Čeští voliči poděkovali svým věznitelům: Děkujeme, že jste nás zavírali do lockdownů, rozdělovali naše rodiny, ničili naše živnosti a nutili nás do očkování!

12.10.2021

Výsledek voleb je asi největší katastrofa od roku 2010, kdy triumfovala Bakalou sponzorovaná brutálně asociální mafie ODS+TOP+Věci veřejné, ovšem není to zase žádné překvapení. Počty hlasů pro anticovidové strany bohužel odpovídají skutečnému stavu povědomí lidí v této republice o současné situaci a o tom, co nás brzy čeká. Pravda vždycky bolí a pravdivé informování o skutečném pozadí falešné pandemie a chystaném vakcinačním teroru naprostá většina lidí nechce ani vnímat! Co chtít od obyvatel státu, jehož 6 milionů obyvatel se v mžiku nechalo zblbnout vakcinační propagandou a nechalo se očkovat na nemoc s nepatrnou pravděpodobností úmrtí a musí se zjišťovat nedůvěryhodnými testy? Když odečteme ty, kteří byli k očkování donuceni tlakem zaměstnavatele nebo okolí, tak 4 miliony hlasů pro ANO+SPOLU+PIRSTAN přesně odpovídá počtu covidmafií zpracovaných ovčanů.

Jsou to hlasy jednak od lidí, kteří si pochvalují, jak se o ně vláda za lockdownu štědrými podporami a rostoucími důchody hezky postarala; celé měsíce seděli doma, nemuseli chodit do práce, a přitom dostávali plný plat od státu. Nečekejte od těchto lidí, že se budou bouřit a chtít poznat pravdu o falešné pademii, když lockdown pro ně byl pohodovým pobytem doma nebo na chalupě se 100% platu, přičemž po ostatních, kteří museli chodit do práce, ještě pořvávali, že nedodržují nařízení, šíří covid a mají na svědomí tisíce mrtvých.

Záběry z vyhlášení stanného práva, nebo z evakuace obyvatelstva po jaderném zamoření? Ne, jenom "svobodné" covidové volby pro osoby v karanténě. Zdroj: Denik.cz
Záběry z vyhlášení stanného práva, nebo z evakuace obyvatelstva po jaderném zamoření? Ne, jenom "svobodné" covidové volby pro osoby v karanténě. Zdroj: Denik.cz

A druhá, větší část hlasů je od voličů, kteří Babiše nesnáší a domnívají se, že lockdowny od Fialy, Rakušana, Stanjury nebo Bartoše budou tak nějak méně brutálnější, než byl lockdown od Babiše a Hamáčka. Nechápou, že obě strany musí plnit stejné pokyny od globálních příkazců.

Zbylých 10% stále ze záhadných důvodů věří, že jich před lockdowny zachrání politický podnikatel Okamura, protože o tom umí hezky mluvit, i když pro ně celý rok a půl nehnul prstem.

Jak trefně poznamenává blogger František Sentenský: Tak tomu bych ani ve snu nevěřil
https://sentensky.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=777112

93% voličů, tedy více než pěti milionům lidí (!), se líbí současný stav a směřování státu - segregace, roušky, lockdowny, očkování, rozkrádání státu na stojato, green deal, energetická krize, rozjíždějící se inflace...

Vidím to hlavně ve svém okolí, v rodině a dokonce i v zaměstnání. Spousta známých, s nimiž jsem v posledních měsících hovořil, skutečně téměř rok nuceně sedí doma na covidové podpoře od státu a při hovoru pronášejí suverénní věty typu "Co dělat, když všichni jsme teď zavření doma, že?", jenž mají naznačovat jakousi sounáležitost "v těžké době" s domnělou většinou lidí v zemi. Pak se tváří nezměrně udiveně, když jim sdělím, že například já stále chodím do práce! Lidé pod dojmem televize a novin zřejmě usoudili, že kompletně celá země je zavřená ve svých bytech a má zakázáno pracovat, snad s výjimkou zaměstnanců nákupních center a kurýrů. A netýká se to jen "dočasně odstavených" státních úředníků.

