Covidová hysterie sílí, média běsní: Český rozhlas slaví zavírání lidí do lockdownů šampaňským, negramotný vědec z Oxfordu blouzní na Seznamu, tisk píše o svobodě jako o ZVRHLOSTI

09.12.2021

Vláda skutečně spustila brutální kampaň za očkování, jak to sliboval premiér Babiš. Reklama na pytle s mrtvými a fotky z márnic s neposlušnými lidmi, kteří odpírali síle moci a "špatně dopadli", to je tedy pokrok. Od nacistických praktik už tu dlouho cosi takového nebylo. Něco jako reklama na koncentrační tábory: Budou vyhrožovat lidem smrtí, pokud se nepřizpůsobí. Další fáze kampaně už by mohla jít trochu do hloubky a zobrazovat, jak mohou dopadnout ti, kteří budou nadále vzdorovat. V takovém případě bychom mohli vidět snímky vězňů v detenčních táborech pro neočkované, anebo záběry z brutálních zásahů policejních složek proti lidem, kteří se neprokázali požadovanými certifikáty o stanoveném počtu dávek vakcíny.

'Měl svou pravdu'. Nová kampaň na podporu očkování otevřeně ukazuje reálné záběry z nemocnic
https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/koronavirus-cesko-kampan-podpora-ockovani-fotky-mrtvych-nemocnice_2111082000_aur

Současná kampaň by měla ale upřesnit smysl hesel, které uvádí ve svých klipech: "Uvěřil dezinformacím", "Měl svou pravdu"?

Poznáme příběhy lidí, kteří uvěřili dezinformacím o tečce za koronavirem a měli svou pravdu, že se brzy po očkování vrátíme do normálu?

Jeden plakát nové fašistické kampaně nese nápis "Nestihl třetí dávku". To už je vyloženě výsměch i těm poslušným občanům, kteří se doposud řídili všemi příkazy covidmafie a chodili se očkovat. Pouze nestačili tempu nátlaku stupňovaných požadavků na další a další dávky.

Drastická vládní kampaň určená lidem, kteří se poslušně očkovali, jen nestihli doběhnout na třetí dávku?
Drastická vládní kampaň určená lidem, kteří se poslušně očkovali, jen nestihli doběhnout na třetí dávku?

Z toho důvodu se můžeme domnívat, že tato kampaň nemá přesvědčit "nerozhodnuté" a "odpírače", ale vlastně pohrozit ovládnuté většině, těm 90% zmanipulovaným ovcím, které i tak poslouchají státní moc na slovo a udržet je v neustálém strachu a nejistotě. Varovat je: Nebuďte si jistí, že to přežijete, i když jste nás ve všem poslouchali a běželi jste se očkovat okamžitě na náš pokyn! Ani tak nemáte jistotu, protože pořád jste ještě málo poslušní a neplníte naše příkazy dostatečně rychle! Jenom se podívejte na naše hezké barevné plakáty s mrtvými, ať víte, co vás čeká tak jako tak. My vás prostě dostaneme do hrobu, ať se budete bránit, nebo ne!

Kampaň za očkování podpořily i některé známé mediální tváře, schopné čehokoliv:
Nově zrozená celebrita Adéla Elbel dělá s Vladimírem Kořenem tv. kampaň za očkování:
https://www.youtube.com/watch?v=888fGPdMbQk

Doplnění: Video bylo mezitím smazáno, najdete jej např. zde:
https://twitter.com/zdravkoonline/status/1443988747540905985?lang=cs

https://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/ministerstvo-uvedlo-dalsi-video-na-podporu-ockovani-lide-reaguji/

Je to ta samá Adéla Elbel, která se před 10-15 lety jako členka dívčí rapové skupiny Čokovoko vysmívala celebritám a trapnostem v českém šoubyznysu:
https://cs.wikipedia.org/wiki/%C4%8Cokovoko

A dnes? Mimo tuto trapnou kampaň dává rozhovory do barevných příloh deníků, kde se na čtyřech stranách se svěřuje o trablech svého rozvodu:
Svým dcerám jednou poradím, aby nejdříve poznaly samy sebe, říká Adéla Elbel
https://www.lidovky.cz/relax/lide/svym-dceram-bych-poradila-aby-nejdrive-poznaly-samy-sebe-pak-si-teprve-hledaly-partnera-rika-adela-e.A210716_100823_lide_ape

Lidem se za poslední 2 roky tak zásadně posunulo vnímání zcela základních věcí a změnilo chápání tzv. "normality", že si ani neuvědomují, jak jim vytrvalá covid masáž, kdy se střídala tvrdá nařízení, omezování jejich svobod s brutálními zásahy proti sebemenšímu odporu nebo nesouhlasu, což státní moc kompenzovala menšími výhodami při projevech poslušnosti, naprosto vyprala mozky!

