Covidofašisté, režimní lokajové a mediální krysy stále v plné síle: Teď vám zrušíme hotovost a vnutíme covidpasy, ani nemuknete!

11.08.2023

Médii spuštěná intenzivní kampaň za zrušení hotovosti, oficiální schválení digitálního covid pasu Evropskou komisí a nová pandemická smlouva WHO - to vše je součástí jednoho a téhož procesu. Strůjci globální totality, kteří nás během covidového stanného práva zavírali do karantén a očkovacím terorem ničili naše životy, už přestali skrývat své skutečné záměry a bez okolků na nás vřeští: Až vás dostaneme do kolen, ještě se rádi podvolíte očkovacímu nátlaku a vzdáte všech svobod ve prospěch totální kontroly. A věřte, že už to nebude dlouho trvat, protože nás už nic nezastaví. A budete-li remcat, naše represivní složky se sítí pilných udavačů už najdou způsob, jak si vás podat. Všechny vás označíme za proruskou pátou kolonu a režim už si s vámi poradí.

Covidioti se zjevně ve snaze zakrýt vlastní selhání rozhodli tvářit, že jejich fanatická podpora vakcinačních represí a brutálních zásahů do našich práv a svobod, včetně ochotné účasti v mediálním vymývání mozků, nebyly v žádném případě posluhováním nové totalitě, ale činy zodpovědných občanů v touze zachránit svět před vražedným virem. A přitom nahlas, bez jakéhokoliv ostychu, jako papoušci deklamují: pokud jsme lhali, podváděli, klamali, umlčovali a překrucovali pravdu, dělali jsme to ve prospěch obecného dobra! Křečovitá snaha potlačit své černé svědomí (pokud ho ještě někteří mají) jich vede ke krkolomné obhajobě vlastních lží a snaží se z nich zpětně vytvořit čistou pravdu; naopak trvají na tom, že životy všech lidí během plandemie ohrožovali hlavně ti proradní antivaxeři, a to i tehdy, když se jejich pohled na covidohysterii ukázal jako správný.

Nenechte se ukolébat zdánlivým klidem na covidové scéně. Covidofašisté dnes jen naskočili na novou "povinnou" protiruskou linii a té se drží stejně pevně, jako donedávna té včerejší, ale je to jen další fáze stejného procesu. Navenek se zdá, že apartheid vůči neočkovaným, lockdowny, likvidace svobody a lidských práv, zákazy pohybu a vstupů kamkoliv bez hadru na hubě nebo jakéhosi osvědčení o úspěšném prošťourání v nose, to vše definitivně skončilo vypuknutím války na Ukrajině. Média už sice nechrlí pravidelné denní svodky o rekordních počtech nakažených a mrtvých po covidu (namísto tohoto se sledují přibývající miliardy poskytnuté zkorumpovanému ukrajinskému režimu (zde nebo zde), či dokonce počty mrtvých z horkého počasí), naši známí covidofašisté však rozhodně neusnuli.

Už vloni na podzim se dva známí výtečníci Konvalinka se Smejkalem rozčilovali, že se falešné pandemii "nevěnuje dostatečná pozornost" a snažili národu připomenout, že by se měli opět začít bát o svůj život, když si nepřijdou pro svou pravidelnou dávku. Ti dva evidentně nechápou, jak mohl národ na cosi takového zapomenout, když mu to po celé dva roky s takovou razancí vtloukali do hlavy. Zvláště pan Konvalinka tak činil s velkou vědeckou a osobní podmanivostí. Nulová sebereflexe nad zdravotními i celospolečenskými následky restrikcí a očkovacího teroru pro mezilidské vztahy, pádu státní ekonomiky do nesplatitelných dluhů kvůli horentním kompenzacím pro průmysl v lockdownech, nekončícímu masovému testování a nakupování roušek, respirátorů a vakcín - to je společný rys všech covidofašistů bez špetky svědomí.

Exemplárním příkladem je Václav Hořejší, molekulární biolog, jehož bylo za covidu všude plno. Ten vyrukoval se sáhodlouhou obhajobou ve stylu "nejlepší obranou je útok", kterou v odlišném znění a délce uveřejnilo hned několik tiskovin i internetových médií (mj. Lidové noviny a kupodivu i Časopis Argument pod názvem Epidemie covidu je za námi – a popírači a zpochybňovači zvedají hlavu), v níž jen tak mezi řečí pronáší cosi o "nepříznivých vedlejších následcích vakcinace", jejichž existenci prý předtím "nikdo nepopíral". Taktně pomlčel, že on sám jakékoliv vedlejší účinky mRNA jedů bagatelizoval slovy "značná část vedlejších účinků vakcín je jen v hlavách lidí" a o hlášení nežádoucích účinků v systému VAERS mu nebylo známo (CDC žádné nežádoucí účinky vakcín v rámci systému VAERS neoznámilo). Později jakési drobné potíže po očkování připustil, ale prý nemají s vakcínou vůbec nic společného. Komplikace přece s vakcínou AstraZeneca vůbec nesouvisí a nesouvisely s očkováním vůbec, jde prý jen o "drobné potíže, které provázejí i mnoho různých očkování"; všechno je dle Hořejšího jen bouře ve sklenici vody.

Hořejšího nedůvěryhodnost se prokázala také v jeho reakci na tvrzení mnoha jiných expertů o mRNA vakcíně jakožto genové terapii: "Falešná zpráva, že očkování má něco společného s genovou terapií, že se ta genetická informace, která je obsažena ve vakcíně, nějak zabuduje do buněk, není pravdivá, není to technicky možné," vysvětloval prof. Hořejší po podrobném vědeckém výzkumu ze svého bytu pro Český rozhlas. Jeho domněnka je v přímém rozporu s prohlášením samotného člena představenstva společnosti Bayer AG Stefana Oelricha z prosince 2021. Ale lidé z vedení farmafirem (stejně jako profesor lékařské imunologie Jaroslav Turánek) podle Hořejšího věří stejným povídačkám, jako jsou teorie o placaté Zemi.

Nečekejme ale od pana Hořejšího žádnou sebereflexi, když si ho systém zavázal i finančně. Václav Hořejší totiž koncem prvního covidového roku 2020 obdržel ocenění Česká hlava, pojící se s odměnou jeden milion korun. Buďte si jisti, že tyto peníze mu nedali zrovna teď jen tak pro nic, za nic. Kdosi dobře tušil, jak si lze Hořejšího, který jim v covidu může dobře posloužit, lehce zavázat, aby mohl být případně i vydíratelný. I z tohoto důvodu nemůže pan Hořejší ustat v covidové bdělosti, je to takový náš očkovací Vasil Biľak (viz Rozhovor Britských listů 479. Covid-19: Urgentně se nechte očkovat třetí dávkou).

V přístupu "naše lži byla vlastně pravda a pravda byla lež, i když se potvrdila" obzvlášť exceluje známý biolog (a tedy expert na pandemii, pochopitelně) Jaroslav Flégr, na jehož nevídaný argumentační výstup (Flégr přiznává, že všichni, včetně něj, lhali) upozornil kolega z webu Antivirus (příspěvek ze 7. 7. 2023). Cituji:

"Podle hajzlíka Flégra bylo každýmu odborníkovi od začátku jasný, že "coronavirus" utek z laboratoře ve Wuhanu. V podstatě naznačuje, že jen debil si moh myslet, že to nebylo z laboratoře. A proč že podle Flégra všichni lhali? Protože jinak by se musely zpřísnit opatření v těch laboratořích! (...) Tak místo toho zavedli přísný opatření u vás doma, u vás v práci, u vás v obchodě, u vás na poště, a tak všude okolo a někdy i v lese. A kdo řek, že virus je z laboratoře, proti tomu se muselo tvrdě zakročit."

Nějaká omluva za lhaní, omezování svobod slova i pohybu, diskriminaci v životech a vyhazování ze zaměstnání, umlčování jinak smýšlejících? Nic takového...

Doktor Hnízdil to v novém rozhovoru pro Svědomí národa vyjádřil přesně: "Covid zahalil tváře, ale odhalil charaktery." Jak skvěle to vypovídá o postavičkách typu Konvalinky, Smejkala, Prymuly, Maďara, Flegra, Hela, Tachezy, Grubhoffera, Kulveita a dalších covidoparchantů.

