015 a 2017 se zvedla měsíční úmrtnost v ČR o 2,5 tisíce/měsíc kvůli "pravděpodobně" chřipce. Ty epidemie se táhly přes tři zimní měsíce. Málokdo ty lidi na chřipku testoval, takže ten vzestup úmrtnosti není ověřen co se příčiny týče, ale pravděpodobně to byla chřipka, když se to kryje s dobou chřipkové epidemie. Tím, že neexistovala informovanost lidí, tak neexistovala ani panika a tím pádem ani lidi s chřipkou nežádali hospitalizace, ale chtěli jenom od obvoďáků neschopenky. Přetížení tedy byli hlavně obvoďáci a do značné míry i interní oddělení, kde se zvýšila hospitalizace seniorů, u kterých byl průběh těžký nebo i smrtelný. I tehdy se místa na JIP a ARO řešily podle nějakých klíčů přednosti daných nadějí pacienta na přežití. Nikdo to nevnímal jako stav ohrožení společnosti, protože takové výkyvy se jednou za několik let stávají a běžný zdravotník na rozdíl od většiny laiků chápe, že každý, kdo se jednou narodil, taky někdy umře. A část populace zemře na infekční chorobu. Chodí to tak od té doby, co existuje život na zeměkouli.

Pokud je v nemocnici pacientů v těžkém stavu víc, než kolik je intenzivních lůžek, tak je zcela normální, že se na intenzivní lůžka umisťují pacienti, u kterých je předpoklad vyléčení a nikoliv každý. Zvykli jsme si do etiky zahrnout tabu o limitech naší společnosti řešit zdravotní stavy umírajících lidí, ale to, že umřeme na nějakou chorobu je normální. A to, že zdravotníci vyhodnotí, že už se nedá nic dělat je jediný způsob, jak nezahltit zdravotnictví, jak to vidíme u mediálně rozvířeného COVIDu. Pokud zemře na COVID v ČR ještě 5x tolik lidí, co doposud, tak se teprve dostaneme na čísla zemřelých na chřipku z roku 2015 a 2017. Tenkrát to ale řešili zdravotníci v klidu a bez hysterie a třídili pacienty na typy lůžek tak, jak je třídí už sto let, co existuje systematizované zdravotnictví.

Za skutečným kolapsem zdravotnictví stojí tyto faktory:

1) extrémní vystrašení lidí a strach zvyšuje pocit dušnosti, takže v nemocnici kvůli těžkým subjektivním pocitům zůstane i ten, kdo by bez mediální masáže zůstal doma.

2) zavření škol a školek zablokovalo část zaměstnanců nemocnic doma kvůli hlídání dětí. Některé nemocnice to vyřešily zřízením provizorních školek, družin či hlídáren (nebo jak to nazvat?) s hlídáním dětí v nemocnici. To znamená, že děcka jsou stejně zase pohromadě a ukazuje se jaká je vlastně zavření škol a školek pitomost.

3) zvláštní vyhrazení oddělení pro COVID pozitivní pacienty vede k tomu, že je tam i vyhrazený personál, který dosud pracoval jinde a tam pochopitelně chybí. Oblékání do skafandru snižuje práceschopnost personálu natolik, že se to razantně projeví na kapacitě nemocnice i tam, kde ještě do práce chodí všichni. Na seznamzprávách se objevila informace, že Kyjovská nemocnice žádá o pomoc dobrovolníky, protože z jednoho tisíce zaměstnanců je asi padesát nemocných. Padesát chybějících lidí z tisíce je ale normální stav třeba o dovolených. Takže problém je evidentně někde jinde.

4) z důvodu ušetření financí se redukovaly lůžka a to i z iniciativy odcházejícího ministra Adama. Ještě rok před vypuknutím COVIDu byly noviny plné článků o tom, jak je české zdravotnictví nafouknuté a kolik je zde nadbytečných lůžek. O nemocničních lůžkách se mluvilo jako o nějaké prodělečné části průmyslu. Jenomže nadbytečná lůžka v nemocnicích byly vždycky užitečná právě kvůli tomu, že lidé nejsou nemocní stále stejně, ale máme tu sezónní i náhodné výkyvy a ten výkyv s COVIDem je jeden z těch případů. Štíhlá výroba likviduje i průmysl a do zdravotnictví něco takového vůbec nepatří. To stejné by se ale dalo napsat o hasičích, policii, atd.

5) z dlouhodobého hlediska má vliv i stále zhoršující se sociální stav společnosti, jako jsou rozpady rodin a dojíždění do stále vzdálenějších a náročnějších zaměstnání znemožňují domácí péči o nemocného. Začíná se tak v plné nahotě ukazovat, že stát rodinu nenahradí a sluníčkářské kecy o volné lásce tak mají plný dopad na ohrožení celé takto rozbité společnosti. Člověk schopný léčby doma, ale nemá mu kdo posloužit, se tak dostane do nemocnice, kde hlavní péčí jsou vlastně hotelové služby poskytované personálem určeným pro úplně jinou práci. Média nás nutí k nenávisti k zemím, kde mediální hysterii zvládli a zdravotnictví ukočírovali. Typicky Čína, která to navíc schytala jako první, takže ani neměla předem žádné informace o tom, jak a co mají zdravotníci a politici dělat. Místo pochopení toho, že problém je více politický než zdravotní, se nyní šíří pomluvy, že Čína tají čísla.

To nikomu není divné, že se COVIDová krize vyhýbá zemím mimo mocenský vliv bloku USA-EU? Na internetu jsou pod záminkou boje s dezinformacemi o COVIDu mazány všechny články opoziční k americké politické propagandě. Jak s COVIDem souvisí zákaz zobrazovat fotky Rudé armády z II.světové války? Naplánování ničení památek z II.světové války do COVIDové hysterie není náhoda, ale předem promyšlený politický tah. Z lidí, kteří na to poukazují nikdo netvrdí, že COVID neexistuje, nebo že nemůže způsobit smrt. Aby byli umlčeni lidé varující před nástupem nové verze fašismu, tak se mediálně dává prostor všem možným popíračům COVIDu, kteří mají opravdu ujeté a nesmyslné hypotézy náboženské i politické motivace. Hozením všech oponentů dnešního politického a ekonomického establishmentu do jednoho pytle je nejlepší důkaz toho, jakým zájmům, slouží rozvíření hysterie kolem COVIDu.

A ještě dodatek k tomu, proč je nyní mrtvých víc, než na jaře:

1) na jaře předcházela či vlastně se skoro překrývala s COVIDem chřipka a ta stihla zabít všechny ty, které by to čekalo u COVIDu. Měli smůlu v tom, že o ně novináři neměli zájem.

2) jarní COVID přišel v době pěkného počasí a to nepřeje respiračním infekcím obecně. Takže si COVID musel počkat na podzimní deště a teploty nad nulou.

Tohle je samozřejmě ve světě různé, takže v jiných zemích tenhle faktor přišel jindy s vazbou na jejich extrémy v počasí (vedra, monzuny, mrazy, atd.). Plus samozřejmě sociální vliv, což byl obsah smazaného videa. Hysterie kolem COVIDu bude skutečně zabíjet víc, než samotný COVID a to nepopírám, že se na něj dá zemřít.