Díkůvzdání českého lidu milované vládě za boj s proradnými dezinformátory: TOP5 státních dezinformací za posledních 30 let

11.01.2023

Ani jsem nestačil dopsat poslední článek o udavačích z řad Českých elfů, Cemperech a jiných slídilech a cenzorech svobodné diskuse, a už týden po jeho uveřejnění došlo zásadní události, která posouvá snahy o umlčení kritických médií zase o kus dál. Po tři čtvrtě roce zvažování, co si počít s podvratnými weby, které na internetu šíří nepříjemnou pravdu, se nakonec vládní experti pro boj se závadnými informacemi usnesli na ryze demokratickém řešení: přispěvatele zpochybňující vládní linii a odhalující lži mediálního mainstreamu zkrátka začnou trestně stíhat; ostatní loajální média a jejich lokajské novináře, odvážně odhalující agenty-dezinformátory pak přivítají ve své náruči a legálně si je koupí (Stát má plán boje s dezinformátory. Potřeba je nejmíň 150 milionů, míní experti).

Tímto oznámením vláda doslova nasadila korunu hypotéze z předchozího článku, že hojné factcheckingové organizace typu Evropské hodnoty, Čeští elfové nebo Manipulátoři jsou ve skutečnosti státem podporované agentury, jejichž jednotliví činovníci svou náplní práce a horlivostí silně připomínají rozvědčíky. Věřte mi, opravdu jsem nečekal, že vrchní dozorce Michal Klíma slova v titulku o státem najatých špiclech potvrdí takto doslovně. Pro Koronapřevrat je to významné ocenění v boji proti fake news a za odhalování skutečnosti, a sluší se za to vládě poděkovat.

Koláž s využitím díla socialistického realismu Díkůvzdání československého lidu generalissimu Stalinovi, autor: Jan Čumpelík, Alena Čermáková, Jaromír Schoř, 1951
Koláž s využitím díla socialistického realismu Díkůvzdání československého lidu generalissimu Stalinovi, autor: Jan Čumpelík, Alena Čermáková, Jaromír Schoř, 1951

Jelikož slíbená odměna za výpomoc s udáváním dezinformátorů v řádek desítek až stovek miliónů je velice lákavá, chtěl bych si tímto článkem u komisaře Klímy šplhnout a iniciativně v předstihu nahlásit několik ukázkových dezinformací za posledních 30 let. A nesobecky říkám, že to hodlám provést rychle a zavčasu, dokud to ještě jde. Hlavně aby mě někdo nepředběhl a nepřipravil o část honoráře.

Pokud se totiž cenzurní snahy budou stupňovat dosavadním tempem, již brzy si nikdo nebude smět dovolit zpochybnit ani detail ze všech lží, podvodů a manipulací, které se na nás valily za posledních 30 let; ať už se jednalo o smyšlené záminky pro "humanitární intervenci" v Jugoslávii, bizarnosti okolo 11. září 2001, očividné lži předcházejí útoku na Irák, Západem sehraný převrat na Ukrajině nebo kanonády fake news a konspirací covidové éry. Pokud si někdo i přesto dovolí jakkoliv kriticky analyzovat oficiální verze těchto událostí, cenzura a vypnutí webu už pro něj nebude tím nejtvrdším trestem. Zkrátka půjde rovnou do kriminálu a nikdo se jej už nezastane, protože málokdo se odváží postavit štvanicím státních médií a nenávistnému ryku zfanatizovaného davu, který se s vervou pustí do těch "proradných dezinformátorů", kteří přece tolik škodí naší republice. A to už není žádná sranda.

Zatímco loňské únorové vypnutí několika alternativních webů bylo pouze jakýmsi testem, kam až mohou státní cenzoři a místní služebníci Velkého resetu, postupující dle pokynů svých globálních nadřízených zajít, připravovaný návrh na trestní stíhání kritických názorů je pojistkou k totálnímu umlčení svobodné diskuse. Nebude se jednat o "pouhou" likvidaci svobody slova na internetu, ale o vytvoření atmosféry strachu a absolutní kontroly myšlení k pozvolnému zavádění nové globální totality, která je ostatně v plánu Agendy 2030. Naprosto se shoduji s názorem Vladimíra Kapala ze Svobodného rádia, který v rozhovoru pro Petr Bureš TV doslova hovořil o umlčení opozice ve stylu 50. let a návratu éry politických procesů. S jistým rozdílem, a to že bolševický teror tehdejší doby bude nyní díky technologickému pokroku značně zdokonalen a uplatňován mnohem vyspělejšími systémy sledování a totální kontroly, včetně "osvědčených" výslechových metod z věznic Guantánamo a Abú Ghraib, jež jistě místní represivní složky rádi využijí jakožto "předaných zkušenosti" našich amerických přátel.

Podívejme se na několik ukázkových státních dezinformací, za něž nás při pouhé zmínce už brzy budou státní cenzoři umlčovat a za jejichž odhalování si můžete velice brzy vysloužit pár let v kriminálu.

I. Srbské koncentráky v Bosně v roce 1992

Miliony lidí na celém světě v srpnu 1992 vyděsila reportáž britské televize ITV (Deník ČST ze 7. 8. 1992 uvádí, že šlo o reportéry stanice Channel 4) z údajných "srbských koncentračních táborů" v Bosně. Štáb televize zachytil početnou skupinu osob za ostnatým drátem v bosenském městě Trnopolje v místním utečeneckém táboře. Nejrozšířenější záběr z této reportáže zachycuje vysokého a velmi vyzáblého muže s odhalenou a propadlou hrudí, což mezi světovými politiky vzbudilo velké rozhořčení a reminiscence na nacistické koncentrační tábory s obdobně tragickými výjevy vyzáblých, tvrdými metodami mučených dětí i dospělých.

Ve skutečnosti byl celý příběh o údajném srbském "táboře smrti" v Trnopolje vylhaný. Štáb britské televizní stanice totiž natáčel z oploceného plácku, což vytvořilo falešný dojem, že filmovaní lidé vevnitř jsou uvězněni. Vyšlo však najevo, že v ohradě za drátěným plotem stál britský reportér, zatímco lidé ze střediska pro uprchlíky stáli vně. Dokonce i onen plot z ostnatého drátu byl zinscenovaný. V dokumentárním filmu "JUDGMENT" Jareda Israele a Petera Makary bylo dokázáno, jak se kameraman štábu ITN pohybuje po táborovém plácku, který je oplocen ostnatým drátem a pletivem na králíky a skrz něj dělá záběr směrem ven. Kdyby se skutečně jednalo o tábor smrti, ve kterém se zabíjejí lidé, nebyl by oplocen dva metry vysokým plotem z pletiva na králíky, které se dá snadno roztrhnout holýma rukama. S výjimkou jednoho tuberkulózního pacienta s vpadlým hrudníkem jsou na příslušných záběrech vidět dobře živení a do objektivu se usmívající muži.

Ve skutečnosti byl "tábor smrti" přijímacím střediskem pro uprchlíky. Ten byl však západní veřejnosti prezentován jako "koncentrační tábor", což posloužilo jako záminka pro "humanitární intervenci" v Jugoslávii.