Bývalý spolužák mně dokonce volal na soukromý mobil do zaměstnání v době největší pracovní špičky, a chtěl si dlouze povídat o životě. Je víc jak rok s rodinou a dětmi a nudou už neví, čím by se zabavil nebo odreagoval. Naprosto nechápal mou rozpačitou reakci, proč s ním zrovna nemám "chuť" hovořit, když "všichni jsme teď přece doma, ne?". Spousta lidí zkrátka podlehla dojmu získanému mediální masáží, jenž už rok a půl lidem valí do hlav hororové obrazy covidové propagandy s celostátním lockdownem a práceschopnou populací kompletně uzavřenou ve svých bytech. A když i oni prožívají tuto "životní pohádku", všichni ostatní na tom musí být stejně, jak jinak?

Jak nám tvrdí "experti" na každém rohu, lidé na podpoře od státu jsou dnes hrdinové a bojují za nemocné a za ostatní ještě-pracující ze svých domovů s plnou náhradu platu!
https://www.irozhlas.cz/zivotni-styl/spolecnost/koronavirus-covid-19-testovani-karantena-cesko-plus-rene-levinsky-petra-peckova_2102071908_gak

Každou chvíli slyším v autobuse i v obchodě: "Jó, manžel je teď už měsíc doma, teď nemůže nikam chodit, to je pro něj utrpení, ještě, že dostává ty náhrady..."

Letos na jaře jsem na našem sídlišti zaslechl jiný obdobný rozhovor tohoto typu. Jakýsi chlap s kočárkem potkal druhého známého a slyším, co mu říká:

"Čauký, jak se máš? Já jsem teď doma na ANTIVÉČKU, prostě pohodička..."

Oni už tu svou podporu od státu hezky familiérně nazývají zdrobnělinkami, program Antivirus je antivéčko, no prostě bomba super cool. Ještě kdysi v dávné době, kdy jsem si hledal práci, jsem se bál vyjít ven, aby se na mě nevrhly sídlištní drbny se svými starostmi a výčitkami, jak to že nepracuji, jak to že mě stále živí rodiče, co se sebou budu dělat atd.

A tihle dnešní nepracující hrdinové se 100% náhradou platu si ještě okázale pouští pusu na špacír, aby to slyšelo celé sídliště. A pak jdou domů, připojí se na internet, a v diskusních fórech požadují tvrdší postihy pro neodpovědné lidi, kteří nedodržují opatření a zabíjejí staré i mladé lidi s podvodným covidem alias virem chřipky a volají po zavření všech provozoven a živností, kde lidi ještě pracují (kromě těch, kam oni sami potřebují jít nakoupit)!

Mimochodem k oněm "kompenzacím" v lockdownu, tedy přesněji sociálním dávkám za nicnedělání a nehorázným rozhazováním peněz ze státního rozpočtu, protože o nic jiného se nejedná:

Všimli jste si, jak se změnila dikce politiků, mediálních "ekonomických expertů" a dalších jejich spřízněných poskoků, když dojde na debatu o dalších kompenzacích zavřeným úřadům a firmám nebo na testování ve školách, úřadech atd.? Před lety, pokud kdokoliv požadoval pár desítek milionů ROČNĚ navíc pro zaměstnance, ať už na nemocenské nebo pro požadované zvýšení odměn? Vždy se ozvalo: TO NELZE, způsobilo by to velký zásah do státního rozpočtu!

Co se ozývá dnes?

"Otestování 98 tisíc středoškoláků a 30 tisíc zaměstnanců škol za asi 80 až 180 milionů korun TÝDNĚ. To samozřejmě není problém. Testování už nás stálo miliardy, řekl Babiš." (z deníku Právo)

Maláčová dnes navrhuje zvýšení nemocenské, aby lidi MOTIVOVALA zůstávat doma v karanténě. Podle šéfky resortu práce by při 50.000 lidí v karanténě MĚSÍČNÍ výdaje činily 125 milionů korun.