To, co bylo pro ně ještě před 2 lety naprosto "normální" a zcela nezpochybnitelnou samozřejmostí, co považovali za své nezadatelné svobody, náhle po několika měsících odsunuli do "zapomnění" a předchozí práva a svobody najednou považují za "přílišný luxus", který nepotřebujeme!


Omezení dosavadních práv a svobod, cenzura jiných názorů, poslušné plnění nařízení mocných a hrozby vyhození z práce najednou nejsou totalita, ale "nová normalita" !

Představte si, co píšou snaživí politologové "nové normality" v denním tisku: Lidé, kteří mají jiný pohled na koronahysterii, prý vyznávají jakousi ZVRHLOU OSOBNÍ SVOBODU!

Osobní svoboda už není nezadatelné právo dané Ústavou a Chartou OSN, osobní svoboda je najednou zvrhlost! Antivaxeři jsou prý členy "minoritní nenávistné skupiny lidí, kteří akcentují jakousi zvrhlou osobní svobodu".

Kolosální selhání politické autority. Veřejnost nedokáže přesvědčit o nutnosti očkování, míní politolog
https://www.lidovky.cz/nazory/kolosalni-selhani-politicke-autority-verejnost-nedokazi-presvedcit-o-nutnosti-ockovani.A211211_191603_ln_nazory_tmr

Celý článek možno shlédnout zde:
Nenávistní antivaxeři akcentují jakousi zvrhlou osobní svobodu namísto společenské solidarity
https://uloz.to/file/FSJZK9CeQltn/nenavistni-antivaxeri-akcentuji-jakousi-zvrhlou-osobni-svobodu-namisto-spolecenske-solidarity-jpg-jpg#!ZGEwZGR2AJH2A2ZkMTLkAQyuAQR0Lz50oSS+Z2AmH1OXoTAxAj==

Najednou má kdejaký tajtrlík z médií plnou hubu společenské solidarity! Osobní svobody jsou "zvrhlost", všichni musíme být solidární.

Zatímco celých 30 let do nás média hustila tvrdý individualismus, každý se musí postarat sám o sebe a nespoléhat na stát a okolí, máme volný trh a neomezenou svobodu; museli jste se smířit s tím, že lidem sociálně slabším, nemocným a slušným v problémech nikdo nemá co pomáhat! Slabost a soucit s potřebnými v naší společnosti nemá místo, prosadí se jen draví a ambiciózní, třeba přes mrtvoly. A na ty slabší na okraji společnosti není třeba myslet, to je lůza, která se o sebe neumí postarat, tak ať zkapou.

Dnes se tedy znovu obrátil vítr, takže všichni musíme být povinně solidární. No, ani ne tak se sociálně slabými a potřebnými, ne s obyčejnými pracujícími lidmi, kteří se kvůli restrikcím a zavíráním firem nemohou uživit a dostávají se do dluhů. Musíme být solidární se státní a globální mocí, která nařizuje povinné očkování a všichni musíme pochodovat v rytmu jejich příkazů a nařízení, a ať se ani neodvážíme muknout něco proti!

Přesně tak to píše ten zmetek jménem Nikola Schmidt v Lidových novinách!

A není sám. Přitvrdit, přitvrdit, hulákají jako sbor všichni jakoby-novináři najednou:

Rakousku je ouzko, a tak nutí lidi se očkovat. Správně dělá, píše covidový fanatik Palata v Deníku:
https://fm.denik.cz/arena-nazoru/rakousku-je-ouzko-a-tak-nuti-lidi-se-ockovat-spravne-dela-20211108.html

Očkování se po mnohem slabším přitvrzení začalo rozbíhat znovu i v Česku. Je třeba neubírat, ale ještě přitvrdit. Protože odpor proti očkování není projevem svobody, ale bezohlednosti vůči ostatním. Bezohlednosti neudělat ani to málo, co člověk může proti covidu udělat. Bezohlednosti, kvůli níž se umírá.