Zdroje:

II. Video s přiznáním Usámy bin Ládina k teroristickým útokům z 11. září 2001

Videonahrávka nejhledanějšího teroristy, prezentovaná jako "důkaz" o bin Ládinově vině za teroristické útoky z 11. září 2001, je naprosto očividným falzifikátem a představuje ukázkovou manipulaci politické a mediální moci. Samotný nález a doba zveřejnění této nahrávky navíc absolutně postrádá jakoukoliv důkazní logiku. Podle informací z americké tajné služby byla prý tato videonahrávka nevalné kvality pořízena 9. listopadu 2001 v penzionu v Kandaháru a nalezena v opuštěném domě v Džalálábádu, vzdáleném od místa natočení zhruba 650 kilometrů. Do médií byla následně uvolněna v prosinci 2001 s tím, že jde o jednoznačné a konečné bin Ládinovo přiznání, že za zářijovými útoky stál skutečně on a jeho teroristická síť Al-Kajdá.

Ovšem Bushova vláda měla o bin Ládinově vině za teroristické útoky jasno již 11. září večer a oznámila to veřejně s tím, že "důkazy jsou nepopíratelné", a v brzké době nám je předloží. V prosinci 2001 pak bylo médiím předhozeno ono video s údajným bin Ládinovým "přiznáním", jenž mělo prý být oním "nepopiratelným důkazem", o něž vláda USA opírala své přesvědčení. Jak ovšem mohla americká vláda už 11. září vědět, že se bin Ládin ke všemu veřejně přizná ve svém videu, které se rozhodne natočit až dva měsíce po těchto událostech, a že videokazetu s touto nahrávkou jen tak pohodí kdesi v afghánských horách, kde ji americká vojska pochopitelně snadno naleznou? Nejdřív musel být tedy vybombardován Afghánistán, aby si americká armáda mohla dojít pro definitivní důkaz o bin Ládinově vině a zpětně tak zdůvodnila tuto vylhanou válku.

Samotná videonahrávka působí jako nepovedený padělek s jakýmsi nedokonalým bin Ládinovým dvojníkem. Na rozdíl od jiných záběrů z té doby, kde vypadá sešle a velmi pohuble, se tento mírně obtloustlý "bin Ládin" sám sobě na této nalezené nahrávce vůbec nepodobá. Záznam je totálně zamlžený a nezřetelný, řeč je nesrozumitelná a spousta údajných slov uvedených v anglických titulcích pod záznamem ve skutečnost vůbec nezazní. I mnoho arabských rodilých mluvčích po zhlédnutí tohoto videa tvrdilo, že osobě na záznamu vůbec nerozumí, co říká.

Podivné jsou také okolnosti natočení tohoto videozáznamu. V době údajného pořízení nahrávky bylo okolí Kandaháru vystaveno silným leteckým útokům spojeneckých vojsk a Severní aliance, ovšem na nahrávce není žádné vzrušení mezi diskutéry vůbec patrné. Je vůbec zvláštní, jak se nejhledanější terorista světa mohl v době nejtvrdšího bombardování volně pohybovat v tak exponovaných místech a ještě si v pohodlí se spolubojovníky natáčet video. Osoba "bin Ládina" v titulcích nahrávky popisuje fantaskní plán, jak 19 sebevražedných únosců letadel dokázalo oklamat nejstřeženější protivzdušnou obranu na světě, pokořit technologicky i vojensky nejvyspělejší velmoc a provést nejkoordinovanější teroristický útok v lidských dějinách. Osoba údajného "bin Ládina" přitom ve videu tvrdí, že prý nikdo z oněch atentátníků neznal detaily celé akce. Neuvěřitelné! 11. září 2001 byl den plný zázraků. Nejdříve nám tvrdí, že celá akce byla "dlouhodobě připravována", jeden z atentátníků Muhammad Atta prý dokonce sepsal svůj testament s plánem útoku už v roce 1996, ale nakonec prý nikdo z aktérů na místě ani netušil, že možná poprvé v životě bude pilotovat boeing a s Alláhovou pomocí to zvládne tak bravurně, že spustí demolici hned několika mrakodrapů v New Yorku a nevídaným manévrem dokonce zasáhne budovu Pentagonu. Na strůjce těchto neuvěřitelných útoků hovoří tento "bin Ládin" z videa úplně z cesty. Napadá mě, že aspoň to cvičení protivzdušné obrany USA se simulací totožného útoku kdosi z fanatických islamistů musel na ten den domluvit předem.

Celý podvrh s bin Ládinovým videem byl zjevnou manipulací, určený jako oblbovačka převážně pro inteligenční úroveň prostoduchého amerického publika, jenž bylo dychtivé po jednoznačném a snadno srozumitelném důkazu o vině osoby, kterou jim po 11. 9. 2001 předhodili jako terč nenávisti. Tupé stádo nedokáže uvažovat v souvislostech a vyhledávat rozpory v oficiální vládní verzi, proto je snadnější mu pod nos předložit doslovné přiznání k činu na televizní obrazovce, a ono stádo zkrátka uvěří. Stádo věřilo i donuceným "přiznáním" osob ve vykonstruovaných procesech 50. let, není proto důvod, aby neuvěřilo jakési mlhavé figurce na obrazovce připomínající bin Ládina, jak odříkává přesnou vládní verzi událostí z 11. září. Když nahlédnu do svého archivu se záznamy z internetových diskusí z oné doby, nacházím spoustu idiotů, nadšeně vyřvávajících o "konečném důkazu bin Ládinovy viny, který už nikdo nemůže zpochybnit", "definitivní ráně protiamerickým štváčům, skrytě fandících islámským teroristům" případně "nikdo soudný si snad nemůže myslet, že by si naši američtí spojenci dovolili takovou nahrávku zfalšovat" apod. Výplach mozků koncem roku 2001 běžel na plné obrátky a tehdejší tíživé atmosféře bylo velmi těžké vzdorovat.

Zdroje:

III. Zbraně hromadného ničení v Iráku (2003)

Jelikož se Usáma bin Ládin celému světu "přiznal" ke spáchání mediálně nejpropracovanějšího teroristického útoku v dějinách, je logické, že v rámci odvety se naši američtí spojenci rozhodli zaútočit na Irák. Tedy logické to není, ale když se rozhodnete odhalovat globalistická fake news, raději o logice vůbec neuvažujte. Saddám Husajn a jeho sekulární Irák sice neměli s útoky z 11. září, ani se sunitskými bin Ládinovými islamisty nic společného, ale když se nějaká země dostane do seznamu globalistů k likvidaci (Generál Wesley Clark: Napadneme a zničíme vlády v sedmi zemích do pěti let), zkrátka ji vybombardují do doby kamenné.