Pologramotní youtubeři jako experti na pandemii

Na jeden exemplář takového "charakteru" bychom obzvlášť neměli zapomenout. Prof. Peter Šebo z pražského laboratorního ústavu požadoval povinné očkování (zde, také iDnes) a v proslulém rozhovoru pro Lidové noviny žádal už v prosinci 2021 "vypnutí dezinformačních webů" (a mj. vyjádřil přání, aby všichni odpírači očkování a covidových opatření byli "spláchnuti do moře"). O pouhé dva měsíce později byla jako na zavolanou některá alternativní média státem ve spolupráci s internetovým provozovatelem domény CZ-NIC skutečně umlčena. Je to jen náhoda, nebo některé mediálně činné figurky ohlašují plány covidového režimu s předstihem?

Jak správně poznamenal šéfredaktor časopisu Zem & Vek Tibor E. Rostas, při hodnocení uplynulých let covidového teroru bychom neměli pominout i roli tzv. covidových influencerů, oněch pologramotných youtuberů ze sociálních sítí, kteří ze záhadných důvodů dostávali nevídaný prostor ve všech hlavních médiích a zuřivě nás nutili podrobovat se PCR testování, nošení roušek, respirátorů a tlačili nás do povinného očkování. Navíc si ještě dovolovali poučovat a vyhrožovat zkušeným lékařským expertům, kteří lockdownová opatření kritizovali.

Jedním z nejprofláklejších výtečníků z řady těchto "pandemických koučů", z nichž média vytvořila zdravotnické experty a "datové vědce", je Petr Ludwig. Nedávno jsem zhlédl jeden z jeho nejnovějších rozhovorů a nestačil se divit. Myslel jsem, že špatně slyším, když ohlásil, že sponzorem pořadů jednoho z nejzuřivějších propagátorů covidových opatření a vakcín je jakási firma produkující vitaminové doplňky na podporu, a teď se držte - "imunity, dlouhověkosti a klidného spánku"! Proboha, k čemu jsou vakcinovaným jakési přípravky na imunitu? Snad ji zaočkovaní příznivci covidových opatření neztratili po každodenním nošení roušek a tolika dávkách vakcíny? Pomatený "novinář" J. X. Doležal si přece ztrátu imunity po nekonečných dávkách dokonce pochvaluje a bere jej jako důvod, proč si dát píchnout jedovatý roztok opakovaně. Přitom jak už víme od pana "vědce" Konvalinky, vakcína přece "dramaticky zlepšuje zdravotní stav". Tedy dlouhověkost i klidný spánek by měli mít opíchanci zaručen, nebo ne? Člověk by se z těch dezinformátorů pomátl, kdyby je měl všechny brát vážně!

Otázka zní: Proč tedy Ludwigovy rozhovory nesponzoruje Astrazeneca nebo Pfizer? Již jsem o tom psal v rubrice Stručně&Jasně (24. 7. 2023), ale toto nechtěné Ludwigovo přiznání opravdu stojí za připomenutí. Kým je ve skutečnosti Petr Ludwig, tento expert na zavírání lidí do lockdownů, jemuž všechna média za covidománie poskytovala nebývalý prostor, svědčí jeho vlastní slova, pronesená zřejmě nevědomky, jen tak mimoděk, v rozhovoru s režisérem V. Klusákem (v čase 18:40 min.):

"Myslím, že to [ruský vliv] je tak prorostlý do tý západní společnosti, že až zpětně budeme zjišťovat, kdo všechno jako na to byl navázanej... A myslím si, že už nějaký americký tajný služby mají nějakej report, že i z Česka se dá přesně dohledat, nebo... ještě to není zveřejněný, ale jednou se možná ukáže, kdo všechno byl na výplatní pásce, prostě Kremlu."

Odkud má Petr Ludwig tolik znalostí o dosud nezveřejněných reportech amerických tajných služeb? Možná se to velmi brzy dozvíme, až budou ony reporty tajných služeb USA prezentovány během dalšího kola vypínání alternativních webů a umlčování nezávislých expertů. Tehdy snad vyjdou najevo i jména oněch špiclů, kteří nepohodlné "antivaxerské dezoláty" a "proruské přisluhovače" do seznamů režimu snaživě doplňovali. Už teď však víme, která osoba v nich bude s jistotou figurovat.

A k Petru Ludwigovi ještě jedna pikantnost: U některých režimních, dříve covidových, nyní proukrajinských propagandistů si mnozí musí říkat, že snad usínají s fotografií Zelenského pod polštářem. Dnes už to není nadsázka. Ve starším článku jsem psal o výrobě polštářů se Zelenského portrétem, která v rámci nového kultu osobnosti začala vyrábět jedna česká firma. Naše média o tom informovala s poznámkou, že nyní se s ním mohou fanynky vrhnout na lože. Podívejte se na jednoho z hrdých vlastníků tohoto polštáře, uléhajícího na lože s novodobým hrdinou všech žen (a tedy i mužů). :)

Lze předložit názornější příklad servility a přítulnosti k jakékoli režimní agendě, když vidíte nechvalně proslulého covidofanatika, jak doma usíná na polštáři s podobiznou ukrajinského prezidenta? Komu ještě není na zvracení, může si tento stav přivodit pohledem na jiné mazlící polštáře s podobiznami novodobých hrdinů Zelenského a hradního bolševického rozvědčíka.

Režimní novináři a "socio-vědecké" zdůvodnění potřeby totality

O roli covidových služebníků, kteří v médiích během "pandemie" ochotně přikládali pod kotel a dožadovali se ještě většího omezování lidských práv a tvrdých trestů pro odpůrce testování a očkování, hovořili doktor Ján Lakota v debatě s politickým analytikem Jánem Baránkem (Celoplošné testovanie bol obludný zločin proti ľudskosti, tí ktorí sa na ňom podieľali sú zločinci). V jednostranném mediálním dunění jde o jeden z nejlepších rozhovorů z poslední doby, udržující nás v naději, že ne všichni se zbláznili a ztratili paměť. Lakota s Baránkem rozebírají covidové lži jednu po druhém a odhalují celý plán pandemie, absurditu PCR testů s hlubokým špejlováním nejlépe až do mozku a masové testování obyvatelstva trefně označují jako vojenské cvičení. Jeden z mála delších rozhovorů z poslední doby, jenž stojí za zhlédnutí celý.

Oba pánové zmiňují také neblahou úlohu novinářů a publicistů při vyvolávání hysterie a udržování státních pandemických represí. Doktor Lakota připomíná lži slovenských médií, kde v době nejvyšší covidhysterie hlásili, že nitranské krematorium nestačí přívalu mrtvých na covid a že je musí převážet do Banské Bystrice. Ve skutečnost kremační pece v Banské Bystrici nejsou v provozu a mrtvoly se hromadně převáží do Nových Zámků.

Novináři vůbec nepočítají s tím, že by se někdo odvážil ověřovat si fakta, případně porovnával jejich informace s realitou. Platí to i o těch, co se snažili dát covidové diktatuře jakýsi filosofický rozměr a obhajovat ji vyšším společenským zájmem. Jednou z takových je politoložka Kateřina Smejkalová (s mediálním kašpárkem Petrem Smejkalem zřejmě pouhá shoda jmen, ale člověk nikdy neví), která před třemi lety v eseji pro deník Právo rozumovala o tom, že odpůrci covidových opatření se rekrutují z řad občanů s nízkým vzděláním, kteří si nejsou schopni analyzovat dostupné informace. Má se prý podle ní "zhusta jednat o lidi, kteří krutou realitu prostě nechtějí vzít v potaz, protože by si jinak museli přiznat, že se zřejmě ještě zhorší jejich již tak mizerná ekonomická a sociální situace. Znamenalo by to připustit si, že skončí na ulici nebo jim odeberou děti - a v takových situacích logicky nastupuje psychologický mechanismus popírání."

Přitom jsme tehdy viděli pravý opak! Právě ti, kdo protestovali proti tvrdým lockdownovým opatřením vlád, byli těmi, kdo si plně uvědomovali možnost zhoršení svých životů pod záminkou "ochrany" před pandemií! Její přiznání o možnosti odebrání dětí pro "neposlušnost", je samo o sobě vypovídající - pravda bude asi spíše na straně těch, kteří upozorňovali, že tvrdé covidové represe a omezování svobod byly jen záminkou k něčemu většímu a horšímu.

