Bill Gates není žádný geniální podnikatel, ani citlivý filantrop s dobrým srdcem. Je to jen nastrčená figurka z privilegované rodiny, využívaná v plánu hrstky nejmocnějších ke zotročení lidstva v digitálním koncentráku

23.03.2021

V tisku se začínají objevovat oslavné články o Gatesově rodině, přesně ve stylu adoračních knih o geniálním vynálezci softwaru do počítačů, které jsem četl už před 20 lety. Ten chlap mně byl podezřelý od chvíle, kdy jsem se o něm prvně doslechl. Když vzpomenu oslavné výkřiky novinářských tajtrlíků a místních uctívačů, kteří se k němu lísali a doslova klaněli jako k nějaké modle, když se objevil v říjnu 1994 na Invexu. Pamatuje si někdo palcové titulky v novinách "Byl tu BILL!"?

V té době jsem si ještě myslel, že se možná opravdu jedná o šikovného a bystrého člověka, který něco dokázal. Proto jsem se o něm chtěl něco dovědět. V roce 1998 jsem si o něm v knihovně půjčil životopisnou brožurku Bill Gates a Microsoft s tím, že se konečně dozvím, čím dokázal být tak úspěšný a bohatý.

Toto je ona zmíněná kniha:
https://knihobot.cz/b/487743

https://www.databazeknih.cz/knihy/bill-gates-a-microsoft-235576

Jelikož se jednalo o přeložený spisek z amerického vydání ve stylu oslavných brožur o "úspěšných celebritách", byl jsem po jejím přečtení zcela zmaten. Ta kniha mě úplně rozhodila, nechápal jsem, co to vlastně čtu. Chtěl jsem se pouze dovědět, jak došel ke svému úspěchu, odkud se vzal DOS - o ukradeném systému samozřejmě ani slovo, to všechno vymyslel on sám. Bill prý byl odmalička geniální a už od dětství věděl, že bude v něčem úspěšný. Psalo se tam, že vyrostl v bohaté rodině, ale peníze rodičů nikdy nepoužil. :)

Další kapitoly pojednávaly o tom, jak Bill rád sportuje, kam chodí nakupovat, že pravidelně chodí s manželkou na basketbal a kterému týmu fandí atd. Plus fotky, jak oba fandí. Prostě obyčejný génius.

Jelikož se v té době o Billu Gatesovi dalo dovědět jen to, co bylo dostupné v běžných médiích, neměl jsem o něm valného povědomí, ale ani žádné předsudky. Přesto si přesně pamatuji své rozčarování a zmatek po přečtení oné knihy. Cosi v mé mysli naznačovalo: okolo této osoby něco velmi smrdí.

Dnes je naše povědomí o Gatesovi i celé jeho rodině daleko větší a s každým jeho bizarním výstupem v médiích kriticky uvažujícímu člověku narůstají pochybnosti o jeho dosavadním obrazu geniálního obchodníka s počítači, jak nám jej celá desetiletí vykreslovala masmédia hlavního proudu. I tomu nejvíce důvěřivému člověku musí minimálně vrtat v hlavě, proč byl tento údajný softwarový magnát určen jako hlavní komunikátor pro otázky vakcinace a vystupuje téměř jako lékařská autorita v oblasti farmaceutického průmyslu? Je skutečnou záhadou, proč lidé v pozadí Nového světového řádu vybrali zrovna tuto osobu, aby nám se širokým úsměvem na tváři pravidelně oznamoval, že nás v nejbližších letech čeká jedna vražedná pandemie za druhou a jako spásu nám nabízel ještě nevyzkoušené vakcíny.

Pro vytvoření pravdivého obrazu, kdo je skutečně tento člověk a jakou roli hraje v plánu globalistů v ovládnutí celého světa, doporučuji shlédnout sérii dokumentů, které pro nás přeložit David Formánek z webu Otevři svou mysl. Zatím neexistuje komplexnější a objektivnější dokument o tomto záhadném filantropovi, jenž chce svými aktivitami údajně zachránit svět:

https://www.otevrisvoumysl.cz/bill-gates-serie-4-dilu/

https://www.otevrisvoumysl.cz/kdo-je-bill-gates-10-kratkych-videi-s-jeho-vyroky/

Tyto skvělé dokumenty vypovídají zcela jasně o tom, že Gates není žádný geniální obchodník, z něhož se stal miliardář díky svým schopnostem, vytrvalému úsilí, snaživosti a tvrdé práci, ale jen a jen díky známostem, kontaktům a penězům svých rodičů a navíc ještě díky nezměrné podpoře lidí v pozadí, přičemž se jedná především o postavy mocensky velmi významné a často s velmi temnou minulostí.

A mimochodem, proč nikdo z moudrých politiků, například takový prezident Zeman, nevysvětlí britskému premiérovi, že Bill Gates s chystaným celosvětovým očkováním nemá vůbec nic společného a tyto teorie, které akci spojují s jeho osobou, jsou pouhé bláznivé fakenews konspirační teorie z internetu, a že jednal s úplně nesprávnou osobou???

https://www.yourlocalguardian.co.uk/news/national/18861507.boris-johnson-meets-bill-gates-discuss-plans-prevent-future-pandemics/

https://blisty.cz/art/101772-hromadne-se-pripravuje-ockovani-proti-koronaviru.html

Bill Gates jednal v úterý s šéfy 10 biologických a farmaceutických firem o tom, jak vlády mohou spolupracovat s těmito firmami a zabránit budoucím pandemiím. Jednání na Zoomu moderoval Boris Johnson. Šéfové firem přislíbili férový globální přístup k úspěšné koronavirové vakcíně. Gates požaduje přesvědčivou a rozsáhlou strategii pro přípravu jak se vyhnout budoucím pandemiím.

Náš pan prezident o tom velmi vtipkoval ve svém březnovém projevu, přičemž některé osoby, jenž se o Gatesově zapojení do současné falešné pandemie kriticky vyjadřovali, označil za hlupáky, kteří o tom nic nevědí.

Vždyť veškeré spiklenecké teorie o tom, že Bill Gates má něco společného s chystaným celosvětovým očkováním a přípravou vakcíny proti viru jsou jen fantasmagorické výmysly poblouzněných konspirátorů a nevzdělaných hlupáků, kteří podléhají dezinformacím na internetu! Kdo by si mohl něco takového myslet, takovou hloupost! Proč to tedy nevysvětlí i Borisi Johnsonovi a těm hlupákům z vedení deseti biologických a farmaceutických firem?

Závěrem jeden test: zkuste si na internetu, v tisku, v televizi nebo v kterýchkoliv jiných médiích, najít jedinou fotografii nebo záběr Billa Gatese s rouškou, nebo s respirátorem. Bude to hodně těžké pátrání, což?

Zde je fotografie z bulvárního tisku, na níž Gates vystupuje ze soukromé helikoptéry, když se vrací ze svatby své dcery. Jak je možné, že se nechrání před vražedným virem, jak k tomu nabádá celé lidstvo? Že by jeho samotného a jeho rodinu koronavirus neohrožoval?