Detail kauzy Hlubuček, jehož si novináři "nevšimli": Kšefty na pražském magistrátu probíhaly za nejtvrdšího lockdownu

04.07.2022

Feťáci z pražského Dopravního podniku s papíry na hlavu a omezenou svéprávností dělají "tvrdý byznys" na magistrátu. Neuvěřitelné! Nestačím se divit, kolik lidí bere invalidní důchod kvůli "vážné duševní poruše" a zároveň naplno podniká, jezdí autem, 24 hodin denně běhá po magistrátech po schůzkách a ještě k tomu vlastní šifrované telefony pro komunikaci s nejvyššími papaláši ve státě, na něž mají neomezené kontakty!Chudáci z managementu DPP v době vysoké inflace zřejmě trpěli nízkými odměnami a holt si museli přivydělat bokem! Po celebritách ze šoubyznysu další "elita" úspěšných a schopných lidí, kteří si přes své majetky a opulentní život sami sobě přiznali právo na "kompenzace" nebo "dodatečný příjem". Měli by si zažádat o sociální dávky od vlády pro lidi v nouzi, Fiala s Jurečkou už jim chystají skvělé programy, jako šité na míru!

Konečně začínám chápat ty ukecané pražské experty z řad ekonomických poradců a politiků současné vlády, kteří lidem v nouzi radí, ať si vezmou druhé nebo třetí zaměstnání, nebo pracují usilovněji. S pravidelnými dávkami kokainu je určitě možné zvládat plný pracovní výkon v několika profesích třeba i 24 hodin denně! Sehraný tým feťáků a teploušů z pražského magistrátu a Dopravního podniku je důkazem, že to lze zvládat s naprostou lehkostí.

Z práce do práce a téměř žádný volný čas. V Česku přibývá lidí, kteří si s jedním zaměstnáním nevystačí
https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/cesko-zivot-druha-prace-naklady_2206200622_ank

A co mě nikdy nepřestane udivovat, to je styl mluvy při sjednávání nekalých kšeftů z policejních odposlechů. I kdybych byl spisovatel a psal kriminálky z komunálního podsvětí, tak by mě takovéto originální promluvy nikdy nenapadly. Ať jsou to kolibříci a mazánci z minulosti, nebo tyto moderní hitovky jako Slepičák Hlubuček:

"Kurva, já mám za úkol, abyste byli všichni kurva happy a hladil vás jakoby po vláskách a staral se, kurva, o to, abyste rostli, abyste naplňovali, co jste měli, a abychom byli všichni spokojení. Já nemám o nic víc, míň než ty."
"Nejlépe Ivošek, trošku gramotnej, technicky zdatnej, by se to měl naučit. Udělá bzzz, bzzz a proleze to."
"Mám strach, že když půjdeme za Slepicí na férovku jako píčusi..., že to stáhne na sebe všechno, víš, nebo mu zase zablikají očička a on se, vole, úplně zblázní... On je absolutně nevyzpytatelný, vole."

A ještě něco ke skandálu na narkotizovaném magistrátu: nikdo z novinářů si nevšiml důležitého detailu, a to jsou datumy, kdy docházelo k těmto temným čachrům:

"Michal Redl společně s Petrem Hlubučkem zosnovali nejpozději 6. dubna 2020 plán s úmyslem získat pro sebe a další členy zločinecké organizované skupiny majetkový prospěch na úkor společnosti Nové Holešovice Development."
Výše uvedený výrok z odposlechu o hlazení po vláskách je z konce května 2020.

To nikoho netrkne? ZAČÁTEK DUBNA AŽ KONEC KVĚTNA 2020! Pamatuje si někdo, co to bylo za období, nebo už všichni novináři ztratili paměť?

Tak tedy pro připomenutí: v těch dnech a týdnech si musela většina národa nechat líbit drastická omezení pohybu, nařizovala se izolace, odstupy, zavíraly se firmy, zakazovalo se chodit do práce, vyzývalo se Zůstaňte doma! Nechoďte ven! Nevycházejte ani z bytu!

Ve stejné době ovšem několik vyvolených běhalo po magistrátu a dopravním podniku a zařizovalo si ty největší kšefty? V té samé době bylo několik osob TRESTNĚ STÍHÁNO a ODSOUZENO za to, že si jako pozitivně testovaní na C19 dovolili vyjít z bytu koupit cigarety do nedaleké trafiky.

https://www.novinky.cz/krimi/clanek/pozitivni-si-sla-pro-cigarety-hrozi-ji-tri-roky-40348347

Co ti byznysmeni z magistrátu a jejich obchodní partneři z řad nesvéprávných osob? Testovali se pravidelně? Trasovala je hygiena? Vyplňovali pravidelně trasovací formuláře se všemi kontakty, s nimiž se setkali? Hygienci asi zrovna padali na hubu a policajti kontrolovali roušky v obchodech.

Ukazuje se, že stát měl místo testů na covid v pražském magistrátu provádět pravidelné testování na přítomnost drog.

A závěrem k celé kauze nejvíce vypovídající výrok z denního tisku za poslední dobu (Právo 17. 6. 2022):

"Zprávy nečtu, mám svých starostí dost. Mám tchýni, která tak sledovala zprávy o covidu, až skončila u psychiatra."

Až zase někdy od politiků, zejména těch z pravicových stran, uslyšíme horoucí apely, jak je třeba zatočit se zneužíváním sociálních dávek, vymýtit bezuzdné vyplácení podpor v nezaměstnanosti a spíše lidi motivovat, aby si místo "užívání si" za žebrácké peníze sháněli jakékoliv podřadné a špatně placené zaměstnání, vzpomeňte si prosím na tento "sociální případ" osoby jménem Redl. Vyvolené socky s královskou státní podporou, exkluzivního dodavatele koksu do pravicového spolku STAN, pobírající po 20 let statisícovou měsíční dávku na vylhaný posudek o vlastní nesvéprávnosti.