Dva týdny poté, 19. listopadu 2021 rakouská vláda skutečně vyhlásila lockdown. V den, kdy se tak stalo, prohlásila politoložka Anna Durnová ve vysílání Radiožurnálu (Polední publicistika Radiožurnálu, 22. 11. 2021), že z toho má radost, protože se vsadila se známou o šampaňské, že lockdown bude vyhlášen.

Koronapsychopati mají radost z toho, že lidé budou povinně zavřeni a izolováni ve svých bytech a budou muset zavřít své obchody a nebudou se smět uživit!

O pár dní později jsme mohli na stejné rozhlasové stanici ČRo1 slyšet reportáž o novém nařízení lotyšské vlády, jenž zakazuje neočkovaným poslancům lotyšského parlamentu účastnit se schůzí a hlasovat:

https://www.epochtimes.cz/2021/11/19/lotysska-vlada-zakazala-neockovanym-poslancum-hlasovat-a-ucastnit-se-schuzi-a-to-i-na-dalku/

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Vykopli-neockovane-poslance-z-parlamentu-Bez-milosti-Bordel-ponizovani-684357

Podle čerstvých informací zůstali ze stočlenného parlamentu již jen 3 poslanci, kteří se odmítli očkovat a tudíž nemají právo zapojit se do práce parlamentu: Janis Adamsons, Romans Naudinš a Julija Stepanenko.

Na dotaz hlasatele ČRo, co bude s oněmi třemi neočkovanými poslanci, reportér odpověděl, že těmto poslancům nebude povolen vstup do parlamentu, nebudou moci vykonávat poslaneckou činnost a přijdou o svůj poslanecký plat. Neuvěříte, jaká reakce následovala: Moderátor relace Petr Král se v reakci na tuto informaci uchechtl takovým způsobem, jako když pomstychtivý malý spratek provede něco zákeřného svému neoblíbenému spolužákovi, protože ho prostě nemá rád.

Moderátoři Radiožurnálu i jejich hosté mají zřejmě ohromnou radost, když se můžou pomstít méně charakterově ohebným lidem, než jsou oni sami a jsou štěstím bez sebe, pokud se dozví o neštěstí druhých.


Šašci z médií a jejich loutkáři dokáží někdy nevědomky i rozesmát.

Koncem listopadu vyšel v Právu komentář překabátěného bolševika z Goldmann Sachs Vladimíra Dlouhého s názvem Proč věřím očkování, v němž horuje pro masovou vakcinaci:

"Konečně je tu i mezinárodní srovnání. V lednu prožívalo Portugalsko covidovou katastrofu, dnes je evropským premiantem a žije si volně a svobodně. Důvod? Více než 90procentní proočkovanost. Co chtějí ještě popírači očkování slyšet?"

A ve stejném vydání o pár stránek dál se krčí krátká zpráva:
Portugalsko opět ve stavu nouze
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/portugalsko-koronavirus-covid-stav-nouze-ockovani-opatreni.A211202_091745_zahranicni_bro

Jisté je nyní jedno: v nejbližší době už si v žádných novinách nepřečteme dvoustránkové oslavné profily portugalského generála ve funkci premiéra Henriqua Gouveia e Melo, který prý tak skvěle dokázal "zatočit s covidem", jako jsme jich četli hromady ještě minulý měsíc. :-)

https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/ted-jsou-na-rade-psi-a-kocky-nemilosrdny-admiral-nechal-naoc/r~1e976002371311ec94d2ac1f6b220ee8/

Podivné existence jako parchant Šebo, který v rozhovoru pro Lidové noviny označil lidi oponující státní pravdě o koronaviru za ZLOČINCE a nejlépe by je nechal spláchnout do moře jako v Austrálii, si dokonce už osobují právo určovat, s kým půjdou diskutovat do televize a úkolují jejich pracovníky, koho můžou pozvat do diskusního pořadu a koho ne!

https://aeronet.news/siri-nenavist-proti-skupine-obyvatel-ale-pritom-je-placen-z-dani-obcanu-reditel-laboratore-molekularni-biologie-akademie-ved-cr-oznacil-v-rozhovoru-pro-lidove-noviny-lekare-odborniky-a-obcany/