Jestliže i pro některé světové politiky bylo rozhodnutí vlády Spojených států napadnout Irák velkým šokem, v mocenských složkách USA existovali lidé, kteří měli o nové válce jasno už 11. září 2001 dopoledne, a to doslova pár minut po pádu věží Světového obchodního centra (WTC). Jedním z nich byl Paul Bremer, v té době ředitel pojišťovací společnosti Marsh and McLennan, která měla své kanceláře v jižní věži WTC. Předvídavý Bremer ovšem v ten den do své kanceláře nedorazil (stejně jako jiný vykuk Larry Silverstein), ale zato se vydal rovnou do televize NBC a k údivu všech diváků i moderátorů prohlásil, že v rámci odvety za teroristické útoky by měly Spojené státy zaútočit na Irák (Lewis Paul Bremer v televizi NBC už 11. září 2001 věděl, že je třeba zaútočit na Irák)! Jak shrnuje Milan Vidlák ve skvělém seriálu o 11. září, zatímco lidé v kancelářích jeho společnosti bojovali o život, umírali během "nečekaného" zřícení věží WTC a svět byl v šoku, zjevně dobře informovaný Bremer seděl v klidu televizního studia a pokojně rozprávěl o tom, kdo za útoky stojí a jaká reakce vlády USA bude následovat. Skoro jako by předčítal předem daný scénář. Za svou předvídavost byl v roce 2003 oceněn funkcí šéfa americké okupační správy v Iráku.

Bombardování Iráku však muselo předcházet nějaké zdůvodnění, neboť někteří nepoučitelní šiřitelé konspirací a antiamerických nálad by mohli prohlašovat, že USA si dovolili zaútočit na Irák pod falešnou záminkou, neboť se jednalo o součást většího plánu na ovládnutí zemí Blízkého východu ve prospěch jednoho menšího vyvoleného národa. Proto byl do OSN vyslán tehdejší ministr zahraničí Colin Powell, který zde přednesl multimediální přednášku o irácké hrozbě zbraní hromadného ničení, opsanou z jedné starší studentské seminární práce (Britská vláda část zprávy o Iráku opsala ze studentské seminárky). Během svého vystoupení Powell mával ampulkami imaginárního antraxu a prohlašoval, že stejné ampule, jaké drží v ruce, vlastní i Saddám Husajn, kterému se na rozdíl od Powella ruka třepe stářím a nedočkavostí, aby tyto jedy upustil na západní velkoměsta a způsobil apokalypsu. Součástí Powellova představení byl i audiozáznam rozhovoru iráckých důstojníků, odposlechnutý americkou tajnou službou, v němž se vyskytly výroky typu "Odvez ty BIOLOGICKÉ ZBRANĚ!" nebo "Ukryj ty NERVOVÉ PLYNY!" apod.

Tímto způsobem argumentace jako by chtěl Powell sdělit, že vláda USA má o Husajnových zásobách chemických a biologických zbraní skvělý přehled, neboť totožný arzenál eviduje i ve svých skladech. Jako by chtěl říct: Můžeme vám přinést spousty takových jedů z našich armádních a zpravodajských zásob, abyste viděli, čím vším vás může Saddám zabít! A věřte nám: pokud bude naše země čelit chemickému útoku, budou to mít na svědomí Saddámovy chemické zbraně a jedy, ne ty naše! Je to zvláštní způsob předkládání "důkazů": jako kdyby si svědek vraždy pro svou obhajobu k vyšetřování přinesl celý arzenál pušek, kulometů a útočných nožů ze své sbírky, aby tím "dokázal", že vraždil někdo jiný.

Mimochodem, o pár dní později po Powellovi předvedl totožný divadelní kousek s máváním ampulkou antraxu (nebo kdo ví čeho, mohl to být klidně vzorek ranní moči) a pohrůžkou možným Saddámovým chemickým útokem na ČR, také tehdejší český ministr vnitra Tvrdík, a to přímo při jednání Poslanecké sněmovny (foto vlevo dole). V žádném případě jej ale nikdo nemůže nařknout ze servility nebo ochotnického napodobování čehokoliv, co po něm američtí přátelé chtějí. Nebo že by snad ministr Tvrdík tento divadelní výstup učinil na pokyn či dokonce po instrukcích z americké strany, to určitě ne! Zcela jistě také nehodlal tímto hysterickým kouskem vyvolávat strach mezi občany, aby dosáhl většího nadšení pro plánovaný americký útok na Irák. To se prostě stává, že dva různé politiky napadne v jeden okamžik stejná myšlenka!

Vždyť nedávno se cosi podobného přihodilo i ministru Rakušanovi, který se v médiích pochlubil stejnou příhodou jako slovenská europoslankyně Nicholsonová. Oba nám s úplně stejným nadšením sdělovali úžasnou novinu, že bez covid pasu nebo PCR testu si v jakékoliv evropské kantýně nebo benzince už nikdo nekoupí ani kafe, a to prý je ta pravá evropská svoboda (viz odstavec O spolupráci politické i mediální covidmafie v článku zde). Jaká to náhoda, že minimálně dva politici z různých zemí měli ve stejnou dobu nutkání svěřit se světu s příhodou o úžasné covidové buzeraci při běžném nákupu a přidat k tomu poučení občanům: buďte stejně poslušní a zvykněte si na to. Na tom ale zcela jistě není nic podezřelého. Nikdo si snad nemyslí, že by se mohlo jednat o očividnou 'shora' koordinovanou kampaň, průhledně maskovanou jako náhodné vyprávěnky celebrit ze svých cest, jejímž důvodem vypuštění do médií je příprava veřejnosti na "novou normalitu" s neustálou kontrolou QR kódů a covid pasů, kdekoliv se jen hnete. Vždyť v té kantýně se třeba Rakušan s Nicholsonovou oba mohli potkat, co my víme?

Co víme jistě, žádné zbraně hromadného ničení se v Iráku nenašly, neboť irácká armáda byla již v té době velice oslabena, což vedlo k brzkému pádu Husajnova režimu měsíc po invazi. Irák byl v té době více jak 12 let pod pečlivým dohledem špionážních družic západních mocností a nebylo možné, aby vlády USA a Velké Británie nevěděly o každém pohybu jakéhokoliv podezřelého nákladu zbraní. O lživých záminkách této války s genocidními rysy, která měla na svědomí více než půl miliónu potvrzených obětí, měly jasno i milióny lidí, kteří proti válečným záměrům USA protestovaly během masivních mírových demonstrací po celém světě. Bohužel, odpovědní politici a jejich lokální poskoci měli své "důvěryhodné" zdroje informací a pokyny zpoza oceánu, a těch se poslušně drželi.

Ministr vnitra Tvrdík, který mimo jiné v době amerických válečných příprav proslul výrokem "Umřít za dobrou věc, to je hezká smrt", v jiném rozhovoru pro Lidové noviny (Saddám? Starého psa novým kouskům nenaučíš, Lidové noviny, 1. 2. 2003 DOC) na dotaz "Považujete za svoji chybu, že dvě třetiny Čechů s útokem na Irák nesouhlasí?", odpověděl: "Myslím, že ne. Jsou rozhodnutí, která nemusí mít společenskou podporu. Důležitá je pro mě podpora lidí, kteří mají informace."

Není nad to mít spolehlivé a pravdomluvné kamarády, viď Jardo?