Dnes se paní Smejkalová opět naváží do odpůrců covidopatření a antivaxerů, ale opět je to trefa absolutně vedle. V únorovém článku pro kulturní rubriku Salon Práva tvrdí, že "lidé, kteří se stavěli proti covidovým opatřením, vnímají svobodu spíše jako svůj nedotknutelný nárok – skoro by se dalo říct majetek – a její provázanost se zbytkem společnosti, a tím pádem i svou závislost na společnosti popírají."

Když Smejkalová hovoří o nedotknutelných nárocích, proč v té souvislosti nezmíní "povinné" covidové kompenzace, rozdělované po stamiliardách nepracujícím státním úředníkům usazeným v domácích lockdownech, průmyslovým podnikům a hospodářským gigantům typu globálních módních řetězců nebo korporacím hazardního průmyslu, a také našim celebritám z řad herců, zpěváků, modelů a modelek, za něž si Babišova vláda kupovala poslušnost a souhlas kulturní, společenské i ekonomické "elity"? Ti snad tímto parazitismem neprokázali provázanost a závislost na státu a společnosti? A vůbec, když už je řeč o "nárocích": z čeho odvozovali covidofašisté svůj nárok diktovat lidem, že se musí chodit testovat, očkovat atd.? Odkud brali lidé jako Konvalinka, Hořejší, Smejkal, Flegr, Kubek, Tachezy a další, svůj nárok přikazovat lidem, že se mají okamžitě postavit do fronty na jehlu, a to samé pravidelně povinně absolvovat ještě několikrát? Vystupovali snad všichni tito fanatici ze své vlastní iniciativy a nebyli při své agitační činnosti nijak závislí na zdrojích státu? Nebo jim výplata chodila "automaticky" a jaksi "samozřejmě" ze státních zdrojů, na rozdíl od malých podnikatelů, kteří byli nuceni zavřít svou živnost, či obyčejných zaměstnanců, nucených si zajišťovat obživu jiným způsobem?

Smejkalová dále v článku cituje práci německých sociologů, kteří v řešení společenských důsledků covidu doporučují "přestat tolik zbožšťovat individuální svobodu, jedinečnost a zásluhovost, a na místo toho zviditelňovat společenské vazby i závislosti a pečovat o ně."

Fajn, egoismus a přehnaný individualismus je jistě špatný. Ale kdo po nás pod pohrůžkou násilí a postihů vyžadoval, abychom seděli doma, nevycházeli mezi lidi, jelikož systém trestal každého, kdo si dovolil v "nepovolenou" noční hodinu vyjít ven na vzduch? Proč se zakazovalo shromažďování lidí, a vyžadovaly se dvoumetrové rozestupy? Aby se tím podpořila lidská vzájemnost? Mnozí by určitě rádi "zviditelňovali společenské vazby" i během tzv. pandemie, ale jak to měli dělat, když covidistický teror nutil děti, aby se izolovaly od vlastních rodičů, nenavštěvovali je doma ani v domovech důchodců, protože "covid"? Kdo má na svědomí všechny ty nesmyslně nazývané "setkávací místnosti" pro rodinné návštěvy v domovech důchodců ve stylu neprodyšných vězeňských prostor? Představují snad skleněné boxy a plastové bariéry jakousi zvláštní pokrokovou inovaci pro rozkvět rodinných vztahů?

Vím, je to zbytečné řečnické cvičení, ale tyto najaté novinářské figurky hlavního proudu si snad ani neuvědomují, že ve snaze prokázat pomýlenost spikleneckých teorií o koronafašismu odporují sami sobě a popírají oficiální linii, za níž dostali za úkol agitovat.

Přípravy globálního koncentráku stále v běhu

Pochybuje snad někdo, že tahle bezohledná totalitářská sebranka je opět plně připravena nastoupit na plac, jakmile dojde ke spuštění dalšího kola obdobného lockdownového stanného práva, ať už bude jeho záminkou opět "pandemie" nového viru, inscenovaný terorismus, klimatická krize, válka, případně nedostatek energií či výpadky zásobování, aby celému divadlu mohli dělat roztleskávače? Všechny náležitosti globálního pandemického koncentráku se za nezájmu hlavních médií v tichosti nadále připravují.

Za poslední měsíc jsme se stali doslova terčem kobercového bombardování kýmsi spuštěné agitační kampaně o perspektivách a úžasných výhodách bezhotovostního digitálního koncentráku (exceluje v tom CNN Prima, SeznamZprávy, ale ostatní mainstream se nenechává zahanbit). Dojem kolegů ze spřízněných webů je naprosto správný, nejkřiklavější případy ze SeznamZpráv zaznamenal Dfens v článku Karte macht frei! Ale zatímco nás sdělovací prostředky stále chlácholí, že zrušení hotovosti se v žádném případě nemusíme bát, na druhé straně nám stejní mediální presstituté vyhrožují zavedením povinného placení kartou. Organizátoři festivalu Colours of Ostrava se dokonce rozhodli, že lidi na nový digitální normál začnou připravovat v rámci jakéhosi vojenského cvičení v uzavřeném areálu. Ohlasy některých stálých návštěvníků neskrývají velmi negativní pocity z celkové atmosféry festivalu (např. dr. Vladimír Čížek na svém blogu: Jdou Colours of Ostrava do kytek?).

Tato palebná příprava plynule navazuje na schválení globální pandemické smlouvy WHO a oficiálním zavedení covidových pasů Evropskou komisí, která ve svém prohlášení zřízení tohoto průkazu zotročeného občana velebí jako úspěch, jež "má zásadní význam pro zajištění volného pohybu a integrity jednotného trhu" (Zpráva EU o Covid-19 horující pro trvalé zavedení covid pasů prošla europarlamentem). Jinými slovy to znamená, že nová nařízení poskytnou WHO možnost kdykoliv nařídit lockdowny na celých územích států a zabránit neočkovaným lidem v cestování (a v podstatě jakémkoliv pohybu po okolí) jak správně poznamenává James Corbett. Každý, kdo si tyto procesy dokáže propojit, snadno pochopí, že v případě opakovaného vyhlášení falešné "pandemie" budeme svědky totožných restrikcí jako v letech 2020-22. S jistým "vylepšením": nákup základních potravin už vám možná nezakáží kvůli chybějícímu hadru na hubě, ale pokud nebudete schopni místo hotovosti zaplatit elektronickou peněženkou.

Profesor Richard Werner hovoří zcela jasně o tom, že právě "epidemie" covidu, která zahrnovala očkovací pasy, byla důležitým krokem k jejich konečnému cíli zavedení jednotné globální měny. Implantabilní CBDC mohou být použity k odepření přístupu lidí k určitému zboží a službám, stejně jako se to stalo během covidu, kdy neočkovaní neměli přístup k mnoha službám:

"Lidé, kteří říkají, že vlády a centrální banky to zavádějí, aby monitorovaly a kontrolovaly transakce, mají naprostou pravdu. (...) Centrální bankéř mi vysvětlil, že CBDC vypadají jako malé zrnko rýže, které vám chtějí dát pod kůži," řekl profesor Richard Werner, který v nedávném rozhovoru s Ivorem Cumminsem vymyslel nyní široce používanou (a podle Wernera zneužívanou) bankovní praxi kvantitativního uvolňování. Podle profesora Wernera by CBDC měly být považovány za kontrolní systém, nikoli za měnu. Naše peníze by už ve skutečnosti nebyly naše.

Smysl a účel zavádění digitální měny bez možnosti platit hotovostí vystihla Nikola Bornová v článku Digitální penízky jsou naprosto super…že jo?, když napsala, že "digitální měna jsou digitální stravenky na steroidech", resp. "přísněji hlídané stravenky. Jsou to digitální žebračenky. Potravinové lístky." Přesně tak to i bude: digitální měna se stane obdobou někdejších potravinových lístků, a pokud k ní někdo nebude mít přístup, chcípne hlady! A komu stále nedochází, že nejde o jakousi podařenou metaforu, náznaky budoucí děsivé reality může spatřit už dnes na příkladu provozu tzv. samoobslužných pokladen v supermarketech.