"Jsme ochotni o částkách jednat. Je to ale velmi levná cesta, když se podíváme na miliardové kompenzace při uzavírání," řekla Maláčová.

ČSSD ve vládě navrhne bonus 250 Kč za den pro lidi v karanténě | ČeskéNoviny.cz
https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/cssd-ve-vlade-navrhne-bonus-250-kc-za-den-pro-lidi-v-karantene/1987167

Odkud se najednou vzalo tolik peněz na rozdávání, když to dříve NEŠLO, ale teď nic není problém???

Hlavně proto lidé s úsměvem na rtech v těchto volbách odkývali všechny nezákonnosti a zločiny, které jim na jejich vlastních životech za posledního 1,5 roku prováděli a stejným politikům dali znovu svou důvěru, a to ještě masověji než předtím. Všechna obludná a brutální omezování vlastních životů, jež by ještě před rokem a půl tvrdě odmítli jako nemožný relikt totalitních dob, nyní bez známky odporu akceptovali jako naprostou "nezbytnost" a "nový normál".

Prožíváme své první svobodné covidové volby po koronapřevratu! Sláva Velkému Resetu a Novému Normálu! Zdroj: Denik.cz
Prožíváme své první svobodné covidové volby po koronapřevratu! Sláva Velkému Resetu a Novému Normálu! Zdroj: Denik.cz

Poslouchali jste nový rozhovor se senátorem Žaloudíkem? Zmiňuje se v něm o papaláších s diplomatickým pasem, kteří mohou volně cestovat i nyní, covid/necovid, test/netest, což mně přijde příznačné hlavně v těchto dnech:
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Kamery-pryc-rousky-pryc-Zaloudik-sypal-svedectvi-o-covidu-Jinde-nebude-680036

Od teďka, po volbách, se už lidé ani média nemají důvod pohoršovat na privilegii mocných a nemají právo se rozhořčovat nad jakýmkoliv počínáním papalášů, kteří budou porušovat nařízení a omezení, která musí obyčejní lidé bezpodmínečně dodržovat.

Pokud zase někdy média přinesou "šokující odhalení", že se kdosi z politiků, epidemiologů, manažerských miliardářů nebo jiných vyvolených objevil na nějaké tajné noční sešlosti v době zákazu vycházení, na fotbale, v uzavřené hospodě, nebo se pohyboval bez roušek, respirátorů v místě, kde je ochrana úst pro obyčejné lidi povinná, ať už se z toho, proboha, nikdo nepohoršuje a nedělá žádný skandál. Podle výsledku voleb je zjevné, že lidé s tímto chováním privilegovaných parazitů souhlasí a přejí jim všechny jejich výhody. Protože přesně ty samé parchanty si znovu zvolili do čela státu! Do jednoho, snad s výjimkou Hamáčka!

Pokud nějaký "skandál" tohoto typu opět propukne a uvidím rozčilené reakce v diskusích a mezi lidmi, s radostí pošlu všechny do prdele a budu psát do médií a na ulici lidem s lítostí v hlase sdělovat, ať se potěší nad vlastní blbostí. 85% voličů si svobodně zvolilo vlastní otroctví a dvojí metr. Už si nikdo z nich NESMÍ stěžovat, že "ta vláda" za ně cosi špatně rozhodla a cosi zlého jim způsobila, ať už úmrtí na covid nebo pád na životní dno!

Faltýnek byl znovu zvolen do Sněmovny, protože je nenahraditelný, bez něj by to prostě nešlo!!! Vždyť to jsou ti samí lidé, nad nimiž se všichni celý rok a půl rozčilovali, do jakého průseru nás dostali!
https://www.novinky.cz/volby/do-poslanecke-snemovny/clanek/klub-ano-povede-schillerova-vystrida-faltynka-40374661

"Ještě v úterý ráno stávající předseda Sněmovny za ANO Radek Vondráček v rozhovoru pro Radiožurnál uvedl, že si fungování klubu bez Faltýnkova vedení neumí představit. "Jestli někdo umí vyjednávat, tak je to pan Faltýnek," řekl Vondráček."