Zdroje:

IV. Spontánní demokratická revoluce na Ukrajině (2004/2014)

Současné dramatické události na Ukrajině skutečně nezačaly v únoru 2022 Putinovou invazí, ani v roce 2014 při anexi Krymu, jak si to myslí mnohý mainstreamem dezinformovaný člověk. Ukrajina byla odjakživa terčem zájmů americké politiky jako vstupní prostor pro možné zasahování a ovládnutí Ruska. O důležitosti Ukrajiny pro americké strategické zájmy se zmiňoval už největší stratég a plánovač americké politiky Zbigniew Brzezinski v knize Velká šachovnice: "V oblasti Ukrajiny se křižují naše (USA) zájmy se zájmy Ruska. Bez Ukrajiny přestává být Rusko eurasijským impériem. Rusko bez Ukrajiny bude převážně asijským impériem zatahovaným do konfliktů Střední Asie a nebude bránit USA v ovládnutí východní Evropy." Nejstrategičtějším zájmem USA tedy vždy bylo dostat se co nejblíže se k ruským hranicím - k jakožto největšímu soupeři - a Ukrajina mohla, jako přímý soused Ruska, perfektně posloužit.

První pokus globalistických sil o ovládnutí moci nad Ukrajinou proběhl v roce 2004 před prezidentskými volbami. Takzvaná oranžová revoluce nebyla ničím jiným, než zrežírovanou kampaní, což přiznávala i mainstreamová média (Za pozdvižením na Ukrajině je Američany organizovaná kampaň): "Akce prodemokratických aktivistů probíhá podle sofistikované a brilantně provedené strategie, která využívá vytváření známých komerčních a politických symbolů a znaků západního stylu i masového marketingu. Tato kampaň, financovaná a organizovaná americkou vládou, využívající amerických poradenských firem, amerických průzkumníků veřejného mínění, amerických diplomatů, obou velkých amerických politických stran i amerických nevládních organizací, byla poprvé použita v Evropě v roce 2000 v Bělehradě k porážce Slobodana Miloševiče ve všeobecných volbách."

Celá akce byla navenek prezentována jako střet "proruského kandidáta" a bývalého komunisty Janukoviče a "prozápadního" politika moderního střihu Viktora Juščenka, což byla nevídaná komedie nejen s poukazem na fakt, že samotný Juščenko byl taktéž členem Komunistické strany Sovětského svazu, a to už od roku 1977 (na české Wikipedii uvedeno od r. 1980, ve skutečnosti 1977, jak uvádí ruská i ukrajinská verze) a byl i členem předchozí vlády za "promoskevského" prezidenta Kučmy.

Bylo velice skličující sledovat tehdejší zpravodajství našich i zahraničních médií z průběhu této tzv. oranžové revoluce. Reportéři umístění na náměstí v Kyjevě byli úplně hypnotizováni euforií davů za jejich zády, jejich vstupy byly provázeny záběry na lidi identicky ověšené oranžovými šálami s natištěným "logem" revoluce (kdo je tak rychle vyrobil?), mávající stejnými žluto-černými prapory s jednoduchými marketingovými hesly podle jednoho mustru, fanaticky skandující každý slogan Juščenkovy kampaně. Celá ta dojemně pouťově-kýčovitá "revoluce" připomínala atmosférou státem organizované oslavy 1. májů, navíc přenášenou stylem zábavné estrády. Pamatuji si z té doby především příšerně kýčovité zpravodajství polských televizí, což byla děs a hrůza. Pokud si myslíte, že nic horšího než ČT24 neexistuje, pak jste ještě neviděli zpravodajské relace z Polska: "Je tu nádherná atmosféra, všichni zde cítíme dotek svobody!", zářil radostí "nestranný" novinář z TV POLSAT ověšený oranžovou šálou s nápisem JUŠČENKO (!). O dění v jiných částech Ukrajiny jsme se v té době nedověděli vůbec nic, média neustále přinášela rozhovory s lidmi z Juščenkova týmu, ale druhá strana slovo dostala jen zřídka. Pokud se tak stalo, jednalo se spíše o lynč, než o rozhovor. Do diskusního pořadu Tomasze Lisa Co s tím Polskem? (Co z Tą Polską?) byla pozvána mluvčí prezidenta Janukoviče. Moderátor nemožně sprostý a jízlivý, nenávistně naladěné publikum neustále bučelo. Mluvčí mluvila o tom, že demonstrující volají po demokracii, ale za demokracii považují jen to, co chtějí oni; jak trefné při záběru na pohrdavý pohled moderátora po celou dobu interview! Během rozhovoru moderátor opovržlivě ke každé odpovědi mluvčí dodával své vlastní názory. Po ukončení rozhovoru přišel střih - a záběr na stejného jásajícího moderátora, který přímo z balkónu na kyjevském náměstí radostně ohlašuje, že na příští týden se jeho týmu podařilo zajistit rozhovor se samotným vůdcem "oranžové revoluce" - Viktorem Juščenkem! Manipulace je slabé slovo.

Jestliže tzv. oranžová revoluce byla všechno možné, jen ne "spontánní", další zinscenovaná revoluce tzv. Euromajdan na přelomu let 2013/14 nabral rozměrů řízeného násilného převratu. Shodou okolností právě v této době došlo k rozmachu mnoha tzv. alternativních médií, jimž se začalo dostávat velkého zájmu a obliby. Rozpor mezi mediální realitou a viděnou skutečností byl totiž v případě Euromajdanu tak do očí bijící, že i lidé běžně konzumující mainstream, si najednou začali vyhledávat jiné zdroje informací. Ty jim přinášely pohled i z druhé strany, jenž se kupodivu zdál bližší pravdě. To, co tehdy předváděla média, u nás zejména Česká televize, nemělo svými rozměry obdoby ani během záplav lží a manipulací před válkou v Iráku.

Bezostyšně nám tvrdili, že demonstrace na kyjevském náměstí jsou spontánním vzepětím ukrajinského lidu, který se vzepřel rozhodnutí prezidenta Janukoviče odmítnout přístupovou smlouvu k EU, a že tyto demonstrace jsou násilně potlačovány ukrajinskými bezpečnostními složkami. Ve skutečnosti prezident Janukovič výslovně zakázal armádě i policii vůči demonstrantům jakkoliv zasahovat, kvůli čemuž policisté, vybavení pouze ochrannými štíty, byli nuceni čelit rozzuřenému davu násilníků, útokům zápalnými lahvemi, nájezdům buldozery (!) a střelbě bojovými zbraněmi. Média ovšem stále opakovala stejnou mantru: Mezi pokojnými demonstranty nedochází k žádným výhrůžkám násilím, extremisté a neonacisté na Majdanu jsou pouze "údajní", ke střelbě do policistů nedošlo, nikdo nevyhrožoval ozbrojeným útokem...