Šebo se sám Jindřichu Rajchlovi pochlubil, že to byl on, kdo "zařídil", že nebude vpuštěn do pořadu Máte slovo, ačkoliv tam byl pozván i předem ohlášen v tv. programu. Když Rajchl do televize dorazil, nevpustili ho přes vrátnici, a ta mrcha Jílková si ještě dovolila říct, že "bohužel nedorazil, je to problém pana Rajchla, že nedorazil, já jsem na něj těšila".

https://www.skrytapravda.cz/z-domova/319-podvodnik-a-radce-vojtecha-pfizera-peter-sebo-a-pavedkyne-koziar-vasakova-se-sesypali-pred-dukazy-s-placem-zastavili-jindricha-rajchla

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Bomba-Host-ktereho-CT-vyskrtla-si-to-nahral-Uplne-vse-Nyni-to-jde-ven-686243

https://echo24.cz/a/S9fif/ct-nedela-cenzuru-dela-neco-horsiho

https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Rajchl-Trikolora-Nemate-slovo-686152

A nebyl to jenom Rajchl. Druhého pozvaného Víta Marečka "zamítla" náměstkyně min. zdravotnictví Vašáková, což potvrdil sám Mareček v pořadu Na prahu zmien na Slobodném vysielači:

https://hearthis.at/slobodnyvysielac/set/na-prahu-zmien/

Další z covidoidiotů, který dostává neomezený prostor v médiích, i když nemá co říci, je "vědec" Kulveit.
Český vědec v Oxfordu: Signalizovat, že se situace lepší, je šílené
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/koronavirus-cesky-vedec-v-oxfordu-zruseni-nouzoveho-stavu-je-silene-183825

Tento článek Seznamu Zprávy jsem četl před měsícem v původní verzi a nebyl jsem si jistý, zda nemám halucinace. Při jeho čtení nelze pochopit jeho smysl, ani formulace v něm obsažené. Naprosto negramotný článek, NEPODEPSANÝ žádným autorem redakce Seznamu, katastrofální stylistika a gramatika, větná stavba na úrovni počítačového překladače. Jediné, co z něj neúprosně čiší, je udržování strachu ze smrti při jakémkoliv pomyšlení na návrat k normálnímu stavu bez represí a omezování běžného života.

  • Proboha, co je to "zpětnovazební smyčka"?
  • Srozumitelnost této věty je na úrovni slohové práce z prvního stupně ZŠ, s tím, že žák by musel celou větu povinně opravit: "Pokud je hospodský, který na Silvestra otevře a ten večírek uspořádá, morální vyvrhel, který uzavírá naše děti do vězení." Jak se toto může dostat do článku velkého zpravodajského serveru?
  • Uprostřed článku tento "vědec" z Oxfordu dokonce nabízí jakýsi kvíz, jako bychom nečetli článek o vážné věci, ale nacházeli se někde v zábavném prostoru sociálních sítí!
  • Píše se tam, že Kulveit nechce, aby rodiče trávili Silvestra v bezuzdné zábavě, protože jejich děti by měli vzpomínat "na své dětství jako na krásné dětství" (další vytříbená formulace na úrovni vědce z Oxfordu), a "ne kvůli nezodpovědným rodičům na to, jak byly (?) v covidovém vězení".
  • Vždyť právě kvůli zákazům a tvrdým opatřením a jejich servilním podporovatelům jako je Kulveit se přece všechny děti v tom covidovém vězení nacházejí!!!

Trochu to vypadá, že redakce dostala pokyn, že protežovaný Mr. Kulveit ze sebe právě vyplivl nějaký názor, a proto musí jeho text bez úprav okamžitě zveřejnit, protože linie strašení covidem se musí permanentně udržovat.

Od doby prvního vydání článku byl příspěvek redakcí asi dvakrát upraven, ale na jeho srozumitelnosti to vůbec nijak nepřidalo.

A tito parchanti mají neomezený přístup do médií, protože radostně podporují covidovou linii a napomáhají k nastolení represí, přičemž mnozí z nich ani netuší skutečný účel toho všeho: instalování globální totality s permanentním sledováním (i jejich) životů.