Při nákupech v místním řetězci sleduji už delší dobu fungování těchto "rychlých pokladen" a pozoruji trable zákazníků i zaměstnanců s odbavováním nakupujících vybavených moderními hračkami jako jsou platební karty, elektronické peněženky a digitální účty, ať už v mobilech nebo hodinkách. Je to neuvěřitelná podívaná a zatím se mi ještě nestalo, abych byl u těchto pokladem svědkem klidného a plynulého provozu, aniž by uplynula byť jen půlminuta. Ze tří elektronických pokladen vždy alespoň jedna pískavým signálem hlásí chybu při načítání kódu, špatné namarkování zboží, nedokončený nákup či dokonce rovnou zablokování celé pokladny. Nezřídka se stává, že "o pomoc" volají všechny tři pokladny najednou. Nešťastné pokladní a ostatní zaměstnanci řetězce, kteří už tak neví, kam dříve skočit, musí neustále odbíhat od své práce a pomáhat zoufalým zákazníkům v onom proklamovaném svižném a flexibilním bezhotovostním odbavení jejich nákupů. Díky modernímu digitálnímu placení tak celý proces trvá minimálně dvakrát déle než na klasické pokladně s hotovostí. Dokážete si představit, v jakém chaosu a hysterii budou probíhat nákupy ve vašem řetězci, až bude tento systém zaveden jako jediný možný? Ať si nadšenci pro digitální měnu nedělají naději s tím, že "oni budou připraveni." Právě ti budou stát v nekonečných frontách za dalšími rozčílenými nakupujícími před zablokovanými pokladnami.

Výhody elektronické měny: všechno vám zdražíme, že se nedoplatíte a váš osobní život budeme mít pod kontrolou

Při sledování mediální masírky za zavedení digitálního ráje můžeme být v posledních týdnech svědky naprostých bizarností a navzájem si odporujících tvrzení. Vzorem pro náš stát v realizaci myšlenek Velkého resetu se náhle stala svobodná a demokratická Čína, kde už elektronicky radostně platí i tamní žebráci. Jakýsi ideál bezhotovostního ráje však pro CNN Prima News představuje holandský bordel, kde se "kartou dají zaplatit i prostitutky". Proč by ne, je to docela příznačné, lepší příklad k následování už najdeme těžko. Když lze v nizozemském bordelu platit jen kartou, proč to nezavést i v tom českém?

V tom samém článku se ještě dočteme i vyjádření jakéhosi místního galeristy, upřímně se podivujícího neochotě českých restaurací brát platební karty s odůvodněním vysokými poplatky za transakce:

"Tak tomu vůbec nerozumím. U vás se zbavují platebních terminálů? Proč jako? Hotovost jsem neměl v kapse už několik let. Prakticky mi stačí jen mobil s Apple Pay a platební karta, nic dalšího netřeba. Občanku mám schovanou v obalu telefonu a nějaké slevové kartičky jsem si nahrál do aplikace, takže nemám ani peněženku. Řekl bych, že takhle to máme nastavené skoro všichni, co tu žijeme," řekl reportérovi CNN Prima NEWS mladý 3D grafik Luuks Bakker, který pracuje v místním herním studiu. (...) "Pokud řeší jen poplatky, proč jen nezvýší cenovku, aby se to srovnalo? Vždyť výběr hotovosti je ta nejotravnější věc, kterou člověk může v zahraničí dělat. To radši zaplatím kartou o něco více, než aby mi poplatek sežral bankomat," argumentoval nizozemský grafik a dobrovolný průvodce městem.

Úžasný nápad! Mnoho malých živnostníků a provozovatelů obchodů a restaurací, snažících se udržet své zákazníky tlakem na co nejnižší ceny, aby v těžké konkurenci vůbec přežili, se tím zcela jistě inspirují. Ve výloze jejich provozovny by se jistě vyjímalo oznámení typu:

"PLAŤTE KARTOU, JE TO VÝHODNÉ! VÝPALNÉ BANKSTERŮM VÁM NASOLÍME UŽ V CENĚ!"

Podobně naivní vnímání světa a fungování každodenního života i ekonomiky mě ale ze strany zazobaných zaměstnanců firem západní Evropy, o něž je nejen díky tamní velké přezaměstnanosti a čtyřnásobným platům pečováno jako v bavlnce, vůbec nepřekvapuje. S tímto nepochopením se potýkám i ve své profesi, neboť západní dodavatelé i zákazníci náš národ stále vnímají jako slouhy, s nimiž je možno libovolně zametat a za jejichž ochotu s nimi spolupracovat bychom měli být vděčni. A tudíž si nechat všechno líbit. Předem neohlášené navýšení ceny či nedohodnuté změny dodavatelských podmínek bývají z jejich strany naprosto běžné, stejně jako bezdůvodné vrácení zakázek nebo účtování mnohaprocentních sankcí a pokut za naprosté banality (např. kvůli změně tamních ekologických vyhlášek o "správném balení zásilek" (!) apod.). Nemluvě o bizarnostech typu trojnásobného naúčtování dopravy za odeslání jedné (!) zásilky, neboť každou jednotlivou část objednávky přece dostává ke zpracování a vyřízení jiný zaměstnanec! Nedej bože, pokud byste si stejnou nehoráznost dovolili vůči nim! Mimo nepřetržitých tel. i e-mailových výhrůžek by na vás okamžitě vyrukovali s právníky. Navýšení ceny bez předchozí dohody? Z jejich strany žádný problém! Když si však dovolíte požádat o změnu podmínek v zakázce, v lepším případě na vaši žádost nikdo ani reagovat nebude, protože vše je obsluhováno automatem s předtištěnými formuláři, do nichž už nikdo neumí zasáhnout; v horším případě vás uraženě odpálkuje, že jich zahlcujete požadavky. Po podobných zkušenostech lehce pochopíte, když vám člověk ze Západu dává rady typu "Však navyšte cenu a zdražte zboží zákazníkům!"

Ale zpět k našim novinářským velikánům, jejichž mysl je těžce zkoušena novým zadáním shora nadšeně podpořit zrušení hotovosti a zavést digitální měnu. Vím, že už jsem trochu posedlý Stanislavem Šulcem, novinářem mdlého rozumu, který dostal v Deníku na starost rubriku o dezinformacích, ale poraďte, co si s takovým dementem počít, když mu vyjde článek jako je tento Digitální peníze a lži o nich ze začátku letošního července:

Přečtěte si první dva odstavce a pokuste se pochopit, co chtěl autor tímto článkem vlastně říci. V prvním odstavci píše, že hotové peníze brzy skončí a nastoupí pouze digitální měna. Prý je to fenomén, který "většina z nás zažije" a "to je fakt, na kterém nikdo nic nezmění," protože už dlouho "svět k této formě směřuje". V druhém odstavci pak celé tvrzení z toho prvního otočí v přesný opak a sděluje nám, že se digitální měny vůbec nemusíme bát, protože zatím neexistuje systém, který by klasickou měnu nahradil, a prý "ještě pár desetiletí (nebo alespoň let) existovat nebude." Tak prý nemáme "vyšilovat a bát se něčeho, co zatím neexistuje."