Televizní reportáže aktivistických reportérů byly doslova výsměchem objektivního zpravodajství. Někteří dokonce byli schopni popřít i to, co sami vzápětí odvysílali. Během výstupu z kyjevského náměstí opakoval redaktor ČT Josef Pazderka (Horizont ČT24 z února 2014) několikrát, že demonstranti se opravdu nedopouštějí žádného násilí; následovala reportáž z místa mezi oněmi demonstranty v kuklách, holedbajících se, kolik lidí ze státních pořádkových sil se jim podařilo sejmout, v naaranžované scéně pak dokonce vystřelí směrem na policisty z bojové zbraně (!), načež následuje opět střih na reportéra, jenž popře předchozí pracně vytvořený propagandistický obraz a opět začne drmolit "žádní násilní demonstranti, žádní extremisté". Televize následně k další reportáži nasadí titulek "Policejní snajpři pálili do demonstrantů". Z éteru zněla i choromyslná přirovnání některých politologů a komentátorů, kteří dění na Majdanu srovnávali se sametovou revolucí v Československu v roce 1989. Pamatuje si snad někdo, že by u nás někdo z demonstrujících v listopadu 1989 vrhl do davu policistů JEDINOU zápalnou láhev, útočil molotovovými koktejly na příslušníky Lidových milicí, nebo upálil zasahujícího snbáka? Znáte u nás nějaký případ najíždění buldozerem na příslušníky bezpečnostních složek tehdejšího režimu?

Na jedné straně se nám pokoušela média vtlouct do hlav fikci o nenásilných protestech, aby vzápětí vytvořila hrdinu z člověka, jenž výslovně vyhrožoval ozbrojeným útokem na prezidentský palác (Ukrajina má nového hrdinu. Vyhnal prezidenta):
"Jestli zítra do deseti ráno nevystoupíte s prohlášením, aby Janukovyč odstoupil, přísahám, že půjdeme ozbrojeni do útoku," prohlásil Volodymyr Parasjuk, vystudovaný ekonom ze Lvova, tak otevřeně vyzval k porušení dohody, kterou předtím pracně vyjednávalo trio unijních ministrů zahraničí. Majdan jeho slova bouřlivě podpořil a krátce poté už Janukovyč letěl z Kyjeva na východ.
Prezidenta Janukovyče pak média označí za zbabělce, který uprchl v kritické době, přitom všichni dobře vědí, že kdyby to neudělal, čekal by jej libyjský scénář a Kaddáfího osud.

Celá pohádka o spontánní revoluci obyčejných Ukrajinců, bojujících proti tyranii proruského vlivu, se rozsypala po zveřejnění jediného odposlechnutého telefonátu americké náměstkyně ministerstva zahraničí Victorie Nulandové s velvyslancem na Ukrajině Geoffreyem Pyattem. Nulandová, která v Kyjevě demonstrantům rozdávala energeticky posilněné koláčky (viz foto nahoře), v něm poslala celou Evropskou unii s dojednanými Minskými dohodami doslova do prdele a otevřeně přiznala, že USA na podporu revoluce na Ukrajině "investovaly" pět miliard dolarů (Victoria Nuland US has invested $5 billion in Ukraine). V telefonátu následně vybrala vhodné osoby do budoucí "nezávislé" ukrajinské vlády: namísto Klička, jenž byl oslavován Majdanem jako vůdce celé revoluce a čekalo se, že se stane novým premiérem Ukrajiny, Nulandová označila jako budoucího předsedu vlády neznámého Arsenije Jaceňuka. A světe div se: Jaceňuk se skutečně stal novým předsedou vlády, přesně dle přání amerických protektorů.

Další uniklý odposlech vyvrátil i tvrzení o zásahu vládních sil proti demonstrantům: Šéfka evropské diplomacie Catherine Ashtonové v něm hovoří s estonským ministrem zahraničí Urmasem Paetem, který výslovně hovoří o tom, že za střelbou do lidí a policistů byla právě Jaceňukova strana: "Panuje stále silnější a silnější přesvědčení, že za snipery nebyl Janukovyč, ale někdo z nové koalice." (Snajpry mohl na Majdan poslat někdo z opozice, vyplývá z telefonátu diplomatů). Pohádka o spontánní revoluci definitivně padla. Jednotnou linii médií ovšem žádný z těchto faktů nenalomil ani po letech a běžný dezinformovaný občan si stále myslí, že na Ukrajině v roce 2014 spontánně povstala celá země, protože se chtěla postavit přílišnému vlivu Moskvy a více se přimknout k Evropské unii a hodnotám Západu.

Radikální sběř napojená na ukrajinské neonacisty mohla po roce 2014 nastoupit k moci. A Evropská unie tomu tleskala jako "demokratickému převratu". Poučení z ukrajinských událostí je jasné a globalisté tímto převratem vyslali (nejen) Ukrajině jednoznačný vzkaz: Jakmile nám nebudete po vůli, nepojedete podle našeho scénáře a vzepřete se nám, prostě vás zlikvidujeme. Ať si zvolíte kohokoliv, a jakkoli bude vaše vláda legitimně zvolená v demokratických volbách, pokud nebude poslouchat NÁS, utopíme vás v krvi! Příkazy z EU a USA se plní, a neodmlouvá se! Následkem je násilný převrat, brutální střety v ulicích, likvidace policejních a obranných složek a úplné ovládnutí ekonomiky.

Zdroje:

V. Koronavirus a lockdowny jako záminka k nastolení globální totality a "neexistující" pandemické cvičení Event 201

Že celá operace Covid-19 byla spouštěčem pro realizaci dlouhodobých plánů globalistů k nastolení Nového světového řádu (NWO) a zásadním krokem k totální kontrole a zotročení lidstva, je pro oficiální mainstream stále zapovězenou "konspirační teorií". Generální zkouška Event 201 (Událost 201) z října 2019, jenž se pro její strůjce stala nácvikem skutečného dění, je pro všechna hlavní média neexistující událostí, která nikdy neproběhla. Důvod, proč o Eventu 201 nenajdete při hledání mediálních referencí o covidu jedinou zmínku, je jednoduchý: jde o záměr. Pokud by totiž o tomto pandemickém cvičení, jehož průběh se do detailu okopíroval do globálních událostí o pár měsíců později, padla v médiích jediná věta, zcela by se tím rozbil oficiální konstrukt o "nečekaném" vypuknutí pandemie.

Právě díky kompletnímu vymazání jakékoliv zmínky o Eventu 201 mohli globální hráči nerušeně zahájit celosvětovou pandemickou hysterii a ve spolupráci s médii a za ochotné asistence místních politických loutek, ochotných plnit jakékoliv zadání, sehrát toto šílenství krok za krokem, přesně dle nacvičených plánů z Eventu 201. Již od ledna 2020 jsme tak byli svědky nevídaného mediálního šílenství, vyvolávání strachu z celosvětové hrozby smrtelné nákazy a čelili dennodennímu bombardování údaji o stupňujícím se počtu nakažených a mrtvých. Sílící hysterie v někom vzbuzovala podezření, že se děje cosi podivného, neboť ten rozdíl od běžných epidemií byl do očí bijící: Období těžkých a dlouhotrvajících chřipek jsme v předchozích letech zažili několik, ale nikdy jsme se během jejich trvání nedovídali každou hodinu přesně aktualizované počty nakažených, pozitivně testovaných a mrtvých, doslova v přímém přenosu z každého koutu na planetě.