Proboha, k čemu byly ty rozčilené reakce obyvatel, médií, politiků loni v říjnu, když se Faltýnek sešel na tajné schůzce s Prymulou v zavřené hospodě, kam jiný člověk nesměl? Vždyť ho lidé znovu chtějí! A mají radost, že kdosi z mocných stojí výše než oni a dupe jim na hlavu!

Chci vidět omluvu na titulních stranách všech deníků s titulkem: "Faltýnek - náš hrdina! Jardo, omlouváme se ti, milujeme tě a užívej si politického života i za nás!!!"

Tímto je vše dané: Lidé souhlasili s tím, že oni musí zákony dodržovat, zatímco pro jím zvolené papaláše neplatí, souhlasili s tím, že co by jim bylo posouzeno jakožto kriminální jednání, je pro jimi oblíbené papaláše povolené a správné chování. V pátek a v sobotu u volebních uren jim poslali milý vzkaz:

"Naši milovaní politici, my vám tak rádi přejeme vaše výhody, které my nemáme; nevadí nám lockdowny, omezení pohybu, zákazy nakupování a brutální policejní zásahy; vůbec nám nevadí, když nedodržujete opatření, která jste nám ostatním nařídili dodržovat, jsme šťastni, když si za nás užíváte života, zatímco my povinně sedíme zavření doma v karanténách! Užívejte si života i za nás, budeme na vás myslet a mít v našich srdcích nadále, i pokud díky vašim lockdownům ztratíme práci, nebudeme schopni se uživit a co jíst!"


Už nikdy nechci nikoho ve svém okolí slyšet, jak nadává na politiky, že mu cosi provedli, že špatně rozhodli, že nesplnili sliby. Naopak, dokázali vám, že své sliby splnili na 100%, předváděli vám to rok a půl dopředu a vy jste jim to opakovaně schválili - jsou to VAŠI lidé.

Trochu jsem se rozepsal, ale výsledky voleb mě fakt rozlítily. Lidé měli dříve právo se zmýlit, protože uvěřili někomu, kdo jim cosi sliboval a znělo to aspoň trochu reálně. Ale tohle je prostě konec.

VŠICHNI, DO JEDNOHO prostě VŠICHNI v těchto volbách zvolení politici rok a půl souhlasili s lockdowny a covidovým terorem, odkývali všechna tvrdá omezení, nouzové stavy, pandemický zákon a rušení práv a svobod, konformně nosili roušky a respirátory a ti z opozice ještě přicmrndávali své nápady, jaká ještě brutálnější opatření by oni zavedli, kdyby byli u moci.

A hurá, jsou tady všichni zpátky, tak se o nás pěkně starali a osvědčili se nám! Kdyby lidi mohli, tak ještě přiberou zpět toho chudáka Hamáčka.

A když už ten STAN tak drtivě prorazil, těšil jsem se, že od nich projde Petr Pávek, což byl jediný poslanec, který se aspoň trochu distancoval o covidmafie. Bohužel asi nekandidoval, nebo neprošel.
https://www.psp.cz/sqw/detail.sqw?id=6541

https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/koroanvirus-covid-poslanec-petr-pavek-stan-dezinformace-facebook-socialni-site_2010221250_sto