Co si z toho vybrat? :) Blíží se zrušení hotovosti zavedení digitální měny horentním tempem, nebo jde o tak vzdálenou budoucnost, jíž většina z nás nezažije, pokud nebude žít déle než "pár dalších desetiletí (nebo alespoň let)"? Zavedení výhradně digitálních placení je tedy "fakt, na kterém nikdo nic nezmění, i kdyby se snažil sebevíc", ale ve skutečnosti nám vlastně vůbec nehrozí? K pochopení mnohadimenzionálních myšlenkových pochodů tohoto "novináře" je zřejmě potřeba vyššího konceptuálního intelektu. :)

Dalšími dvěma odstavci se autor snaží bagatelizovat obavy ze zrušení hotovosti slovy, že jde o "pouhé hysterické výlevy" a ztráta svobody při nemožnosti platit hotově bude prý pouze "údajná". Nakonec však napíše, že nekontrolované držení hotovosti nahrává praní špinavých peněz. Z tohoto negativa by mohl aspoň cosi vyvodit, protože jde o snad jediný argument ve prospěch digitální měny. Ale to by nebyl Šulc, aby celou logiku neshodil poslední větou článku, že "digitální peníze na tom už nezmění vůbec nic" ! :) Tak k čemu je tedy nutné rušit hotovost a zavádět výhradně digitální měnu, když to na praní špinavých peněz nic nezmění? :D

Je vůbec možné, aby za tyto novinářské výkony kdosi vůbec dostával zaplaceno? Co má ten magor vůbec v hlavě? Existuje novinář Šulc jako reálná osoba, nebo je to jen umělá "ynteligence"? Vždyť při zadání stejného tématu by solidnější výsledek vypotil kdejaký žák základní školy v hodině slohu. Můžeme se jen domnívat, co vedlo redakci Deníku, aby rubriku o dezinformacích přidělili právě této osobě s prudkou inteligencí. Chudák, musí pravidelně každý týden odevzdávat čtyři odstavce s nějakou hlubokou myšlenkou a mívá přitom zřejmě pocit, že se mu podařilo vyvrátit některou z dezolátských fake news.

Jak to asi vypadá při poradách v redakci a zadávání témat k článku? Zkusme si to představit. Zadání od vedoucího redakce mohlo znít asi takto: "Do rubriky o dezinformacích napiš článek, že zvěsti o zrušení hotovosti a zavedení digitální měny jsou pouhé fantasmagorie, jež šíří paranoidní konspirátoři. Přitom zběžně uveď (aby to nebylo moc nápadné), že tyto zvěsti šíříme i my, protože hotovost už stejně málokdo používá a zavedení digitální měny radostně podporujeme také. Zároveň musíš zmínit, že zrušení hotovosti rozhodně v brzké době neproběhne, ale připiš, že se tak stane co nevidět, protože vývoj k tomu zákonitě směřuje." :)

Co si z takového zadání má počít novinářský idiot bez vlastního názoru typu Šulce?

Smůla je, že tohoto z boží vůle "novináře" jménem Šulc nelze ani obvinit ze lhaní, protože je naprosto zjevné, že on evidentně vůbec netuší, o čem vlastně píše. Zkrátka od vedení redakce Deníku dostane každý týden zadání, a to splní sepsáním čtyř navzájem si odporujících odstavců a občas do nich zamíchá vyjádření Honzy Cempera nebo Evropských hodnot, aby to vyznělo důvěryhodně. Editor vydání už evidentně obsah článku nekontroluje, jen k němu přilepí nějaký ilustrační obrázek, a vida, máme zaplněnou celou stranu víkendového magazínu. Šéfredaktor novin se může uvysvětlovat k smrti, jak budeme ochuzeni o kvalitní žurnalistiku v případě zániku tištěných novin po vládním zvýšení DPH.

Není divu, že i přes obrovské úsilí naší mediální propagandy a jejich žurnalistických gigantů se zatím provozovatelé malých i větších obchodů nebo restaurací chovají přesně naopak, než je záhodno a místo aby dle pokynů globalistů odmítali hotovost, naopak se k obracejí zády k "snadné a jednoduché" bezhotovostní platbě! V článku na Parlamentních listech se můžeme dočíst spousty jadrných vyjádření směrem k bankovním institucím:

"Bankovní politika je stojí za …! Kvůli tomu se u nás platí jen hotovostí, žádné karty. Nebudu odvádět šest sedm procent z tržby."
"Ještě bance platit za tržbu, nestačí, když jí tam dávám peníze na účet?" rozčiluje se jeden z provozovatelů. "Ona spravuje moje peníze, když bych chtěl půjčku, tak neví, kolik si říci na poplatcích a ještě by chtěli procenta z tržby z platební karty? Nic, šmytec! Ať si políbí…"
"Jenom ať cálujeme, to chtějí," rozčiluje se okolo jdoucí paní na banky a peněžní ústavy. "Když si chcete vložit na cizí účet, platíte stovku. Je to normální? Absurdita, se kterou nikdo nic nedělá. Tak ať si banky aspoň v něčem políbí šos. Budeme dávat peníze cizákům a sami tady třeme nouzi.
"Hamižný banky se tady roztahují, nevědí, co by si řekly za úvěr, cpou miliony do reklam, aby chytly nějakou ovečku, kterou za ta léta několikanásobně vysají. Takže když nejdou na ruku, ať si teď chroupnou…"

V reportážích Deníku najdeme i daleko tvrdší vyjádření z karlovarské pizzerie:

"Karty nebereme, protože nechceme podporovat banky. Pracuji od rána do večera a bankéři si sedí v kancelářích a jen čekají na peníze. Stejně tak je to s politiky. V gastronomii či restauratérství jako takovém nám vůbec nepomáhají, naopak. Každý den nám vytváří bariéry," říká cizím přízvukem majitel karlovarské pizzerie Asti.

A také z Benecka znějí podobné hlasy:
"Vždycky se říkalo, bez peněz do hospody nelez. Karty nebereme a důvod je prostý - peníze, které vyděláme, raději dáme svým zaměstnancům než nějakému bankovnímu domu," vysvětlila provozovatelka Hančovy boudy v krkonošském Benecku Blanka Čechotovská.

Otázka je, jak dlouho tento odpor provozovatelům vydrží. V době nejtvrdšího covidismu právě většina restaurací ochotně naskočila na nová pravidla povinného prokazování covidpasy a negativními testy, nedělám si iluze, že stejně ochotně prorežimně nenaskočí při povinném zavedení digitální měny a naopak začnou odmítat hotovost. Nějaké "skromné" výpalné bankovním institucím při transakcích najednou nebude představovat žádný problém. Obávám se, že vzdorovat bude jen nepatrná menšina provozoven.

Během covidošílenství jsme přece byli svědky, jak se 90% obyvatelstva ochotně přizpůsobilo novým opatřením. Naprostá většina ovčanů se sklonila a nechala si nasadit roušky, které pro jistotu nosila i tam, kde nebyly "povinné" a jakmile režim zavelel k očkování, šli se okamžitě postavit do fronty na jehlu. To samé se dá říct o tzv. veřejně známých osobnostech - ti byli umlčeni státní covidovou podporou a mezi nimi byli i tací, kteří si tvrdé represe a omezování vlastních svobod dokonce pochvalovali! Nevěříte? Přečtěte si rozhovor s houslistou Josefem Špačkem z loňských Lidových novin (celý článek zde), který se svěřil, že "roušky ho vlastně docela bavily, za ty dva roky si člověk celkem zvykl". V rozhovoru vzpomíná, jak nádherné bylo hrát před prázdným sálem a že období pandemie bylo prostě ideální.

Zkrátka vzorový člověk "nového normálu". Byl naučen správné požadované reakci: když roušku nemá na hubě, dostává strach, že dělá cosi nepatřičného. Koncerty bez diváků byly podle něj naprosto ideální pro atmosféru nové doby. Pro vylepšení zážitku z poslechu takového koncertu by bylo možná vhodné ještě zacpat si uši. Nová doba, nová normalita, noví lidé.

Stejně tak po zrušení hotovosti hrozí, že se naprostá většina ovčanů přizpůsobí a ze strachu, že bez správného "znamení šelmy" nebude moci nakoupit ani základní potraviny, postaví se do fronty na registraci do systému jednotné digitální měny. Mnozí to dokonce přivítají s nadšením a ještě si budou pochvalovat, jak je to pohodlné a rychlé, protože aspoň u sebe nemusí nosit papírové bankovky a mince (vida, "nebudou nic vlastnit, a budou šťastni"; ti nahoře mají vše opravdu promyšleno hodně dopředu). Náznaky už vidíme dnes. Na síti kolují záběry, ukazující nekonečnou frontu osob, dychtících po tom, aby si nechali naskenovat oční duhovku pro získání digitální identity k připojení do kryptoměny "Worldcoin" (zde i zde).

Nová digitální měna bude s velkou pravděpodobností určitým způsobem kombinována s povinným vlastnictvím covid pasu, jenž nyní - shodou náhod (dvě agendy ve stejný okamžik, jen slepý nevidí souvislosti!), prosazuje WHO. Jakmile bude hotovost zrušena a tyto agendy budou globálně protlačeny, bude nastolen totální dohled nad veškerým naším pohybem a konáním a před globálním policejním státem už nebude kam utéct; nový režim získá nad našimi životy absolutní kontrolu.