Díky utajení skutečných strůjců "plandemie" a sil v pozadí událostí mohli politici a jim poslušní novináři sehrát svou roli v globálním převratu, jenž nastartoval dlouho chystané procesy k nastolení totalitní světovlády. Pro potvrzení této "konspirační teorie" totiž nepotřebujeme lepší důkaz, než je toto stále probíhající celosvětové divadelní představení, v němž všichni politici světa unisono, dle jednotných notiček odříkávají stejný text o tom, že jsme ve válce s virem, nařizují svým občanům tatáž opatření, ruší všechny dosavadní svobody, ochotně zastavují své prosperující ekonomiky a nechávají je padnout do pasti biliónových dluhů. Tvrdil někdo, že několik málo mocných nemůže nastolit totalitní nadvládu nad celým světem? Falešná pandemie Covid-19 ukázala, jak je to snadné: pár lidí svými pokyny řídí všechny politiky světa!

Rétorické unisono. Mluvící hlavy recitují na povel z předložených not. Repro: Časopis Radix 1/2021
Rétorické unisono. Mluvící hlavy recitují na povel z předložených not. Repro: Časopis Radix 1/2021

Potlačení jakýchkoliv zpráv o cvičení Event 201 umožnilo mediálním i politickým mafiím označit za dezinformace a "spiklenecké teorie" jasné důkazy o zapojení Billa Gatese do inscenace falešné pandemie a pochopit spojitost aktuálního dění se Světovým ekonomickým fórem Klause Schwaba a jeho plánem Velkého resetu. Tyto osoby a organizace byly totiž hlavními organizátory pandemického cvičení z října 2019. Svět se domníval, že bojuje se zákeřnou nemocí, zatímco stínová vláda pod záminkou lockdownů a tvrdých opatření začala uskutečňovat svůj dlouhodobý plán ovládnutí světa. Zatímco se politici a jejich novinářští poskoci vysmívali těm informovanějším, globální hráči si mohli nerušeně rozjet svou hru, jejíž dílčími výsledky se zatím staly covid pasy, povinná očkování, sledovací aplikace v mobilech, krachy malých a středních podniků, zchudnutí a nárůst zadlužení většiny obyvatel, energetická krize, reálná hrozba ztráty vlastního bydlení a majetku, cenzura nepohodlných názorů a likvidace alternativních médií.

Ne že by se zmínky o skutečných záměrech globalistů neobjevovaly i v hlavních médiích a v oficiálních prohlášeních politiků. Kdo chtěl, měl možnost si tyto informace nalézt i z veřejných zdrojů mimo "dezinformační média". Někdejší ministr financí Havlíček (ANO) se k záměrům Velkého resetu přihlásil veřejně v televizním vysílání, když do záběru kamery na svou knihovnu viditelně umístil knihu Velký reset Klause Schwaba. Australská ministryně zdravotnictví v roce 2021 hovořila během představování tvrdých lockdownových opatření o pandemii Covidu-19 doslova jako cestě k zavedení Nového světového řádu. Tvrdě a bez okolků k věci přistoupil ostravský epidemiolog Rastislav Maďar, který v souvislosti s pandemií prohlásil, že lidé si dosud žili příliš nad poměry a měli by se smířit s tím, že nemají žádné právo mít se dobře. Říkáte si, proč nějaký epidemiolog vrhá do éteru jakési asociální kecy o povolené životní úrovni obyvatelstva, místo aby se staral o svůj obor a dělal vše možné pro zdraví lidí? Právě proto, že může, neboť Maďar je jedním z těch informovaných, těch, kteří VĚDÍ, co je skutečným plánem pod záminkou pandemie. Na rozdíl od loutkových politiků, včetně tehdejšího premiéra Babiše, který neměl ani tušení, do čeho ho uvrtali a jenž si myslel, že během covidošílenství řeší nějakou běžnou manažerskou krizi. Pochopil to až se zpožděním. Ještě v březnu 2020 na sebe vzal plnou politickou zodpovědnost, v září 2020 už rezignovaně prohlásil, že do opatření raději nebude zasahovat.

Již ve svém listopadovém článku jsem uvedl, že zjevným účelem masové covidové hysterie ohledně povinného testování a očkování bylo vytvořit návyk obyvatelstva na každodenní monitoring jejich životů a automatické plnění jakýchkoliv dalších nařízení ze strany moci, což usnadní přivyknutí na totální kontrolu a zotročení jejich životů. Doktor Buttar ve skvělých rozhovorech, které přinesl David Formánek na svém webu Otevři svou mysl (zde a zde) přesně odhalil, jaký je skutečný smysl oněch nařízení o povinných rozestupech a karanténách:

"Co teď dělají? Otupují společnost, začnou rozdávat vakcíny a ti, co vakcínu nepřijmou, budou považováni za disidenty. (...) Lidi jako ty budou zastřeleni do hlavy nebo umístěni do nějakého koncentračního tábora. Dají nám čipy, aby věděli, kdo měl a kdo neměl vakcínu. (...) Ten rozestup 2 metry je naprostý nesmysl. Zaprvé nic neskáče na vzdálenost 2 metry. Snaží se nás otupit, aby lidé chápali, že společenský rozestup je ochrání. Ve skutečnosti se to dělá, aby nás mohli monitorovat a vidět nás dohromady. Pokud máš 3, 4 nebo 20 lidí blízko pohromadě, nezjistí, jestli je to jeden člověk nebo 10 lidí. Chtějí nám vnutit společenské rozestupy, abychom si na ně zvykli a mysleli si, že nás ochrání. Ve skutečnosti to slouží pro více monitorování."

Po zkušenostech uplynulých dvou covidových let nemají státní orgány, politici ani provládní novináři žádné právo, aby kohokoliv nazývali dezinformátorem nebo šiřitelem konspiračních teorií, neboť během této doby právě státní úředníci a žurnalisté předváděli dezinformační kousky takového rozsahu, jenž dosud neměl obdoby. Mnoho zvěstí, označených původně jako dezinformace, se stalo v průběhu několika týdnů nebo měsíců realitou, a naopak spousta oficiálních tvrzení se nakonec ukázalo jako podlé lži. Za exemplář takového lháře a dezinformátora by měl být bezpochyby označen chvilkový ministr zdravotnictví, prokázaný podvodník a spekulant, dlouhodobě připravovaný kádr v globálních strukturách WHO Roman Prymula, u něhož můžete mít jistotu akorát v tom, že pokud říká ne, určitě je správně ano, a naopak. V jeho cynických mediálních výstupech však můžeme číst možný další vývoj událostí, neboť i on je jako prověřený kádr WTO jedním z těch dobře informovaných, jenž ví, která bije. Správě pochopil Prymulovu roli Ondřej Höppner na Arfa.cz: "Všimli jste si, jak zejména Prymula často něco jen tak plácne/naťukne a v horizontu několika dní či týdnů dojde na realizaci jeho slov?" Srovnání jeho slibů a ujišťování s následnou realitou můžete vidět v koláži výše:

"Nikdo neřekl, že bude registrace v restauracích zavedena, je to jen teoretické opatření, pravděpodobnost 10-15%. Je to jen bouře ve sklenici vody," psal Prymula na Twitteru dne 1. 10. 2020. O rok později byla povinná registrace v restauracích pochopitelně zavedena.