Kde jsou všichni ti nesmlouvaví bojovníci proti totalitě, za svobodu, demokracii, neomezenou volnost pohybu, vyjadřování a podnikání, kteří se dušovali, že už nikdy nepřipustí, aby se vrátily časy, kdy státní moc mohla kohokoliv bezdůvodně kontrolovat na ulici, zasahovat do soukromých životů, neustále sledovat každý náš pohyb, dennodenně přikazovat, jaká potvrzení musíme mít? Jaké všechny byrokratické procedury musíme absolvovat, aby nás pustili do zaměstnání nebo na kulturní akci a policejní a státní složky mohly kohokoliv, kdo by tato nařízení nedodržoval, prostě a jednoduše vyřadit z běžného života? Aby nás vyhazovali ze zaměstnání, protože nemáme tu správnou stranickou knížku/covidpas, nešli jsme povinně do průvodu/na očkování. Nebo aby nás vyhazovali z obchodů nebo zakázali nakupovat, protože nepatříme k privilegovaným stranickým kádrům (Tuzex), nebo jako nyní, když nemáme platný test nebo nenosíme respirátor?

Až budou zase v televizi ukazovat záběry z dřívějších dob, jak komunistická policie mlátí obušky a stříká vodními děly obyčejné neozbrojené lidi, kteří přišli pokojně vyjádřit svůj protest proti režimu a některé dnešní "společenské elity" se při tom promítání budou zase hlasitě pohoršovat nad zrůdností a brutalitou tehdejšího režimu, měl by jim někdo razantně protřít oči a pustit zásah policejních složek z protestu proti opatřením z loňského (2020) října se stejnými obušky i vodními děly, když už další tvrdé zásahy z protestů z Austrálie i celého světa raději média tají!

Vlastně víme, ti dřívější bojovníci proti totalitě jsou pořád zde: Jako Šteindler a Vávra - rozdávají banány. Hotový vrchol protikomunistického odboje 32 let po pádu KSČ, ti dva to konečně vyhráli, porážka komunistů dokonána!

Už nikdy fronty na banány!
https://prazsky.denik.cz/zpravy_region/david-vavra-milan-steindler-alles-gute-divadlo-sklep-ceska-soda-banany-metro.html

https://echo24.cz/a/SnWEJ/video-uz-nebudou-vavra-se-steindlerem-rozdavali-banany-aby-varovali-pred-komunisty

Největší problém minulého režimu byl asi v nedostatku banánů, to byl ten problém, žádná svoboda slova, pohybu, podnikání, policejní stát, sledování soukromí StB, věznění nepohodlných... ale banány!

Dnes už na banány nestojíme fronty, a tak jsme svobodní. Dnes radostně stojíme fronty v očkovacích centrech, policejní složky nás zastavují na hranicích okresů a v obchodech jsme kontrolováni, případně z nich vyhazování za chybějící hadr na hubě.

Už jsem říkal několikrát: jsem zklamán z mnoha bývalých disidentů i z některých lidí z "šedé zóny" tehdejšího režimu. 30 let po pádu totality je pro ně zřejmě největším triumfem svobody a demokracie to, že se budou na každém rohu policajtům a jiným vykonavatelům státní moci prokazovat bumážkou o očkování. Sami se budou hájit jako kdysi privilegovaní bolševici: Podívejte se na nás, my jsme ti "čistí", my jsme vyvolení, privilegovaní, se správnou stranickou knížkou, tedy ehm s covid průkazem!

Bylo by vhodné se Vávry a Šteindlera zeptat, zda už jsou očkovaní a zda jim vyhovuje současná situace s restrikcemi, povinnými rouškami a totální kontrolou, kdy musí při jejich kulturních představeních oni i jejich diváci procházet neustálými kontrolami bezinfekčnosti a prokazovat se různými osvědčeními, aby mohli jako "vyvolení" volně vstoupit svobodomyslného prostoru kina nebo divadla...

A zda se při vědomí těchto "nezbytných opatření" už konečně, 30 let po revoluci, cítí jako svobodní občané.
 
Co se týče kulturní scény, v této oblasti se nachází asi nejvíce postav, které byly v posledních dvou letech ochotné sklonit hlavu, vzdát se svých zásad, práv i svobod a ponížit se na nejvyšší možnou míru.