Říkají nám to už zcela otevřeně, viz Agustin Carstens, ředitel Banky pro mezinárodní platby ("Klíčový rozdíl u CBDC bude v tom, že centrální banka bude mít absolutní kontrolu nad pravidly a předpisy, a budeme mít technologii, která to bude vymáhat."), navzdory všemu konejšení politiků a jim spřízněných médií, že zrušení papírových peněz a mincí nám v žádném případě nehrozí a všechno jsou to jen paranoidní výmysly konspirátorů a internetových šiřitelů fake news. Povinně bezhotovostní festival Colours of Ostrava byl zkušebním balónkem, jakýmsi vojenským cvičením v uzavřeném areálu (viz podmínky účasti: "Festival Colours of Ostrava 2023 je bezhotovostním festivalem (tzv. cashless festival) a není možné uvnitř areálu platit jinak než prostřednictvím platebních prostředků umožňujících bezhotovostní platby. Provozovatel zajišťuje, aby všechna prodejní místa v rámci areálu festivalu přijímala výhradně bezhotovostní platby.") a další budou v brzké době přibývat. Provozovatelé různých akcí, restaurací či ubytoven, i běžní živnostníci budou státem nuceni přejít na elektronické placení bez možnosti přijímat hotovost (začnou se objevovat vyhlášky se sankcionováním plateb v hotovosti), což lidi přiměje k tomu, aby se začali zvolna přizpůsobovat novému normálu při placení, až nakonec papírové peníze zcela odvrhnou jako nepoužitelné.

Naivní důvěřivost, že "tohle by nám ONI snad nebyli schopni udělat", nebo naděje, že "lidi by přece něco takového nedopustili", berou za své, když vzpomeneme, jak rychle se lidské ovce přizpůsobily covidovým represím, vmžiku si nechali si vzít veškerá svá dosavadní práva a svobody a ještě volali, ať stát ještě více přitvrdí a tvrdě sankcionuje všechny, kdo se odváží odporovat.

Zvěsti o šmírování jsou naprosté paranoidní konspirace - až na tu policejní aplikaci

A kdo si stále myslí, že režim by čehosi takového nebyl schopen a žádný digitální koncentrák nám nehrozí, jistě ho zaujme zpráva o tom, že naše policie už rok tajně provozuje systém na rozpoznávání tváří. Díky organizaci Iuridicum Remedium bylo odhaleno, že informační systém s názvem Digitální podoba osob (IS DPO) funguje ve zkušebním provozu již od srpna 2022 a to tím způsobem, že "porovnává tvář osoby na vložené fotografii s tvářemi všech osob, respektive s jejich vektorovými charakteristikami v takzvané referenční databázi. Zdrojem těchto fotografií jsou zejména dva registry – evidence občanských průkazů a evidence cestovních dokladů. (...) Systém by měl podle objednávky do 15 sekund poskytnout požadovaný počet jednoznačných identifikátorů fotografií osob, u nichž je nejvyšší míra shody se zájmovou osobou na vložené fotografii. Měla by přitom pracovat až se 40 miliony fotografií (respektive s vektory tváří na nich zobrazených osob) v referenční databázi".

Média se tedy vysmívají varovným hlasům, varujícím před zrušením hotovosti a vizemi totální kontroly státu v systému digitálního koncentráku, ale policie se k orwellovskému šmírovacímu systému, jež používá už déle než rok, přizná až dodatečně po donucení? Na co si tady s námi stát a jeho média hrají? Všechna média, politici i najatí bojovníci s "dezinformátory" mají plnou hubu keců o blouznivých konspiracích, a pak se může stát, že nám jednoho dne oznámí, že s hotovostí se můžeme rozloučit, protože přechod na systém digitálních plateb je už dávno připraven, a od nynějška je povinný pro všechny. Nepředstavitelné, že? Skoro jako ten policejní systém rozpoznávání tváří, který už celý rok v tichosti běží.

Až na jednu výjimku, komentář Zbyňka Petráčka v Lidových novinách, se nikdo z našich novinářských presstitutů tímto policejním skandálem nijak výrazně netrápí. Známe je až moc dobře, oni půjdou do chystaného digitálního otroctví se svazáckým nadšením, protože otroky být chtějí. Či se snad někdy chovali jinak?

Pokud policie přiznala používání DPO až zpětně, proč by občané nebyli opatrní i jinde? Říká se, že lidé chtějící uchovat hotové peníze jsou magoři. Že rizika výhradně digitálních peněz přehánějí. Ale co když si budete kupovat digitální letenku, ta mašina vás ztotožní, vylustruje a odpoví: "Jak to, že už druhý rok po sobě si kupujete letenku? Tůdle." Jsou to jen výplody konspiračních myslí, či to může být cosi skutečného, k čemu se stát přizná až ex post?
Zbyněk Petráček: Víme o vás vše, Lidové noviny 21. 7. 2023

Všem dalším naivním důvěřivcům, domnívajícím se, že s digitální měnou bude vše "v pohodě", bych přál zažít ten šok, až se jejich obličej objeví v některém z televizních krimi zpravodajství s dramatickým komentářem, oznamujícím celé republice, že právě vidíme osobu podezřelou z pokusu o platbu zakázanou hotovostí, jelikož bylo zjištěno, že na své digitální peněžence neměla dostatečný obnos k zaplacení obědů ve školní jídelně pro své děti. (Ne, že by se toto nedělo už dnes: na britského aktivistu Pierse Corbyna volali policii, když se pokusil zaplatit hotovostí v supermarketu, v němž jsou přijímány pouze bezhotovostní platby).

Před propojením chystaného digitálního koncentráku s povinnou vakcinací obyvatelstva varuje i bývalý viceprezident Pfizeru Michael Yeadon: "Digitální identita bude použita v kombinaci s CBDC ke snížení populace. Lidé dostanou digitální identitu, na ni se napojí CBDC a pak WHO řekne, že je pandemie. Farmaceutické společnosti přijdou s vakcínou mRNA, o které vláda řekne: "musíte dostat injekci, aby vaše digitální identita zůstala platná. Myslím, že většina lidí si pak přijde pro injekci," řekl Yeadon.

Na rozdíl od Yeadona se domnívám, že spuštění nové 'pandemie' bude zavedení digitální měny předcházet (případně proběhne souběžně), nicméně to je v podstatě jedno. Ochota většiny ovcí okamžitě se přizpůsobit nové normalitě proběhne stejnou rychlostí jako v prvních dnech covidohysterie v březnu 2020. Tak jako tehdy lidé ochotně odhodili veškeré své dosavadní nedotknutelné zásady jakými byly svobody slova, pohybu a podnikání, navlékli si roušky, postavili se do front na PCR testy a následně se zavřeli ve svých bytech, aby volali policii na lidi, kteří odmítali zavřít své provozovny nebo se svobodně procházeli pod okny, stejně bleskově se po zrušení hotovosti přizpůsobí nové realitě a jako ovce se postaví do fronty k oskenování svých čárových kódů. Postačí, když se po vzoru virové 'pandemie' opět mezi lidmi vyvolá strach a pohrozí se jim, že bez elektronické peněženky si už nenakoupí ani chléb s vodou, a rázem tu budeme mít bezhotovostní společnost, že nestačíme ani mrknout. A tak jako před 2-3 lety zhysterizované ovce při nákupech pořvávaly po ostatních, ať si pořádně nasadí roušky a dodržují rozestupy, budou po nás pro změnu řvát, ať vypadneme z prodejny, že lidé bez elektronické peněženky tady nemají co dělat a ohrožují jejich životy.

A můžete si být jisti, že v naprosté většině se bude opět jednat o totožné lidi, kteří vás za "covidu" nutili do testování a očkování a po náhlém "ukončení pandemie" začali jako na povel mávat ukrajinskou vlajkou a odhalovat "Putinovy pomahače" a spílat na "prokremelskou svoloč". Zkrátka znovu jen naskočí na novou agendu, jak to činili celý svůj život, protože takové chování se jim vždy osvědčilo a přinášelo prospěch.

