Covid se prý vrací a s ním i známá skvadra lockdownových covid fašistů: Odváží se zakázat i demonstrace na podporu Ukrajiny? Budou požadovat trasování ukrajinských uprchlíků?

30.06.2022

Už je to tady znovu: narůstají případy pozitivních testů na koronavirus, prý hrozí nová vlna. Stále stejný scénář, známý z minulých "vln", vytvořených těmito covid hysteriky a médii: neustále natahovat covid šílenství, omezovat svobody, násilím a hrozbami vyžadovat dodržování dalších a nových opatření, a udržovat tak strach ve společnosti.

Letní vlna covidu BA.5 přichází do Česka. Na podzim se mohou vrátit respirátory, předpovídají odborníci
https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/koronavirus-cesko-covid-19-aktualne-vakcina-letni-vlna-podzim_2206290615_ako

Z fotoprofilů těchto covid gaunerů by se dalo vytvořit pexeso na hraní. V takové hře pokaždé vyhrajete: otočíte kterékoliv dvě fotografie - a pokaždé trefíte stejný obličej! Nemůžete se zmýlit!

Citát z článku je při vnímání současné ukrajinohysterie a nepřetržitého pohybu osob z Ukrajiny k nám a zpět je cosi naprosto mimo realitu:

Někteří odborníci by proto už během léta byli pro opětovné zavedení některých opatření, například roušek v místech s velkou koncentrací lidí. "Určitě bych se o takové opatření bez velkého otálení přimlouval - v místech velkého shlukování lidí a ve zdravotnických zařízeních," říká Grubhoffer.

V té souvislosti jsem velice zvědav, kdo z těchto covid fašistů si troufne požadovat tvrdé zásahy a policejní kontroly roušek a rozestupů na stotisícových demonstracích na podporu Ukrajiny? Stejně jako to činili při protestech proti covidfašismu, při demonstracích proti nošení roušek, proti lockdownům, uzavření škol, živností, proti umlčování opozičních názorů, omezování svobody slova a pohybu, sledování a trasování hygienou a násilným zákazům stýkání a rozdělování celých rodin?

A propos trasování kontaktů hygienickými stanicemi: Od konce února 2022 se k nám přihnala vlna téměř 400 tisíc osob z Ukrajiny, Maďarska i dalších uprchlíků neznámého původu, jejichž zdravotní stav nikdo ani z rychlíku nekontroloval, natož aby u nich prováděl jakési pochybné testy.

Viz reportáž televize POLAR:
https://polar.cz/zpravy/moravskoslezsky-kraj/cely-ms-kraj/11000030752/v-ms-kraji-jsou-problemy-s-romy-kteri-udajne-prchaji-z-ukrajiny-neni-jiste-zda-maji-narok-na-pomoc

Kde byli během posledních 4 měsíců covidoví "experti" jako Tachezy, Smejkal, Prymula a další, aby v médiích dennodenně bili na poplach, že tito uprchlíci mohou představovat hrozbu šíření toho smrtelného viru, jenž nás všechny pozabíjí, pokud nebudeme chodit s rouškou i na záchod a okamžitě se nenaočkujeme?

Prokázali se snad tito lidé při vstupu do republiky platnými covid pasy a osvědčením o dokončeném očkování, což byla pro mnohé obyvatele téměř povinnost, aby se vůbec mohli relativně svobodně pohybovat a v některých případech i chodit do zaměstnání? Měli během přepravy v autobuse nebo vlaku nasazené roušky?

Obyčejný člověk by jim ještě záviděl, když měl bez covidpasu sám zákaz vstupu do skoro všech městských i soukromých zařízení, od holiče, restaurace až po sportoviště nebo lékaře a do obchodu za rohem ho nepustili bez respirátoru! Neočkovaní měli být podle některých slov "vyřazeni ze společnosti", ale kontroloval někdo počet dávek covid vakcín u těchto příchozích?

Ještě v lednu 2022 probíhalo na všech pracovištích povinnné testování na přítomnost covidu. Podle výše zmíněných expertů to bylo naprosto nezbytné pro vypořádání se s virem. Kolikrát se testovali migranti z Ukrajiny během svého pobytu? Museli vyplňovat trasovací formuláře jako obyčejní Češi, kterým test ukázal jakousi pozitivitu? A kolikrát jim telefonovali horliví zaměstnanci hygienických stanic, aby vyplnili všechny kontakty, s nimiž se během své cesty sem a při pobytu v ČR setkali?