Při sledování covidových médií a jejich myšlenkového teroru si už člověk musí připadat, že žije v nějaké paralelní realitě. Připomíná to hodně scénář z amerického filmu Návrat do budoucnosti, kdy jeden nepatrný zásah v minulosti může totálně přepsat budoucí dějiny tak, že někteří lidé z vašeho života zmizí a nikdy se v něm neobjeví. Místo nich se v klíčových událostech života zjeví úplně jiné osoby.

Vzorovou ukázkou je případ "vymazání" dr. Roberta Maloneho, vynálezce mRNA technologie, ze všech možných zdrojů jak na internetu, tak i v reálu, a to poté, co se vyslovil pro zákaz očkování mRNA vakcínami. Wikipedie prostě jeho jméno vymazala z článku o vynálezu mRNA a nahradila jej jménem maďarské imigrantky Katalin Karikó.

A světe div se: Neznámá vědkyně maďarského původu se rychlostí blesku objevila na titulních stranách korporátních médií jako osobnost roku!

https://www.google.com/search?q=Katalin+Kariko+magazines+title&tbm=isch&ved=2ahUKEwjjurnRntD5AhXswgIHHZXlBKIQ2-cCegQIABAA&oq=Katalin+Kariko+magazines+title&gs_lcp=CgNpbWcQAzoFCAAQgAQ6BggAEB4QBzoJCAAQHhDHAxAHOgQIABAeOgQIABATOgsIABAeEMcDEAgQEzoGCAAQHhATUI8VWKJMYPxNaAFwAHgBgAHYAYgBqwuSAQYxNy4wLjGYAQCgAQGqAQtnd3Mtd2l6LWltZ8ABAQ&sclient=img&ei=ORz-YqO6JuyFi-gPlcuTkAo&bih=1004&biw=2144

Robert Malone zmizel, Robert Malone nikdy neexistoval:
https://aeronet.news/news/uz-to-leze-ven-mutace-omikron-je-uplne-novy-virus-z-laboratore-ktery-obsahuje-vsechny-neposkozene-varianty-mutaci-jako-ve-vykladni-skrini-rusky-akademik-prisel-s-vybusnym-objevem/

Státní teror vůči neočkovaným se stupňuje a média se neustále snaží rozdmýchávat nenávist proti lidem, kteří zatím nepodlehli. Ale nebude to asi dlouho trvat:
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/na-vyrazeni-neockovanych-ze-spolecenskeho-zivota-najede-cesko-za-dva-tydny-40377748

V novinových reportážích z poslední doby mě vždycky rozčílí, když majitelé restaurací nebo číšníci prohlásí, že "bohužel" nemají možnost ani vybavení, aby mohli pečlivě kontrolovat bezinfekčnost všech svých zákazníků a ověřovat pravost certifikátů o očkování a testech.

Jenom ať o tom proboha nemluví, ani nenaznačují! Nebudou se stačit divit, s jakou rychlostí jim "náhodou připravené" státní orgány přijdou namontovat čtečky QR kódů a covid pasů i s bezpečnostními rámy do dveří!

Měli jsme možnost vidět, jaké superrychlé změny během několika týdnů byly uskutečněny ve zdravotnictví. Hlavně předloni, po vypuknutí koronapřevratu. Během pár týdnů prvního lockdownu byly celé polikliniky totálně prošpikovány nejmodernější technikou, nainstalovanými zábranami, snímacími přístroji, bezpečnostními skly, kontrolou na každém rohu, u VŠECH dveří ordinací byly bleskově nainstalované čtečky. Tolik změn během pár týdnů jsme ve vybavení zdravotnických středisek neviděli za celých 20 let! Za "normálních" dob by k tak masové elektronizaci nedošlo ani za 5 let!

Na naši místní poliklinice nebyli za posledních 20 let schopni ani přidat židli do čekárny, nebo rozšířit prostor pro pacienty na chodbě, kde se jich tísnilo několik desítek, neexistoval systém na příjem nemocných do ordinace. Najednou se během 1,5 měsíce podařilo zmodernizovat celou polikliniku, přidat vstupní brány, nainstalovat elektronické systémy pro přihlašovaní pacientů a propojit se všemi ordinacemi (!), polepit všechny prostory chodeb ukazateli a výzvami k nošení roušek a povinných rozestupů, rozšířit prostory čekáren...