V deníku Právo vyšla celá stránka nadšených textů o "návratu k normálu" ve sportu a kultuře. Celé je to oslavná óda na elektronické certifikáty a potvrzenky o bezinfekčnosti, které je nyní nutné předkládat při vstupu téměř kamkoliv!
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/sport-a-kultura-bezinfekcnost-bude-na-vstupence-40371143

Všimněte si v článku naprosté odevzdanosti a rezignovaného postoje divadelníků, kteří jsou nadšení z toho, že poslušní očkovaní a předem otestovaní lidé s certifikáty a nahranými aplikacemi jim zjednoduší kontroly a jsou celí bez sebe, že tedy těch kontrol příchozích bude tak nějak méně:

  • "Budeme muset některé lidi kontrolovat, ale nebude jich tolik, což nám určitě ulehčí práci."
  • "Pokud bude jedno skenování místo dvou, tak to je vždy ulehčení..."
  • "Když to bude funkční a pro všechny, tak si myslím, že o to budou mít pořadatelé zájem"

Místo, aby celou buzeraci odmítli jako omezování základních svobod, naprosto ochotně přitakávají novým a novým omezením a postupně napomáhají utahování šroubů nad obyvatelstvem i sebou samými.

Je to takový rezignovaný a ponížený přístup typu:

  • "Stejně to BUDEME MUSET dělat...",
  • "Nová opatření jsou v této chvíli nezbytná a musíme se podle toho zařídit..."
  • "Bez neustálých kontrol už bohužel nemůžeme fungovat...",
  • "V současné době už jsou ty kontroly vlastně standard..."

Jak je možné, že dříve svobodomyslní umělci se nyní nebouří a poslušně přijímají očividnou diskriminaci a omezování práv jiných? Jak je možné, že jim najednou nevadí zásahy do osobních svobod, sbírání soukromých dat, rozrůstání kontrol na každém rohu, nutnost předkládání povolenek ke vstupu kamkoliv a omezení a zákazy vstupu těm, kdo nemají "správné" povolení a nepodřídili se povinným požadavkům moci; nárůst šmírování ze strany státu a represivních složek?

Vždyť jim to samé tolik vadilo na minulém režimu !!!

*******

DOPLNĚNÍ Z 24. 6. 2022: Odpověď je v sérii článků Výsměch českých celebrit na sociálních covid-dávkách od státu: Byli umlčeni penězi. Celá "svobodomyslná" a "nezávislá" kulturní sféra (až na malé výjimky) drží hubu, protože od státu dostala tučné sociální dávky v řádech od desetitisíců až po miliony za to, že budou sedět doma a nepracovat. Kdo by se bouřil a protestoval, když dostal tak lukrativní příspěvek v podobě několika desítek tisíc až milionů za nic?
******* 

Zkorumpovaná mediální sebranka je skutečně schopna napsat takovou sprostou lež, že všechno už je jako dříve, i když už v prvním odstavci si totálně odporuje! Ta novinářská hovada bez ostychu napíšou, že všechna tvrdá opatření, čekání v nekonečných frontách na testování, očkování a složitá prokazování a předkládání čehokoliv od nynějška nebudou nutná, jen když si tu samou buzeraci protrpíte předem!

"Další posun k normálu. Při návštěvě divadla, koncertu, fotbalu či hokeje nebude nutné na místě předkládat doklad o bezinfekčnosti, pokud tyto údaje poskytnou lidé pořadateli předem. " !!!

Fakt zírám, jak jsou si lidé schopni zdůvodnit vlastní zotročení. Výkonný ředitel filmového festivalu v Karlových Varech Kryštof Mucha k nutnosti návštěvníků mít osvědčení o bezinfekčnosti ve formě covid-safe pásky:

"Covid-safe kontrolní páska se jistě stane nejen průkazem bezpečnosti, ale také sympatickým doplňkem. S páskou prostě budete IN," tvrdí organizátoři akce.

https://www.novinky.cz/kultura/mff-kv/clanek/vary-do-festivalovych-kin-jen-s-covid-safe-pasky-a-v-respiratorech-40368576

Stále se ještě podivujete nad výsledkem voleb?