"O vakcíně se šíří nesmyslné informace, ta povinná nebude," halasil 4. 10. 2020 tamtéž. O rok později byla vyhláška o povinné vakcíně vydána ve Sbírce zákonů pod č. 258/2000.

Vzhledem k panujícímu chaosu a neschopnosti rozlišit, co je vlastně informace a co dezinformace (mezi těmito termíny byl někdy rozdíl jeden den), byla na webu Ministerstva zdravotnictví raději zrušena stránka o dezinformacích (původně zde), její původní verzi můžete vidět ve stejné koláži vpravo dole (nebo také na twitterovém účtu Honzy Tománka) a porovnat s dnešní realitou.

Nemá smysl se rozepisovat o dalších fake news a ZÁMĚRNÝCH lžích, šířených státní a farmaceutickou mafií za poslední tři roky, ty nejzásadnější velmi pečlivě a trefně shrnul RNDr. Jaroslav Janošek ze Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků v článku Kdo je tady dezinformátor? a také MUDr. Vladimír Čížek (Desinformace Ministerstva zdravotnictví PDF) ze Zdravého fóra.

Po vypuknutí války na Ukrajině začali mainstreamoví novináři a politologové obviňovat odpůrce covidových opatření, že z covidu okamžitě přešli na prosazování proruské propagandy (viz "Dřívější odpůrci očkování teď hlásají proruské postoje."), přitom je to přesně naopak: byli to samotní covidoví fašisté, kteří ze dne na den zrušili dosavadní dogma nebezpečného covidu s životní nutností očkování, testování, izolací, karantén, covid pasů, zákazů, příkazů, omezování svobod a pohybu atd. a nastolili novou proukrajinskou linii, jako by ta včerejší vůbec neexistovala! Těžko však nutit lidi do povinného testování a očkování, když přes republiku proudí stovky tisíc neočkovaných uprchlíků (Ukrajina je v počtu očkovaných na 147. místě ve světě (skoro poslední), jak uvádí Ladislav Větvička), po nichž dodržování žádných opatření není vyžadováno. V osobě hlavního komisaře pro dezinformace Michala Klímy (obrázek vpravo nahoře) můžeme vidět jakým způsobem se včerejší covidofašisté stávají spolehlivými bojovníky proti dezinformacím za jakýchkoliv společenských a politických okolností. Stejně jako na Slovensku u osob toho samého typu, kteří ještě včera hlasitě prosazovali covidfašismus (viz Ještě včera zakazovali neočkovaným a lidem bez roušek vstoupit do restaurací, sportovišť nebo na kulturní akce, dnes ti samí fanaticky brání lidem uctít památku obětí války a položit věnec na hroby našich osvoboditelů).

Buďte si jisti, že ty samé osoby, volající po cenzuře nepohodlných názorů, vám budou v dalším kole zavádění nových totalitních opatření vnucovat třeba povinné policejní náramky jako naprostou nezbytnost k ochraně vaší bezpečnosti, vyžadovat nutnost zrušení hotovosti, povinné čipování, umístění vašich rodinných příbuzných v karanténně-detenčních táborech nebo povinné QR průkazy "bezinfekčnosti" pro tzv. spolehlivé občany. Toto jsou totiž atributy skutečného plánu Velkého resetu a Nového světového řádu, který začal být po koronapřevratu na jaře 2020 naplňován. O boj s jedním z mnoha respiračních onemocnění tady vůbec nejde, což potvrzuje současná, naprosto odlišná reakce státních a zdravotnických orgánů při současné masivní epidemii "běžné" chřipky (zde a zde) - ta totiž není součástí plánu. Pokud si ale nechcete těmito "konspiracemi" zatěžovat mozek, můžete nadále věřit tzv. státním bojovníkům proti dezinformacím, kteří se přece ve svých předpovědích nikdy nemýlili a v odhalování "fake news" byli vždy tak přesní.

Zdroje:

Hrozba umlčení svobodného projevu navěky


To byl jen malý výběr z těch nejznámějších dezinformací a manipulací hlavního proudu médií a politiky za posledních 30 let až do dnešní doby. V úvodu článku jsem se koláží díla sorely pokusil o drobný vtípek, ovšem co nás čeká, to vůbec není žádná sranda. Je třeba říct ještě jednou: V případě, že dojde k realizaci represivních záměrů Ministerstva vnitra, nebude už nikomu dovoleno ani ceknout o jediném detailu z těchto dějinných podvodů, odhalit jakoukoliv státní dezinformaci, napsat nebo vyslovit pravdu o kterékoliv ze všeobecně šířených lží. Zkrátka už se odnikud nedohledáte informací pro vytvoření vlastního názoru a pravdivého obrazu o situaci, veškeré pokusy spekulovat o možném skrytém pozadí událostí, nebo odlišném pohledu na oficiální verzi státní propagandy budou potlačeny.

Stačí vyrobit pár exemplárních případů a inscenovaných procesů vůči alternativní scéně, nechat proběhnout několik zátahů, zatčení a nesnesitelných pobytů za mřížemi, kde lidem s kritickým myšlením dají v předstihu ochutnat nevýhody života bez očkování a covid pasu, během pobytu v kriminálu jim odepřít možnost se najíst nebo si zajít na záchod, a většina pochopí, že zbytečným provokacím se bude lepší vyvarovat. Tady už nepůjde o jakési smazané příspěvky nebo zablokované weby, ale o život. Pro vlastní klid a zdraví bude lepší mlčet. A lidé si na to zvyknou. Časem už nebude potřeba cokoliv blokovat, mazat nebo zakazovat, protože už se nikdo neodváží ani ceknout.

A nemyslete si, že se vás někdo zastane. Tzv. demokratická média budou držet hubu stejně jako běžný lid. Stejně jako se šlo stádo v předchozích dvou letech ochotně naočkovat (a nemálo z nich k tomu ani nebylo nikým nuceno), začne stejný dav hlasitě volat po zásahu proti těm proradným dezinformátorům, hned jakmile mocní spustí novou nenávistnou kampaň. Největší média si ještě přisadí, protože jejich zaměstnanci a redaktoři s nesplacenými hypotékami budou strachem bez sebe, aby si udrželi svá místa a pravidelné příjmy. Nebo snad čekáte zastání a kritický přístup od "novinářů", kteří se chlubí svými fotkami s politiky a připíjejí si na jejich vítězství ve volbách (redaktorka Blanka Poulová si připíjí s Milošem Vystrčilem na vítězství, "Přípitek a první gratulace od České televize, a jestli můžeme zůstat na přípitek, budeme rádi." viz celý záznam zde v čase 1:41:00 hod.)?