Prosím majitele kaváren a hospod, ať raději neříkají nahlas, co všechno jim schází v důslednější kontrole a dozoru nad zákazníky, neboť vláda jim to může splnit, ani nemrknou!

Naplňují se bohužel i plány budování detenčních táborů pro pozitivně testované a neočkované. Na příběhu dívčiny z Austrálie můžeme vidět, že karanténní tábory jsou již u protinožců realitou a jak správně poznamenal jeden diskutující pod článkem, jsou přípravou k tomu, aby si lidé zvykli, že mohou kdykoliv kohokoliv z nich zavřít:
https://otevrisvoumysl.cz/uvnitr-australskeho-karantenniho-internacniho-covid-tabora-svedectvi-zeny-co-tam-byla/

Na tomto příběhu však můžeme vidět rozdíly v myšlení u obyvatel tzv. "svobodného" západního světa, kteří nikdy nezažili skutečnou totalitu, a to i v reakcích okolí. Totalitní atmosféry neznalí lidé i v případě takové nehoráznosti jako je nedobrovolný policejní odvoz do detenčního tábora, vnímají celé dění okolo sebe jako docela zábavnou příhodu, u níž se ještě se smíchem loučí se svými rodiči a natáčí se pro potřebu pochlubit se známým na sociálních sítích.

Právě vylíčení tohoto okamžiku mě v příběhu obzvlášť zaujalo: Jak bylo řečeno, po příjezdu policie, i během "deportace" je přítomná matka, která si odjezd dcery natáčí na mobil a obě přitom žertují. Nikdo z policistů v natáčení nebrání, žádný kolemjdoucí neslídí okolo a pomlouvačně nekomentuje "zatčení" sousedky, všichni z celé věci mají srandu a vypadá to, jako by dcera odjížděla na výlet s přáteli.

Akce podobného typu by u nás probíhala v úplné jiné atmosféře. Víte, jak by vypadalo zadržení "nebezpečné osoby" u nás, přesněji na vašem sídlišti?

Okamžitě po příjezdu policie by se v okolí deportačního vozu shromáždily veškeré drbny, slídilové, udavači a bytoví důvěrníci z celého sídliště a v první vteřině by na všechny strany začali roznášet zaručené klepy o tom, že zrovna vás zatkla policie jakožto nebezpečnou osobu, roznášející zabijácký virus po okolí. Všichni by po vás začali bezuzdně pořvávat, jaký jste odpad společnosti, zrádce, odpadlík, vyvrhel, že jste si dovolil být neočkovaný a určitě nakazil všechny ostatní. Nikdo by vám v tu chvíli nedovolil nahrávat cosi na mobil, na svou rodinu byste se nesměli ani otočit, natož s ní komunikovat.

Ti sousedé, kteří by vás z důvodu karantény nemohli počastovat nadávkami přímo z očí do očí, by byli vykloněni ze všech okolních oken paneláků a pořvávali po vás stejné nadávky jako ti dole:

  • "KONEČNĚ JSTE PRO NĚJ PŘIŠLI! UŽ BYLO NA ČASE!"
  • "BYL POSLEDNÍ NA NAŠEM SÍDLIŠTI, KDO SE POVINNĚ NEOČKOVAL!"
  • "OHROŽOVAL NÁS VŠECHNY! JENOM KVŮLI NĚMU JSME SE NEMOHLI VRÁTIT DO NORMÁLU!"
  • "JENOM MU DEJTE POŘÁDNÝ FLASTR, ZA TO, CO PROVEDL! URČITĚ SE NĚCO NAJDE, JE TO ZNÁMÁ FIRMA!"
  • "DOUFÁM, ŽE UŽ SE NEVRÁTÍŠ, TY ŠMEJDE!"

Po podobné zkušenosti by si žádná osoba určitě nemohla dát v detenčním táboře nohy na stůl a tvrdit, že prožívala velký stres.

Buďte si jisti, že až dojde k vyhrocení koronafašismu do těch nejvyšších obrátek, bude zatýkání nepohodlných osob probíhat právě tímto způsobem; nikdo se s vámi nebude babrat. A připravte se na to psychicky. Své okolí i českou většinovou společnost znám dost dobře na to, abych věděl, jak se budou někteří přičinliví udavači a vtíravé štěnice chovat, jakmile dojde k těmto totalitním extrémům. Zfanatizovaná média na to dnes lidi připravují více než dobře.