Všimněte si, jak v souladu s událostmi začínají sílit útoky na opoziční hlasy, kdy jakákoliv kritika vlády, jež nemá ani souvislost s událostmi na Ukrajině (viz J. X. Doležal: Antivaxerství a podpora Ruska: Neočkovaní "bojovníci za mír" slouží Putinovi), bývá šmahem zařazena do kategorie "projev ruské propagandy". Veškeré projevy, varující před hrozbami nastupující totality začínají být jako na povel nálepkovány jako projevy proruské páté kolony. Jako by kdosi dostal nové instrukce (viz například zde, Demonstranti z Václaváku jsou ruská pátá kolona, je třeba to říct jasně nebo Šulc v Deníku zde: "Každého, kdo pokračuje v šíření ruských nesmyslů, je potřeba zcela důsledně označovat za pátou kolonu".) Zajímavá shoda, že?

Budeme bránit naši skvělou vládu až do roztrhání těla!

Neustálé očerňování různých občanů a napadání jejich svobody projevu prorežimními a vládě servilními poskoky, ponižující a hanlivé urážení, to vše v poslední době vyústilo doslova do udavačských orgií. U soudu s Ladislavem Vrabelem jsme se dozvěděli, že svoboda slova má své limity, ovšem tyto limity zjevně platí jen pro někoho.

Někteří fanatici už doslova neví, jak hlouběji vlézt mocným do zadku a jak intenzivněji projevit svou loajalitu režimu. Jakýkoliv svobodný projev, kritický k současným poměrům je třeba zadupat do země, jejich nositele zesměšnit, ponížit a nejlépe zavřít. V médiích i na veřejnosti sílí vliv zneuznaných, obskurních existencí, které se - asi právem - domnívají, že s utužováním poměrů přichází jejich velká chvíle. Oni cítí, že nastává čas, kdy budou mít příležitost takto vyniknout a angažovaně se zavděčit mocným, právě díky stupňujícím se snahám kriminalizovat jakékoliv opoziční hlasy jakožto "Putinovy pomahače", "proruské živly" nebo "pátou kolonu Kremlu". Za svými zády mají podporu vlády, státních orgánů i soudů, proto se cítí velice silní.

Ukázku jejich aktivit ve stylu úderných jednotek můžeme vidět před Úřadem vlády, kde si postavil stánek Ondřej Thor, k němuž se později připojil se svým karavanem Ivan Smetana, provozující televizi KTV Live. Petiční stánek i osádku karavanu neustále přicházejí napadat skupinky fanatických podporovatelů pětikoaliční vlády a vyznavačů "západních hodnot", jež pro tyto aktivisty logicky představuje mávání ukrajinských vlajek. Poslechněme si, co pro iDnes prohlásil jeden člen této skupinky:

"Chodíme tam pravidelně, protože se snažíme upozorňovat na to, že postavit si petiční stánek před Strakovou akademií, což protistrana udělala, není zrovna nejšťastnější řešení," řekl iDNES.cz zakladatel Illumicati Dave, který si přál zůstat v anonymitě.

Vypadá to, že občané zřejmě nemají právo státní moc jakkoliv obtěžovat svými protesty, natož ještě před budovou Úřadu vlády! Přítomnost karavanu a petičního stánku sice práci vládních úředníků a ministrů nijak nenarušuje, je však docela možné, že v opačném případě by lidé ze spolků typu Illumicati zřejmě byli schopni bránit naše vládní představitele i vlastními těly! Co mě však u těchto osob (včetně jejich novinářských podporovatelů) absolutně fascinuje, je absence schopnosti vidět si do vlastní huby.

"Vy jste 20 let nezaměstnej, prosím vás. A proč si nenajdete práci, to je tak jednoduchý si najít práci," poučuje Ivana Smetanu aktivistka Tereza Hofová z Brna, která si v Praze kdykoliv během náročné pracovní doby udělá čas na návštěvu nenáviděných aktivistů u Úřadu vlády. A jako zkušená expertka pro lidské zdroje ještě jízlivě dodává: "A nevydělává, nevydělává, hmm." Vydělávat se totiž musí umět, jako za "covidu", kdy spousta těchto poběhlic a jiných tajtrlíků sedělo doma a stát jim posílal kompenzaci plné mzdy na účet za nicnedělání. Tehdy ovšem do práce chodili jen "vrazi, kteří 'nás' chtějí nakazit a zabíjet staré lidi" a naopak tito flákající se "hrdinové" svým nicneděláním "bojovali proti vražednému viru". Zvláštní, že jich nikdo nechodil buzerovat, proč si nenajdou jinou práci, když je to tak snadné. A stejné osoby, které dříve řvaly po lidech, že v lockdownech povinně nesedí doma, nedodržují disciplinovaně odstupy, nemají správně nasazenou roušku a nestaví se disciplinovaně do front na očkování, dnes ve stejném stylu sprostě napadají protivládní protestující a udávají je za jejich svobodně vyjadřované názory na internetu.

Právě udávání za vykonstruovaná obvinění typu "zpochybňování válečných zločinů" či "šíření ruské propagandy" se v poslední době rozmáhá ve velkém rozsahu. Nemám absolutně žádné pochyby, odkud se tato udání berou. Psal jsem o tom již v loňském článku Čeští elfové, lovci "dezinformátorů" a jiná komanda myšlenkové policie. Zmíněné spolky internetových špiclů se u nás nerozmohly v takovém množství proto, aby "odhalovaly dezinformace". Osoby v těchto sdruženích neshromažďují své "svodky", "monitoringy" a nevytvářejí seznamy nepohodlných osob jen tak, pro nic, za nic, aby si pak zálibně prohlíželi tvorbu terčů svého fízlování. To je pouze "maskírovka" navenek pro tupé stádo a "spořádané občany", kteří nechtějí nebo si nedokáží dávat věci do souvislostí. Ve skutečnosti tyto spolky a jednotlivci představují servisní organizaci státu, suplující nebo přímo nahrazující práci kontrarozvědky a pro stát shromažďují informace o kritických hlasech ve společnosti. Pomáhají tak vytipovat "problémové osoby". Ve okamžiku, kdy se na obyčejné lidi začínají hromadit udání a předvolánky na policii, právě takové, jakou dostala blogerka Nikola Bornová, začínáme zvolna chápat smysl jejich činnosti. Příště může předvolánku na policii dostat kdokoliv z nás, přitom předmět předvolání se vůbec nemusí týkat našich názorů na rusko-ukrajinský konflikt, ale právě třeba očkovacího "odpíračství" nebo našeho odmítavého postoje ke zrušení hotovosti. Reálně si dokážu představit nový slogan režimních antidezinformačních komand, který bude tvrdit, že "snaha o zachování hotovosti je narativ ruské propagandy!"

Jak vypadá skutečné zpochybňování válečných zločinů, si můžeme předvést na příspěvku z loňských Lidových novin, který jsem zmiňoval v článku Hrozivá síla ruské propagandy je jen chiméra a papírový tygr, zato česká mediální scéna chrlí dezinformace a svévolně přepisuje historii. Novinář Tomáš Vlach, kdysi působící v organizaci Člověk v tísni v článku Denacifikujme svět! (LN 2. 7. 2022 nebo celý zde) píše o událostech v Korsuni, kde v roce 2014 fanatičtí ukronacisté zapálili autobusy demonstrantů, jedoucích na protimajdanovské demonstrace. Jejich umlácení k smrti byla prý "nemilá událost". Pár lidí prý jen zastavilo kolonu autobusů, "dva autobusy zapálili a několik lidí dostalo přes pusu"! Autor článku se ptal přímo na místě zřejmě samotných aktérů, a ti popřeli, že by se něco takového stalo. (O událostech v Korsuni r. 2014 se můžeme přesvědčit například v tomto dokumentu) Aktivistický pisálek pokračuje ve svém popírání reality i v popisu celého konfliktu na východě Ukrajiny: Dlouhodobé ostřelování Doněcké a Luhanské oblasti nebylo nic strašného, jen se prý "stávalo, že střely vypálené z ukrajinské strany zraňovaly či zabíjely obyvatele separatistických republik." To byli jen mrtví separatisté, tak o co jde? Mrtví lidé vlastně nejsou žádné důležité oběti, když se nejedná o ty "naše"... Nakonec zpochybňuje i to, že by v pluku Azov sloužili neonacisté, prý tam bojují "běžní ukrajinští muži". To už je přímo urážka obyčejných Ukrajinců.