Že se jedná o koordinovaný plán, který je těsně před spuštěním, svědčí i podpůrná slova i z orgánů Evropské unie: eurokomisařka Jourová podpořila snahy o přijetí nového zákona proti "dezinformacím" a tvrdí, že každý stát by si měl svá veřejnoprávní média hýčkat jako rodinné stříbro (V každém státě má být 'rodinné mediální stříbro', myslí si Jourová. Zákonem ho chce chránit). Otázka zní: Co jim v tom celých 30 let bránilo? Proč si naše hlavní média tuto pozici národního rodinného stříbra nevybudovala? Měli na to málo času a prostředků? Proč místo toho všichni unisono bezvýhradně podporovali bombardování Jugoslávie, válku v Iráku i přes prokázané dezinformace, útoky na Afghánistán, Sýrii i Libyi, nijak kriticky nezpochybňovali naprosto fantasmagorickou oficiální verzi událostí z 11. září 2001? Proč nakonec poslušně papouškovali pokyny WHO po vypuknutí falešné "pandemie" Covidu-19 a pokorně souhlasili s uvržením lidí do drastických lockdownů, pošlapáním všech ústavních svobod a výslovně vyžadovali zavádění totalitních represí pod záminkou boje s virem? Jednoduše řečeno: Proč zkrátka nepsali a nevysílali pravdu? Lidé by si takových médií vážili daleko více a k existenci alternativních médií by v podstatě nebyl žádný důvod.

Jan Cemper ze serveru Manipulátoři sice navenek brzdí nadšení svých kamarádů cenzorů z nového návrhu, protože jde prý pouze o návrh samotného Klímy a běduje, že on sám se žádné velké podpory od státu přes svou servilitu a angažovanost zatím nedočkal (100 a 50 milionů proti dezinformacím není v žádném zákoně: "Jako jeden z možných příjemců takové podpory totiž musíme konstatovat, že ze strany státu nám bylo naslibováno už ledacos a nikdy jsme se žádné podpory nedočkali."), ovšem Honzo, neztrácej naději, co není, zřejmě brzy bude!

Přece není možné, aby tyto pokusné balónky vypouštěl komisař Klíma do médií jen tak, bez konzultace se svým nadřízeným! Zatím všechny "návrhy" jeho "expertního týmu" Fialova vláda přece splnila, aniž postupovala dle zákona (na základě čeho by jinak v únoru 2022 došlo k vypnutí nezávislých webů?), tak k čemu ta zbytečná nejistota? Těžko si představit, jak jakýkoliv státní úředník sám od sebe prohlásí do médií, že plánuje trestně stíhat opoziční názory, do toho nadhodit potřebné stamiliony korun, a celá politická scéna, která nemluví téměř o ničem jiném než o boji proti štvavým dezinformátorům, sice návrh s radostí přivítá, ale požadované peníze šmahem odmítne. Odkud tedy Cemper ví, že "částky (50 a 100 milionů) nebudou součástí žádného zákona a pokud se stanou vůbec kapitolou státního rozpočtu, budou výrazně poníženy"? Z jeho slov je spíše cítit ukřivděnost, že se o něj stát dost štědře nestará, přitom si za své dlouholeté posluhování mocným zasloužil daleko víc. Tímto nářkem se tak hlásí pro zaslouženou odměnu z připravovaného měšce.

Ale dost starostí o Cempera, o toho se dobře postarají jiní. Situace je vážná, stojíme nad propastí. Stačí jediná provokace nebo zásadní událost typu 11. září nebo nové války, a můžeme se ocitnout v pekle. Nejen tyto připravované cenzorské záměry o tom svědčí více než jasně: chystá se cosi, co změní chod světa daleko více než dosavadní převraty, války nebo "pandemie", přičemž plány na kriminalizaci nepohodlných osob zapadnou do vývoje událostí tak dokonale, že se nebudeme stačit divit. Ještě jednou zdůrazňuji, že teď už nepůjde o nějaké smazané profily na sociálních sítích nebo zablokované weby! Zkrátka nám zavřou hubu navždy a skončíme v kriminále nebo v koncentráku.

Už si nebudete moci dovolit svobodně prohlásit, že nám vládnou feťáci a jejich dodavatelé kokainu z Rakušanova STANu, zneužívající sociální dávky a invalidní důchody a devianti z KDU-ČSL, objednávající si homosexuální masáže uprostřed noci za 21 tisíc Kč. Nic takového, bude naprosté ticho! Přesně to vyjádřil Štěpán Cháb ve svém komentáři v Krajských listech (A bude ticho, vzkazuje vládní zmocněnec pro zavádění cenzury. Komentář Štěpána Chába).

Souhlasím s novinářkou Janou Lorencovou, která jasně říká v rozhovoru pro Petr Bureš TV, že důvod, proč režim vyhrožuje těmito novými represemi, zcela jistě není ten, že by současní mocní byli na konci svých sil a jejich režim byl před zhroucením, jak si leckdo myslí. Je to přesně naopak! Dávají nám tím najevo, kolik té síly mají a že nás mají na háku.

A nemyslete si: tu podstatnou "čistící" a "umlčovací" činnost nakonec nebudou vykonávat ony nejvíce propírané osoby typu Cempera, Kartouse, Mácy, Jandy, Františka Vrábela nebo Benedikta Vangeliho z Ministerstva vnitra, oni "novodobí Koniášové", jak je nazývá článek na litterate.cz, či můj předchozí nebo jak je skvěle charakterizoval Daniel Vávra ve svém výborném vystoupení na půdě Poslanecké sněmovny. Těchto pár jedinců jsou jen mediálně předhozené tváře, ovšem tu hlavní práci odvedou masy obyčejných udavačů, průměrných ovcí, ochotných naskočit na kdejakou propagandistickou vlnu, kterou jim do hlav protlačí provládní lokajská média. Stačí jim předložit terč k nenávisti a zhypnotizované ovce začnou fanaticky konat přesně dle pokynů, jež se po nich budou vyžadovat. Počítejte s tím, že počet "dobrovolných" udavačů a nahlašovačů závadných myšlenek bude v naší společnosti vysoce narůstat. Ne, nepůjde o ony "profesionální" lovce trollů, malých udavačů bude daleko víc. Nebudete se stačit divit, až mezi nimi najdete mnohé osoby ze svého okolí, blízké příbuzné, nebo "přátele" ze sociálních sítí. Lidé se ve vypjaté atmosféře plné podezíravosti a vzájemného udávání začnou pod vidinou odměny nebo možných výhod ze strany státu chovat jako prasata. Pod strachem z trestu nebo kriminálu se sami naučí bránit cenzuru, protože zjistí, že příliš mnoho informací a jakékoliv pochyby o státní pravdě jim může způsobit problémy.

Jak snadno pak půjde přeprogramovat celé lidstvo na nevědomé otroky, když všechny důkazy a dokumenty budou smazány a k podstatným informacím se nikdo nedostane! Kdo se jen odváží o čemkoliv zapochybovat, toho dav ušlape. Lidstvo začne žít v "informačnímu tichu", nikdo si nebude nic pamatovat, protože lidstvo bude pod totální kontrolou Velkého Bratra.