Najdete lepší příklad článku, zasluhující nálepku "zpochybňování válečných zločinů"?

Režimní novinář se ovšem předvolání na policii obávat nemusí, neboť píše tak, jak je vyžadováno. A pokud zůstane poslušný, bude o něj dobře postaráno. Proto se tito presstituté vždy budou snažit naskočit na aktuálně vyžadovanou linii a agitovat na "správné straně", což znamená velebit tzv. "západní hodnoty", USA, EU a NATO. Včera s nadšením podporovali bombardování Jugoslávie, Afghánistánu, Iráku, Libye, Sýrie, před 3 lety přešaltovali na covidovou propagandu, propagovali roušky a vakcíny, pomáhali rozpoutat očkovací teror a zuřivě volali po tvrdých trestech a znevýhodnění občanů, kteří se odmítali naočkovat. Dnes pro změnu zaníceně podporují Ukrajinu v konfliktu s Ruskem a všechny kritiky války a zapojování západních zemí do války šmahem označují jako "chcimíry", nálepkují je jako "pátou kolonu Moskvy" a volají po jejich kriminalizaci. Co myslíte, že bude celá naše mediální scéna dělat, až se bude schylovat ke zrušení hotovosti a zavedení digitální měny? Pochopitelně budou opět nadšeně horovat za úžasné výhody digitálního koncentráku a radovat se z totální kontroly státu a globálních sil nad vším obyvatelstvem. Hrstku rebelů a nepodvolených, kteří se v novém systému odmítnou registrovat a budou se stále snažit platit "nelegální" hotovostí, označí za organizovanou skupinu nepřátel státu a za přizvukování médií a většinového davu budou proti nim opakovaně vyvolávat štvanice.

Jak snadné bude pro naše mediální krysy a přisluhovače naskočit na novou agendu, můžeme vysledovat už dnes, když si přečteme novou tvorbu našeho oblíbeného "vyvraceče fake news" Šulce z Deníku. V článku Naposledy o covidu (Deník 6. 8. 2023) píše, že pro některé dezinformátory prý pandemie stala životním programem, a když "skončila", nezbylo jim už nic. Jak to? Já myslel, že covidoví dezinformátoři poté přešli na na proruskou propagandu, jak nám to ti samí vyvraceči fake news pořád tvrdí. :)

Ale Šulc pokračuje: "Očkování proti covidu sice nebylo povinné, ale po velmi krátkou dobu na ně byla navázána celá řada výhod včetně možnosti navštěvovat restaurační zařízení." A toto novinářský dement napíše jen tak, mezi řádky. Očkovací teror tedy vůbec nebyl diskriminační, jen jsme si bez něj nemohli skočit do restaurace za rohem. Oni už si absolutně neuvědomují, co píšou. Ještě před 3-4 lety by se vztekali jak potrhlí, pokud by jim kdokoliv nařizoval, že ke svobodnému pohybu po okolí si musí nasadit hadr na hubu, nechat si v pravidelných dávkách píchat neznámou látku do těla a na každém rohu se prokazovat povolením od státu jako pro vyvolené členy vládnoucí strany. Všichni do jednoho by řvali cosi o návratu totalitních opatření. Ale dnes ne, prostě musíte být vděční, že můžete jít do hospody za rohem, pokud se budete chovat dle našich pokynů!

Z aktuálního dění okolo nás je jasně patrné, že se na nás chystá cosi jako digitálně-pandemický koncentrák, posílený o atmosféru jakéhosi orwellovského permanentního válečného stavu. Z této globální totality už nebude úniku. Ať si ani tzv. "spořádaní občané" nemyslí, že pokud se nové totalitě otrocky přizpůsobí a po povinném očkování si půjdou stejně ochotně pro čárový kód, aby mohli fungovat v elektronické měně, že budou mít klid. Jak snadné bude poté pro globálfašisty zrušit jejich existenci zmrazením jediného zdroje financí, předvedl kanadský premiér Trudeau během loňských protestů kamioňáků nebo také britská banka ve známém případě zrušení bankovního účtu politika Nigela Farage.

V nastupující totalitě nebude mít žádný smysl podbízet se a dělat drobné ústupky režimu. Nesmíme ustupovat před zlem. Zlo nás totiž stejně NIKDY nenechá na pokoji.

Dovětek

V prvním roce covidohysterie kolovala po internetu vydařená esej, trefně popisující postupné mizení naše práv a svobod pod rouškou plandemie. Právě v dnešní době je vhodné si ji opět připomenout a ověřit, jak dalece se naše společnost od roku 2020 posunula v nastolování globálního koncentráku:

Je to pouze rouška.
Je to jen 1,5 metru.
Je to jen na dva týdny.
To je jen do doby, než budeme mít dostatek dýchacích přístrojů.
To jsou jen zbytečné obchody.
To jsou jen zbyteční pracovníci.
To jsou jen hospody a restaurace.
To jsou jen zábavy, svatby a diskotéky.
To je jen do doby, než poklesne počet infikovaných.
Jde jen o snížení náporu na nemocnice.
Zbývá už jen pár týdnů.
To jsou jen kostely.
To je jen modlitba.
To jsou jen fitka, čajovny a centra jógy.
To jsou jen sportovní akce.
To jsou jen jarmarky, festivaly, koncerty a kulturní akce.
To jsou jen divadla a kina.
To je jen do doby, než ochráníme děti od nebezpečí dovolených.
To je jen do doby, než budeme mít vakcínu. Určitě nebude povinná.
Zbývá už jen pár měsíců.
To je jen sledovací náramek.
To je jen aplikace.
To je jen systém rozpoznávání obličeje.
To je jen proto, aby se lidé vedle vás cítili bezpečně.
To jen abychom věděli dohledat nákazu.
To byl jen příspěvek, který byl odstraněn.
To byl jen e-mail.
To byl jen film ...
Není to moc velká cenzura.
To jsou jen oponenti Corony.
To jsou jen fašisté.
Ten vědec byl podvodník a neměl dostatečné atestace.
To byli anarchisté.
To je jen čip.
To je jen pro lékařské informace.
To je jen proto, abyste mohli cestovat.
To je jen proto, abyste mohli získat řidičský průkaz.
To je jen proto, abyste mohli bezpečně hlasovat.
To je jen proto, abyste mohli jít nakupovat.
Ti vojáci jsou tu pro vaši ochranu a bezpečnost.
To je jen na pár let.
To je jen vaše svoboda, která mizí každým dnem, a vy to vůbec nevidíte.
To je někdo druhý, nejsem to já, kdo trpí, takže to není můj problém ...
(autor neznámý)

Zdroje a důležité články:

O čínské chřipce natvrdo a bez obalu. Rekapitulace pandemie strachu a blbosti.

Zadlužený "prodavač mlhy" Vrabel dál "bojuje s dezinformacemi". Spolek se ho nezbavil

Vážné výhrady k očkování proti covidu zazněly v Senátu. "My jsme nevěděli" už neobstojí.

Založte si účet a plaťte kartou, v té chvíli jste otrokem režimu. Alternativou je samozřejmě nezakládat účet a vše platit v hotovosti. Jen tak můžete zůstat skutečně svobodni.

Prof. Peter Stanek s Dr. Josefem Skálou - Kdo a proč nám nasazuje digitální pouta?

Digitální měna centrální banky (CBDC) je konečná fáze & ukončí lidskou svobodu

Dr. Mercola: Lidské mikročipové implantáty a internet těl

Deutsche Bank a WEF předpokládají konec hotovosti – CBDC jsou prý nevyhnutelné

Farage says small businesses that won't go cashless are having accounts shut down

Cancellation of bank accounts belonging to customers who do not hold corporate-sanctioned views is a sign we're on the road to Orwell's dystopian nightmare

Generální ředitel společnosti Worldcoin: Globální digitální měna vázaná na globální digitální ID bude brzy vyžadována

Mike Yeadon varoval před tím, co se připravuje v souvislosti s digitální identitou